320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Martyrs - http://www.imdb.com/title/tt1029234/

    "meeldis" KÕIK. Äärmiselt häiriv meistriteos. Alaealistele keelan selle vaatamise ja täisealistele soovitan xanaxit...
    Tänud soovituse eest. Ma võiksin siin visata kamaluga sõnademängu huumorit, aga jätan tegemata. Kõva teos on igal juhul.

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Tänud soovituse eest. Ma võiksin siin visata kamaluga sõnademängu huumorit, aga jätan tegemata. Kõva teos on igal juhul.
      Nimi tuli tuttav ette ja otsing leidis 2008. aasta pöffi teemast minu postituse:

      Aga 'märtrid' oli esimesed neli viiendikku kohutavalt halva grimmiga täiesti suvaline splätter ja ma tahtsin ära minna. Viies viiendik oli minu jaoks isegi suht häiriv, aga keskmine saagi-sõber tõenäoliselt haigutab sealgi. Sesmõttes paras jamps.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Aga 'märtrid' oli esimesed neli viiendikku kohutavalt halva grimmiga täiesti suvaline splätter ja ma tahtsin ära minna. Viies viiendik oli minu jaoks isegi suht häiriv, aga keskmine saagi-sõber tõenäoliselt haigutab sealgi. Sesmõttes paras jamps.
        Selle "kirjeldusega" ei suutnud sa midagi muud, kui näidata oma maitselagedust. Seda et su lemmikklubi kuskile ei kõlba teavad juba kõik, aga ära palun situ filmi peale mis on täielik klass omaette. Kohutav grimm? Suvaline splätter? , Mida veel??? Sa vist pole mootorsae mõrvasid näinudki , kui räägid antud kunstiteose puhul suvalisest splätterist. Ja võrrelda seda filmi saagiga..järjest paremaks läheb. Soovitan sul seda filmi uuesti vaadata ja ehk 3 aasta jooksul on midagi sinna kõrvade vahele arenenud...
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Vaatasin sellise filmi ära nagu Rampart. Kurat kus mulle woody meeldib ikka. Soovitan ühesõnaga.

          Kommentaar


            Mis selle filmi nimi on, kus algul naine järve ääres ära kaob ja tüüp saab kurikaga vastu molu. Prantslaste tehtud.

            Kommentaar


              "Ne le dis à personne" ehk "Tell No One"
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                tänud

                Kommentaar


                  Täna sain aasta suurima filmipettumuse osaliseks - "Warrior". Spoiler warning!

                  Arvestades väga palju positiivset mida ma olin erinevatest allikatest (ka siit foorumist) kuulnud/lugenud ning seda, et filmi IMDB skoor on 8.3 (enamasti nii kõrge skooriga filmid sellist pettumust ei valmista), olin ma filmi lõppedes väga pettunud. Olgu, ei pane pahaks seda klishee-miinivälja mida "underdog sports movie" niikuinii on, siis kõik sinna kõrvale käiv ärritas mind kordi rohkem. Liiga palju liivaseid tussusid, liiga palju kunstliku feelinguga raskeid draamastseene, liiga vähe ratsionaalset-loogilist tegevust/dialoogi, liiga palju ameerikalikku heroismifeelingut marine'idest ning tagatipuks veel lisatwist Tom Hardy karakteri sõjastooriga ning ebavajalik auhinnaraha ärakinkimissoov.

                  Kokku sai üks natuke liiga aeglaselt veniv pudru-kapsad millele minu käsi ega süda üle 6 punkti mingi nipiga ei tõuse andma. Kahju, niiväga tahtsin, et meeldiks.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Endal oli just suht sama kogemus Drive filmiga, kus ootused olid palju kõrgemal. IMDB rating 8.1, mnjah raske aru saada kust see vaimustus pärineb. Alumine kommentaar võtab päris hästi kokku ka minu üldise arvamuse filmist.

                    In my opinion it's a 6/10 movie. Full of clichés, weak plot, no dialogue and uncalled for explicit violence scenes. The cinematic was good and the soundtrack was OK, but that doesn't add up. Everybody is talking about the acting. Well, what acting? There are no characters, not even one line of dialogue to be remembered. Ryan Gosling acts like he is the most awesome person in the universe. Moving around with his hands in his pockets or with his arms crossed on his chest, with a toothpick in his mouth like he's Stallone in "Cobra". A man of few words but who looks smarter than anybody else. He is ridiculous taking himself so seriously.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Drive'ist oli siin threadis ka eelnevalt juttu ning nagu näha siis ongi kahetised ja skaalal väga erinevates otsades paiknevad arvamused - kas meeldib väga (minu lemmik sel aastal), või ei meeldi üldse (ei saadud aru mis peaks meeldima).

                      Drive'il oli üks suur viga - teda reklaamiti traileri põhjal kui tavalist Hollywoodi action filmi. Kusjuures, enne Refni kätte sattumist olevatki screenplay Universalis 6 aastat "fast & furious" stiilis action-flickina (peaosas pidi olema Hugh Jackman) sahtlis istunud. Kuid ei saanud miskipärast rohelist tuld tootmisse minekuks. Ilmselt väga paljud inimesed ka selle mõttega kinno läksid, et üks popcornikas ära vaadata. Ning sealt ka pettumus ja arusaamatus.

                      Teine variant on muidugi juba kogenumad filmisõbrad kel on väga spetsiifilised maitsed zanrites välja kujunenud. Minu jaoks 'film noir' on suuremas enamuses pea alati töödanud ning väga vähestele saan alla 7 punkti anda 10 skaalas, ning 'neo-noir' (kuhu ka Drive kuulub) on täielik hit-or-miss. Mulle kas väga meeldib (nt. Drive, Collateral) või jään ükskõikseks ja haigutan ning ei saa aru miks vaimustuti (nt. The Usual Suspects, Memento).

                      Maitsed on lahedad.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        kuni kirjutasin, jõudis marv3llous juba suhteliselt samaväärse jutuga ette, aga ära ka ei viitsi kustutada.


                        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                        He is ridiculous taking himself so seriously.
                        ilmselgelt tahtmatult, aga selles tsitaadi viimases lauses on eelnevaga võrreldes lahe vastuolu peidus ju.

                        kuna Drive ongi väga teadlikult väga väljapeetud noir koos vastava pildikeele ja temaatikaga, siis võib üsna kergelt see wtf-moment tekkida. samamoodi Gosling oma üliminimalistliku laadiga sobib sinna nagu valatult. mujale nii hästi ei sobiks, ilmselgelt.

                        mis põhiline - selle stiili lainel peab vaataja sisimas olema algusest lõpuni, või tegelikult juba enne algust. see peab talle lihtsalt sobima. kui sobib, siis tajud, mida on tahetud näidata, kui ei, siis tundub läbinisti mõttetu. niisama lihtne ongi.

                        viimast silmas pidades rõhutaks seega samuti, et tegu on lihtsalt puhta maitseküsimusega - ühele inimesele klapib nagu valatult, teisele ei. ning kindlasti mitte "hea vs halb maitse" mõttes.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Drive oli kunstiliselt nii ilus, et võiks lausa nutma hakta. Plot jäi veidi nõrgaks, kuid Gosling oli minu meelest nii awesome, et 8/10 teenis see film auga välja.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Drive'il oli üks suur viga - teda reklaamiti traileri põhjal kui tavalist Hollywoodi action filmi.
                            Sellepärast ei tohigi trailereid vaadata. Ka Refni valhalla-filmi-treilerist võiks arvata, et see on mingi järjekordne mediival-kättemaksusaaga, aga mitte sisekaemuslik psühhedeelia-tripp, mille kogu dialoog on treileri kahte minutisse mahutatud.

                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Sellepärast ei tohigi trailereid vaadata. Ka Refni valhalla-filmi-treilerist võiks arvata, et see on mingi järjekordne mediival-kättemaksusaaga, aga mitte sisekaemuslik psühhedeelia-tripp, mille kogu dialoog on treileri kahte minutisse mahutatud.
                              Just nii. Sellepärast ma ise pea kunagi ei vaata, aga eks oli inimesi kes kinos olles mõne teise filmi eel seda nägid. Oma sõpradele-tuttavatele Drive'i reklaamides käskisin neil kinno minna seda vaatama, aga kodus eeltööd tehes traileri vaatamise keelasin ära. Ning ausalt öeldes keegi ei pettunud filmis, ning takkajärgi ütlesidki trailerit vaadates, et oleks ennem näinud oleks palju kaduma läinud.

                              Valhalla Risingut vaatasin ka lõpuks mõned nädalad tagasi, ning kuigi ma seda oma absoluutsete lemmikute hulka nimetada ei julge, siis huvitav kogemus oli tõesti ning kindlasti mitte halb.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Nõus. Treilereid ei tohi vaadata.
                                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X