320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Otsin soovitusi väga headest filmidest, mis on tehtud seitsmekümnendatel (või varajastel 80ndatel), mille märksõnadeks võib panna USA, ilusad naised, vinged masinad, roadtrip, route 66.
    Üks minu läbi aegade lemmikuid. Või siis see veidi varasem Steve McQueeni meistriteos.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ma tegelikult kirjutasin juba siia üles mitmeid pikki ja keerulisi mõtteid, aga siis taipasin, et see kõik on marginaalse tähendusega.

      Esiteks on kogu see lohetüdruku värk meile, euroopa kultuurrahvale, niivõrd 2011, et seda pole isegi mõtet enam jutuks võtta. Teiseks, sellest tulenevalt, oligi õnnetu mahakäinud Fincheri versiooni vaja ainult neile, kes seni on suutnud raamatu või rootsi filmiversiooni eest kuskil sügavas urus peituda. Nii et jumal tänatud, et ma filmiarvustusi kuskile lehte raha eest ei tee, sest mõne sellise toimetaja ei pruugiks minu järgneva filmiülevaate peale vaimustuda ega honorari välja maksta.

      "Mis mulle meeldis, külastades kinoteatrit, kus näidati ameerikas tehtud filmi; võrreldes samasuguse rootsis tehtud filmiga, ja mida kõike sealt ütlemata kena näha oli või ei olnud"

      PAREM
      1. Rooney Mara
      2.?

      HALVEM
      1. kõik muu

      OLEKS SIIS JUBA VÕINUD
      1. bondi asemel jälle brad pitti võtta
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Ma tegelikult kirjutasin juba siia üles mitmeid pikki ja keerulisi mõtteid, aga siis taipasin, et see kõik on marginaalse tähendusega.

        Esiteks on kogu see lohetüdruku värk meile, euroopa kultuurrahvale, niivõrd 2011, et seda pole isegi mõtet enam jutuks võtta. Teiseks, sellest tulenevalt, oligi õnnetu mahakäinud Fincheri versiooni vaja ainult neile, kes seni on suutnud raamatu või rootsi filmiversiooni eest kuskil sügavas urus peituda. Nii et jumal tänatud, et ma filmiarvustusi kuskile lehte raha eest ei tee, sest mõne sellise toimetaja ei pruugiks minu järgneva filmiülevaate peale vaimustuda ega honorari välja maksta.

        "Mis mulle meeldis, külastades kinoteatrit, kus näidati ameerikas tehtud filmi; võrreldes samasuguse rootsis tehtud filmiga, ja mida kõike sealt ütlemata kena näha oli või ei olnud"

        PAREM
        1. Rooney Mara
        2.?

        HALVEM
        1. kõik muu

        OLEKS SIIS JUBA VÕINUD
        1. bondi asemel jälle brad pitti võtta
        Mahakäinud Fincher või mahakäinud versioon?
        Kui esimene, siis see nööbi film oli pettumus, kuid The Social Network isegi üle ootuste hea. Ja Zodiac oli ka 7,5.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          7,5/10 film.

          Aga Ali MacGrawi armusin kindlalt ära.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Ma käsisin Lohetüdruku filmi rootsi keelset versiooni itaalia keelsete subtiitritega paar aastat tagasi Roomas vaatamas. Oli viimane seanss ja ma parajalt purjus. Jättis kustumatu elamuse, peaks mainima.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Ma tegelikult kirjutasin juba siia üles mitmeid pikki ja keerulisi mõtteid, aga siis taipasin, et see kõik on marginaalse tähendusega.

              Esiteks on kogu see lohetüdruku värk meile, euroopa kultuurrahvale, niivõrd 2011, et seda pole isegi mõtet enam jutuks võtta. Teiseks, sellest tulenevalt, oligi õnnetu mahakäinud Fincheri versiooni vaja ainult neile, kes seni on suutnud raamatu või rootsi filmiversiooni eest kuskil sügavas urus peituda. Nii et jumal tänatud, et ma filmiarvustusi kuskile lehte raha eest ei tee, sest mõne sellise toimetaja ei pruugiks minu järgneva filmiülevaate peale vaimustuda ega honorari välja maksta.

              "Mis mulle meeldis, külastades kinoteatrit, kus näidati ameerikas tehtud filmi; võrreldes samasuguse rootsis tehtud filmiga, ja mida kõike sealt ütlemata kena näha oli või ei olnud"

              PAREM
              1. Rooney Mara
              2.?

              HALVEM
              1. kõik muu

              OLEKS SIIS JUBA VÕINUD
              1. bondi asemel jälle brad pitti võtta
              Ehk siis Reznor ka feilis? Rootsi versioon on kohe televusseris:
              P 20:00 Viasat TV1000 Premium
              P 21:55 ETV
              E 23:15 ETV2
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Ma tegelikult kirjutasin juba siia üles mitmeid pikki ja keerulisi mõtteid, aga siis taipasin, et see kõik on marginaalse tähendusega.

                Esiteks on kogu see lohetüdruku värk meile, euroopa kultuurrahvale, niivõrd 2011, et seda pole isegi mõtet enam jutuks võtta. Teiseks, sellest tulenevalt, oligi õnnetu mahakäinud Fincheri versiooni vaja ainult neile, kes seni on suutnud raamatu või rootsi filmiversiooni eest kuskil sügavas urus peituda. Nii et jumal tänatud, et ma filmiarvustusi kuskile lehte raha eest ei tee, sest mõne sellise toimetaja ei pruugiks minu järgneva filmiülevaate peale vaimustuda ega honorari välja maksta.

                "Mis mulle meeldis, külastades kinoteatrit, kus näidati ameerikas tehtud filmi; võrreldes samasuguse rootsis tehtud filmiga, ja mida kõike sealt ütlemata kena näha oli või ei olnud"

                PAREM
                1. Rooney Mara
                2.?

                HALVEM
                1. kõik muu

                OLEKS SIIS JUBA VÕINUD
                1. bondi asemel jälle brad pitti võtta
                Tisse oli?

                Kommentaar


                  Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                  Mahakäinud Fincher või mahakäinud versioon?
                  Kui esimene, siis see nööbi film oli pettumus, kuid The Social Network isegi üle ootuste hea. Ja Zodiac oli ka 7,5.
                  Mahakäinud Fincher. Peale seniiti jõudmist teadagi millise kahe filmiga on kõik tema ülejäänud olnud minu jaoks sellised 6/10 tükid, sealjuures SN oli imho eriline madalpunkt (mis on seniidi vastand?) Tunnistan, et võib-olla see on selline 'usain-bolt-võidab-20-meetriga-aga-näe-raisk-ei-jookse-maailmarekordit'-pettumus, aga igal juhul me ju teame, et ta mõistaks ka paremini.

                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  Ehk siis Reznor ka feilis?
                  Eks Reznor müdistas kuskil taustal igati mõnusalt, nagu ikka, aga mitte kuskil ei tekkinud tunnet, et 'fakk, see film on ikka eriti eeskujulikult helindatud', nagu näiteks 'Drive'iga' oli. Minu jaoks jäid tiitrid ja Immigrant Song soundträki parimaks osaks. Või noh, üldse filmi parimaks osaks.

                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Tisse oli?
                  Dannarile peaks see film meeldima küll, jah.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    No kui Immigrant Song oli/on parim osa, siis on latt liiga kõrgel, absoluutselt seniidilt väljas. A ma lihtsalt olen reznorist pisut liialt sees viimasel ajal. Eks ma ise järgmine nädal püüa kaeda seda filmi.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                      Mahakäinud Fincher või mahakäinud versioon?
                      Kui esimene, siis see nööbi film oli pettumus, kuid The Social Network isegi üle ootuste hea. Ja Zodiac oli ka 7,5.
                      Kui Zodiac välja arvata, siis ma olen nii vastupidisel arvamusel, kui üldse olla saab.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Kui Zodiac välja arvata, siis ma olen nii vastupidisel arvamusel, kui üldse olla saab.
                        Maitse värk. Ma vaatasin moluvihiku filmi nt esimest korda reedel. See aitas pisut kogu sellest arvamusahelast, mis filmi väljatulemisel oskarite kandideerimisel järgnes, pisut distantseeruda. Mingist Newsweeki aastaväljaandest lugesin vist pikka lugu Zuckenbergist endast, kus ta filmi kohta arvamst avaldas ning pisut üllatas, et püüti sündmustes üsna ajalootruuks (tänaseks) jääda. Filmi tempo oli kah sobivalt valitud.
                        Buttoni film oli visuaalselt küll kena, aga lugu ju polnudki. Isegi forrestgumpilik ajaloosündmuste sissepõimimine puudus. Brad pitt tegi oma ilusa näo ja oligi kõik. Ja noh, Malickil on visuaalia lihtsamate vahenditega ju efektsemadki.
                        Last edited by _AI_; 07.01.12, 23:48. Põhjus: typod
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Enam igavamat filmi ei ole, nuhk,sõdur,rätsep,plekksepp vms. tulin poole pealt ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            Ehk siis Reznor ka feilis? Rootsi versioon on kohe televusseris:
                            P 20:00 Viasat TV1000 Premium
                            P 21:55 ETV
                            E 23:15 ETV2
                            Tänud, polnud näinud, sai vaadatud ja päris huvitav oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jose Vaata postitust
                              Enam igavamat filmi ei ole, nuhk,sõdur,rätsep,plekksepp vms. tulin poole pealt ära.
                              See on kindlasti 1 omapärasemaid filme mida ma näinud olen. Pidasin lõpuni vastu ja ei kahetse.

                              Kommentaar


                                Raske on leida lamedamat (sõna eestikeelses tähenduses) filmi kui "Contagion" - Sodergberghi hetke värskeim. Näitlejateplejaad esmaklassiline: Winslet, Law, Fishburne, Damon, Cotillard, Paltrow, Cranston, Gould jpt. Tulemus - null. Ülemaailmne "seagripi" epideemia tapab miljoneid elanikke, selle keskel voolavad tuimalt paljude tegelaste erinevad ja vahel omavahel põimuvad lood. Mitte, et "ühe kangelase pääsemine suurest katastroofist" stiilis filmid paremad oleks. Antud teose puhul sa ühel hetkel mõistad, et sa tiksudki siin sõidul lihtsalt kaasa ja mingeid emotsioone ühe või teise tegelase suhtes ei teki, ega saagi tekkida, kuna selleks ei anta aega ega põhjust.

                                Teine suht sarnane pudru ja kapsad oli "Killer Elite". Samuti korralik koosseis - Statham, Owen, De Niro, Purcell ja Yvonne Strahovski (tisse ei näidata ). Pingutatult tõsine olla üritav stoori, mis lõppkokkuvõttes lihtsalt ei olnud põnev. Nalja ei tehtud, kuid samas polnud ka piisavalt tõsine, et teda tõsiselt saaks võtta. Psühholoogilist pinget ei suudetud samuti üles kruvida. Ehk mis siis nagu järgi jääb, what's the point? Alles hiljuti nähtud "The Debt" oli palju põnevam ajastu spiooni-action-thriller.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X