320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aa, meenus, Rambo 2!!! Seal põgenetakse ka vanglast.

    Kommentaar


      O Brother Where Art Thou
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar




        +

        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Tõsisemalt rääkides jättis lapsena Midnight Express kustumatu mulje. Ja hiljem seda vaadanuna ei pidanud ka pettuma.
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Aga Vellolt siia postitatud Escape From New York ja selle järg Escape From LA tuleks kõigil ära vaadata, kes pole näinud, sest see on andnud meile Snake Plisskeni ja ülikõva filmimuusika klassikust movietheme.

            Mina käisin täna kinos vaatamas filmi 50/50 ja kiidan taevani.Pakun, et kõigil ei teki sellist tugevat tunnet, aga hea filmi peaks kõik ära tundma seal.

            Kommentaar


              Käisin eile Sherlokit vaatamas. Täitsa nitsevoo oli. Nalja oli, actionit oli. Tisse praktiliselt mitte, aga siiski soovitan.

              Kommentaar


                Kas keegi eelmise aasta õõvarit "The Rite" on näinud ? Üks peaosalistest on ikkagi Anthony (hanniballecter) Hopkins, see võiks nagu mingile kvaliteedile viidata, aga samas on IMDBs üsna nigel reiting sellel filmil...
                Ääremärkusena olgu mainitud, et ei ootagi õudukalt mingit ülemäärast realismi... mingi ebareaalne teema sobib täitsa hästi (a'la Jeepers Creepers, Van Helsing või mõni muu ekvivalentne kolliõõvar). Või kui see film jama oli, siis soovitage mingit muud sellist tüüpi õudukat nagu eelmises lauses kirjeldasin. Sest näiteks "Voonakeste vaikimine" pole minu silmis mingit pidi õudukas (kuigi muidugi üks absoluutselt parimaid filme mida ma kunagi näinud olen, aga sellegipoolest... mitte õõvar...thriller, action, aga mitte õ).

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Kas keegi eelmise aasta õõvarit "The Rite" on näinud ? Üks peaosalistest on ikkagi Anthony (hanniballecter) Hopkins, see võiks nagu mingile kvaliteedile viidata, aga samas on IMDBs üsna nigel reiting sellel filmil...
                  Ääremärkusena olgu mainitud, et ei ootagi õudukalt mingit ülemäärast realismi... mingi ebareaalne teema sobib täitsa hästi (a'la Jeepers Creepers, Van Helsing või mõni muu ekvivalentne kolliõõvar). Või kui see film jama oli, siis soovitage mingit muud sellist tüüpi õudukat nagu eelmises lauses kirjeldasin. Sest näiteks "Voonakeste vaikimine" pole minu silmis mingit pidi õudukas (kuigi muidugi üks absoluutselt parimaid filme mida ma kunagi näinud olen, aga sellegipoolest... mitte õõvar...thriller, action, aga mitte õ).
                  Parim õõvar on ikka Exorcist. Puhas kuld.

                  Kommentaar


                    Ma vaatasin eile kusagilt Eesti jaamast Ocean's 12 ja mõtlesin kõigile neile filmidele, mida olen kinos vaatamas käinud ja totaalselt unustanud. Nagu toosama pudru ja kapsad - täiesti arusaamatu järelm igati lõbusale ja vahvale Las Vegasi röövifilmile.
                    Ja enne seda oli sealt Eesti jaamast ka väga tore Kariibi mere nr 1, mida olen rõõmuga korduvalt vaadanud. Kariibi mere nr 4 käisin kusagil eelmisel kevadel kinos vaatamas (ilmselt, sest Wikipedia andmetel ta 2011 välja tuli) ja ei mäleta sellest praeguseks mitte ainsatki kaadrit. Ausõna.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Parim õõvar on ikka Exorcist. Puhas kuld.
                      Jep, sellega olen kursis, kasutasin klassikalist nõksu "Best horror movies of all time" googlesse ja seal enamike nimekirjade tipus ilutses ka just see film. Peab hea film olema, kui peaaegu 40 aasta vanusele filmi t*rrentil jagajaid jätkub...

                      Kommentaar


                        Ega tänapäeval ajab rohkem naerma . Rite - keskpärane, Hopkins oli muidugi OK.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Devil Vaata postitust
                          Ega tänapäeval ajab rohkem naerma . Rite - keskpärane, Hopkins oli muidugi OK.
                          Ah, mine ja vaata 3d-finaldestinationit.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -thierry-
                            soovitage midagi aafrika sõdadega seonduvat.. aga mitte dokke, neid juba tohhujaa vaadatud. midagi "blood diamond" või "lord of war" taolist
                            Hotel Rwanda
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Šotimaa Viimane Kuningas - http://www.imdb.com/title/tt0455590/
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Tsotsi - http://www.imdb.com/title/tt0468565/
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X