320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma pean ütlema, et ma ka vaatasin seda Avengersi. Sellepärast, et naisele hirmsasti meeldib Downey juunior ja ta ei suutnud sedagi khm märulit vahele jätta. Mul tekkis kaks küsimust.
    1. Miks olid puudu Batman ja Superman? Ämblikmeest ka polnud kui järgi mõelda. Koomiksikangelaste ühisrinne ei mõjunud seetõttu terviklikuna.
    2. See doktorihärra, kes aeg-ajalt mõõtmetelt suuremaks paisus - mis psühholoogilised mõjutused aitasid teda saama lihtsalt purustavast paharetist heade poolel võitlevaks, positiivseks paharetiks?
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Batman ja Superman on DC Comics, Avengers on Marvel ehk nad ei eksisteeri "samas universumis". Eks siit edasi oskad googeldada kui huvitab täpsemalt. Spiderman liitub Avengersiga ilmselt hilisemates osades, see suvi alles tuleb tema eraldiseisev film.

      Ja ma tegelt ei tea tõesti rohkem midagi sellest koomiksimaailmast
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ja ma tegelt ei tea tõesti rohkem midagi sellest koomiksimaailmast
        tõesta
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          M007, just ju kirjutasin, et ei tulnud üllatusena need naljad.

          fitti, pigem mulle isegi meeldivad musta huumoriga ja "räpaste" naljadega filmid aga kui kõik huumor läheb täpselt samasse auku, siis ei ole enam naljakas mingi aja pärast.

          Aramis, ise olen vist eelmistest AP filmidest näinud ühte ja sedagi vist telekast poolikult ja seetõttu võib-olla ei osanud mõndade naljade sügavamat pointi näha. Aga jah, vaevalt seegi nüüd filmi hinnet minu jaoks väga tõstaks kui oleks näinudki eelmisi osasid.

          Ise vaatasin just ära sellise uue filmi nagu "Get the Gringo" ja julgeks soovitada seda ka teistele. Vähemalt Prison Break kolmanda hooaja austajatele peaks kindlasti peale minema
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            Aramis, ise olen vist eelmistest AP filmidest näinud ühte ja sedagi vist telekast poolikult ja seetõttu võib-olla ei osanud mõndade naljade sügavamat pointi näha. Aga jah, vaevalt seegi nüüd filmi hinnet minu jaoks väga tõstaks kui oleks näinudki eelmisi osasid.
            Ma arvan küll, et tõstaks - eraldiseisvana/mitte näinuna tervet triloogiat hakata "Reunion" filmi vaadama on ilmselt suurim patt mida teha saab. Selles pool "romantikat" seisnebki selle seeria puhul et ~30sed inimesed on nendega koos nö üles kasvanud. Ja siis ikka tore vaadata vanu sõpru jälle kokku saamas.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Ma arvan küll, et tõstaks - eraldiseisvana/mitte näinuna tervet triloogiat hakata "Reunion" filmi vaadama on ilmselt suurim patt mida teha saab. Selles pool "romantikat" seisnebki selle seeria puhul et ~30sed inimesed on nendega koos nö üles kasvanud. Ja siis ikka tore vaadata vanu sõpru jälle kokku saamas.
              üles kasvanud? Ameerika pirukaga?
              Midaiganes.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                üles kasvanud? Ameerika pirukaga?
                Midaiganes.
                "Midaiganes" tõesti kui see analoogia praegu sul üle pea läks.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  1. Miks olid puudu Batman ja Superman? Ämblikmeest ka polnud kui järgi mõelda. Koomiksikangelaste ühisrinne ei mõjunud seetõttu terviklikuna.
                  Ämblikmees ilmselt ei liitugi, sest ennemuistel ajal kui Marvel filme iseseisvalt ei tootnud müüsid nad filmiõigusi teistele kompaniidele. Kui ma ei eksi, siis Spiderman kuulub Sonyle ja X-Men Foxile. Üldiselt aga ei olegi Avengers tingimata superkangelaste ühisrinne, vaid lihtsalt üks kooslus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Ämblikmees ilmselt ei liitugi, sest ennemuistel ajal kui Marvel filme iseseisvalt ei tootnud müüsid nad filmiõigusi teistele kompaniidele. Kui ma ei eksi, siis Spiderman kuulub Sonyle ja X-Men Foxile. Üldiselt aga ei olegi Avengers tingimata superkangelaste ühisrinne, vaid lihtsalt üks kooslus.
                    Thor-i, Kapu ja IronMani eelnevad osad lasi välja Paramount. Hulk-i kaks viimast tegi Universal.

                    Avengers tuli Disney alt. Ironman 3 ja Thor 2 tulevad ka juba nn Disney poolt.

                    Iga filmi tegemise juures on aga alati Marvel Studios. Seega, mida tulevik toob ei tea. Loodame, et Spaider ikka ühineb.

                    Kommentaar


                      Spiderman ühineb kui tema filmiõigused Marveli poolt tagasi ostetakse. Antud hetkel on The Amazing Spiderman aga nn ühisproduktsioon. Seega antud karakter ei kvalifitseeru samasse universumisse. Muidugi oleks Spidermani liitumine teretulnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Ma arvan küll, et tõstaks - eraldiseisvana/mitte näinuna tervet triloogiat hakata "Reunion" filmi vaadama on ilmselt suurim patt mida teha saab. Selles pool "romantikat" seisnebki selle seeria puhul et ~30sed inimesed on nendega koos nö üles kasvanud. Ja siis ikka tore vaadata vanu sõpru jälle kokku saamas.
                        Ideaalne vastus ... ja lisaks triloogiale on paari pahnPie osade seas ka päris OK variante nagu BandCamp, mis mulle jättis hea maine seal oleva muusikakasutuse ja eriti alguses oleva Laid (Pie tunnuslugu) marsiversiooni eest. Ja Arielle Kebbel ka muidugi.

                        Kommentaar




                          meeldis, väga
                          9/10
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            meeldis, väga
                            9/10
                            8/10 ja naerda ikka sai. Parim Coheni film seni.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              ma küll ei saa aru, kust otsast see parim oli, aga seda teemat varasemaltki lugedes olen mõistnud, et ega ma maailma asjadest suurt aru saagi.

                              Kommentaar


                                Diktaator oli tõesti väga hea. Mõnusad naljad kogu selle ühiskonna kulul ja õnneks geinalju ja sellist värki polnudki niipalju.
                                9/10

                                Kommentaar

                                Working...
                                X