320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    God Bless America.

    Soojalt soovitan kõigil see ära vaadata. Parim film mida lähiajal olen näinud. Treilerist võib paista, et tavaline shooting-killing film aga tegelt nii see ei ole. Üsna tõetruu film on.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Eile Solarises seda karukesega filmi vaatamas käies meenus mulle taas, miks ma ei käi üldiselt nn meinstriimkinos meinstriimfilme vaatamas (ja eelistan oodata nende DVD peale jõudmist) - artises või sõpruses on oluliselt väiksem tõenäosus kohata mingeid purjus kalevipoegi ja muid jõlle. Eile näiteks laekus pisut peale seansi algust saali kolm täiesti lukus selli, seadsid end kuhugi teise ritta istuma (jalad esimeses reas) ja siis kukkusid muidugi jaurama. Kõva häälega.

      Õnneks ei õnnestunud neil tervet filmi ära rikkuda. Mitte et keegi oleks neid keelanud või tulnuks Solarise südametunnistus Devil korda looma, lihtsalt umbes poole pealt jäid kaks seppa magama ja siis polnud kolmandal enam kellegagi rääkida. Tudusid ilusti veel siis, kui film oli läbi ja rahvas saalist lahkunud.

      Kas oli see otsustav tegur või mitte, aga ka 'Ted' ise ei jätnud mulle püsivat muljet. Kiitust väärivad paar üksikut heh-kohta ja Mila Kunis, aga muidu ikka üpriski nõrk.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Kus on kodanikujulgus ja üks kulutatud minut, et turvamees kutsuda?
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Mitte et keegi oleks neid keelanud või tulnuks Solarise südametunnistus Devil korda looma, lihtsalt umbes poole pealt jäid kaks seppa magama ja siis polnud kolmandal enam kellegagi rääkida.
          Pane sõnum teele teinekord, tulen loon korra majja.

          Kommentaar


            Teine võimalus

            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              Sai eile vaadatud filmi "In Time".
              Mingit erilist emotsiooni film ei tekitanud, aga väga jube ka polnud. Vaadatav, aga on palju-palju paremaid filme. Hindeks annaks 6/10.

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Pane sõnum teele teinekord, tulen loon korra majja.
                Ilmselt tuli Maimik sõpradega kultuuri kaema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ilmselt tuli Maimik sõpradega kultuuri kaema.
                  Ilmselgelt, muidu ei tea ju kuidas järgmisi kormojoore teha

                  Kommentaar


                    The Babymakers... Naisosatäitja( Olivia Munn) oli ikka väga kena, muidu oli selline...eeeh film. Ei midagi erilist aga ajaviiteks kannatas vaadata.

                    Kommentaar


                      Fincher räägib oma filmide opening title sequence'idest (kuidas seda peaks eesti keelde tõlkima - avatiitlijärjend?) ja muust.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Total Recall 7/10

                        Hull Isa 6/10

                        Bourne'i pärand 8/10
                        Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                        Kommentaar


                          Naabrivalve - täpselt selline asi, mis mulle meeldib. Seltskond naljamehi, keda ma võin vaadata ka lihtsalt suvalist juttu rääkimas. Kaasas olnud inimesed mainisid, et alguse soli igav ja siis vedas käima. Mul oli kogu aeg huvitav. Aga noh, mul ka Faculty on lemmikfilmnide seas ehk zanr sobib suurepäraselt.

                          Kommentaar


                            Intouchables - 10/10. Parim film, mida näinud see aasta.
                            We bought a zoo - 3/10. Lame hollywoodi pask. Sattusin ainult nägema seda tänu Sebele.(bussis)
                            Cabin in the woods - 5/10. Vaatasin lõpuni, aga suht vilets.
                            Judge Dredd - 2/10. Igast koomiku ja Star warsi fännadel läheb kindlasti kõvaks selle filmi peale, aga mulle ei istunud. Lõppu pidin fast forwardima, sest oli lihtsalt nii etteaimatav ja lame. Siiski filmis oli kaks legendaarset stseeni... 1 ja 2

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Cule Vaata postitust
                              Intouchables - 10/10. Parim film, mida näinud see aasta.
                              We bought a zoo - 3/10. Lame hollywoodi pask. Sattusin ainult nägema seda tänu Sebele.(bussis)
                              Cabin in the woods - 5/10. Vaatasin lõpuni, aga suht vilets.
                              Judge Dredd - 2/10. Igast koomiku ja Star warsi fännadel läheb kindlasti kõvaks selle filmi peale, aga mulle ei istunud. Lõppu pidin fast forwardima, sest oli lihtsalt nii etteaimatav ja lame. Siiski filmis oli kaks legendaarset stseeni... 1 ja 2
                              Kellelgi ei läinud Judge Dreddi peale kõvaks.

                              Kommentaar


                                Kas ma olen ainuke, kelle arust Vasaku jala reede on suht tuim ja igav film? Komöödia see nüüd küll ei olnud. Olgugi, et mu suuvärk on ka kohati üsna jube, aga noh seal filmis ropendati selgelt üle... Tee, mis sa teed aga midagi head ma sealt küll ei leidnud. Minu jaoks jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X