320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Hea nali

    ei tegelt, Kubrick, Tarantino ja Scorsese või kasvõi Coppola filmid kerivad kuidagi natuke rohkem, aga eks maitse asi ole ja tegelt tahaks ka näha venda kellele avengers meeldib , peale seda vist tõsist vestlust enam ei arenda. Aga suht viisakas ärapanek oli jep.
    No Shawshank oli täpselt selline, mis lingiks iga inimesega. Näiteks Tarantino võib suvalisel vaatajal juhtme kokku ajada, Coppola ka, aga näe, Shawshank on selline, et meeldib kõigile, mis on popkultuuris üsna harvaesinev saavutus. Ilmselt on meeldida lihtsam tavainimesele või kriitikule kui korraga mõlema poole lemmikuks olla. Shawshank seda suutis.

    Kommentaar


      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      tahaks ka näha venda kellele avengers meeldib , peale seda vist tõsist vestlust enam ei arenda.
      Ega ükski filminduses kodus olev inimene sellise suhtumise peale sinugagi vast eriti tõsiselt ei tahaks suhelda. "Kõigile meeldib, mulle ei meeldi - olen selline meinstriimivastane rebel, vaatan Kubrickut ja olen cool". Khm.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Ega ükski filminduses kodus olev inimene sellise suhtumise peale sinugagi vast eriti tõsiselt ei tahaks suhelda. "Kõigile meeldib, mulle ei meeldi - olen selline meinstriimivastane rebel, vaatan Kubrickut ja olen cool". Khm.
        Minu arvates oli ka Avengers päris kohutav. Aga ilmselt seepräast, et ma polnud pooli eelfilme näinud ja seetõttu tundusid pooled tegelased eriti mõttetud ja arusaamatud vehklejad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Minu arvates oli ka Avengers päris kohutav. Aga ilmselt seepräast, et ma polnud pooli eelfilme näinud ja seetõttu tundusid pooled tegelased eriti mõttetud ja arusaamatud vehklejad.
          Siis on probleem sinus, mitte filmis.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Minu arvates oli ka Avengers päris kohutav. Aga ilmselt seepräast, et ma polnud pooli eelfilme näinud ja seetõttu tundusid pooled tegelased eriti mõttetud ja arusaamatud vehklejad.
            Polnud eelnevaid filme näinud, kuid Avengers popcorni actionina oli vägagi tore film.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Siis on probleem sinus, mitte filmis.
              Nii võib ilmselt iga asja kohta öelda.
              Sulle ei meeldi Getter Jaani? - Siis on probleem sinus, mitte Getter Jaanis.
              Sulle ei meeldi lastevägistamine? - Siis on probleem sinus
              Etc.

              Kommentaar


                Ma selles plaanis saan Avengersist aru. Ühes filmis on koos mitu (sadade miljonite jaoks nooruspõlves fännatud) koomiksikangelast. Laias laastus võib Avengers koomiksite/koomiksfilmide najal kasvanule olla samasugune laks nagu Expendables Eesti 25/30pluss meestele (fakjee, ühes filmis on IronMan/Hulk/Kapten Ameerika vs fakjee, ühes filmis on Stallone/Lundgren/Norris. kas ja mis filmis toimub, muutub hoobilt teisejärgulisemaks).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nii võib ilmselt iga asja kohta öelda.
                  Sulle ei meeldi Getter Jaani? - Siis on probleem sinus, mitte Getter Jaanis.
                  Sulle ei meeldi lastevägistamine? - Siis on probleem sinus
                  Etc.
                  Kui Avengers püüaks olla eraldiseisev film kõikidest nendest eelstooridest siis ma mõistaks su muret. Aga kuna Marvel spetsiaalselt arendas kogu seda franchise'i nii, et kõikide eelnevate filmide nägemine lisab Avengersile siis pole sul mujale nutta kui patja.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Kui Avengers püüaks olla eraldiseisev film kõikidest nendest eelstooridest siis ma mõistaks su muret. Aga kuna Marvel spetsiaalselt arendas kogu seda franchise'i nii, et kõikide eelnevate filmide nägemine lisab Avengersile siis pole sul mujale nutta kui patja.
                    Nutangi, kuna üritasin ka päris mitut eelfilmi vaadata, aga, noh, andke andeks. Peale Iron Mani oli seal ikka hunnik mingit, noh, jama. Aa, Kapten Ameerika oli ka vist päris lahe. Ehk kontsept, et filmi hinnata, pead vaatama ära filmid A, B, C, D, E, F, G jne, siis see kõlbab vist eelkõige sellisele "catch 'em all"-põlvkonnale, kus Pokemon pole lahe, kuna sul on mingi variant tast puudu.
                    P.S. Seejuures, et ma läksingi filmile ootusega saada toredat meelelahutust, aga korraga oli seal natuke liiga palju koos. Ehk justkui reaalmaailmas liikuv Iron Man, kes võitleb mingi teise dimensiooni tulnukate ja mingi kummalise Lokiga. Ehk justkui täiesti erinevad osad olid kuidagi kokku sobitatud ja tehtud jubedalt värvilist mürglit, mis võib vabalt võita hunniku eriefektide auhindu, kuid kokkuvõttes oleks seal võinud natuke mingit sisu ka olla.
                    P.P.S. Samas Expendables, mis on ka suures plaanis üsnagi ajudeta film, mulle meeldis, sest tõi nostalgia ja kõik muu juurde.. Ju on tegu tõesti generatsioonikääriga.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Nutangi, kuna üritasin ka päris mitut eelfilmi vaadata, aga, noh, andke andeks. Peale Iron Mani oli seal ikka hunnik mingit, noh, jama. Aa, Kapten Ameerika oli ka vist päris lahe. Ehk kontsept, et filmi hinnata, pead vaatama ära filmid A, B, C, D, E, F, G jne, siis see kõlbab vist eelkõige sellisele "catch 'em all"-põlvkonnale, kus Pokemon pole lahe, kuna sul on mingi variant tast puudu.
                      Seda tõesti, ma ka nutsin ja vaatasin neid Thore ja Hulke mis olid enam kui halvad. Samas kui see film kuhu niidid kokku jooksevad seeläbi parem on siis ma ei kurda. Mingit triloogiat sa ka ju ei alusta teisest või kolmandast osast.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        P.S. Seejuures, et ma läksingi filmile ootusega saada toredat meelelahutust, aga korraga oli seal natuke liiga palju koos. Ehk justkui reaalmaailmas liikuv Iron Man, kes võitleb mingi teise dimensiooni tulnukate ja mingi kummalise Lokiga. Ehk justkui täiesti erinevad osad olid kuidagi kokku sobitatud ja tehtud jubedalt värvilist mürglit, mis võib vabalt võita hunniku eriefektide auhindu, kuid kokkuvõttes oleks seal võinud natuke mingit sisu ka olla.
                        Jah, aga kui sa oleks Thori näinud siis oleks teadnud, kes on Loki, miks tal tussu liivane on ning kuna Samuel L oli igast eelnevast filmist läbi astunud siis poleks sa ka üllatunud olnud, et nad kõik samas maailmas eksisteerivad.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Jah, aga kui sa oleks Thori näinud siis oleks teadnud, kes on Loki, miks tal tussu liivane on ning kuna Samuel L oli igast eelnevast filmist läbi astunud siis poleks sa ka üllatunud olnud, et nad kõik samas maailmas eksisteerivad.
                          No ikka tõeline Pokemon.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            No ikka tõeline Pokemon.
                            Ja selles on halb täpsemalt mis? Nagu ma ütlesin - keegi ei hakka ju vaatama triloogiat teisest osast, et siis kurta mismoodi kõik segane on.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Mul Avengers kui idee meeldis, aga kurb on see, et vaenalne tuli THori filmist, mis oli julm pettumus. Valus lausa. Kapten Ameerika on teine tegelane, kellega mul eriti ei haaku, aga kõik ülejäänud on tipptopp seltskond. Ehk enamvähem. Selgelt mulle meeldib X-Meni ja Batmanide seeriad palju enam. Eraldiseisva filmina Watchmen oli meeldivalt erinev ja sünge. Ehk eks nad on kõik sellised popcorn filmid ja pooled on täiesti ok, pooled äravaadatavad ja siis Thor...kõrvalistuja magas enamuse filmist maha ntx

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ja selles on halb täpsemalt mis? Nagu ma ütlesin - keegi ei hakka ju vaatama triloogiat teisest osast, et siis kurta mismoodi kõik segane on.
                                Üks on triloogia, mis on arusaadav. Selline filmi ülesehitus, kus selliseid "eelosi", mida kõike pead ära vaatama, et midagi justkui aru saada, kõlab ikka väga tuima turundusteona, kus on lõplikult ära hägustunud filmi kui kunstivaldkonna liikme roll, aga paika pandud väga täpne turunduskampaania, kuidas võimalikult palju lehma lüpsta ja siis lastakse seda suure hurraaga ka käiku. Sarnasel põhjusel ei meeldi mulle ka Apple enda "osta kõik meie programmid, et midagi tööle hakkaks" jms asjad. Ehk jälle on siis viga ilmselt minus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X