320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin eile naispoole tungival soovil kinos Les Miserables'i vaatamas. Olin alguses suht skeptiline selle filmi osas, aga pean tunnistama et viimase aja üks nauditavamaid kinos käike oli, kui Hugh Jackman selle osa eest Oscarit ei saa siis on küll midagi väga valesti. Kuigi peab tunnistama, et Russell Crowe'd laulmas kuulata oli natukene liiga imelik.

    8,5/10
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

      Ja Devilile, et väikenegi sisu loomine on tõesti mindfuck.
      Defineeri kõigepealt sisu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Milanista Vaata postitust
        No mida?
        Noh?

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Defineeri kõigepealt sisu.
          Avengersites väga polnud ühesõnaga

          Ei okei, maailmas on palju arvamusi, aga avengersite puhul häribki just selle ülistamine ja natuke liiale minemine, tegu on sellise nagu mainitud transformerite tasemel filmiga - ilmselt eksin, sest enamusele ehk rahvale läheb selline meelelahutus peale. Ja olen nõus vahel võib ju vaadata, mitte nii sügava sisuga filmi, aga ma ei tea asi on vist ainult minus, kui kõik avengersit heal tasemel filmiks peavad.

          Kommentaar


            Kas Dannar kustutas oma postituse?
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Kas Dannar kustutas oma postituse?
              oli see mahlakas?
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Argo. Tra thumbsid uppi Ben teeb väga head tööd mõlemas rollis. Lavastaja, näitleja.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  transformerite esimene oli enamvähem sama hea kui ironman 1 või dare I say it - Terminator 1. ehk väga okei/hea.
                  Ma teeks ka noomituse praegu. Sa küll panid "dare" siia, aga jah need on nii võrreldamatud asjad, et ei tohiks olla sellist võrdlust olemas.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    oli see mahlakas?
                    Natukene full-retard. Aga mitte nii full-retard, et ma kohe oleks viitsinud vastata.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Ma teeks ka noomituse praegu. Sa küll panid "dare" siia, aga jah need on nii võrreldamatud asjad, et ei tohiks olla sellist võrdlust olemas.
                      julgen väita, et Downey Jr esitus oleks olnud sobiv kandidaat meesosatäitja oscarile, kui koomiksifilmid eos sellest loetelust ei eemaldataks. Downey Jr nominatsioon Tropic Thunderi eest või kuldgloobus Sherlockile on minu arvates osaliselt järelmakse Tony Starki rolli eest. Arnie oma 27(?) lausega võib oscariteöö vaid oma õõvaritest teenijatega veeta. sulle terminaator, järeltulijatele raudmees või Megan Fox.

                      relax, kogu see teema on nii või naa trololololooo siin. M007 vaidles tugevalt Transformerite vastu, sest nad ei konkureerinud parima filmi või näitleja kategoorias ja püüdis siin vahepeal uuesti trollida, kuigi Terminator ei konkureerinud samamoodi. hea küll, tegelt M007 trollis kolmanda osaga, aga savi.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                        Käisin eile naispoole tungival soovil kinos Les Miserables'i vaatamas. Olin alguses suht skeptiline selle filmi osas, aga pean tunnistama et viimase aja üks nauditavamaid kinos käike oli, kui Hugh Jackman selle osa eest Oscarit ei saa siis on küll midagi väga valesti. Kuigi peab tunnistama, et Russell Crowe'd laulmas kuulata oli natukene liiga imelik.

                        8,5/10
                        ++1

                        Vähe viskas kogu see laulmine üle aga üldmulje jäi ikkagi heaks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          julgen väita, et Downey Jr esitus oleks olnud sobiv kandidaat meesosatäitja oscarile, kui koomiksifilmid eos sellest loetelust ei eemaldataks. Downey Jr nominatsioon Tropic Thunderi eest või kuldgloobus Sherlockile on minu arvates osaliselt järelmakse Tony Starki rolli eest. Arnie oma 27(?) lausega võib oscariteöö vaid oma õõvaritest teenijatega veeta. sulle terminaator, järeltulijatele raudmees või Megan Fox.

                          relax, kogu see teema on nii või naa trololololooo siin. M007 vaidles tugevalt Transformerite vastu, sest nad ei konkureerinud parima filmi või näitleja kategoorias ja püüdis siin vahepeal uuesti trollida, kuigi Terminator ei konkureerinud samamoodi. hea küll, tegelt M007 trollis kolmanda osaga, aga savi.
                          Downey Jr ongi üks oma põlvkonna one of the greatest. Eriti, kui vaadata veel filme, mis ta pilveperioodil (enne) tegi. Chaplin on üks 90.ndate vägevamaid rolle üldse. Ausõna. Ja noh, NBK-s ta ju ka varastab etenduse, kas pole? Raudmehe puhul oli ta julge valik produtsentide poolt (kes neid castingu vendi ikka tõsiselt võtab) popcorni filmi ja noh sealt edasi on ajalugu.
                          Last edited by _AI_; 31.12.12, 10:53. Põhjus: lisasime e
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            Valentinipäeval naised kaasa ja kinno

                            Kommentaar


                              Cloud Atlas 6/10 (?) - ei oska kuidagimoodi paljude (keskmise hinde järgi otsustades) vaimustust jagada. Jah, räägime ilusti esitatud jutukesed ühiskonnas olulistel teemadel nagu rassism, usk või homofoobia aga kõik need 6 jutukest jäid minu jaoks kuidagi külmaks ja kaugeks. Andke mulle igast teemast eraldi film ning ma viskaks suure tõenäosusega pöidla püsti igaühe peale. Kogu 3 tundi mis ta mu silme ees veeres ma lihtsalt tunnetasin, et ma ei saa selle mosaiik-formaadiga sina peale. Täpselt sama tunnet mäletan Magnoliat vaadates - kõik ju oleks nagu ilus aga miskipärast ei tõmba käima.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Cloud Atlas 6/10 (?) - ei oska kuidagimoodi paljude (keskmise hinde järgi otsustades) vaimustust jagada. Jah, räägime ilusti esitatud jutukesed ühiskonnas olulistel teemadel nagu rassism, usk või homofoobia aga kõik need 6 jutukest jäid minu jaoks kuidagi külmaks ja kaugeks. Andke mulle igast teemast eraldi film ning ma viskaks suure tõenäosusega pöidla püsti igaühe peale. Kogu 3 tundi mis ta mu silme ees veeres ma lihtsalt tunnetasin, et ma ei saa selle mosaiik-formaadiga sina peale. Täpselt sama tunnet mäletan Magnoliat vaadates - kõik ju oleks nagu ilus aga miskipärast ei tõmba käima.
                                Enam-vähem samad emotsioonid - kui oleks kas või üks stoorilain vähem olnud, oleks film kõvasti jälgitavam olnud. Ma loodan, et sa vaatasid filmi lõpus ka tiitreid - mulle hirmsasti meeldis see, kuidas jopesid selga ajavad inimesed kinos ahhetasid ja imestasid, kui seal näitas, mis näitleja mis tegelast igas loos mängis
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X