320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Cloud Atlas 6/10 (?) - ei oska kuidagimoodi paljude (keskmise hinde järgi otsustades) vaimustust jagada. Jah, räägime ilusti esitatud jutukesed ühiskonnas olulistel teemadel nagu rassism, usk või homofoobia aga kõik need 6 jutukest jäid minu jaoks kuidagi külmaks ja kaugeks. Andke mulle igast teemast eraldi film ning ma viskaks suure tõenäosusega pöidla püsti igaühe peale. Kogu 3 tundi mis ta mu silme ees veeres ma lihtsalt tunnetasin, et ma ei saa selle mosaiik-formaadiga sina peale. Täpselt sama tunnet mäletan Magnoliat vaadates - kõik ju oleks nagu ilus aga miskipärast ei tõmba käima.
    Ma jõudsin puzzle kokku panna ja sellest tulenevalt meeldis asi väga. Ennem vaatamist olin vaid plakatit näinud ja esimesed ca 30 minutit mõtlesin, et mis kuradi asi see nüüd on, sest ootasin korraliku lastekat (ilus värviline plakat ning maagiline pealkiri ju)... mida edasi, seda lahedamaks muutus. Ilus film igasuguste toredate lisadega. Üpris olematust asjast taoline raamat ning sealt ka film kokku panna on kiiduväärt saavutus.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      CD7 juba kiitis Argot. Nõustun. Nende based on true story Hollyka filmidega peab endale kõrva taha kratsima, et draamat lisatakse kuue kulbiga juurde, kuid film on film, eks. Plussi saab ka Afflecki otsus anda filmile mõnus 80ndate look ning kirjutaja on tõesti pinevuse päris osavalt osanud kõrgeks kruttida.
      Võib-olla ei oleks rezissöör pidanud ise päärolli end meldima, aga oli vist "sundvalik". Põnevik, kus pauku eriti ei tehta, on alati vähemalt seitset väärt
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Ma jõudsin puzzle kokku panna ja sellest tulenevalt meeldis asi väga. Ennem vaatamist olin vaid plakatit näinud ja esimesed ca 30 minutit mõtlesin, et mis kuradi asi see nüüd on, sest ootasin korraliku lastekat (ilus värviline plakat ning maagiline pealkiri ju)... mida edasi, seda lahedamaks muutus. Ilus film igasuguste toredate lisadega. Üpris olematust asjast taoline raamat ning sealt ka film kokku panna on kiiduväärt saavutus.
        No võib olla kui tõesti nii tumedalt peale minna, et üldse ei tea conceptist midagi siis pakuks see timeline'idest arusaamine natuke lisategevust. Üldiselt ma lihtsalt liigitan ennast sinna kategooriasse kellele Wachowskid mitte midagi põnevat enamasti ei paku.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          the impossible - ei tea kas eesti kinodes on aga film perekonnast kes elas puhkusreisil olles 'u'le 2004 aasta tsunami http://www.imdb.com/title/tt1649419/#lb-vi1171891993

          Kommentaar


            Seven Psychopaths

            Colin Farrell, Woody Harrelson, Christopher Walken ja Sam Rockwell peaosades. Näitlejatöö, naljad, ja lugu ise on tõesti super kõik. Lemmik sel aastal vaadatud filmidest. Eriti veel, et enne kinno minekut ei olnud sellest mitte kuskilt midagi kuulnud. Tugev 8/10.

            Kommentaar


              Algselt postitas CD7 Vaata postitust
              Seven Psychopaths

              Colin Farrell, Woody Harrelson, Christopher Walken ja Sam Rockwell peaosades. Näitlejatöö, naljad, ja lugu ise on tõesti super kõik. Lemmik sel aastal vaadatud filmidest. Eriti veel, et enne kinno minekut ei olnud sellest mitte kuskilt midagi kuulnud. Tugev 8/10.
              Duubeldan!!

              Kommentaar


                Ma natuke ajast maas kiirematega võrreldes, aga 'Savages' ei olnudki nii halb kui fitti lubas. Täitsa korralikult lahutas meelt ning kuigi twiste tõesti ei olnud siis 2h20m pikk film hoidis üllatavalt korralikult tempot. Ega ta meistriteos ei ole aga 6,5/10 paneks küll.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Senini nägemata McQueeni "Shame" tundus vaimustavalt masendav. Kahju, et poole pealt nägin: peab kunagi tervikuna ära vaatama.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Senini nägemata McQueeni "Shame" tundus vaimustavalt masendav. Kahju, et poole pealt nägin: peab kunagi tervikuna ära vaatama.
                    Umbes sel ajal kui seda postitust tegid, tuli film ka uuesti ETV2-st. Samas mõistetav, et tööinimesele ei sobi sellisel kellaajal ilmselt filmi vaadata. Siit ka soovitus, et järgneva u 2 nädala jooksul on võimalik seda uuesti vaadata ka ETV2 kodulehelt.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      jahjah, kohe filmi alguses tekitatakse teatav ebamugavus meesvaatajate hulgas.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ma vaatasin seda küll üsna ammu, kuid mis mulle meelde jäi, oli kerge pettumus. Ootasin enamat. Midagi jäi puudu.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          'Shame' on hea hilisõhtune üksi vaatamise film. Saad süveneda ja kogu olustik filmis endas on samasugune.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Tüdruk tahab mingit romantilist komöödiat vaadata. Oskab keegi midagi sellist soovitada, mida endalgi kannataks vaadata? Kui selliseid on...

                            Kommentaar


                              Moonrise Kingdom
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                'End of Watch' oli pehmelt öeldes pettumus. Ma isegi ei tea miks ma ootan Ayeri sulest midagi rohkemat kui 'Street Kings' ja 'Harsh Times' olid veel hullemad juustud. 'Training Day' oli ilmselt erand ning lavastaja (Fuqua) oskas või suutis kõiki neid negatiivselt väljapaistvaid teravaid nurki lihvida. Nendest erinevate kaamerate kasutamise vajalikkusest ei saanud ka lõpuks aru. Kui sul pilt väriseb ja dialoogi koosneb 50% 'fuckingust' siis mul ausalt öeldes tekib selline tunne, et kogu see film on üks suur müra ja kära mida ei tahakski nagu vaadata. 5,5/10
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X