320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Tüdruk tahab mingit romantilist komöödiat vaadata. Oskab keegi midagi sellist soovitada, mida endalgi kannataks vaadata? Kui selliseid on...
    trummip6rin.. ruby sparks, love and other drugs, what to expect when youre expecting, no strings attached, pitch perfect, friends with benefits, this means war, 10 years, spread, hall pass, take me home tonight, sex drive, just go with it, ja crazy, stupid, love. vaata trailereid ja trust me

    Kommentaar


      Say Anything või Garden State
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        what happens in vegas, 40 year old virgin

        Kommentaar


          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
          Esimest pole näinud, aga teine on 10/10 film. Say Anything läks watchlisti. Omamoodi kurb on muidugi see, et see on 212. film, mis mul hetkel watchlistis on
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            I'm out of words..
            “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Tüdruk tahab mingit romantilist komöödiat vaadata. Oskab keegi midagi sellist soovitada, mida endalgi kannataks vaadata? Kui selliseid on...
              Just eile vaatasin tüdrukuga sellist filmi nagu Friends with kids. Päris muhe film oli.

              Kommentaar


                Algselt postitas Calva Vaata postitust
                trummip6rin.. ruby sparks, love and other drugs, what to expect when youre expecting, no strings attached, pitch perfect, friends with benefits, this means war, 10 years, spread, hall pass, take me home tonight, sex drive, just go with it, ja crazy, stupid, love. vaata trailereid ja trust me
                Peagu kõik siin listis on isegi romantilise komöödia kohta sitad

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  'End of Watch' oli pehmelt öeldes pettumus.
                  ehk siis ma loobusin seda vaadates kriitikameelest ja unistasin enamuse filmist, kuidas ma Annaga eelmänguks Cam'roni tõlgendan. fair enough.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Eriti pask film: Alex Cross

                    Kommentaar


                      'Seven Psyhcopaths' - pointless jauramine. Vaevu suutis tähelepanu hoida ning mina ärkvel püsida ja peale paari geniaalse dialoogijupi ei pakkunud film mitte midagi. Kes pole näinud sama lavastaja tehtud 'In Bruges' siis jätke psühhod vaatamata ja minge sellega pigem. Saate palju nauditavama filmielamuse.

                      Kuna õhtut sai alustatud lootuses näha natuke napakaid karaktereid, paugutamist ja võib olla ka törtsu huumorit ning psühhod seda ei pakkunud siis pidin järgmise samalaadset asja lubava teose peale panema ning oli täitsa kihvt ...

                      '2 Coelhos' - Kuigi lõpp kiskus minu maitse ja filmi üldise tempoga võrreldes natuke liiga melodramaatiliseks ja naiivseks siis kogu teekond sinnani lahutas täitsa kenasti meelt. Ning vahelduseks on mõnus ka mõnda sellist Brasiilia filmi vaadata mis ei keerle favelade ümber. Korralik Guy Ritchie sambakastmes.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        ‎"Pii elu" läksin ootustevabalt vaatama - olin üsna veendunud, et raamatuväärse elamuseni film ei küündi. Ja eks ta umbes nii oligi. Ehkki visuaalselt on lugu väga kaunilt teostatud ning poisi ja tiigri ühisstseene puhas lust vaadata. Lugu ise jäi kuidagi pealiskaudseks ja muidugi nurisen - nagu ikka - mõttetu 3d pärast. Susi neid musti prille söögu!
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          k2isin siin kohalikus iiri kinos Gangster Squadi http://www.imdb.com/title/tt1321870/ vaatamas mis on inspired by the true story ning samuti on filmi kokku pandud mitmeid h2id n2itlejaid, blabla bla http://www.youtube.com/watch?v=qilrVR0miPU . anyway mulle meeldis

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Calva Vaata postitust
                            k2isin siin kohalikus iiri kinos Gangster Squadi http://www.imdb.com/title/tt1321870/ vaatamas mis on inspired by the true story ning samuti on filmi kokku pandud mitmeid h2id n2itlejaid, blabla bla http://www.youtube.com/watch?v=qilrVR0miPU . anyway mulle meeldis
                            No näed, Calva. Juba parem viis filmide tutvustamiseks. Keep it up!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Kas keegi on näinud filme Bullet ja Barfly

                              Mida teie arvate näitlejast Mickey Rourke? Olen vaadanud mitmeid tema filme ja IMO need 2 on parimad. Eriti meeldib see Bukowski roll...peegeldab väga huvitavat eluviisi...see film kusjuures ajab alkoholi jooma, 15 min olen maksimum vastu pidanud filmi algusest, enne kui õllepudeli seltsi toonud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                Kas keegi on näinud filme Bullet ja Barfly

                                Mida teie arvate näitlejast Mickey Rourke? Olen vaadanud mitmeid tema filme ja IMO need 2 on parimad. Eriti meeldib see Bukowski roll...peegeldab väga huvitavat eluviisi...see film kusjuures ajab alkoholi jooma, 15 min olen maksimum vastu pidanud filmi algusest, enne kui õllepudeli seltsi toonud.
                                Bullett on awesome. Kahju, et Imdb debiilrating seda filmi alahindab. Jua tupac ise väärib 8/10, eks.
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X