320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Maitsed on erinevad ja võimalik on ka see teine lause, sest ma ei vaata Nat Geo pealt dokumentaale. Film, kus kõik toimuv on ette teada ja ühegi peaosalise karakterisse polnud isegi poolsüviti laskutud...minu arust tundub just selline sujuv pealiskausus nagu dokumentaalil võiks olla.
    Ma päris täpselt ei saa nüüd aru- dokumentaalid on pealiskadsemad kui lavastatud tükid?
    Eks ole halbu dokke ja halbu fictionit, aga hea dokk on kindlasti vähem pealiskaudsem kui hea lavastus. Kardan, et siin on sõnavalik lihtsalt vale. Või me saame sellest sõnast veidi erinevalt aru.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Ülikahtlane Oscari gala see aasta. Kõigile justkui jagati näpuotsaga, et kellelgi poleks põhjust solvuda.
      Kuidagi loogiline tundus kõik. Ei oska millegi üle vinguda. Hakkasin Zero Dark Thirty-st nüüd järjest neid vaatama mida näinud polnud. Tundub hea. Ei midagi liiga erilist siiani(1h30 vaadatud) aga arvan et selle lõpp ongi see mille pärast kiidetakse. Loodetavasti.

      Kommentaar


        Looda, looda.

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Ma päris täpselt ei saa nüüd aru- dokumentaalid on pealiskadsemad kui lavastatud tükid?
          Eks ole halbu dokke ja halbu fictionit, aga hea dokk on kindlasti vähem pealiskaudsem kui hea lavastus. Kardan, et siin on sõnavalik lihtsalt vale. Või me saame sellest sõnast veidi erinevalt aru.
          Ju saame erinevalt aru - minu jaoks on dokk narratori peale loetud põnev lugu, mis räägib mingist asjast. Aga ainult selle konkreetse asjaga seostuvast asjast. Seal pole mingeid subplotte kunagi. Nagu ka selles filmis - pole väikest teemaarendust sõprusest või armastusest või mingist kolmandast asjast, mille sissepikkimine teeb ntx heast action, õudus või ulmefilmist parema kui ta kuivalt oma zanrisse jääduna oleks.

          Kommentaar


            Vana film ja kõigil nähtud juba, aga sellegipoolest mainin ära. Vaatasin just The Sixth Sense uuesti ja endiselt ülikõva film ning üks mu lemmikuid läbi aegade.

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Häid jalkafilme vms.. no Goal‘i tean, aga veel mingeid, kus päris mängija(d) on?
              So self aware so full of shit

              Kommentaar


                Sattusin täiesti juhuslikult sellise filmi peale nagu Archangel ja minu üllatuseks oli tegu täiesti korraliku filmiga. Üllatus oli suur, kui Daniel Craigi kõrval astus pildile nooruke Gabriel Macht( Suits-Harvey). Minu poolt 8/10 ja kellele sarnane ajastu huvi pakub, siis soovitan igati.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                  Sattusin täiesti juhuslikult sellise filmi peale nagu Archangel ja minu üllatuseks oli tegu täiesti korraliku filmiga. Üllatus oli suur, kui Daniel Craigi kõrval astus pildile nooruke Gabriel Macht( Suits-Harvey). Minu poolt 8/10 ja kellele sarnane ajastu huvi pakub, siis soovitan igati.
                  Macht müüs ära, film tõmbama pandud. Tänan juba ette.
                  So self aware so full of shit

                  Kommentaar


                    Mu lemmik film kus Macht mängib on kindlasti Middle Men. Soovitn kes näinud pole.

                    Kommentaar


                      Nagu sobib siia paremini, kui rumalatesse küsimustesse. Aidake leida film. Naisõpetaja (äkki muusikaõpetaja) ja noormehest õpilase (äkki 16-aastase) vahel tekib romantiline suhe, mida nad siis igal moel varjama peavad. Jah, just, täpselt nii palju ma saangi vaid vihjeks anda... Aga siin on tarkpäid rohkem, kui kusagil mujal, seega äkki sellest piisabki
                      “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                      Kommentaar


                        Algselt postitas AnnaS Vaata postitust
                        Nagu sobib siia paremini, kui rumalatesse küsimustesse. Aidake leida film. Naisõpetaja (äkki muusikaõpetaja) ja noormehest õpilase (äkki 16-aastase) vahel tekib romantiline suhe, mida nad siis igal moel varjama peavad. Jah, just, täpselt nii palju ma saangi vaid vihjeks anda... Aga siin on tarkpäid rohkem, kui kusagil mujal, seega äkki sellest piisabki
                        Hollywood, Bollywood, Venemaa? telefilm? hea/halb mälestus?

                        The Graduate, vaevalt?

                        -e- Piano Teacher? Nimekiri older women/younger men filmidest http://www.imdb.com/list/2-FN2Fw4VXo/
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Hollywood, Bollywood, Venemaa? telefilm? hea/halb mälestus?

                          The Graduate, vaevalt?

                          -e- Piano Teacher? Nimekiri older women/younger men filmidest http://www.imdb.com/list/2-FN2Fw4VXo/
                          Mälestus hea, inglisekeelne (oletan, et USA), ei paistnud nimekirjas ükski õige olevat kahjuks.

                          P.S. Nimekirjas muide hea film "The Mother", seda otsisin ka. Aitäh!

                          edit: film käes, aitäh!
                          “I don’t know whose brilliant idea that was, but it wasn’t mine, that’s for sure.” ― Ozzy Osbourne

                          Kommentaar


                            Ühesõnaga. Läksin Argot vaatama. Tore film, mulle meeldis. Liigapalju hai faivi lõpus, a no mis sa ikka teed. Aga mitte sellest ei tahtnud ma südant puistata. Vaid sellest, mis oli enne filmi.
                            Mulle meeldib see kui ma lähen natukene varem kinno, istun mugavalt tooli ja vaatan treilereid, ehk saan aimu, milliseid ägedaid sedöövreid lähitulevikus vaadata võiks. Ning jah, mulle meeldivad treilerid, mida rohkem seda parem. Täna oli selleks ideaalõhkond loodud, ehk läksin üksi, keegi ei sega, keegi ei jää hiljaks jne. Lendasin tooli ja..... tra. nagu vaataks kommertskanalit. Üks reklaam ajas teist taga. Otse Kalev spast kuni ninarohuni välja. Lõpuks näidati kolme treilerit kah. Nagu mida v*ttu? Aususe huvides märgin ära, et see oli CC plaza, aga sama olen märganud ka Solarises. Que pasa Devil? Kinopilet ei maksa piisavalt, vaid peab ka seepe müüma?

                            A Argo oli tõesti päris hea. Go Canada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                              Ühesõnaga. Läksin Argot vaatama. Tore film, mulle meeldis. Liigapalju hai faivi lõpus, a no mis sa ikka teed. Aga mitte sellest ei tahtnud ma südant puistata. Vaid sellest, mis oli enne filmi.
                              Mulle meeldib see kui ma lähen natukene varem kinno, istun mugavalt tooli ja vaatan treilereid, ehk saan aimu, milliseid ägedaid sedöövreid lähitulevikus vaadata võiks. Ning jah, mulle meeldivad treilerid, mida rohkem seda parem. Täna oli selleks ideaalõhkond loodud, ehk läksin üksi, keegi ei sega, keegi ei jää hiljaks jne. Lendasin tooli ja..... tra. nagu vaataks kommertskanalit. Üks reklaam ajas teist taga. Otse Kalev spast kuni ninarohuni välja. Lõpuks näidati kolme treilerit kah. Nagu mida v*ttu? Aususe huvides märgin ära, et see oli CC plaza, aga sama olen märganud ka Solarises. Que pasa Devil? Kinopilet ei maksa piisavalt, vaid peab ka seepe müüma?

                              A Argo oli tõesti päris hea. Go Canada.
                              Argo viga on 35mm ja koopiate arv. Näitaks nüüd küll aga noh Acme Filmil pole midagi pakkuda. Novembris ei leidnud väga keegi, et Argo oleks huvitav vaatamine . Väga ei muretse, 35mm peale 3 kuud pole enam see.

                              Pii elu, Django, Õnneteraapia, Hüljatud ja ka Karenina on Oscari nominentidest ikka veel kavas.

                              No Solarises pole päris nii pikalt reklaame kui CCPs. 2-3 min jookseb heal juhul seansiajale sisse ja siis tulevad 3 enamvähem teemasse sobivat tulevase või jooksva filmi treilerit. Ja iga reklaam ikka ekraanile ei saa kah .

                              Argo on hea film, aga minuarust liiga manipuleeriv oma pinge kruvimisega. Filmi lõpuks oli mul juba kopp ees sellest ja mõtlesin, niikuinii läheb õnneks...

                              Kommentaar


                                Nõustun orbitaaljaamaga 100% - rohkem treilereid, raisk! Seepärast olen minagi alati sutsu varem kohal.

                                /treileriekspert
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X