320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Ise võiksin soovitada hiljuti nähtud, sobivalt huumoriga vürtsitatud draamat "Please give"
    Nõus. See film jäi omalegi meelde kui selline tore üllataja - ei oota midagi erilist aga lõpuks oled väga rahul, et vaatasid. Teine sarnane oli 'City Island'
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      Vaidlustaks seda värske lähenemise pointi. Minu meelest oli juba üle kümne aasta eestlastele tuttav Allani karakter Õnne 13 sarjast toodud lihtsalt filmi üle. Eks nendele, keda Allani muhe möku olek siiani naerma ajab meeldis film kindlasti rohkem. Endal olid ootused natuke kõrgemal.

      Ise võiksin soovitada hiljuti nähtud, sobivalt huumoriga vürtsitatud draamat "Please give"
      Esiteks oli ta ikka veel mökumaks tehtud, kui nimetet seriaalis. Ja teiseks oli pandud asi hoopis teistsugusesse konteksti ja värskuse all pidasin silmas seda, et süzeesse pikitud naljad olid sellised, mite ette poleks näinud ja sellisest igapäevasest erinevad.

      Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
      selles osas on sul tõesti õigus - EP võrdlemine seenelkäiguga on esimese solvamine.

      mulle ei mahu lihtsalt pähe seenelkäigu haip ja see, et EPga pole kaasnenud sarnast meediakajastust. aga soovin EPle vähemalt sama pikka iga kinodes!
      Ei saaks rohkem nõustuda.

      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
      Missugune see veel välja näeb?.
      Nosorry, Volks transporter ja Ford transit. Ma usun, et see polnud minu jutu point või kuidas?

      Kommentaar


        Sry, topeltpost....

        Kommentaar


          Algselt postitas rixxer Vaata postitust
          Bullett on awesome. Kahju, et Imdb debiilrating seda filmi alahindab. Jua tupac ise väärib 8/10, eks.
          kindel, et sa ei pea silmas filmi Gridlock'd? vaatasin Bullit'it ja seal tundus 2pac täiesti keskpärane. Mickey stole the show. üldiselt siiski nõustun pigem imdb, kui teie reitinguga. 6-6.5/10
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
            kindel, et sa ei pea silmas filmi Gridlock'd? vaatasin Bullit'it ja seal tundus 2pac täiesti keskpärane. Mickey stole the show. üldiselt siiski nõustun pigem imdb, kui teie reitinguga. 6-6.5/10
            Eks ma vaatasin seda kuuli üks 12 a tagasi ja nüüd uuesti vaadates peaks võib-olla hinnanguid muutma. Ja seepärast ma seda esimest muidugi ei tee. 2pac ei olnud sel ajal üheski (nendest vähestest filmidest) keskpärane. No ei saanud olla. A mul on getofilmide kiiks küljes ka.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Tõmbasin omale esimesed Terminaatori osad.
              No nii, kui eelmine nädalavahetus vaatasin esimese ära, siis nüüd teise. Teine osa, nagu arvata oli, on üle prahi.

              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar




                E: Nicolas Cage

                Kaevan jälle vana teema ülesse. Tunnistan, et olin ebaõiglane kui küsisin, et kas tal on üldse häid filme. Aga need kaovad ära kogu muu saasta sisse mis ta teinud on (siit kas vastus küsimusele miks ollakse arvamusel, et tal pole häid filme), sest saasta on kordades rohkem kui head. Vaatasin nädalavahetusel ära 3 Cage'i filmi (Raising Arizona, Leaving Las Vegas ja Adaptation) ning meeldis ainult viimane, kuigi Raising Arizonas tegi ta päris hea rolli, aga film ise oli saast. Lihtsalt minu 5 senti Cage'i kohta.

                Kommentaar


                  Kaks kodukino esilinastust minu jaoks täna:

                  Django - Üsna kahvatuks jäi Basterdsiga võrreldes. Ainuke aeg filmist kus ma täielikult lummatud olin, oli ajavahemikus mil DiCaprio saabus (ja Waltziga ülihea kombo moodustasid) ning kuniks ta lahkus. Ülejääk oli suhteliselt hall. Waltz oli muidugi omal tasemel taas.

                  Pi - Päris hea, aga mitte päris nii hea kui oodanud oleks. Ehk, et natuke overhyped nagu Ang Lee puhul tavaks (minu jaoks).
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Flight- algus oli paljutõotav, aga siis hakkas venima ja venis kuni lõpuni. Ei midagi uut.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Pi - Päris hea, aga mitte päris nii hea kui oodanud oleks. Ehk, et natuke overhyped nagu Ang Lee puhul tavaks (minu jaoks).
                      Pi või Life of Pi

                      Õnneks vihje Ang Lee'le andis vastuse ära.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Mul enamvähem sama repertuaar + lisaks Zero Dark Thirty. Django kohta ütleks täpselt vastupidiselt alltoodud arvamusele, et Basterds oli sellega võrreldes kahavatu aga noh maitse asi. Pi kohta arvamus ühtib täielikult ja Zero Dark meeldis väga st. ületas ootusi.

                        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                        Kaks kodukino esilinastust minu jaoks täna:

                        Django - Üsna kahvatuks jäi Basterdsiga võrreldes. Ainuke aeg filmist kus ma täielikult lummatud olin, oli ajavahemikus mil DiCaprio saabus (ja Waltziga ülihea kombo moodustasid) ning kuniks ta lahkus. Ülejääk oli suhteliselt hall. Waltz oli muidugi omal tasemel taas.

                        Pi - Päris hea, aga mitte päris nii hea kui oodanud oleks. Ehk, et natuke overhyped nagu Ang Lee puhul tavaks (minu jaoks).

                        Kommentaar


                          Algselt postitas miki Vaata postitust
                          Mul enamvähem sama repertuaar + lisaks Zero Dark Thirty. Django kohta ütleks täpselt vastupidiselt alltoodud arvamusele, et Basterds oli sellega võrreldes kahavatu aga noh maitse asi. Pi kohta arvamus ühtib täielikult ja Zero Dark meeldis väga st. ületas ootusi.
                          Django kohta tekkis mul huvitav tähelepanek selle aja jooksul mil film väljas on olnud, et Tarantino jaotub paljude inimeste jaoks kaheks. Ühed kellele meeldis Kill Bill, ning ei arvanud nii palju Basterdsist (ega üllatuslikult ka Pulpist, ning Reservoir Dogsist) ning teised kellele meeldisid need kuid Kill Bill ning Django mitte niiväga. Minu puhul läks täpselt nii nagu ma kartsin, Kill Bill ei meeldi = Django jäi lahjaks.

                          Zero Dark Thirty vaatasin ise ka ära mingi nädal tagasi ning olin ka meeldivalt üllatunud kuna ma päris ausalt kartsin palju rohkem "Umeerika is the greatest" loosungit läbi kumamas näha. Tegelikult võrdlused Homelandiga on päris pädevad, ning kui aus olla siis Claire Danesi asemel vaataks Chastaini karakterit sarjas ka palju parema meelega. Eraldi pluss veel selle eest, et mingit imalat lovestoryt ei olnud tekitatud talle kuid ikka suudeti 2.30 pikk film teha.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Django kohta tekkis mul huvitav tähelepanek selle aja jooksul mil film väljas on olnud, et Tarantino jaotub paljude inimeste jaoks kaheks. Ühed kellele meeldis Kill Bill, ning ei arvanud nii palju Basterdsist (ega üllatuslikult ka Pulpist, ning Reservoir Dogsist) ning teised kellele meeldisid need kuid Kill Bill ning Django mitte niiväga. Minu puhul läks täpselt nii nagu ma kartsin, Kill Bill ei meeldi = Django jäi lahjaks.
                            Raske uskuda selliste inimeste olemasolu

                            Django oli okei, aga eriti ei vaimustanud. Samas võttis ka Basterds päris paar vaatamist enne, kui väga meeldima hakkas. Ma isegi ei fännanud sedapuhku Waltzi niiväga (solid roll ikkagi, ühes LDC'ga selle filmi parim kraam, Don Johnson meeldis ka mingil põhjusel, SLJ nii väga mitte), aga võibolla lihtsalt seetõttu, et Landa kõrval kahvatub raske enamus asju, mis ta üldse teha saab veel.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Raske uskuda selliste inimeste olemasolu

                              Django oli okei, aga eriti ei vaimustanud. Samas võttis ka Basterds päris paar vaatamist enne, kui väga meeldima hakkas. Ma isegi ei fännanud sedapuhku Waltzi niiväga (solid roll ikkagi, ühes LDC'ga selle filmi parim kraam, Don Johnson meeldis ka mingil põhjusel, SLJ nii väga mitte), aga võibolla lihtsalt seetõttu, et Landa kõrval kahvatub raske enamus asju, mis ta üldse teha saab veel.
                              Inimesi ja maitseid on igasuguseid Ning usu või mitte aga on ka olemas inimesi kellele ei meeldi Pulp Fiction! Minule näiteks ei meeldi Kill Bill(id). Esimest vaatasin siis kui ta tuli, ei meeldinud, teist ei vaadanud. Hiljuti otsustasin üle checkida ja vaatasin mõlemad ära aga ikka ei midagi ... korduvalt oleks tahtnud midagi muud hakata tegema selle vaatamise ajal.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kusjuures, olen ka suur Tarantino austaja, kuid Kill Billid väga ei istu. Samas kõik muu toodang on seni armastusväärne olnud. Ahjaa, Death Proof/Planet Terror=Grindhouse -> täielik sitt.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X