320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Kusjuures, olen ka suur Tarantino austaja, kuid Kill Billid väga ei istu. Samas kõik muu toodang on seni armastusväärne olnud. Ahjaa, Death Proof/Planet Terror=Grindhouse -> täielik sitt.
    Hea laul alguses ja (efektses) lõpus. Muu oli meeh tõesti.
    Kuna täna on ärkvel öötunde laialt käes, siis vaatab Jackie Browni uuesti üle. Seni vaid korra ammu nähtud ja mingi seisukoha võtmiseks piisav mälestus puudub.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Kusjuures, olen ka suur Tarantino austaja, kuid Kill Billid väga ei istu. Samas kõik muu toodang on seni armastusväärne olnud. Ahjaa, Death Proof/Planet Terror=Grindhouse -> täielik sitt.
      Inimesi on kindlasti erinevaid. Grindhouse on pea parim, mis sealt on tulnud. Ja Kill Billid istuvad mulle ka väga hästi. Ma usu, et see on positiivne, et maitsed erinevad on. Eks ma peangi end rohkem Rodriguese, kui Tarantino austajaks.

      Kommentaar


        Djangoga on see värk, et Tarantino pikaaegne editorist partner Sally Menke (vist oli) lahkus elavate seast ja kui Tarantino alati 'oma stiilis' karmi pani, hoidis too koostööpartner asjal nö kaant peal, mis tegi a la Basterdsitest head filmid. Nüüd, nagu näha oli, laseb Tarantino Djangos siin-seal üle võlli, nagu üks reviewer hästi ütles, et "hidden underneath it all there is a great movie". Aga ma isiklikult sellele filmile midagi ette ei heida, lihtsalt: hea enterteinment, muud miskit. Sai nalja, sai madinat, sai nagu ikka palju viiteid vanadele filmidele (ja Tarantino eeskujude). Ja Waltz oli jällegi üle prahi. Basterds oli loomulikult filmina täiuslikum tükk ja ka stiilsem.
        Kui juba tegija filmograafiat hindama hakati, viskaks omagi paar senti. Kill Billid olid head filmid, julged ja üsnagi originaalsed. Jackie Brown oli selline okei - tundus, et tol hetkel väsis Tarantino ideedest pisut tühjaks. Reservoir rokkis ja Fictionist ei peagi rääkima, kui on mõni kellele ei meeldi, mingu arsti juurde.
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Ok, minu jaoks oli Bastards tülgastav pask. Kuhu ma pöörduma pean?
          A muidu on jah pea kõikide tema filmide dvd olemas.

          Kommentaar


            Ei tasugi ennast pingesse tõmmata, maitsed on erinevad nagu näha.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar




              Drive/Pusher Bangkokis Im sexually aroused!

              Lõpuks ometi, trailer! Refn + Gosling ning kuuldavasti Gaspar Noé aitas samuti konsultandina kaasa. Ilmselt aasta üks lemmikuid temast tulemas on.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar




                parim. eesti. film.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                  Ok, minu jaoks oli Bastards tülgastav pask. Kuhu ma pöörduma pean?
                  eiei, pulp fictioni puhul peab pöörduma
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Vb on järgnev kellegi jaoks spoiler.

                    Evil Dead remake 6.5/10. Mulle meeldis. Samas olin ma vaatamas käinud seltskonnast vist ka ainus, kes positiivse emotsiooniga lahkus. Originaaliga võrreldes oli rõvedust ehk kübeke enamgi. Samas sellist B-movie tunnet ei tekkinud. Kogu film võttis end pisut liiga tõsiselt. Puudus ka originaalile omane huumor, mis koos 80-ndate meeldivate efektidega ju tegelikult lõigi sellest kultusfilmi. Mõningad punktid, milles antud filmi kritiseeritakse, on kindlasti õiged. Küll aga tuleb tunnistada, et ilmselt paljud siiski lähevad seda filmi ka valedelt alustelt vaatama (nagu ka The Cabin in the Woodsi puhul). Nii oli näiteks kuulda, kuidas kellegi arvates ei olnud film õudne, sest see ei tundunud reaalselt mõeldav. Või siis jällegi kirutigi liigset vere ja sopaga mängimist. Mingil määral need kaks faktorit aga just tegidki sellest meeldiva meelelahutuse. Ühesõnaga originaalile jääb omajagu alla, aga muidu on norm.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


                      parim. eesti. film.
                      +1 veelkord.

                      (kasvõi lihtsalt selleks, et filmi pildis hoida ja soccernetlasi kinnominekuks kannustada)

                      Kommentaar


                        Järgnev "multa" on vist suuresti mõjutatud ettevõtte France Telecom vabasurma läinud töötajatest, sest Le magasin des suicides minule taolise pildi maalis.

                        Antud linateos sisaldab endas suures koguses muusikat, kuid sellelegi vaatamta pole lastele soovitatav - prantslastele see naiseihu ikka meeldib ning suuvärk on täitsa nitševoo.

                        Mõnus ajaviide... siis kui ööd pole mustad.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          'Oblivion' oli täiesti solid sci-fi film, üllatusin meeldivalt kuna pole tegu minu lemmikzanriga. Spoilima ei hakka, aga pisike miinus tuli ühest alles hiljuti väga suure kiituse osaliseks saanud filmist ühe peapüandi laenamise eest. Lisapunkt tuli uskumatult hea soundtracki eest M83 poolt. Kindlasti film mida võiks vaadata kinos, mitte jääda kodukino varianti ootama.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust


                            parim. eesti. film.
                            Kellegil seda arvutis olemas ei ole et jagada? Või kust seda saada võiks.
                            So self aware so full of shit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                              Kellegil seda arvutis olemas ei ole et jagada? Või kust seda saada võiks.
                              Siit saad: http://www.forumcinemas.ee/Event/299346/
                              Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                'Oblivion' oli täiesti solid sci-fi film, üllatusin meeldivalt kuna pole tegu minu lemmikzanriga. Spoilima ei hakka, aga pisike miinus tuli ühest alles hiljuti väga suure kiituse osaliseks saanud filmist ühe peapüandi laenamise eest. Lisapunkt tuli uskumatult hea soundtracki eest M83 poolt. Kindlasti film mida võiks vaadata kinos, mitte jääda kodukino varianti ootama.
                                Juhtus nii, et vist üle 10 aasta esimene kinokülastus sai selle filmi saatel tehtud ja võibolla oligi asi suure ekraaniga kaasnevates hüvedes, aga mulle istus väga. Tom oli hää, eriefektid oosomid, muu oli ka solid ja rohkem pole vajagi. Time well spent. Selle kogemuse järel ei jõua nüüd uut Star Trekki ära oodata
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X