320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    Pole küll film, aga 4x4 Magadan (sari ETV-s) võiks ehk sobida.
    Ja mis vahe on "Rutsi reisil" ja koduvideo tüüpi käkerdisel?
    Nii 4x4 Magadan kui teised Laisaare ja co asjad vaadatud.
    Ega neil kahel vahet polegi, lihtsalt ei pea ta olema isegi mitte nö filmiformaadis, võib olla ka juutuubis või vimeos vms.

    Kommentaar


      Algselt postitas Shaq Vaata postitust
      Topeltpost, aga oskab keegi soovitada mõnda "roadtrip" filmi. Võib olla ka "Eurotripi" sarnane või siis "Rutsi reis ehk Eesti jooma eripära", või siis tavaline koduvideo tüüpi käkerdis. Iseenesest võiks mingi story ka olla, mitte ainult kaadrid loodusest ja teest.
      No suurtest on-the-road filmidest on mu ammused lemmikud legendaarsed süsteemi-vastu-võitlejad Easy Rider ja Vanishing Point... a vaevalt sa just selliseid otsisid.
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Poliitilistest filmidest sattus ette Recount
        Toonased sündmused kipuvad juba unustusse vajuma, aga usa poliitikasõprade seltsi liikmetele kohustuslik. Ja võib pärast tiitreid mõelda, et mis oleks kui...
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Jätkan oma filmikogu vaatamist. Nädala sees jõudsin Hangover III ära vaadata, siuke üsna neutraalne ja tuim vaatamine, ei midagi ülemäära huvitavat, põnevat aga millestki ilma ka ei jäänud. Eile jõudsin aga ka kauaoodatud F&F6 ära vaadata. Ei hakka siin juba eeltoodud asju kordama aga nad võiks järgmises osas R.Atkinsoni, E.Murphy või kellegi sarnases stiilis venna sisse tuua, sest tegu on ju puhta komöödiaga ?
           
          Pettusin,et Gisel? surma sai, lootsin,et kui teised ikka põlevast lennukist välja sõidavad,et tema ka siis kuidagi pool leekides lõpuks välja tuleb. Samuti üllatas ,et Riley pahaks osutus, kuigi seda oleks võinud osata oodata.

          Mis värk selle lõpuga oli? Kus seda aasia venda taga aeti? See oli ju lõik Tokyo driftist..seal ta sai juba surma ju minu meelest?

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Jätkan oma filmikogu vaatamist. Nädala sees jõudsin Hangover III ära vaadata, siuke üsna neutraalne ja tuim vaatamine, ei midagi ülemäära huvitavat, põnevat aga millestki ilma ka ei jäänud. Eile jõudsin aga ka kauaoodatud F&F6 ära vaadata. Ei hakka siin juba eeltoodud asju kordama aga nad võiks järgmises osas R.Atkinsoni, E.Murphy või kellegi sarnases stiilis venna sisse tuua, sest tegu on ju puhta komöödiaga ?
            [spoiler] Pettusin,et Gisel? surma sai, lootsin,et kui teised ikka põlevast lennukist välja sõidavad,et tema ka siis kuidagi pool leekides lõpuks välja tuleb. Samuti üllatas ,et Riley pahaks osutus, kuigi seda oleks võinud osata oodata.[/spoiler]
            Mis värk selle lõpuga oli? Kus seda aasia venda taga aeti? See oli ju lõik Tokyo driftist..seal ta sai juba surma ju minu meelest?
            Ma ise ei ole ka kunagi spoileri nuppu kasutanud - pole vajadust olnud, seega ei tea kuidas see täpselt käib. Aga minu puhul see üllatust vast ei riku, sest nii või naa ei ole plaanis toda suurüllitist kaema minna Pole tolle žanri teab mis suur austaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
              Mis värk selle lõpuga oli? Kus seda aasia venda taga aeti? See oli ju lõik Tokyo driftist..seal ta sai juba surma ju minu meelest?
              Järgmise osa intro tõenäoliselt. Tähendab siis ilmselt ka seda, et uus toimub juba peale Tokyot.

              Kommentaar


                Sellist filmi nagu Redemption soovitan kõigile. Ei hakka isegi väikest kokkuvõttet tegema ja ei soovita teil ka (imdb vms) enne uurida, vaid lihtsalt film ära vaadata. Kui ei meeldi, võite mulle virtuaalselt kannaga näkku lennata.

                Kommentaar


                  minu väike soovituslist siis.
                  Movie 43 - ajuvaba komöödiafilim.. kirjeldamatu, vaadake trailerit.
                  City of God - sügavamõtteline brasiilia film. räägib ühest ghetto rajoonist ja seal valitsevast elust seitsmekümnendatel.
                  detsembrikuumus - eesti oma film siis. räägib esimese vabariigi riigipöörde katsest.
                  Intouchables - prantsuse südamlik film rikka invaliidi ja vaese neegri suhetest.
                  Notorious - kõikidele räpiaustajatele kohustuslik film biggie smallsi eluloo järgi valminud.
                  The dictator - üks parimaid komöödiaid mida olen näinud, seda teate kõik :P
                  The tunnel - üks parimaid õudusfilme mida olen näinud. ajakirjanikud lähevad austraalias maaalustesse tunnelitesse uurima inimeste kadumist.
                  "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Sellist filmi nagu Redemption soovitan kõigile. Ei hakka isegi väikest kokkuvõttet tegema ja ei soovita teil ka (imdb vms) enne uurida, vaid lihtsalt film ära vaadata. Kui ei meeldi, võite mulle virtuaalselt kannaga näkku lennata.
                    Millist Redemptionit sa mõtled?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Devil Vaata postitust
                      Millist Redemptionit sa mõtled?
                      Usun et ta mõtleb seda ehk? (aka 'Hummingbird')

                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Võib ka dokkfilmi teemasse, aga see teema jäi enne ette.
                        Jätkates poliitfilmide temaatikat :
                        Street Fight
                        Koht: Newark, NJ. Tegelased:Corey Booker vs Sharpe James. Sisu: 2006 linnapeavalimised.
                        The greatest democracy in the world up and running on the street level. Meie kampaaniameistritele ja riigiteaduste õpilastele kohustuslik.

                        Ahjaa, Booker pürgib tänaseks Senatisse ning Sharpe James...googeldage.
                        Film nähtav youtubes
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cpidr. Vaata postitust
                          minu väike soovituslist siis.
                          Movie 43 - ajuvaba komöödiafilim.. kirjeldamatu, vaadake trailerit.
                          City of God - sügavamõtteline brasiilia film. räägib ühest ghetto rajoonist ja seal valitsevast elust seitsmekümnendatel.
                          detsembrikuumus - eesti oma film siis. räägib esimese vabariigi riigipöörde katsest.
                          Intouchables - prantsuse südamlik film rikka invaliidi ja vaese neegri suhetest.
                          Notorious - kõikidele räpiaustajatele kohustuslik film biggie smallsi eluloo järgi valminud.
                          The dictator - üks parimaid komöödiaid mida olen näinud, seda teate kõik :P
                          The tunnel - üks parimaid õudusfilme mida olen näinud. ajakirjanikud lähevad austraalias maaalustesse tunnelitesse uurima inimeste kadumist.
                          Kui tohib küsida, mis seal siis nii head ka oli? Minu jaoks täielik jama.

                          E: The internship oli tegelikult päris muhe film.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                            Kui tohib küsida, mis seal siis nii head ka oli? Minu jaoks täielik jama.

                            E: The internship oli tegelikult päris muhe film.
                            Tahtsin su juba per**e saata, aga siis sain aru, et see polegi Chaplini Great Dictator, vaid see Coheni joga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Tahtsin su juba per**e saata, aga siis sain aru, et see polegi Chaplini Great Dictator, vaid see Coheni joga.
                              Mul jõudis sama jõnks seest läbi käia. Et tuleb siia keegi Charliet sõimama.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                                Sellist filmi nagu Redemption soovitan kõigile. Ei hakka isegi väikest kokkuvõttet tegema ja ei soovita teil ka (imdb vms) enne uurida, vaid lihtsalt film ära vaadata. Kui ei meeldi, võite mulle virtuaalselt kannaga näkku lennata.
                                Too Jason Stathami film on isegi vaadatav. Küll aga sattusin ühe ülevaate peale, mis võtab kokku enamuse JSi filmidest:
                                1. Obligatory scene where he runs away from the hospital, minutes after waking up from being shot, beaten and/or mauled by a bear - check. 2. Semi-anonymous protagonist that is just a ridiculous badass for no apparent reason - check. 3. Whatever dubious activities he takes part in are explained to the viewer as honorable in a "everyone gets dirty" kind of way, because you know, JS has a code he adheres to and that automatically makes crime acceptable - check. 4. Women are magnetically compelled to his junk by his mere presence - check. Fast and fancy cars, because. (No I didn't forget the rest of the sentence) - check. 5.Walking around seemingly unfazed with broken appendages, ribs, collar bones, multiple gunshot wounds, knife stabbing wounds and/or bear mace - check.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X