320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    We are the Millers. Ootused olid suuremad, aga piisavalt hea, et see siin teemas välja tuua.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      The Internship - Wilsoni ja Vaughni peale võib alati kindel olla. Päris Wedding Crashers ei olnud, aga vägagi hea meelelahutus siiski.

      The Great Gatsby - Aasta pettumus, täielik raamatu solkimine.

      We are the Millers - Väga viisakas pühapäeva pohmaka kõrvale vaatamine.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        "This is the End". Tundub et laksu all kirjutatud ja usun et parima elamuse saamiseks peab ka ise laksu all olema. Peaaegu sama lõbus veristamine, kui neljandas Rambos.

        Kommentaar


          Algselt postitas Francesco Vaata postitust
          The Great Gatsby - Aasta pettumus, täielik raamatu solkimine.
          Väga meeldis. Lisaks aasta parim soundtrack.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            +1 ja +1. Mõlemaga täiesti nõus, supper film ja soundtrack imeline!

            Kommentaar


              The Great Gatsby on küll jah väga hea film.

              Aga miks ma siia tulin, oli see, et öelda: Free Range on kohutav teos. Täiesti kohutav. Üritatud on kunsti teha, aga minu arust see pole väga hästi õnnestunud. Ei soovita kellelgi aega selle peale raisata.

              Samas Universali toodetud About Time'is on Arvo Pärt!
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                The Great Gatsby on küll jah väga hea film.

                Aga miks ma siia tulin, oli see, et öelda: Free Range on kohutav teos. Täiesti kohutav. Üritatud on kunsti teha, aga minu arust see pole väga hästi õnnestunud. Ei soovita kellelgi aega selle peale raisata.

                Samas Universali toodetud About Time'is on Arvo Pärt!
                Free range - klišeesid täis unelev kunstitegemiseüritus .

                Kommentaar


                  Bad Grandpa - 6/10.
                  Ootused olid väga kõrged ja lootsin head filmi, aga paraku näitas treiler kõik paremad kohad juba ära ja filmis midagi väga uut ja naljakat ei leidnud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Poisid. Gravitatsioon. Kõik pöidlad üles. Parim film pärast Mooni. Ja ilma naljata.
                    Ilus, ilus vaadata.

                    Sisu poolest, aimsõusorri, mõtleva inimese jaoks kahjuks ainult poolteist tundi wattefakki. Kohati oli mulje, nagu oleks nad mitte kosmoses, vaid kuskil ookeanis. (Võib-olla muljet mõjutas see, et lugesin just Heyerdahli reisikirju üle ookeani triivimisest, aga nofakk.) Kaaluta olek unustati ära ja hakati mingit hullu panema. Filmi murdekoht ehk clooney ja sandra lahkuminek oli ju täielik idiootsus, ja seda ütlen mina, kes ma füüsikatunni ajal poe taga õlut käisin joomas. Sellest prügisajust rääkimata.

                    Noh, Moonist jäi minu jaoks ikka hulka kaugemale kui Clooney tegelaskuju ISS-st. Aga ilus oli ikka küll jah. Ilma kolmdeeta ma ei kujuta ettegi, arvutist oleks vist päääris nüri vaadata.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ilus, ilus vaadata.

                      Sisu poolest, aimsõusorri, mõtleva inimese jaoks kahjuks ainult poolteist tundi wattefakki. Kohati oli mulje, nagu oleks nad mitte kosmoses, vaid kuskil ookeanis. (Võib-olla muljet mõjutas see, et lugesin just Heyerdahli reisikirju üle ookeani triivimisest, aga nofakk.) Kaaluta olek unustati ära ja hakati mingit hullu panema. Filmi murdekoht ehk clooney ja sandra lahkuminek oli ju täielik idiootsus, ja seda ütlen mina, kes ma füüsikatunni ajal poe taga õlut käisin joomas. Sellest prügisajust rääkimata.

                      Noh, Moonist jäi minu jaoks ikka hulka kaugemale kui Clooney tegelaskuju ISS-st. Aga ilus oli ikka küll jah. Ilma kolmdeeta ma ei kujuta ettegi, arvutist oleks vist päääris nüri vaadata.
                      Aitäh vähemalt ühe negatiivse kommi eest. Olen ennast sellest eemal hoidnud (peamiselt Bullocki "näitlejameisterlikuse" tõttu), kuid pidevad kiitvad arvamused on mind kõhklema pannud. Nüüd sain jälle kindlust juurde ning jätan selle aja raiskamise kindlasti ära.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        http://http://www.youtube.com/watch?v=MMXjmYmwp-o

                        Käisin täna seda filmi vaatamas. Ei pettunud ja mina arvan,et väga hea film oli. Ulfsak ja Nüganen näitasid jätkuvalt, kui hea on vana kooli näitlejate tase. Filmi soundtrack oli väga meeldiv ja kui kaks kaukaaslast panna ühte filmi, siis materjali on, et saada hea film. Minge kõik vaatama ja toetagem Eesti/Gruusia kinokunsti.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Ilus, ilus vaadata.

                          Sisu poolest, aimsõusorri, mõtleva inimese jaoks kahjuks ainult poolteist tundi wattefakki. Kohati oli mulje, nagu oleks nad mitte kosmoses, vaid kuskil ookeanis. (Võib-olla muljet mõjutas see, et lugesin just Heyerdahli reisikirju üle ookeani triivimisest, aga nofakk.) Kaaluta olek unustati ära ja hakati mingit hullu panema. Filmi murdekoht ehk clooney ja sandra lahkuminek oli ju täielik idiootsus, ja seda ütlen mina, kes ma füüsikatunni ajal poe taga õlut käisin joomas. Sellest prügisajust rääkimata.

                          Noh, Moonist jäi minu jaoks ikka hulka kaugemale kui Clooney tegelaskuju ISS-st. Aga ilus oli ikka küll jah. Ilma kolmdeeta ma ei kujuta ettegi, arvutist oleks vist päääris nüri vaadata.
                          +1

                          Kergelt muigama pani muuhulgas see moment, kui Hiina jaamas muu pudi-padi seas ka lauatennise pall ja reket ringi hõljusid - wtf nagu?
                          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                          Kommentaar


                            Ah, fakk off, vänkerid.

                            P.S. Ehk sisuliselt ei ole te filmi kohta muud öelnud, kui paar kohta on ebaloogilised (kuna te olete nii head füüsikas). Tra, mida te Star Warsi ajal teete siis?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ah, fakk off, vänkerid.

                              P.S. Ehk sisuliselt ei ole te filmi kohta muud öelnud, kui paar kohta on ebaloogilised (kuna te olete nii head füüsikas). Tra, mida te Star Warsi ajal teete siis?
                              See kisub alati nõmedaks ära kui teadjainimesed hakkavad rääkima et film oli nii sitt sest see koht on ebaloogiline voi teine koht on ebaloogiline. Miks peaksid MÄNGUFILMIS kõik asjad loogilised ja füüsika seadustele vastavad olema?
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                See kisub alati nõmedaks ära kui teadjainimesed hakkavad rääkima et film oli nii sitt sest see koht on ebaloogiline voi teine koht on ebaloogiline. Miks peaksid MÄNGUFILMIS kõik asjad loogilised ja füüsika seadustele vastavad olema?

                                Ah et soovite viienda bee tasemel edasi vaielda.

                                Väga lihtne vahe star warsiga on see, et star wars ei püüa olla tõsiseltvõetav. Gravity püüab. Juba alguskaadrites rõhutakse avakosmoses valitsevatele "päris" teguritele - temperatuuridele jms. Vaatajale jäetakse mulje, et tegu on reaalse situatsiooniga, mis võib vabalt tänahomme juhtuda. (Jumal küll, ega ma ei vaata ju Kääbikut ega aruta samal ajal, kas päkapikud on ikka olemas!) Lähme edasi. Pooleteist tunni pikkuses filmis on täpselt kaks sündmust. Mitte kumbki neist ei saaks reaalselt juhtuda. Ma saan aru, et Roma fännid lülitavad siinkohal oma aju välja, aga Dannar, et tu? Ma ju rõhutasin ka korduvalt, et seda filmi oli ilus vaadata. Missivõistlust on ka ilus vaadata, see ei tähenda, et möönamisi ei oleks seal rumaluse kontsentratsioon suur. Umbes sama suur kui Gravitys. Ärge olge Valeri Kirsid ja rünnake mind sellepärast, et ma seda välja tuua julgen.

                                Keda huvitab, siis siin on päris kena kokkuvõte peamistest plothole-idest. A, seal on vist mainimata see, et ka kosmosejaamad ja satelliidid on eri kõrgusega orbiitidel. Noh, et nad kokku ei põrkaks või nii.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X