320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    the man from earth oli tõest väärt elamus

    Kommentaar


      "The World's End" on veidi lihtsam, aga sellist positiivset huumorit pakkuv teos. Tuntud Briti koomikute paar Simon Pegg ja Nick Frost jälle linal koos. Ahjaa, enne vaatamist pole soovitav lugeda ei sisukirjeldust ega vaadata treilerit. Sedasi saab oluliselt parema elamuse.

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        "The World's End" on veidi lihtsam, aga sellist positiivset huumorit pakkuv teos. Tuntud Briti koomikute paar Simon Pegg ja Nick Frost jälle linal koos. Ahjaa, enne vaatamist pole soovitav lugeda ei sisukirjeldust ega vaadata treilerit. Sedasi saab oluliselt parema elamuse.
        Kas ta on rohkem nagu Shaun of the Dead või see tulnukafilm?

        Kommentaar


          Algselt postitas kyps Vaata postitust
          "The World's End" on veidi lihtsam, aga sellist positiivset huumorit pakkuv teos. Tuntud Briti koomikute paar Simon Pegg ja Nick Frost jälle linal koos. Ahjaa, enne vaatamist pole soovitav lugeda ei sisukirjeldust ega vaadata treilerit. Sedasi saab oluliselt parema elamuse.
          Sai eile juhtumisi maailmalõppu vaadatud. Polnud ei treileri ega sisukirjeldusega tutvunud, seega mõneti üllatusin ja ootasin ehk veidi midagi muud - mingist momendist läks liiga jaburaks. Treileri vaatamine oleks minu puhul isegi siinkohal kasuks tulnud. Shaun of the Dead ja Hot Fuzz meeldisid väga, The World's End tundus aga nende kõrval veidi lahjaks jäävat. Samas tore vaatamine oli ikka, aga mitte midagi enamat. 5,5/10 vms

          See postitus imdb foorumis kirjeldab päris hästi ka minugi mõtteid pärast kõigi kolme filmi vaatamist.

          Kommentaar


            Vaatasin millalgi ühtejutti kahte apokalüptilist komöödiat This Is The End ja The World's End ja pean pattu tunnistama, et ameeriklaste "õllepeeru" filmist jäi isegi parem mulje. Samas sarnaselt Andresega pean Shaun of The Deadi ja Hot Fuzzi väga headeks komöödiateks, mõlemat vist oma 3x vaadanud.

            Mõnuagendile vastuseks, et tulnukafilmi all mõtlesid Pauli (Pegg-Frosti roadtrip USA-s)? Kui jah, siis maailmalõpu film oleks minu hinnangul pigem nagu Shaun of the Dead.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
              Vaatasin millalgi ühtejutti kahte apokalüptilist komöödiat This Is The End ja The World's End ja pean pattu tunnistama, et ameeriklaste "õllepeeru" filmist jäi isegi parem mulje. Samas sarnaselt Andresega pean Shaun of The Deadi ja Hot Fuzzi väga headeks komöödiateks, mõlemat vist oma 3x vaadanud.

              Mõnuagendile vastuseks, et tulnukafilmi all mõtlesid Pauli (Pegg-Frosti roadtrip USA-s)? Kui jah, siis maailmalõpu film oleks minu hinnangul pigem nagu Shaun of the Dead.
              Pidasin seda Pauli silmas jah. Esialgu reklaamiti ju Pauli kui jäätisetuutu-filmide kolmas väljalase ja seetõttu oli tegu erilise pettumusega.

              Kommentaar


                Rush. Soovitan.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Rush. Soovitan.
                  Reedel. Vaatan.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    The Great Beauty - filmi pealkiri ütleb kõik.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Rush. Soovitan.
                      Rush. Ülehaibitud.

                      Aga ok, mitte paha. Liiga Hollywood.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Las Bondartšuki "Stalingradi" on keegi vaatamas käinud? Teist ilmasõda puudutavate raamatute ja kinuvilmide fanaatikuna valmistasin end ette maitsvaks suutäieks, nüüd lugesin Ekspressist Ranne hävitavat kirjatükki ja... On ka nii halb?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                          Las Bondartšuki "Stalingradi" on keegi vaatamas käinud? Teist ilmasõda puudutavate raamatute ja kinuvilmide fanaatikuna valmistasin end ette maitsvaks suutäieks, nüüd lugesin Ekspressist Ranne hävitavat kirjatükki ja... On ka nii halb?
                          Kustutasin sobimatu üleskutse ära.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            sõbralik üleskutse piraatlusele
                            Tänan, aga pole minu tassike teed.
                            Kino on kino. Piraatfilm arvutiekraanil on piraatfilm. Arvutiekraanil.
                            Siuke põhimõte.

                            Kommentaar


                              Rush oli tõesti hea. See vend, kes Laudat mängis sai minu meelest väga hästi hakkama.

                              Kommentaar


                                No Brühl on ikka alati väga hea ja oli seekordki parim osa filmist.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X