320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lõpetasin just sellise filmiga nagu Deadfall e. surnuslangemine. Imdb annab hindeks küll 6.3 aga minu silmis on märksa rohkemat väärt. Sattusin YT traileri peale ning peale paari sekundit otsustasin ilma pikema jututa filmi endale hankida. Kuigi aeg on näidanud, et küllaltki raske on minu puhul ilma varasemalt plot`i teadmata filmi vaadata, on märksa huvitavam just niiviisi "teadmatuses" filmi vaadata. Olen sedasi mitme hea filmi peale komistanud või siis on lihtsalt nii parem filmi sisse elada. Võta kinni. Kohati lihtsalt plot`i lugemine ei tõmba vaatama, või vastupidi. Olen viimasel ajal tüdinenud suvalisest Hollywoodi, annan kõigile peksa ja sõidan kõige kiiremini märulitest ning jaburadest komöödiatest. Tavalised draamad pole mind kunagi kõigutanud. Tahaks midagi head, kus saaks mingil määral kaasa mõelda, samastuda ja samas ka nautida. Aga pikk jutt, sitt jutt.

    Film ise räägib õest ja vennast, kes peale õnnestunud kasiino röövi satuvad autoõnnetuse ning ühtäkki leiavad end politsei eest jooksus.
    Üheks tõmbefaktoriks, mida treileris ka nägin oli Olivia Wilde. Millegipärast on ta üsna sümpaatseks jäänud ja tema osalusega filmid on olnud sümpaatsed. Koheselt meenub Drinking Buddies.

    Kommentaar


      Käpp püsti, kes suutis "Risttuules" lõpuni vaadata? Mina mitte. Olin rõõmus, et seda kinosaalis taluma ei pidanud. Küll me jaksame ikka oma rahvuslikku tragöödiat haletseda.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Käpp püsti, kes suutis "Risttuules" lõpuni vaadata? Mina mitte. Olin rõõmus, et seda kinosaalis taluma ei pidanud. Küll me jaksame ikka oma rahvuslikku tragöödiat haletseda.
        Mina suutsin. Väga hea film oli.
        Aga sinusuguste jaoks on omad filmid, nt "Kaks päeva Viktor Kingissepa elust".

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Mina suutsin. Väga hea film oli.
          Aga sinusuguste jaoks on omad filmid, nt "Kaks päeva Viktor Kingissepa elust".
          Ma ei tea, ma korra vaatasin, et millest see film on, keerasin ka sinna kanali peale.
          Aga no korralik pime eesti film.

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Mina suutsin. Väga hea film oli.
            Aga sinusuguste jaoks on omad filmid, nt "Kaks päeva Viktor Kingissepa elust".
            Aa, ei see oli vist ka klassikaline eestilik melanhoolne uimlemine. Pole küll ammu näinud, peaks üle vaatama.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Käisin kinos, mõned korrad. Väike ülevaade:

              Samba - 1+1-ga võrreldes täielik joga. Charlotte Gainsborugh mängis, aga isegi tisse ei näinud. Mõni koht on armas, mõni on naljakas, aga lõpplahendus on nii leimo, et ahhetasin-ohhetasin filmi ajal rohkem, kui Sasha Grey enda filmides. Näitlejad samas head, eem, ühesõnaga, naisega vaatamiseks vist sobib, aga sellise lolli naisega, kes mingit sentimentaalset joga erutavaks peab.

              Chappie - tundus esialgu marulahe, aga kui need Die Antwoorti tüübid ei tahtnudki ekraanilt ära minna või näitlema hakata, siis muutus asi tüütuks. Kõik stseenid, kus polnud DA-d olid head, kus nemad olid, mitte nii head. Kokkuvõttes suhteliselt leimo mürgel, kuna kohati venis ja lõpplahendus oli justkui liiga pikk Die Antwoordi video. Hugh Jackmani soeng oli lahe. Aa, see ka meenus, et sisuliselt kogu film jutustati treileris ära.

              Ex-Machina - kartsin, et on natuke tuim. Või natuke liiga äkzion. Või midagi, aga oli väga hea film. Suurepärane soundtrack, suurepärane asukohavalik, suurepärane tempo. Kui mingi hetk tundus, et nüüd enam edasi ei jõua, siis keerati kohe vinti juurde. Samas ei tehtud seda liiga kiiresti. Nägi tisse-tusse (veidike), pani mõtlema. Lõpplahendus ka meeldis. Rohkem ei tahagi öelda, aga selle kandi kõige lahedam film üle pika aja.

              Tuvi istus oksal ja mõtles eksistentsi üle - kõrvalistunud važiinid kiunusid filmi lõpus, et filmis polnud mingit sisu. Mina leidsin küll sisu, aga ju on see mingi tõlgendamise küsimus. Ehk film pakub mitu lahendust, et mida öelda. Kas naeruvääristada väikekodanluse pisiprobleeme, näidates ajaloo või kolonialismi problemaatikat läbi huumori. Kohati oli väga naljakas, kohati ajas närvi, huumor oli armas, aga muidu suhteliselt tubli film.

              Lammas Shaun - mõned head naljad, mõni labane peerunali, mõni hea nali veel. Kokkuvõttes tekitas esimese hooga sellise "meeh"-emotsiooni. Eriti, kui võrrelda Big Hero 6-ga, aga mingil põhjusel vaatasin pärast Lammast ära Draakonitreeningu 2-e, mille peale 9gagi lapsed pidevalt onavad. Ja pärast Draakonit saabus selgus, et Lammas Shaun on väga tore film, kuna järgnenu näitas, et millist joga animatsiooni taga inimestele vahepeal näidatakse.

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                Mina suutsin. Väga hea film oli.
                Aga sinusuguste jaoks on omad filmid, nt "Kaks päeva Viktor Kingissepa elust".
                Kas küüditamine on mingi kvaliteedimärk, mis kõik seda teemat käsitlevad teosed automaatselt heaks muudavad? 'See meeldib sulle, sest sa oled ju tõeline eestlane, ja kui ei meeldi, siis oled järelikult kommunist'?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Kas küüditamine on mingi kvaliteedimärk, mis kõik seda teemat käsitlevad teosed automaatselt heaks muudavad? 'See meeldib sulle, sest sa oled ju tõeline eestlane, ja kui ei meeldi, siis oled järelikult kommunist'?
                  Ei, film lihtsalt oligi minu arust kvaliteetselt tehtud.Kui oleks kehvalt tehtud siis nii ka ütleksin - täpselt nagu hiljuti Marmortahvleid siinsamas teemas kritiseerisin.
                  Mcnamara aga ongi oma sõnavõttude põhjal kommunist ja talle ei saanudki see film ideoloogilistel põhjustel meeldida.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Mcnamara aga ongi oma sõnavõttude põhjal kommunist ja talle ei saanudki see film ideoloogilistel põhjustel meeldida.
                    Ah, ära nüüd nii.

                    Kommentaar


                      Noh, küllap olen mina ka kommunist, sest umbes poole filmi pealt, pärast umbes neli minutit väldanud stseeni, kus näidati ainult koridoriseina, vahetasin kanalit. Ja mõtlesin, et huvitav, kui oleksin käinud kinos vaatamas, kas oleksin suutnud võita piinlikkustunde ja saalist lahkuda.

                      Kui konkreetse filmi talumatult aeglane tempo kõrvale jätta, siis minu põhiline etteheide antud filmikeelele on see, et visuaalsele stilistikale on ohvriks toodud kõik muu, ennekõike aga näitlejatöö. Ja paraku sellega kaotab film kogu oma sügavuse. Filmi sisu on nagunii klišeelike tsitaatide kogum.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Noh, küllap olen mina ka kommunist, sest umbes poole filmi pealt, pärast umbes neli minutit väldanud stseeni, kus näidati ainult koridoriseina, vahetasin kanalit. Ja mõtlesin, et huvitav, kui oleksin käinud kinos vaatamas, kas oleksin suutnud võita piinlikkustunde ja saalist lahkuda.

                        Kui konkreetse filmi talumatult aeglane tempo kõrvale jätta, siis minu põhiline etteheide antud filmikeelele on see, et visuaalsele stilistikale on ohvriks toodud kõik muu, ennekõike aga näitlejatöö. Ja paraku sellega kaotab film kogu oma sügavuse. Filmi sisu on nagunii klišeelike tsitaatide kogum.
                        Ma pean ka pigem sellele alla kirjutama. Mõned inimesed olid seda kiitnud, aga minule valmistas pigem pettumuse. Sama loo oleks saanud täpselt sama sisukalt ära rääkida 10 minutiga. Ei olnud eriti mitmeplaanilisust ei olnud, ei olnud erilisi üllatusi (puänti või mida igane, igaüks, kes on sellest temaatikast natukenegi teadlik oli, võis sisuliselt kogu stoorit 10-15 minutit ette näha).

                        Kommentaar


                          Hiired ja Tihased või Fookus?
                          On keegi neid vaatamas käinud? Kui jah siis oskate soovitada kumbagi nendest või on mõlemad tavaline Hollywoodipask?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Amos Vaata postitust
                            Hiired ja Tihased või Fookus?
                            On keegi neid vaatamas käinud? Kui jah siis oskate soovitada kumbagi nendest või on mõlemad tavaline Hollywoodipask?
                            Fookus - üldiselt täis pask, mõned kohad päris head. 4/10

                            Kommentaar


                              Fast and furios, kui sisule mõelda on tavaline hollywood jah. Aga mingi fenomen tal on nagu Die hardidelgi, et ta mulle meeldib. Kiired autod, ülepingutatud kaklustseenid ja poolpaljad naised :-)

                              Kommentaar


                                John Wick - no ultrapask - sisu = 0.00
                                Maffiaboss laseb oma poja tappa, sest too tappis peategelase koera. Selleni jõudmiseks notib nii oma 50 in ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X