320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oot, tõlkes läheb vist midagi kaduma. Et noh, kas see mitte polegi selline film, kus loogilisus ja sisu on ilmselgelt boonus mitte eeldus?

    Kommentaar


      Kommentaar


        Midagi mehelikumat ka vahelduseks. Nimelt vaatasin ära sellise filmi nagu "Viiskümmend halli varjundit" ja tegelikult üllatusin, sest lihtsakoelise filmi kohta (seksuaal)pinget osatakse seal kruvida. Võib olla on asi nüanssides (kes mida jälgib, tähtsaks peab). Küsimärke on ja värki, kuid tegelikult on hea meelelahutus. Paaril korral küll silm vajus kinni, kuid õigel löögi hetkel oskasin avada. Tegelikult ma olin väsinud ka.

        Tundub, et toda filmi on tabanud Kim Jong-un'i intervjuuga analoogne saatus - palju kisa ja kära. Mehed aga peaksid õnnest särama - I wanna fuck and that's it.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas zelee Vaata postitust
          Ma pole endiselt päris kindel, et kas see on hea idee.

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            John Wick - no ultrapask - sisu = 0.00
            Maffiaboss laseb oma poja tappa, sest too tappis peategelase koera. Selleni jõudmiseks notib nii oma 50 in ära
            Filmispetsid hindavad seda kunsti aga kõrgelt . Mulle aga jäi above average standardisse.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Ma pole endiselt päris kindel, et kas see on hea idee.
              Hea idee Arnoldi sõpradele on ära vaadata hoopis tema kõige esimene film Heraklesest nycis aastast 69. Torrentiga täitsa saadaval. Big A kandis siis veel neiupõlvenime Strong ja vastasnäitlejaks on Arnold Stang. Film ise on ideeliselt mõõga- ja mantlifilmide paroodia ja läks peale valmimist kinode asemel aastateks riiulile. Ma igatahes naersin nii, et pisar silmas, nt võitlus karuga Central Parkis on täiesti Monty Pythoni tasemel huumor. Puhas kvaliteet ja kindel soovitus.

              E: otsinguga tuli välja, et Mõnnar on seda filmi juba aastal 2006 soovitanud.

              Tuli meelde veel filmi parim osa - Arnoldi kõne oli dubleeritud ja see kõlas umbes nii, nagu oleks Marko Matverele hääle andnud Venno Loosaar.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Hea idee Arnoldi sõpradele on ära vaadata hoopis tema kõige esimene film Heraklesest nycis aastast 69. Torrentiga täitsa saadaval. Big A kandis siis veel neiupõlvenime Strong ja vastasnäitlejaks on Arnold Stang. Film ise on ideeliselt mõõga- ja mantlifilmide paroodia ja läks peale valmimist kinode asemel aastateks riiulile. Ma igatahes naersin nii, et pisar silmas, nt võitlus karuga Central Parkis on täiesti Monty Pythoni tasemel huumor. Puhas kvaliteet ja kindel soovitus.

                E: otsinguga tuli välja, et Mõnnar on seda filmi juba aastal 2006 soovitanud.

                Tuli meelde veel filmi parim osa - Arnoldi kõne oli dubleeritud ja see kõlas umbes nii, nagu oleks Marko Matverele hääle andnud Venno Loosaar.
                See?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  See jah. See on väga aus film.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Nii väga tahan et see oleks klassika, aga kardan et siit tuleb pigem mingi Avengers meets Spiderman 3 katastroof.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Treiler paistab küll väga halb.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        mõtlesin, et ilusaim asi mida ma täna(juba eile) näinud olin oli mu naine... eksisin, sest ilusaim asi on just nimelt see:

                        andestust kui startreki lillasid solvasin, kuid ma ise starwarsi pede

                        Kommentaar


                          Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                          mõtlesin, et ilusaim asi mida ma täna(juba eile) näinud olin oli mu naine... eksisin, sest ilusaim asi on just nimelt see:

                          andestust kui startreki lillasid solvasin, kuid ma ise starwarsi pede
                          Ma ikka usun et su naine on ikka ilusam sellest mis mulje sa temast just jätsid...
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                            Ma ikka usun et su naine on ikka ilusam sellest mis mulje sa temast just jätsid...
                            ..armastus ei hüüa tulles..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                              ..armastus ei hüüa tulles..
                              Ja jälle. Naine ka teab et sa ta välimust internetis maha teed?
                              So self aware so full of shit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas raudidas Vaata postitust
                                mõtlesin, et ilusaim asi mida ma täna(juba eile) näinud olin oli mu naine... eksisin, sest ilusaim asi on just nimelt see:

                                andestust kui startreki lillasid solvasin, kuid ma ise starwarsi pede
                                Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                                Ja jälle. Naine ka teab et sa ta välimust internetis maha teed?
                                ilu on vaataja silmades, mul on tore naine, ta mõistab mind

                                Kommentaar

                                Working...
                                X