Lehekülg 326, kokku 361 EsimeneEsimene ... 226276316322323324325326327328329330336 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 501 kuni 6 520, kokku 7218

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kinodesse jõuab kummaline romcom Long Shot, mida võiks kokku võtta pealkirjaga "Minu veetlev Seth Rogen". Rogen mängib ajakirjanikku, keda kujutatakse taas veidi ülekaalulise trossina, kes joob veidi liiga palju, kannab suvalisi riideid ja on üsna troll. Ma ei saa üldse aru, miks ajakirjanikke sellisena kujutatakse :S Ühesõnaga kohtub ta C. Theroniga, kes tahab teda kõnekirjutajaks, veidi sebitakse, armutakse ja üleüldse. Kõik on muidugi ettearvatav, aga filmi teeb üsna toredaks USA poliit- ja meediamaailma satiir, mille teatud osad meenutavad meie kallist EKREt ja nende avaldusi. Tisse ei näe, aga Sethi tegelane laseb endale spermat habemesse. Umbes sellisel tasemel film ongi. Keskmise romcomi kohta ilmselt talutav mõlemale soole. Päris nüri ei hakanud.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Nonii, võtame täna piffiga siis selle One Cut of the Dead ette, parem oleks et asi on poolteisttundi väärt!

Edit: Okei. See oli üks film, kus ma huviga vaatasin ka lõputiitrid ära. Sai naerda. Mu esialgsed ootused olid nii madalad, et ka esimene kolmandik oli naljakas.

Parem kui inception!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Parem kui inception!
    oujee. Inception oli hea unerohi, 3x olen magama jäänud selle saatel, enam ei viitsi proovida. Peaks olema über, aga tegelt on Nolanlikult igav

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Nonii, võtame täna piffiga siis selle One Cut of the Dead ette, parem oleks et asi on poolteisttundi väärt!

Edit: Okei. See oli üks film, kus ma huviga vaatasin ka lõputiitrid ära. Sai naerda. Mu esialgsed ootused olid nii madalad, et ka esimene kolmandik oli naljakas.

Parem kui inception!
    See koht, kus kaameramees kukkus. Pidin filmi seisma, kuna lihtsalt naersin vähemalt minuti.

Purjus Klopp Kasutaja sanderos avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

Käed eemale Nolanist! Ma ei jõua uut kraami ära oodata.
    Btw mis Ritchiest saanud on?

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sanderos Vaata postitust
    Käed eemale Nolanist! Ma ei jõua uut kraami ära oodata.
    Btw mis Ritchiest saanud on?
    Madonna keeras mehe perse.

Nolan igav, okkkkkk

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Inception on küll vist ainuke kord kui teatrist/kinost täitsa pahasena ära tulin. Siuke haip mingi laste seiklusfilmi peale.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See koht, kus kaameramees kukkus. Pidin filmi seisma, kuna lihtsalt naersin vähemalt minuti.
    Eee.. kui ma ei teaks, arvaks mu piff kirjutas selle lause. Identne!

Samas, ma pean mainima ka, et huvitav, kuidas one-cut stseen on ajule tegelikult kuidagi raske jälgida, sest kui läks n-ö tavapäraseks, oli kuidagi kergem vaadata.

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Küllap paljud on selle tee valinud, aga kunagi hakkasin imdb top 250 läbi vaatama. Noh, natuke läks igavaks, liiga palju vanu filme, liiga palju animet, mõned filmid, mida ei saa kuskilt laenutada jne. Siis tundus hea idee hakata läbi vaatama parimaid Oscari-filme. Eelmise aasta omadest oli mul 2 filmi vaadata jäänud, Lady Gaga oma, mille jaoks ma ei suuda end kuidagi kokku võtta ja Black Panther. Katsin laua, korkisin Barolo lahti, panin filmi käima. Algus oli väga imelik, ei osanud isegi seisukohta võtta, kas ülilubav või täiega üle võlli. Ja siis hakkas joonistama MARVELi kujutist.. well, fuck me. Ilgelt sita nädala* kohta igati paslik logo. Ja film. Kes veel pole vaadanud, kustutagu ruttu ära. Pooljuhtkettalt, mälust, alateadvusest. Mul on ainult üks küsimus: mis kuradi valemiga mahtus see Oscari kandidaatide sekka? Kas eelmisel aastal tehti ainult 8 filmi? Ma võiks isegi põrandaplaatide pesemist uuesti vaadata, kõikide romanistade rõõmuks.

* kuna Liverpool kaotab nädalas ainult ühe mängu, siis jälgin ka Eesti hokikoondist.
    'Black Panther' on napilt minu eelmise aasta top20 hulgas, aga sellele vaatamata ei saa aru mismoodi sa taaskord suutsid sellise review kokku saada ilma filmist ilma ühtki reaalset põhjust, ega taust-kontekstist toomata. Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Victoria Concordia Crescit

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Parem vaata Lady Gaagi film ära. Bradley on seal väga hea. Black Panther oli Marveli soga kohta ju üsna hea, vist. Mõnu praegu mõtles, et ei mäleta sest filmist suurt midagi, aga oli vaadatav.

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Viisakamalt palun.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

7. klass oli mul maru tubli ja said vastutasuks paar nädalat tagasi valida ühe filmi, mida tunnis vaadata. Tuli Black Panther. Ok, sobib, see üks Marveli filmidest, mida ise pole näinud. Nii, tuleb kauaoodatud päev kätte, õpilased väga elevil. AGA! Õues oli räige päikesepaiste ja mul rulood suht nirud, nii et klass jäi rõvedalt valgeks. See tähendas, et niisugune otseses mõttes tume film oli pmst vaatamatu, lihtsalt filmitud palju öösiti(eriti alguses) ja tegelased olid ka tumedamat karva.Teadupärast projektor musta värvi kuvada ei suuda, jätab pmst valgustamata ala ainult. No siis oligi nii et ladusime seljakotid ka akende ette, aga ikkagi ei päästnud... Jäigi vaatamata

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mida õpetad?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    mida õpetad?
    Angliski jasõk

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Angliski jasõk
    Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.
    Mina keemiat õpetamas oleks ka küllaltki risky business..

Aga rääkides veel kuuldemängust nimega Black Panther, siis üks asi, mis mulle seal väga meeldis, oli näitlejate inglise keel. Olles ise mõnda aga Sahaara kõrbe aluses aafrikas elanud ja sealset inglise keelt kuulnud, oli hea, et ka selle filmi tegelased ei rääkinud tüüpilist ameerika aktsendiga inglise keeldt, vaid mõnusat aafrika varianti. Mu meelest on see keelemitmekesisuse mõttes väga hea!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

igakord kui siin stoki poste näen, siis ta kritiseerib filme mida enamus heaks peab. mis on head filmid siis. musta pantrit pole ise ka näinud ja pole plaanis ka lähiajal

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mulle päkapikkude ja võlurite žanr ei istu. Minu arust ei olnud seal filmis midagi õpetlikku või rabavat ega isegi etteaimamatut puänti. Või siis loodusvaateid või soundtracki. Nojah lastele suunatud koomuskifilm ju. Aju puhkas, tisse ei näidatud.
    Vot see on asi millest ma sel juhul kohe absoluutselt aru ei saa - sa tead, et sulle see zanr ei meeldi, kuid vaatad filmi ikka ja siis oma arvustuses ei ütle ühtki reaalset põhjust miks film halb oli, vaid lihtsalt, et kustutage see sitt ära ja ärge vaadake. Mis sellise arvustuse mõte on, reaalselt?

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma ei teadnud, mis filmiga tegu on, peale selle, et korjas parima filmi nominatsiooni. Ja tulin siia end välja elama, et miks selline film üldse nomineeriti. Mine vaata Euroopa liigat nüüd.
    Sa tahad öeda, et sa olid suutnud elada poolteist aastat mis filmi release date'ist möödas ilma kordagi sellest kuulmata või aru saamata, et tegu on Marveli filmiga ja siis juhuslikult avastasid Oscari nominente vaadates millega tegu!?

Right ...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei tea, kumma poolt praegu olla. Äkki teeksite mulle Marveli moodi selgeks, et mis on teil kummagi eelised?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud