320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eestis äsja kinodesse jõudnud "Jurrasic worldŽist" sai enim kinodes vaadatud film maailmas. Kassahitt. Mainstream. Film ise oli ilmselgelt tehtud vaid meelelahutuseks ning raha sissetoomiseks. Erilist sõnumit filmil ei olnud. Mõistagi aitab finantsedule kaasa ka see, et filmis tegid kaasa sellised filmistaarid nagu Omar Sy (1+1), Chris Pratt (Guardians of the galaxy), jne.
    Last edited by Rohtaed; 15.06.15, 23:55. Põhjus: täiendus

    Kommentaar



      Vaatasin sellise klassikalise vesterni ära. 2017 tehakse sellest remake ka, et igati õige aeg enne solkimist ära kaeda ja ei pidanud pettuma. Väga hea tempoga film, väidetavalt üks esimesi "veriseid" vesterne. Ja, noh, alguse ja lõpu mürgelstseenid on selle filmižanri etalonid. Ehk kel aega, see ei pea kahetsema.

      Kommentaar


        Wild Bunchist tehakse ka remake? Miks, miks.
        Hoidku vähemalt Leone dollaritest ja Butch Cassidy & Sundance Kidist eemale
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Mingil põhjusel jõudis sel nädalal asi selleni, et olen nüüd kõik X-meeste osad ära vaadanud.

          1. X-men aastast 2000 on neist kõige parem. Varem olin näinud umbes 15 minutit ja nüüd siis jooksis kenasti lõpuni. Meelde jäi see, et mingil põhjusel oli kükloobil liiv vagiinas ja Hugh Jackman oli ka põhjuseta ülbe. Noorel eidel läksid juuksed halliks.

          2. X2 - oli ka muidu okei, aga see Kurt Wagner käis mingil põhjusel jubedalt närvidele.

          3. X-meeste kolmas film, mille lisanimi ei mäleta. Kõige mastaapsem Avengers. Lõpus oli jube draama ja kogu maailm oli peaaegu hävinemas. Üsna keskpärane.

          4. Origins Wolverine - persse, mis seal filmis nüüd oligi? Aa, oli vist nii, et vennad olid ilged killerid ja üks hakkas hädaldama, teine muutus kurjaks, aga lõpuks ta nii kuri polnudki. See film oli juba üsna, noh, selline tavapärane raudmees meets avengers ehk üsna rumal kohati.

          5. First Classi olen ma kunagi varem näinud, aga ma ei mäleta sealt muud, kui Magneto ja see kiilakas olid sõbrad.

          6. Wolverine Jaapanis. Väheseid filme, kus vist maailm ohus polnud. See on positiivne. Mingi kummaline Jaapani sisetüli oli samas natuke Bond meets Kill Bill. Läks üsna vaevaliselt.

          7. See viimane film, mille nime ma ei mäleta. Aga muidu oli film aus andmine. Ainus väga häiriv asi oli see McAvoy selle kiilaka ratastoolimehe rollis, kes polnud seal üldse kiilakas. Ehk kui Patrick Stewart on karismaatiline, siis see djüüd pole üldse. Fassbender on samas Gandalfiga sarnane enamvähem. Tegelikult vaatasin ma selle esimesena ära ja kuna ma kohati ei saanud munnigi aru, siis alustasin otsast peale. Meelelahutus oli tore, aga, noh, kolm päeva ja meelde jäi üsna vähe. Seejuures sai kõik täiesti kainelt ära vaadatud.

          Kommentaar


            Viimane nähtud film, mis tõesti meeldis on Terminaator. See viimane mis hetkel kinodes. Arni ka tasemel ja huumor on hea
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
              Viimane nähtud film, mis tõesti meeldis on Terminaator. See viimane mis hetkel kinodes. Arni ka tasemel ja huumor on hea
              Vana sa oled?

              Kommentaar


                Mis see vanus loeb filmi puhul? Kas mina sinu vanust küsisin X-Mani filmi koha pealt?
                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                  Mis see vanus loeb filmi puhul? Kas mina sinu vanust küsisin X-Mani filmi koha pealt?
                  Noh, et Terminaatorid on minu lapsepõlv. Seepärast ei suuda ma mitte kuidagi uude terminaatorisse hästi suhtuda. Kui sina oled vanuses, mille puhul Terminaatori esimesed kaks osa olid sinu sünniks juba mõnda aega väljas, siis võin mingil määral aru saada.

                  Kommentaar


                    Mulle ei ole ükski X-Meni film senini eriti istunud. Kogu plot ja karakterite kasutus tundub parajalt random. Et noh, viskame kõik nimed kübarasse ja siis võtame loosi, mis karakterid seekord figureerivad. Hugh Jackmani tegelaskuju jätame välja, sest tema on kogu A ja O. Marveli filmid ei ole ka alati meistriteosed, aga vähemalt on seal mingigi süsteem nii üksiku filmi kui ka ühisuniversumi tasandil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                      Mulle ei ole ükski X-Meni film senini eriti istunud. Kogu plot ja karakterite kasutus tundub parajalt random. Et noh, viskame kõik nimed kübarasse ja siis võtame loosi, mis karakterid seekord figureerivad. Hugh Jackmani tegelaskuju jätame välja, sest tema on kogu A ja O. Marveli filmid ei ole ka alati meistriteosed, aga vähemalt on seal mingigi süsteem nii üksiku filmi kui ka ühisuniversumi tasandil.
                      Minu arvates oli just X-mehed suhteliselt kenasti jutustatud värk. Ehk loome enne ühe universumi ja siis võtame asju juppideks. Avengers töötas vastupidi. Loome esmalt 10 erinevat universumi ja siis laksame nad kõik kokku, oksendame peale, pistame põlema ja siis ütleme, et on oossom. No ei olnud.

                      Kommentaar


                        Kaks esimest X-meeste filmi olid stoorilt loogilisemad. Samas osad populaarsed karakterid jäeti miskipärast välja või tehti neist emod (too päikeseprillidega tüüp), teisi jälle toodi liigagi esile (Hugh Jackman). Kolmas film läks väga nihu. Seda on kõik hiljem tunnistanud. Viimane film, mis töötas ka justkui rebootina, oli populaarne ja sai ka kriitikutel kiita. Ometigi nagu sa ka ise välja tõid, siis mis kurat seal täpsemalt toimus? Ma olen seda kaks korda vaadanud ja ei mäleta. Ühtlasi on ajajoone nihutamise tõttu tekkinud hulganisti vastuolusid esimese triloogia ja ülejäänud filmide vahel. Ja no taaskord karakterite kasutamise juurde pöördudes, siis siin ei ole endiselt tihti loogikat, milline tegelaskuju millises filmis üles astub.

                        Kommentaar


                          Mõnu olen nii vana, et Terminaatori esimesed osad vaatasin ära juba peale lapsepõlve. Ainukene Terminaatori osa mis mulle ei meeldinud oli I
                          Muideks X-Mani osadest meeldis isiklikult mulle kõige rohkem just Wolverine. Maitse asi. Kellele tütar, kellele ema
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                            Mõnu olen nii vana, et Terminaatori esimesed osad vaatasin ära juba peale lapsepõlve. Ainukene Terminaatori osa mis mulle ei meeldinud oli I
                            Muideks X-Mani osadest meeldis isiklikult mulle kõige rohkem just Wolverine. Maitse asi. Kellele tütar, kellele ema
                            Ok, siis on sul lihtsalt halb maitse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                              Kellele tütar, kellele ema
                              Mõlemad.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Nii, sai õhtutundidel Ex-Machinat vaatama mindud ja tegu on mu jaoks viimaste aastate parima uue filmiga. Tegu nö mõtleva-mehe-sci-fi tüüpi filmiga - viimane selline hea mis tuleb pähe oli Moon.
                                Jah, ja 'Her'. Need kolm moodustavad päris hea mixtape'i, meeleolu, tonaalsus ja tempo on neis kõigis kuidagi sarnane. Raske neist ühte teisele eelistadagi. Kõik on kindlalt tsementeeritud mu lemparite hulka.

                                Vaatasime ka 'Chappie' ära. Omal moel on igati meelelahutuslik film, pluss tekitas tahtmise 'Elysiumi', mis samuti vahele jäänud, järgmiseks võtta, aga sarnasest temaatikast hoolimata ülalmainitute vahele või järele ei sobi kuidagi, järelmaitse oli läila nagu alekoki kali ja üldmulje totravõitu. Loogikapakett oli ka pehmelt öeldes puudulik.

                                Et AI-teema on mu viimase aja filmivalikus kuidagi väga päevakajaline, siis lisaks siia ritta veel vana kulla - looetavasti märkasite, et ETV näitas mingi päev järjest 'Navigaator Pirxi' (mida ma polnudki varem otsast lõpuni vaadanud) ja 'Hukkunud alpinisti hotelli'. Hea küll, teises neist on see androidi-teema pigem riivamisi ja ei oma põhiliini osas liiga suurt tähtsust, aga 'Pirx' on küll puhtatõuline. Film muidugi silmale liiga sile vaadata ei ole ja tõttöelda erilist dramaatilist pinget ei kruvi, aga filosoofilised inimene vs robot-probleemid on ju täpselt samad, mis kaasaegsetes filmides. (Ehkki Tallinnfilmi toodang, on see puhtalt vene-poola film, ühes kõrvalrollis oli vist eesti näitleja. Imelik ikka, kuidas need asjad omal ajal käisid.)
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X