Lehekülg 328, kokku 344 EsimeneEsimene ... 228278318324325326327328329330331332338 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 541 kuni 6 560, kokku 6872

Teema: Film

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    See koht, kus kaameramees kukkus. Pidin filmi seisma, kuna lihtsalt naersin vähemalt minuti.
    Eee.. kui ma ei teaks, arvaks mu piff kirjutas selle lause. Identne!

Samas, ma pean mainima ka, et huvitav, kuidas one-cut stseen on ajule tegelikult kuidagi raske jälgida, sest kui läks n-ö tavapäraseks, oli kuidagi kergem vaadata.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Küllap paljud on selle tee valinud, aga kunagi hakkasin imdb top 250 läbi vaatama. Noh, natuke läks igavaks, liiga palju vanu filme, liiga palju animet, mõned filmid, mida ei saa kuskilt laenutada jne. Siis tundus hea idee hakata läbi vaatama parimaid Oscari-filme. Eelmise aasta omadest oli mul 2 filmi vaadata jäänud, Lady Gaga oma, mille jaoks ma ei suuda end kuidagi kokku võtta ja Black Panther. Katsin laua, korkisin Barolo lahti, panin filmi käima. Algus oli väga imelik, ei osanud isegi seisukohta võtta, kas ülilubav või täiega üle võlli. Ja siis hakkas joonistama MARVELi kujutist.. well, fuck me. Ilgelt sita nädala* kohta igati paslik logo. Ja film. Kes veel pole vaadanud, kustutagu ruttu ära. Pooljuhtkettalt, mälust, alateadvusest. Mul on ainult üks küsimus: mis kuradi valemiga mahtus see Oscari kandidaatide sekka? Kas eelmisel aastal tehti ainult 8 filmi? Ma võiks isegi põrandaplaatide pesemist uuesti vaadata, kõikide romanistade rõõmuks.

* kuna Liverpool kaotab nädalas ainult ühe mängu, siis jälgin ka Eesti hokikoondist.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Kahur Kasutaja marv3llous avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Küllap paljud on selle tee valinud, aga kunagi hakkasin imdb top 250 läbi vaatama. Noh, natuke läks igavaks, liiga palju vanu filme, liiga palju animet, mõned filmid, mida ei saa kuskilt laenutada jne. Siis tundus hea idee hakata läbi vaatama parimaid Oscari-filme. Eelmise aasta omadest oli mul 2 filmi vaadata jäänud, Lady Gaga oma, mille jaoks ma ei suuda end kuidagi kokku võtta ja Black Panther. Katsin laua, korkisin Barolo lahti, panin filmi käima. Algus oli väga imelik, ei osanud isegi seisukohta võtta, kas ülilubav või täiega üle võlli. Ja siis hakkas joonistama MARVELi kujutist.. well, fuck me. Ilgelt sita nädala* kohta igati paslik logo. Ja film. Kes veel pole vaadanud, kustutagu ruttu ära. Pooljuhtkettalt, mälust, alateadvusest. Mul on ainult üks küsimus: mis kuradi valemiga mahtus see Oscari kandidaatide sekka? Kas eelmisel aastal tehti ainult 8 filmi? Ma võiks isegi põrandaplaatide pesemist uuesti vaadata, kõikide romanistade rõõmuks.

* kuna Liverpool kaotab nädalas ainult ühe mängu, siis jälgin ka Eesti hokikoondist.
    'Black Panther' on napilt minu eelmise aasta top20 hulgas, aga sellele vaatamata ei saa aru mismoodi sa taaskord suutsid sellise review kokku saada ilma filmist ilma ühtki reaalset põhjust, ega taust-kontekstist toomata. Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Victoria Concordia Crescit

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Parem vaata Lady Gaagi film ära. Bradley on seal väga hea. Black Panther oli Marveli soga kohta ju üsna hea, vist. Mõnu praegu mõtles, et ei mäleta sest filmist suurt midagi, aga oli vaadatav.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    'Black Panther' on napilt minu eelmise aasta top20 hulgas, aga sellele vaatamata ei saa aru mismoodi sa taaskord suutsid sellise review kokku saada ilma filmist ilma ühtki reaalset põhjust, ega taust-kontekstist toomata. Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Mulle päkapikkude ja võlurite žanr ei istu. Minu arust ei olnud seal filmis midagi õpetlikku või rabavat ega isegi etteaimamatut puänti. Või siis loodusvaateid või soundtracki. Nojah lastele suunatud koomuskifilm ju. Aju puhkas, tisse ei näidatud.
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Viisakamalt palun.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

7. klass oli mul maru tubli ja said vastutasuks paar nädalat tagasi valida ühe filmi, mida tunnis vaadata. Tuli Black Panther. Ok, sobib, see üks Marveli filmidest, mida ise pole näinud. Nii, tuleb kauaoodatud päev kätte, õpilased väga elevil. AGA! Õues oli räige päikesepaiste ja mul rulood suht nirud, nii et klass jäi rõvedalt valgeks. See tähendas, et niisugune otseses mõttes tume film oli pmst vaatamatu, lihtsalt filmitud palju öösiti(eriti alguses) ja tegelased olid ka tumedamat karva.Teadupärast projektor musta värvi kuvada ei suuda, jätab pmst valgustamata ala ainult. No siis oligi nii et ladusime seljakotid ka akende ette, aga ikkagi ei päästnud... Jäigi vaatamata

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

mida õpetad?

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    mida õpetad?
    Angliski jasõk

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Angliski jasõk
    Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Eks keemiat õpetades oleks musta pantrit näidata üsna risky business.
    Mina keemiat õpetamas oleks ka küllaltki risky business..

Aga rääkides veel kuuldemängust nimega Black Panther, siis üks asi, mis mulle seal väga meeldis, oli näitlejate inglise keel. Olles ise mõnda aga Sahaara kõrbe aluses aafrikas elanud ja sealset inglise keelt kuulnud, oli hea, et ka selle filmi tegelased ei rääkinud tüüpilist ameerika aktsendiga inglise keeldt, vaid mõnusat aafrika varianti. Mu meelest on see keelemitmekesisuse mõttes väga hea!

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Apr 2019

Algupärane

igakord kui siin stoki poste näen, siis ta kritiseerib filme mida enamus heaks peab. mis on head filmid siis. musta pantrit pole ise ka näinud ja pole plaanis ka lähiajal

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ainus mida ma sellest kokkuvõttest välja lugesin, oli see, et sulle meeldib kodus filmi vaadates alkoholi tarbida. Pole just asi millega uhkeldada.
    Tsitaat Algselt postitas Dagmar Lamp
    Ehk siis: ikka eeldatakse, et sa jõuad, teed, tahad, oled samamoodi nagu enne, ainult et pärast kõike seda mässamist ja pikki närvilisi tööpäevi ei tohi sa klaasi veini juua. Mitte et ma eriti tahakski, sest noh, veini niisama juua on ikka üsna igav, olen avastanud. No kui sa ainult klaasi võid.
    https://raamatud.postimees.ee/667651...nunnud-s-ttagi

ma pole rase

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Mulle päkapikkude ja võlurite žanr ei istu. Minu arust ei olnud seal filmis midagi õpetlikku või rabavat ega isegi etteaimamatut puänti. Või siis loodusvaateid või soundtracki. Nojah lastele suunatud koomuskifilm ju. Aju puhkas, tisse ei näidatud.
    Vot see on asi millest ma sel juhul kohe absoluutselt aru ei saa - sa tead, et sulle see zanr ei meeldi, kuid vaatad filmi ikka ja siis oma arvustuses ei ütle ühtki reaalset põhjust miks film halb oli, vaid lihtsalt, et kustutage see sitt ära ja ärge vaadake. Mis sellise arvustuse mõte on, reaalselt?

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma ei teadnud, mis filmiga tegu on, peale selle, et korjas parima filmi nominatsiooni. Ja tulin siia end välja elama, et miks selline film üldse nomineeriti. Mine vaata Euroopa liigat nüüd.

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ma ei teadnud, mis filmiga tegu on, peale selle, et korjas parima filmi nominatsiooni. Ja tulin siia end välja elama, et miks selline film üldse nomineeriti. Mine vaata Euroopa liigat nüüd.
    Sa tahad öeda, et sa olid suutnud elada poolteist aastat mis filmi release date'ist möödas ilma kordagi sellest kuulmata või aru saamata, et tegu on Marveli filmiga ja siis juhuslikult avastasid Oscari nominente vaadates millega tegu!?

Right ...

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Kui ma ka kuskil kuulsin sellest, näiteks siin teemas, siis ma ei registreerinud seda teavet ära. Ma tean, mis on X-Men, Spiderman, Blade jne, aga ma ei ole kunagi kuulnud Black Pantheri koomuskist.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ma ei tea, kumma poolt praegu olla. Äkki teeksite mulle Marveli moodi selgeks, et mis on teil kummagi eelised?

Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Ei olegi vaja kummagi poolt olla ma usun, igal on õigus täpselt selline olla nagu ta tahab. Lihtsalt antud teema puhul ainuke asi millega ma põhimõtteliselt nõus olen, et nominatsioon oli liiast sellele filmile.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Sa tahad öeda, et sa olid suutnud elada poolteist aastat mis filmi release date'ist möödas ilma kordagi sellest kuulmata või aru saamata, et tegu on Marveli filmiga ja siis juhuslikult avastasid Oscari nominente vaadates millega tegu!?

Right ...
    Pean tõdema, et ei olnud samuti kursis, et tegu Marveli filmiga.
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud