320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea film küll aga mitte kümme. Ma olen ainult pool aastat filme imdb-s hinnanud ja üsna väike filmivaataja ning minult saanud ainult üks film kümne. Into The White. ( Olen hinnanud ainult neid, mida hiljuti vaadanud (esimest korda), Titanic, Die Hard jms klassikud hindamata.

    Kommentaar


      Kummaline, et kellelgi pole maininud minu meelest parimat joonisfilmi "waltz with bashir", parimat komöödiat "dr strangelove ehk kuidas ma lõpetasin muretsemise ja õppisin armastama pommi", parimat tarantinokat "marukoerad" ning eeldatavasti parima lõputwistiga filmi "usual suspects". Ma väga heldekäeliselt kümneid ei jagaks, aga kõik neli oleksid üsna kindlasti kümnekad.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Kummaline, et kellelgi pole maininud minu meelest parimat joonisfilmi "waltz with bashir", parimat komöödiat "dr strangelove ehk kuidas ma lõpetasin muretsemise ja õppisin armastama pommi", parimat tarantinokat "marukoerad" ning eeldatavasti parima lõputwistiga filmi "usual suspects". Ma väga heldekäeliselt kümneid ei jagaks, aga kõik neli oleksid üsna kindlasti kümnekad.
        Bashiri ajal jäin magama. Strangelove ei suutnud mind väga naerma ajada. Marukoerad sai 9 ja Usual Suspects sai ka 9.

        Kommentaar


          Nojah, siis tundub aus

          Kommentaar


            Keset sitta suusailma vaadatakse ikka normaalseid filme, mitte mingeid väljamõeldisi. Võtke ennast nüüd kokku:



            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Väärtfilmid
              Selle unustasid
              Once a Gooner, always a Gooner

              Kommentaar


                Kuskil on mingi inimene, kes andis raha, et neid filme teha. Hullem veel, kuskil on inimesed, kes neid filme vaatama läksid kinno.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Kuskil on mingi inimene, kes andis raha, et neid filme teha. Hullem veel, kuskil on inimesed, kes neid filme vaatama läksid kinno.
                  Kusjuures, kui neid "filme" vaadata peale seda, kui oled ennast meditsiinilistel eesmärkidel lõbusaks teinud, siis on nad puhas kuld ja kindlasti väärt kümmet.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Mis film oli tipus kui Sina sündisid? Back to the Future minul

                    http://playback.fm/birthday-movie
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                      Mis film oli tipus kui Sina sündisid? Back to the Future minul

                      http://playback.fm/birthday-movie
                      Päris huvitav. "Raiders of the Lost Ark"
                      Ja 13 aastat hiljem oli tipus jälle film Fordiga "Clear and Present Danger"
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Wayne's World
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          E.T. the Extra-Terrestrial

                          Huvitaval kombel pole ma seda filmi kunagi näinud ... ise ka ei tea miks ta mul vahele on jäänud. Hiljuti üritasin, aga ei suutnud rohkem kui 15 minutit.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            E.T. the Extra-Terrestrial

                            Huvitaval kombel pole ma seda filmi kunagi näinud ... ise ka ei tea miks ta mul vahele on jäänud. Hiljuti üritasin, aga ei suutnud rohkem kui 15 minutit.
                            Mul on ka E.T. Samas olen ma juba lapsepõlves RTL-i pealt seda näinud. Täisealisena pole enam viitsinud. Eks ta suures plaanis lastefilm ole.

                            Kommentaar


                              The #1 movie on Friday, April 3rd 1987 was:
                              Police Academy 4: Citizens on Patrol

                              puhas klassika ju!

                              Kommentaar


                                10 (ja tähemärgid)
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X