320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Eestisse vist kahjuks ei tule
    proovin ka kurba nägu teha
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      proovin ka kurba nägu teha
      Kirjuta Devilile.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Õunte pealt ennustan, et Amy tuleb PÖFFile.

        Kommentaar


          Palju huvitavaid musa bioppe on see aasta tehtud. Elliott Smithist (Heaven Adores You), Brian Wilsonist (Love & Mercy), Nina Simonest (What Happened Ms Simone?) ja Kurt Cobainist (Montage Of Heck)- ega neid siia enam loota pole?
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Vaatasin viimase Termika ära. Ei olnud nii halb, kui ma reaktsioone vaadates eeldasin. Ehk kuni 1984. aasta toimumise lõpuni oli film üsna lahe, lõi omaaegse meeleolu. Nõmedad olid: - John Connor; - Kyle Reese tegelasena; - lõpplahendus, mis väga ei erinenud ühestki superkangelasefilmist. Meeldis: - Arnold; - Arnold; - Sarah Connor mingil määral. Parem kui kolmas natuke, kõvasti parem Bale'i Termikast. Muidu selline tavaline shit.
            IMDB-s panin hindeks kuus.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              Palju huvitavaid musa bioppe on see aasta tehtud. Elliott Smithist (Heaven Adores You), Brian Wilsonist (Love & Mercy), Nina Simonest (What Happened Ms Simone?) ja Kurt Cobainist (Montage Of Heck)- ega neid siia enam loota pole?
              Montage of Heck oli ära juba...

              Kommentaar


                Algselt postitas Devil Vaata postitust
                Õunte pealt ennustan, et Amy tuleb PÖFFile.
                Õunad rääkisid saunas, et vb ei tule PFFile vaid otse kinolevisse. Hetkeseisuga igastahes on üks huviline teda tooma siia kanti küll.

                Kommentaar


                  Ma ei tea, et kas keegi soovitas siin seda filmi, aga üks väga korralik kättemaksufilm on see: http://www.imdb.com/title/tt2359024/

                  Kommentaar


                    Vahelduseks jalgpalliga seotud filme ka. Pidi euroopas kinodesse tulema..loodetavasti ka siin siis. Pöff oleks ju ideaalne.

                    e: krt siin on dokfilmide teema eraldi? kui keegi viitsib, võib liigutada..



                    Kommentaar


                      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        http://www.liveleak.com/view?i=999_1174148069 vabandan, siin on tissid, aga treilerina marutore.

                        Kommentaar


                          (Spoilerid) Straight Outta Compton. Tore film, aga IMDb-s 8,3? Pigem mitte. NWA loo rääkimisega tuldi toime ja näitlejad olid üsna sarnased originaalidega. Dokfilm see paraku kohe kindlasti ei ole ja ilmselt ka ei ürita olla. Eks selliste filmide probleem ole ikka, et kogu kremplit üritatakse paari tunni sisse mahutada ja film jääb pinnapealseks. Minu arvates juhtus see ka antud filmiga. See ei ole aga kõige suurem probleem. Vast kõige häirivam on mõnetine ajaloo võltsimine. Siin mängib rolli, et Dr. Dre ja Ice Cube olid filmi loomisel osalised. Neile, kes ei tea - Dr. Dre on tuntud fake tough guy, naisepeksja ja üks legendaarsemaid produtsente. Siit filmist kumab läbi ainult see viimane. Õnneks ei ole ta siin kõiketeadev filosoof nagu Puff Daddy filmis Notorious, aga see eest on ta päris karm vend, kes hüppab Pirusid täis tuppa, sõimab üheksakümnendate räpimaailma Don Corleonel Suge Knightil näo täis, nokauteerib mingi tüübi ja pärast rajab enda labeli. No ei ole väga usutav. Eazy-E käsitlemine tekitab samuti küsimusi. Mul on tunne, et draama mõttes on talle pisut liiga tehtud. Rahalised probleemid, tema kallal toime pandud füüsiline vägivald - vb ma eksin, aga need ei ole faktid vaid võimalikult negatiivne versioon juhtunust. Samuti on kaheldav, kas Eazy-E tõepoolest enne surma kaaslastega ära leppis. Vast taheti loole lihtsalt rahuldavat lõppu. Kõige selle taustal suutis film siiski meelt lahutada ja küllap järgnevad teisedki sarnased teosed. Straight Outta Compton 6/10.

                          Kommentaar


                            Mul tekib küsimus, et kus sa seda nägid. Torrentis on ainult nuditud versioonid koreast, kust on mingid osas välja lõigatud, sest ei vasta sealsele korrale - vägivalda liiga palju.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ma vaatasin mingit halba CAMi ja hiljem toda Korea versiooni. A mis värk selle nuditud versiooniga on - ma olen vaadanud omajagu Lõuna-Korea filme ja seal on vägivalda ikka kordades rohkem kui Hollywoodi filmides. Või eksisteerib mingi kord, kus paljad naised ja narko on paha, aga haamriga vastu pead peksmine aktsepteeritav?

                              Kommentaar


                                Olgem nüüd normaalsed ja ärgem postitagem infot filmidest, mida te netist varastanud olete. Film tuleb Eestis kinodesse ja nii käituda pole ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X