320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
    (Spoilerid)
     
    nokkima
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
      Ma vaatasin mingit halba CAMi ja hiljem toda Korea versiooni. A mis värk selle nuditud versiooniga on - ma olen vaadanud omajagu Lõuna-Korea filme ja seal on vägivalda ikka kordades rohkem kui Hollywoodi filmides. Või eksisteerib mingi kord, kus paljad naised ja narko on paha, aga haamriga vastu pead peksmine aktsepteeritav?
      Loomulikult ju. Paljas tiss ja tuss = alla 16 keelatud. Maailmalõpp + tapmised + haamriga pähe = alla 12 mittesoovitatav.

      Kommentaar


        Algselt postitas Devil Vaata postitust
        Olgem nüüd normaalsed ja ärgem postitagem infot filmidest, mida te netist varastanud olete. Film tuleb Eestis kinodesse ja nii käituda pole ilus.
        Ausalt, ma ei saa isegi aru, kas sa mõtled seda tõsiselt või teed nalja.

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Mad Max: Fury Road. Hindeks pehme 8.
          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Mad Max oli sigaoossom. Ausalt.
          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          Mad Max oli kõva.
          Kuna ma 3D-d kohe kuidagi ei kannata, siis kannatasin hoopis natukest ootamist, kuni kaksdees muude vahenditega ära sai vaadata. Ja noh, kui see eeldatavalt ilus ja läikiv 3D-nahk nüüd sellelt filmilt maha koorida, siis on see MM:FR universaalne ülistamine (ka kõikide tunnustatud kriitikute poolt) ikkagi üsna arusaamatu: järgi jääb 2 tundi pikk tagaajamisstseen igavate näitlejate ja olematu looarendusega. Waterworld on selle kõrval sisukuselt oscari-film. Visuaalselt on algul huvitav, aga mingil hetkel võimendab see kaadrite paraad end niivõrd üle, et hakkab juba mõjuma multikana. Ühesõnaga vabandan kõikide ekspertide ees oma mõistmatust ja ignorantsust suure filmikunsti osas, aga minu kõrged ootused said küll heleda laksu.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Mad Max?
            Esimese 10 minutiga jõin ära 3l õlut (kerget), siis asusin juba tõsiste jookide kallale. Peale 28 minutid Maxi filmi olin juba ära suitsetanud pool pakki oma suitsuvarust. Niih...ikka miskit filmis ei toimu ja joon veel paar õllet sisse. Vist isegi ei aita see kokteil õllede ja viinaga, et filmi sisse elada. Teen siis veel paar suitsu nii kaua, kui miskit filmis ei toimu.
            Ohh kihutavad, viskan suitsu minema. Ja jälle mölisevad... Teen uue suitsu...
            Kurat küll...avan järjekordse õlle. Oligi kihutamises kogu filmi point?


            Aitähh kes selle jama kokku plätserdas. Nüüd olen ilma jookidest ja suitsud kah otsas
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Mulle Mad Max väga meeldis. Lugu oli lihtne aga head näitlejad, visuaalne külg, praktilised efektid, paras kogus hullumeelsust ja pidev pinge ei pannud mind hetkekski igavlema. Vast lihtsalt oleneb, kes mida väärtustab + mingi salapärane "it" faktor (või selle puudumine), mida raske defineerida.

              Kommentaar


                Sai endal ka hiljuti see ära vaadatud. Mulle tundus pigem huumor kui mingi action/adventure, küll mitte samal levelil huumor mis Hiired ja Tihased 7 (seda taset annab saavutada). Need enesetapu vennad olid suurimad humoristid + see äärmiselt vajalik kidravend. Samas tegevust toimus ja jälgimisest igav just ei hakanud.
                8.3 imdb's on ülehinnang, miski 6.5 oleks pädevam.

                Kommentaar


                  Lugu ei pidanudki olema ja imo ei olnudki. Mulle meeldis seal see kasvõi, et ei hakatud looma mingit romanssi, one-linereid ja muud joga, vaid oligi korralik fun, kus visati pedaal põhja, lõhuti palju asju ära ja üleüldse. Viimase aja aktsionpakettides, kus pidevalt päästetakse maailma ja kogu CGI on totaalebarealistlik, mõjus see film värskelt vana koolina ehk eriefektid olid täpselt sellises osakaalus, kus nad tundusid loomulikud ja ei mõeldud end liiga suureks ja ambitsioonikaks. Ehk ta oligi loll äkzionfilm, mis ei üritanud olla midagi rohkemat ja end debiilsete "oleme kõik sõbrad"-moraalide taha ära peita.

                  Goddamn, ma ei mäleta praegu filmist suurt midagi, peale selle, et kinos oli marufun vaadata.

                  P.S. Ehk ta läks minu jaoks sinna Planet Terrori (see robert rodrigeezi osa), Expendablesi esimene ja Machetega ühte punti. Ehk teeme midagi funi ja keerame kõik üle vindi. Ehk polnud väga näha vajadust teha mingi kõigile söödav film, mille treilereid vaadataks ja seejärel hakatakse filmi vaatamise järel rääkima sellest, et lõpus öeldi, et tuleb uus film, aga kellega täpselt Avengersid seekord keppisid seda ei mäleta.

                  P.P.S. Ja Katk pole seekord üldse matsu jaganud. 6,5 antakse suvalisele 60-aastase Bruce Willise või Liam Neesoniga filmidele.

                  Kommentaar


                    Viimase dekaadi headest märulitest rääkides vääriks mainimist ka John Wick. Taaskord lihtne film, aga paganama cool.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Katk Vaata postitust
                      äärmiselt vajalik kidravend.
                      aa jah, see kidravend oli filmi parim osa. juba ainult tema pärast peaksin imdb's yhe sanga juurde panema.

                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Lugu ei pidanudki olema
                      Ei tea, ei ole nõus. Esiteks, visuaalsele poolele baseeritud filmi saab teha ka nii, et loo-poolt 100% ei välistata. Sin City, 300 on mingid kõige lihtsamad näited, mis pähe kargavad.

                      Vaataja lolliks pidamine on kõige hullem asi. Enamik muidugi on ka, aga see selleks. Kärtsu on, sellest ju pööblile piisab? Kui Nolan oleks teinud oma Batmani rebooti 'vanakooli-actionfilmi' võtmes, siis võib-olla, VÕIB-OLLA, oleks ikka enamik olnud sillas, sest efektid ja oossom, aga õnneks ta arvestas ka selle väikese osaga, kes filmidest mingit iva otsivad ja tegi need filmid, mis ta tegi. Ka Mad Maxi maailm võimaldaks luua palju kihilisema ja huvitavama frantsiisi, aga sellest võimalusest mindi kaarega mööda.

                      Ehk polnud väga näha vajadust teha mingi kõigile söödav film
                      Aga huvitaval kombel on ikkagi saadud maha filmiga, mille kohta 8 inimest 10 arvab, et ülikõvvvvv!
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        aa jah, see kidravend oli filmi parim osa. juba ainult tema pärast peaksin imdb's yhe sanga juurde panema.



                        Ei tea, ei ole nõus. Esiteks, visuaalsele poolele baseeritud filmi saab teha ka nii, et loo-poolt 100% ei välistata. Sin City, 300 on mingid kõige lihtsamad näited, mis pähe kargavad.

                        Vaataja lolliks pidamine on kõige hullem asi. Enamik muidugi on ka, aga see selleks. Kärtsu on, sellest ju pööblile piisab? Kui Nolan oleks teinud oma Batmani rebooti 'vanakooli-actionfilmi' võtmes, siis võib-olla, VÕIB-OLLA, oleks ikka enamik olnud sillas, sest efektid ja oossom, aga õnneks ta arvestas ka selle väikese osaga, kes filmidest mingit iva otsivad ja tegi need filmid, mis ta tegi. Ka Mad Maxi maailm võimaldaks luua palju kihilisema ja huvitavama frantsiisi, aga sellest võimalusest mindi kaarega mööda.
                        Noh, pööbel tahab muidugi kärtsu, aga samas tahavad nad ka tunda, et nad mõtlevad ka ja on targad. Ala "loen Coelhot ja mõtisklen elu mõtte üle". Sellist pseudokihte tuleb igas Marveli filmis, et ei öeldaks, et nad lihtsalt kepivad vaatajaid kahelt poolt. Siin tõmmati ausalt mürgli peale kõik üles ja polnud ei romantikaliine eitedele ega suurt maailmapäästmist vinnilisele arvutiteismelisele ega õpetlikku "oleme kõik sõbrad"-tera koolilastele. Lihtsalt over-da-topp mürgel, mida Mad Max alati ka kehastas. Võib ju otsida igasugu "oleme säästlikud ja päästame planeeti", aga seda polnud vajalikuks peetud. Selle filmi päästiski nö. back to the rootsi juurde minek ehk olla võimalikult sirgjooneline. Pärast Nolanit on niigi kõik kohad "piinatud superkangelase"-mantrat täis, kus üritatakse üha rohkem "üllatusi" välja mõelda. Lõpptulemus on ikka mingi kummaline joga.

                        Pluss: Mad Max teenis mingi 300 miljonit, mis on tänapäeva filmimaailmas üsna kesine saak. Ehk ilmselt polnud nende eesmärk kõigile meeldidagi, vaid luua võimalus vanamehel teha lõpuks selline Mad Max, mida ta omal ajal tegi. Ja tundub, et talle jäeti ka selleks vabad käed, kus ei tulnud turundusosakonda, kes nõudnuks ikka kerget romantikat lõkkeplatsi ääres ja muud säärast.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          P.P.S. Ja Katk pole seekord üldse matsu jaganud. 6,5 antakse suvalisele 60-aastase Bruce Willise või Liam Neesoniga filmidele.
                          Ei tea... ise panin 7 ning suvalistele Bruce Willise ja Liam Neesoni filmidele tavaliselt panen miski 5-6. Siis on ruumi nagu vahet ka teha kas reaalselt oli hea film või hea-hea film.

                          Kommentaar


                            Minu arust tehti see film vaid teenida raha eesmärgil. Sisu polnudki. Täis saast! Ja ka esimene Mad Max oli puhtalt megaautode fännidele ehitatud. Mida rohkem powerit, seda rohkem karbid avali!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Max Maxi lõputiitrite aegu tekkis kaks mõtet. 1) WTF ma just vaatasin? ja 2) miks mul nii lahja alkohol oli?
                              Mulle väga meeldis. Seal oli muidugi teatud feministlik vaatenurk mulle südamelähedane - mis tõsi polnud lõppkokkuvõttes nii oluline kui arvustuste põhjal näis. Aga vahva tagaajamine oli: võib-olla oli asi ka selles, et olin lapsepõlves varasemaid näinud ja seetõttu oli teema tuttav ja turvaline. Tänapäeva märuleid ma ju ei vaata, seega nendega ei oska võrrelda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Minu arust tehti see film vaid teenida raha eesmärgil. Sisu polnudki. Täis saast! Ja ka esimene Mad Max oli puhtalt megaautode fännidele ehitatud. Mida rohkem powerit, seda rohkem karbid avali!
                                See mulje võis ju jääda, aga plaan taoline film teha küpses George Milleri peas juba kümneid aastaid varem. Seega vaid raha teenimise eesmärgil antud film kindlasti ei valminud. Tom Hardy ei ole ka just Kiirete ja vihaste tüüpi actionstar. Ja noh, päris sisutühjaks ma seda filmi ei pea. Infot oli küllaga. Viimaks, suur osa klassikalistest märulitest ja seiklusfilmidest ei hiilga just sügava sisuga. Sellegi poolest ei ole need seetõttu halvad filmid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X