320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Või selle pm sama filmi lastele suunatud variant "Lapsed on juba Tartus. Mirtel ei kanna kordagi rinnahoidjat"
    Võtan ikka maha. DVD pole veel väljas...

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Algul kandis. Siis kui ta pahaks hakkas, siis kadus ära.
      Düüd, kõik pole ju filmi näinud!

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Düüd, kõik pole ju filmi näinud!
        Mis filmi?

        Kommentaar


          Algselt postitas Yattara Vaata postitust
          Ausalt, ma ei saa isegi aru, kas sa mõtled seda tõsiselt või teed nalja.
          Arvad, et netist tõmbamine pole varastamine?

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Arvad, et netist tõmbamine pole varastamine?
            Ma ei ole juriidiliselt pädev sellele vastama. Mulle tundub, et see võib küll olla illegaalne, aga varastamine pigem mitte. Võimalik, et see hetk toimus millalgi varem, kui reaalne versioon teosest omistati. Hiljem jagatakse seda lihtsalt edasi. Juhul kui see kvalifitseerub varastamiseks, siis on Eesti tõesti hukas, sest siinmail pole küll ühtegi ühiskonnakihti, kes antud tegevust vähemal või suuremal määral ei harrastaks.

            Ps. Võib-olla kunagi asjad muutuvad, aga filmi-sarja huvilisena ei ole ju hetkel ka väga alternatiive mõistliku hinna eest doosi kätte saada. Kinopilet ei ole just odav. Loomulikult lähed vaatad põnevamad filmid ära, aga vähemköitvad kuid potentsiaalsest põnevad filmid? Eestlased läheksid enda palkade juures siis vist pankrotti.

            Kommentaar


              Oh jumal. Jätke nüüd järgi selle vana teemaga.

              Kommentaar


                Kahju on inimestest, kes ei näe ega kuule.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Sõbrad, väidetavalt olla uues Õunpuu filmis näinud totaalpaljast Mirtel Pohlat. Seega soovitan. Kui paljas Mirtel nähtud, siis olla film edasi totaalne joga, et siis võib ära minna.

                  Kommentaar


                    Sicario ( http://www.imdb.com/title/tt3397884/?ref_=nv_sr_1 ) vaadatud.
                    Sarnaselt Prisonersile hoitakse vaataja pidevas teadmatuses ja õhkkond on pingeline. Kui treilerit vaadanud pole, siis saad isegi väikese "twisti" ära näha. Näitlejatöö pole just kõige parem, aga otseselt midagi laita ka pole. Mehed mängivad rollid hästi välja, naine jääb lahjaks. Peale Mad Maxi senini selle aasta parim film. Mõlemale olen hindeks pannud tugeva 8

                    Nüüd jääb veel oodata aasta lõpufinishit - Black Mass (http://www.imdb.com/title/tt1355683), The Martian (http://www.imdb.com/title/tt3659388), The Revenant (http://www.imdb.com/title/tt1663202) ja muidugi kõige suuremate ootuste ja lootustega The Hateful Eight (http://www.imdb.com/title/tt3460252). Viimased kaks peaks Eestis esilinastuma alles jaanuaris :S


                    e: jätsin välja selle aasta parimate filmide hulgast Ex Machina ( http://www.imdb.com/title/tt0470752/ ), mida samuti hindasin tugeva kahekasaga.
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Mingi film jookseb praegu, kus Meryl Streep on tahtlikult nii meigitud, et ta näeks võimalikult vana ja kole välja. Lisaks on ta pandud laulma, mis õnnestub üsna vahelduva eduga. Kõik muud tegelased selles filmis täielikud klišeed: hella südamega boyfriend, rikas ja sisutühi tööhoolikust ex-mees, üsna hullumeelne tütar, poeg, kes abiellub ja poeg, kes on gay.
                      Vaadata tasub ainult bändi bassimehe pärast, kes on äge vana. Ja elektriorelivana on veel ägedam.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ma vaatasin just ükspäev ära Les Miserablesi ja, noh, kurat, ma olen ikka ilge pehmo. Mulle meeldis.

                        Kommentaar


                          Mainib siin ära siis ka Victoria mis oli tõesti äge film. Eelkõige küll oma lahenduse poolest, aga ka muidu mõnus vaatamine. Kes veel pole näinud, siis viimased seansid peaks veel kinos jooksma. Hea sissejuhatus nädalavahetuseks.
                          ning
                          Irratsionaalne mees. Klassikaline Woody Allen. Tegevusliine on küll koomale tõmmatud (et ideid jaguks rohkemateks filmideks?), aga siiski muhe vaatamine.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vaatasin eile Maze Runner: The Scorch Trials. Tundus nagu põnev, aga arusaamatu (nojah pärast pidin ka esimes osa ära vaatama). Millegi pärast siis nagu sain vist asjast sedasi aru, et need noored põgenesid täiesti ilma asjata. Vangis hoiti neid pigem, et leida rohtu "mingisuguste" zombide vastu. Kurat olen vist tõesti vanaks saanud ja sellised filmid ei haara ja ei paku põnevust. Muidu igasugu ulmekad ja horrorid ikka meeldivad, aga see labürindi film oli selline Deja Vu, et filmi lõpus olin ma rohkem juba pahade poolt. Need pahad isegi ei tahtnud vist kedagi tappa ja kasutasid vaid elektrishokke. Samas "head" kõmmutasid õhutõrjekahuriga "pahade" pihta. Julm! Ainus mõrv pahade poolt oli täiesti filmi lõpus ja ka see oli konkurendi likvideerimine

                            Ma juba võin ka kindlalt öelda, mis moodi algab kolmas osa mis peaks väljuma 2017. Noor düüd sõidab liftiga punase katuse suunas ja röögib otsides väljapääsu... ja ta ei mäleta mitte midagi, isegi oma nime!!!

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Sicario (spoilerid). Plussid: ilusti filmitud, head näitlejatööd (eriti meesnäitlejate esituses), hea filmimuusika, suudeti pinevust üleval hoida. Miinustest. Võib-olla läks miski üle mu pea, aga mulle tundus, et see film on suunatud naiivsemale osale publikust. Noh, sellele osale, kes usub, et USA on headuse kehastus. Vastasel juhul ei peaks üllatusena tulema, et CIA on tegutsenud ja tegutseb ka edasi seaduste väliselt. Selles suhtes ei ole ju midagi muutunud. Pisut arusaamatu oli ka tants reaalsuse ja fantaasia vahel - üheaegselt näidatakse narkosõja kohutavaid tagajärgi, aga samas eksisteerib ka Benicio del Toro, kes on armee ühes isikus. Kokkuvõttes 7/10, sest et film oli siiski põnev.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                                (spoilerid)
                                 
                                aasta 2015 september proovib teiega ühendust luua


                                kantsulg algab
                                "spoiler"
                                võrdusmärk
                                spoileri nimi ... nt: spoilerid
                                kantsulg lõppeb
                                spoilerdatav tekst.txt
                                kantsulg algab
                                kaldkriips
                                "spoiler"
                                kantsulg lõppeb
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X