Lehekülg 335, kokku 341 EsimeneEsimene ... 235285325331332333334335336337338339 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 681 kuni 6 700, kokku 6806

Teema: Film

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    Sinu rõõmuks võin teatada, et selline asi on olemas juba. IMDB'st võid tsekkida
    tellisin Bluuuray!
    ★★★★★★

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Minge vaadake Maradonat. Miks? Jalkafoorumi liikmele ei peaks vist selgitama.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Täna on minu järjekordne tähtis päev lapsevanemana. Mu laps on 13-aastane ja mäletan hästi tema sündi, esimest koolipäeva, kukkumist rattaga ja uhkust, mis täitis teda, kui tal eelmises klassis kõik 5d olid.
    Täna õhtul vaatan ma temaga koos Invasion U.S.A.-d, mis on järjekordne tähtis samm tema eluteel enne seda, kui ma teda naistetemaatikaga tutvustan.

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Käisin.Oli väga hariv.

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Käidud, tõesti oli hea vaatamine, soovitan. Põhifookus on seal tema Napoli elu faasist ja eks seal peituvad ka kõik põhjused, miks asjad läksid nii nagu nad läksid. Sa võid mitte sallida seda meest v vastupidi, aga peale filmi saad vähe terviklikuma pildi kokku endajaoks. Tõsi, ainult 2h film'i päris kõik kindlasti ei mahu nii värvika kuju puhul, aga siiski key moments'id olid olemas ja minuarust piisavalt objektiivselt.

Edit: peale Napoliga Euroopa meistriks tulemist, kui mehel oleks lastud minna, oleks ajalugu näinud vb hoopis teise saatusega Maradonat.
    Proven Kings of Europe!

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

peale Napoliga Euroopa meistriks tulemist
    Jasper, ae? Ootame Sinu etteastet!
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Napoliga Euroopa meistriks
    UEFA cup*
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Jasper, ae? Ootame Sinu etteastet!
    lol, ma juba enne sinu postini jõudmist kontrollisin, kas see pilt on 1989. ja enne vastamist, sinu postini ei jõudnudki #triggered

kas film üldse ei viitanud, et Napoli oli kolmekordne Serie A meister? või öeldi, et Diego tõi Napolile 3 tiitlit?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vabandust tülitamise pärast
    USA
    https://www.imdb.com/title/tt5688932/?ref_=nv_sr_1

Üllatavalt märkasin, et polegi seda varem siin kommenteerinud. Must mees läheb telefonimüüjaks ja on sinnamaani ilgelt sitt, kuni õpib rääkima valge mehe keeles. Siis saab ta jubedalt edukaks. Veidi diip kapitalismi, rassismi ja kõige muu säärase allegooria, kus on väga-väga palju WTF-stseene. Leidub ka tisse. Saab ka sitaks naerda. Lõpus on kerge "midahekki". RT annab filmile ülikõrge hinde, Sõprus mõtiskleb seda kinno tuua ja re˛issöör sõimas Spike Leed, et tema blackkklansman on liiga valgete propaganda. Mõisltik kamp.
    hea, tugeva korduvvaatamise väärtusega tükk. aga vist ei viitsi. ehk ikka tsiteeritakse piisavalt ja saab erinevaid stseene erinevates olukordades piisavalt uuesti näha.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

kahju, et esimese John Wicki filmi maagiat pole kahe jätkufilmiga õnnestunud enam tabada. Sama oli ka indoneesia The Raidiga - esimene oli lihtne, brutaalne ja mõjuv, teine osa ülepaisutatud indoneesia maffiadraama.
    Aa ja need JW lõputud tulistamised ja kaklemised ajavad ikka haigutama juba.

Ici, c'est Paris! Kasutaja Rocheteau avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2013

Algupärane

Sai ka Maradona ära vaadatud. Läksin teatud eelarvamusega, sest ta pole mulle kunagi meeldinud. Aga tõesti tegemist oli hea vaatamisega. Allakäik oli päris karm ikka. Samas jäeti mulje nagu peale Napolit lõpetas ta mängimise üldse ära. Tegelikult ju mängis Hispaanias ja kodumaal ka veel peale bänni.
    Fino alla fine FORZA JUVE

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ja MMil. Aga kinno pole ma ikka jõudnud, sest kell 16:15 on jabur aeg päeva ainsa seansi jaoks. Torrentikinno pole ka film veel jõudnud, sest jänkidel linastub see alles septembris. wtf?
    "This team will be a bit different next season, it is clear," said Klopp. "We will do something with transfers."

whytf Kasutaja Parlour avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2016

Algupärane

https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/vo...ed?id=86906003

..... re˛issööriks on Ergo Kuld ja stsenaristiks Martin Algus.....
    Okserulaad-kusi-aids-sült on lõpptulemus.

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Parlour Vaata postitust
    https://kinoveeb.delfi.ee/uudised/vo...ed?id=86906003

Okserulaad-kusi-aids-sült on lõpptulemus.
    Põhineb Lutsu samanimelisel romaanil? Mina olen siiani aru saanud, et keegi grafomaan tuli väidetavalt leitud käsikirjaga umbes 20 aastat tagasi välja ja suure tõenäosusega pole Lutsul selle juraga mingit pistmist.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Ja MMil. Aga kinno pole ma ikka jõudnud, sest kell 16:15 on jabur aeg päeva ainsa seansi jaoks. Torrentikinno pole ka film veel jõudnud, sest jänkidel linastub see alles septembris. wtf?
    Netflixi ka tuleb? Millal?

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Käisin Lion Kingi vaatamas. Mega oli. Alguses tundus nagu vaataks loodusfilmi, kui nad polnud veel rääkima hakanud. Täiesti vapustavad kaadrid. Mul nii hea meel, et see asi tehti ka tänapäeva tehnikaga uuesti üle. Lust oli vaadata. Kõik oli mega kena. Eriti, kui Timon ja see teine ilmusid eetrisse. Siis sai palju naerda ka. Lahedad tegelased. Terve filmi vaadates oli deja vu tunne, kuigi kinno minnes mul polnud absoluutselt meeles kuidas Lion King film kulges ja asjad, aga filmi käigus tuli ka isegi multifilmi kaadrid meelde. Eriti lahe oli lõpu osa vaadata, kus nad võitlesid. Igatahes. Täielik lust oli vaadata, käisin inglise keelset versiooni vaatamas. Simba hääl laulu osas oli veidi nõrk, oli tunda, et Beyonce hoidis Nala osas end tagasi lauludes Väga äge oli igatahes kuulda Beyonce häält sellises filmis. Varsti ka eesti keeles vaatama. Vb huvi pärast isegi vene keelset aga no seda vaatab pärast. Täiega loodan, et tehakse ka teine osa sellele. Võiks ju, see siiski läks edasi ka vist. Ma ise küll ei mäleta, aga töökaaslane rääkis. Igatahes, ütlen veelkord. Fcking awsome oli! Kellele omal ajal Simba sümpatiseeris, peab kindlasti leidma selle aja ja ära käima.
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Käisin Lion Kingi vaatamas. Mega oli. Alguses tundus nagu vaataks loodusfilmi, kui nad polnud veel rääkima hakanud. Täiesti vapustavad kaadrid. Mul nii hea meel, et see asi tehti ka tänapäeva tehnikaga uuesti üle. Lust oli vaadata. Kõik oli mega kena. Eriti, kui Timon ja see teine ilmusid eetrisse. Siis sai palju naerda ka. Lahedad tegelased. Terve filmi vaadates oli deja vu tunne, kuigi kinno minnes mul polnud absoluutselt meeles kuidas Lion King film kulges ja asjad, aga filmi käigus tuli ka isegi multifilmi kaadrid meelde. Eriti lahe oli lõpu osa vaadata, kus nad võitlesid. Igatahes. Täielik lust oli vaadata, käisin inglise keelset versiooni vaatamas. Simba hääl laulu osas oli veidi nõrk, oli tunda, et Beyonce hoidis Nala osas end tagasi lauludes Väga äge oli igatahes kuulda Beyonce häält sellises filmis. Varsti ka eesti keeles vaatama. Vb huvi pärast isegi vene keelset aga no seda vaatab pärast. Täiega loodan, et tehakse ka teine osa sellele. Võiks ju, see siiski läks edasi ka vist. Ma ise küll ei mäleta, aga töökaaslane rääkis. Igatahes, ütlen veelkord. Fcking awsome oli! Kellele omal ajal Simba sümpatiseeris, peab kindlasti leidma selle aja ja ära käima.
    Copisid lapse kirjandi siia ümber?

Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Kimbat tehti kolm hooaega. et materjali on, kust Hollywood saab varastada. ametlikult gobbi lemmikfilm?
    jokers to the right
    clowns to the left of me

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    ametlikult gobbi lemmikfilm?
    Ei, ainult Kadri tänava lasteaia.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tisse näidati?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud