320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Shanghai Noon on ka täitsa tore ju

    Meanwhile võtsin kätte ja vaatasin Jurrasic World'i.
    Korralik rahakasseerimismasin pigem kui hea vaatamine. Story kui seda võib nii nimetada oli üsna veider ning naljakas.
     

    Taltsutatud velociraptorid, T-Rex on hea, omavahel nad ei võidelnud ja inimeste järgi ka ei läinud... Seems legit. Lisaks siis veel vanem vend kes oli vist hull kiimakott, noorem vend kellel oli fetish dinosaurustele sest kuidas muidu ta seda kõike alati oma vennale öelda teadis, nende tädi kes oli numbrifetishiga ja ei julgenud filmi alguses väga midagi teha kuid lõpuks kõlbas T-Rexi eest ära küll joosta. Pekki neid asju võibki lugema jääda.

    Hindeks annaks 5 10st. Magama ei jäänud aga meh ikka.

    Kommentaar


      Martian oli minu meelest filmina kui sellisena täielik idee raiskamine. "Mees ihuüksi kuid planeedil" annab liinina kümneid võimalusi peategelasel omi andeid välja mängida, aga selle asemel pidi Damon niisama jantima (ehk sisulist muutust mehel emotsionaalselt polnud. või siis mingitki muutust väljaarvatud kaalulangus, mis nägi ka feik välja). Rääkimata siis teistest (tugevatest) näitlejatest, kellel lihtsalt polnud midagi suurt teha. Nö teaduskülg oli ka filmil olemas, mis on positiivne, aga see mähiti niisamuti ninnu-nännutamise sisse ära. Olnuks siis need tehtud naljaüritused naljakadki, aga kus sa sellega. Ja tänu sellele, et film oli selline kergelt ninnu-nännu tundusid koheselt ka kõik muud nö draamasisaldusega stooriliinid, mis pidanuks olema justkui "suured otsused", eriti juustused ja piinlikud. Sesmõttes muidugi tore, et Scott otsustas elujaatava filmi teha, aga kuidagi väga sisutühjaks jäi kogu see värk. Visuaalselt oli film muidugi kompu, aganoh, selliste eelarvete juures ei saagi vist kosmosefilmilt midagi muud oodata. Ma ei tea, äkki mingi 4/10 annaks ära.

      Youth polnud ka probleemivaba. Vastupidiselt Scottile õnnestus Sorrentinol naljategemine absurdi näol märgatavalt paremini, aga antud filmil olid ballastiks veidi nõrk lugu- kuigi üritati erinevaid suuri emotsioone ja liine hõlmata, siis kõike oli natuke liiga palju, et film emotsionaalselt mõjuks. Või siis jäid teemad mulle lihtsalt kaugeks, mis võib ka vabalt olla. Lisaks oli rohkelt üldplaane/stseene, mis tundusid filmis olevat ainult sellepärast, et nad visuaalselt olid ägedad ja mis hooti tõmbasid filmil lihtsalt tempot maha. Kuid üldjoontes oli film meeldivalt sümpaatne, hea soundtrackiga, heade näitlejatöödega (eriti Caine-Keiteli jutuajamised) ja visuaalselt siiski lummav. Tisse nägi ka. 7/10

      Kommentaar


        Kui pühapäeval kass ründab, siis ravim on alljärgnev:

        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          The Walk - Südamlik lugu. Ei oska midagi muud öelda. Nauditav oli vaadata.

          Crimson Peak - Vahepeal venis hullult, õudsat polnud midagi ning siis lõpp keerati veits üle võlli. Mingisugune stoori oli idees olemas ning päris maha ei saa teha. Hea ajaviide.

          Kommentaar


            Algselt postitas kampsun Vaata postitust
            The Walk - Südamlik lugu. Ei oska midagi muud öelda. Nauditav oli vaadata.
            Pildiliselt oli ilus jah. Peategelase prantsuse aktsent oli veidi häiriv, lisaks oli kohati liiga siirupine, aga, noh, okeika film. Muidu käisin esimest korda Imaxis ja pidin terve filmi kõrvaklappe kõrvas hoidma, kuna heli peksis lihtsalt nii karmilt üle. Ja seda veel siis mingi üsna rahuliku filmi puhul.

            Kommentaar


              Black Mass - http://www.imdb.com/title/tt1355683/

              Kartused ostutusid tõeks ja film oli väga sarnane Icemani eluloo filmiga, ehk kui oled dokki näinud, siis film ei lisa mitte sentigi juurde. Järjekordselt olid treileris kõik paremad kohad ära näidatud. Johnny Depp, kes on päris palju paska tootnud viimased 10 aastat, oli siin isegi päris hea, aga kindlasti oleks võinud olla parem. Kui varasemat kokkupuudet Whitey Bulgeri looga pole, siis võib isegi hindeks 7/10 anda. Lootsin nii palju rohkemat.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                The Walk - Südamlik lugu. Ei oska midagi muud öelda. Nauditav oli vaadata.
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Pildiliselt oli ilus jah. Peategelase prantsuse aktsent oli veidi häiriv, lisaks oli kohati liiga siirupine, aga, noh, okeika film. Muidu käisin esimest korda Imaxis ja pidin terve filmi kõrvaklappe kõrvas hoidma, kuna heli peksis lihtsalt nii karmilt üle. Ja seda veel siis mingi üsna rahuliku filmi puhul.
                Kas te olete selle filmi dokfilmi ka näinud? Tasub sel juhul üldse kinno minna?
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Inception ja Interstellar on samalt tegijalt: Christopher Nolan
                  Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Andsin oma õnnistuse kuupäevale 30.10, eks annan märku kui lukus.
                    Itunes: "Game over"
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Itunes: "Game over"
                      PÖFF pistis oma rasvase rusika vahele ja mõjutas levitajat ehk kõigepealt pöffil ja siis kinolevis.

                      Kommentaar


                        Se7en
                        Vaatasin selle paljukiidetud filmi siis ära. Ajaraiskamine oli mõte mis kogu filmi ajal meeles mõlkus... Filmil igasugune mõte minu jaoks puudus, Morgan Freeman võib-olla veel midagi päästis. Imdb 8,6-te on raske uskuda. Võib-olla pole minu maitse. Igal juhul minu jaoks täielik null. Või noh, üks.
                        1/10

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                          Se7en
                          Vaatasin selle paljukiidetud filmi siis ära. Ajaraiskamine oli mõte mis kogu filmi ajal meeles mõlkus... Filmil igasugune mõte minu jaoks puudus, Morgan Freeman võib-olla veel midagi päästis. Imdb 8,6-te on raske uskuda. Võib-olla pole minu maitse. Igal juhul minu jaoks täielik null. Või noh, üks.
                          1/10
                          http://www.imdb.com/title/tt0114369/?ref_=nv_sr_1
                          Wuut? Vana sa oled?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                            Se7en
                            Vaatasin selle paljukiidetud filmi siis ära. Ajaraiskamine oli mõte mis kogu filmi ajal meeles mõlkus... Filmil igasugune mõte minu jaoks puudus, Morgan Freeman võib-olla veel midagi päästis. Imdb 8,6-te on raske uskuda. Võib-olla pole minu maitse. Igal juhul minu jaoks täielik null. Või noh, üks.
                            1/10
                            http://www.imdb.com/title/tt0114369/?ref_=nv_sr_1
                            :O

                            What the fuuuuk? Ma olen flattered. ee, üks?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas JanK Vaata postitust
                              :O

                              What the fuuuuk? Ma olen flattered. ee, üks?
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Wuut? Vana sa oled?
                              Ei tea, mulle see film lihtsalt ei istunud. Pole minu žanr ehk.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                                Se7en
                                Vaatasin selle paljukiidetud filmi siis ära. Ajaraiskamine oli mõte mis kogu filmi ajal meeles mõlkus... Filmil igasugune mõte minu jaoks puudus, Morgan Freeman võib-olla veel midagi päästis. Imdb 8,6-te on raske uskuda. Võib-olla pole minu maitse. Igal juhul minu jaoks täielik null. Või noh, üks.
                                1/10
                                http://www.imdb.com/title/tt0114369/?ref_=nv_sr_1
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X