320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JanK Vaata postitust
    :O

    What the fuuuuk? Ma olen flattered. ee, üks?
    Oled meelitatud?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Koopia Vaata postitust
      Se7en
      Vaatasin selle paljukiidetud filmi siis ära. Ajaraiskamine oli mõte mis kogu filmi ajal meeles mõlkus... Filmil igasugune mõte minu jaoks puudus, Morgan Freeman võib-olla veel midagi päästis. Imdb 8,6-te on raske uskuda. Võib-olla pole minu maitse. Igal juhul minu jaoks täielik null. Või noh, üks.
      1/10
      http://www.imdb.com/title/tt0114369/?ref_=nv_sr_1
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        proovin ka kurba nägu teha
        niisiis. oli ilus, kaasatundlik tükk. mulle meeldis jutustusviis - teiste(isa, boyfriend, sõbrad) kommentaarid pandi enamjaolt audiona. kui Cobain: Montage of Heck vaadates võis ilusti järeldada, et hero oli türbel, kellega keegi elada ei tahtnud ja kes tahtis ise ka elada ainult narkootikumidega, siis Amyt sellest suuresti säästeti*. tema murdis armastus isa ja bf vastu, kes olid muidugi jobid, aga neid ei värvitud ka nii koledaks kui Superstar: The Karen Carpenter Story kristlasi või elukahekümneneljalikke hüääne(kellele ta isa ka ennast ja Amyt maha müüs). film pani mõtlema, mida teeb inimesega Back To Blacki suguse materjali esitamine, kui sa neid lugusid päriselt tunne(ta)d. vastus näib must, must, must.

        * - kuigi "I just want to smoke weed all day" mõte käis läbi küll.

        arvan, et kodus on seda parem seedida kui kinos. päris Hillsborough pole, aga mõned hingetõmbepausid kulusid marjaks ära. pikkus ka 2h. eks igaüks teab enda eelistusi ise. igatahes - soovitan!
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          'Southpaw' - Suuremat üleameerikastatud klisheehunnikut ei olnud vist võimalik kokku keevitada. Muidugi oleks pidanud juba ette teadma, kuna tegu on siiski Antoine Fuquaga. Olen täiesti veendunud, et ta tegelikult ei lavastanud Training Dayd ise, vaid tegi nö. Milli Vanillit. Ei ole võimalik, et sa teed karjääris ühe filmi mis on peakõrguselt ülejäänutest üle. Käi perse Antoine Fuqua, sa keerasid kõik perse, nagu alati, tahan oma kahte tundi tagasi!
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Kes ikka valget meest poksimas näha tahab.


            Entourage the movie oli päris saast. Ronda Rousey oli lahe

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              'Southpaw' - Suuremat üleameerikastatud klisheehunnikut ei olnud vist võimalik kokku keevitada. Muidugi oleks pidanud juba ette teadma, kuna tegu on siiski Antoine Fuquaga. Olen täiesti veendunud, et ta tegelikult ei lavastanud Training Dayd ise, vaid tegi nö. Milli Vanillit. Ei ole võimalik, et sa teed karjääris ühe filmi mis on peakõrguselt ülejäänutest üle. Käi perse Antoine Fuqua, sa keerasid kõik perse, nagu alati, tahan oma kahte tundi tagasi!
              On December 13, 2010, DreamWorks acquired the script, with Eminem eyed to play the lead role. The film's screenwriter Kurt Sutter said the project was inspired by the rapper's personal struggles. He stated that he had taken meetings with Eminem's producing partners over the past seven years, looking for something to do together. "I know he's very selective and doesn't do a lot. But he shared so much of his personal struggle in this raw and very honest album, one that I connected with on a lot of levels. He is very interested in the boxing genre, and it seemed like an apt metaphor, because his own life has been a brawl. In a way, this is a continuation of the 8 Mile story, but we are doing a metaphorical narrative of the second chapter of his life. He'll play a world champion boxer who really hits a hard bottom, and has to fight to win back his life for his young daughter. At its core, this is a retelling of his struggles over the last five years of his life, using the boxing analogy. I love that the title refers to Marshall being a lefty, which is to boxing what a white rapper is to hip hop; dangerous, unwanted, and completely unorthodox. It's a much harder road for a southpaw than a right handed boxer."

              On June 6, 2011, it was announced Antoine Fuqua was in talks to direct the film. On August 11, 2011, DreamWorks dropped the film. On October 20, 2011, Metro-Goldwyn-Mayer picked up the film, and Columbia Pictures was set to distribute. In May 2012, Eminem put the film on hold to focus on music. On March 6, 2014, Antoine Fuqua signed on to direct, with Jake Gyllenhaal replacing Eminem in the lead role...

              Ole normaalne ja ära tõmba ainult lavastaja kallal.

              Kommentaar


                Tegelt tahtsin veel eile lisada, et kindlasti pool on ka stsenaristi kapsaaeda, aga mõtlesin et parem on magama ära minna. Stoori "pacing" oli täiesti mööda. Kõik dramaatilised stseenid puht ameerikalikult ülelavastatud ja mängitud, enamus dialooge oli sellel tasemel, et oleks kõlvanud kuhugi GTA mängu parimal juhul. Casting director saab kolmandana suured vitsad - 50 Cent ja Rita Ora? Pole sõnu kui halb iga nende sekundit ekraanil vaadata oli. Kurat ... ma ei taha tegelt rohkem vihastada ja selle käki peale mõelda niiet jätame ta nii.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  50cent oli Poweris päris normaalne

                  Kommentaar


                    'Jurassic World' - Vaatasin seda filmi ning langesin reaalselt ajusurma. Tõsiselt üks halvimaid filme väga pika aja jooksul. Suht kindel, et tegijatel oli mingi wicked inside joke käsil - vaatame palju me teenime filmiga kuhu sisse me ei pane ühtegi originaalset mõtet, nalja, karakterit või stseeni. Kurb.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Teinekord panustatakse lihtsalt visuaali peale. Igast nokust pauku ei tule.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        The third man (1949) - Kaameratöö suurepärane, filmis teeb väga õnnestunud ostäitmise Orson Welles. Muusikagi kiiduväärt. 1 oscari võitja, kandideerinud, 3-le. Filmiklassika. 10/10

                        Muusikapala:

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          'Jurassic World' - Vaatasin seda filmi ning langesin reaalselt ajusurma. Tõsiselt üks halvimaid filme väga pika aja jooksul. Suht kindel, et tegijatel oli mingi wicked inside joke käsil - vaatame palju me teenime filmiga kuhu sisse me ei pane ühtegi originaalset mõtet, nalja, karakterit või stseeni. Kurb.
                          aga too mõni näide headest filmidest, minu arvates oli Southpaw üsna hea film

                          Kommentaar


                            Valmistun vaikselt PÖFFiks ja Marsiepopöade asemel vaatasin kunsti ehk Dovlatovi ekraniseeringut "Imelise ajastu lõpp". Päris Dovlatov kindlasti nii väheräsitud välja ei näinud. Samas nalja sai, tisse kah. 7/10 ikka.

                            Kommentaar


                              No ootused/lootused on küll üles puhutud:

                              Lavastaja: Sam Mendes Osatäitjad: Daniel Craig, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Léa Seydoux, Monica Bellucci, Dave Bautista, Naomie Harris, Ben Whishaw, Andrew ScottKinodes alates 6. novembrist




                              Endal plaanis vaatama minna kolmapäeval, mõni varemnäinu võib juba muljeid jagada.

                              Kommentaar


                                Kaks kena vesterni vahepeal nähtud. Gunfight at the O.K. Corral (1957) ja Per un pugno di dollari (1964). Esimese hindaks isegi veidi paremaks kui Clint Eastwoodi filmi. Eks nad ole muidugi üpris erinevat stiili vesternid ka. Eastwoodi filmil oli küll lahe muusika ja suurepärane lõpuduell, ent ülejäänud film oli veidi mage. Ent polnud siiski üldse paha.
                                Eastwoodi filmile 8,5 ja O.K. Corralile 9.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X