320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Koopia Vaata postitust
    Eastwoodi filmil oli küll lahe muusika ja suurepärane lõpuduell, ent ülejäänud film oli veidi mage. Ent polnud siiski üldse paha.
    Aga mine sealt edasi järgmiste osadeni - For A Few Dollars More, The Good The Bad And The Ugly + hilisem Once Upon A Time In The West ja aina paremaks läheb (kaasa-arvatud Il Maestro muusika). Kuigi, mu meelest on ka esimesel omad võlud. Esimest rikuvad veidi mõned nähtavad vajakajäämised, mis tulenesid Leone kogenematusest ja ka väike budget, kehv dubleering jms.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      Aga mine sealt edasi järgmiste osadeni - For A Few Dollars More, The Good The Bad And The Ugly + hilisem Once Upon A Time In The West ja aina paremaks läheb (kaasa-arvatud Il Maestro muusika). Kuigi, mu meelest on ka esimesel omad võlud. Esimest rikuvad veidi mõned nähtavad vajakajäämised, mis tulenesid Leone kogenematusest ja ka väike budget, kehv dubleering jms.
      Viimased kaks isegi nähtud, eriti meeldis "Once upon a time in the west". "For a few dollars more" on kah plaani võetud, nagu ka "The wild bunch".

      Kommentaar


        Spectre (2015)
        Väikestmoodi meeldiv üllatus isegi.
        Kaameratöö eest 10+, eriti hästi oldi filmitud esimesed 3-4 minutit, kui liikuvat Bondi filmiti vaid ühe kaameraga ja vägagi osavalt, neid stseene hindaks isegi filmi parimateks. Pärast Mehhiko stseeni oli filmis veidi kehvem periood, ent alates autorallist läks kõik jälle ülesmäge. Sai näha ka omajagu ilusaid vaateid ja plahvatused olid samuti muljetavaldavad. Näitlejatööl polnud kah viga.
        Sisu oleks võinud küll kõvasti parem olla, ei hindaks seda filmi ka parimaks Bondi filmiks, aga kokkuvõttes siiski kindel 8.

        Kommentaar


          'Ronaldo' - 5/10

          Ikka päris kuradi piinlik teos. 14 kuud filmiti tema tegevusi ja mõtteid ning selle põhjal saame me teada, et teda huvitab ainult Ballon d'Ori võitimine ja "parim" olemine ning teda nimetatakse filmi jooksul maailma parimaks rohkem arv kordi kui oleks mõistlik, ignoreerides Messi 4 aastast valitsemisaega. Mitte sõnagi karikatest, meeskonnakaaslastest või tüdruksõpradest. Ta on koguaeg üksi oma surrogaatemalt saadud pojaga. Isoleeritud kõigest. Jorge Mendes samas on täielik ristiisa ning esineb nagu tahaks Oscarit. Egotripp ja reklaam, ei muud.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            'Ronaldo' - 5/10

            Ikka päris kuradi piinlik teos. 14 kuud filmiti tema tegevusi ja mõtteid ning selle põhjal saame me teada, et teda huvitab ainult Ballon d'Ori võitimine ja "parim" olemine ning teda nimetatakse filmi jooksul maailma parimaks rohkem arv kordi kui oleks mõistlik, ignoreerides Messi 4 aastast valitsemisaega. Mitte sõnagi karikatest, meeskonnakaaslastest või tüdruksõpradest. Ta on koguaeg üksi oma surrogaatemalt saadud pojaga. Isoleeritud kõigest. Jorge Mendes samas on täielik ristiisa ning esineb nagu tahaks Oscarit. Egotripp ja reklaam, ei muud.
            Miks siis skoor nii kõrge on? Kõlab nagu 2/10 või 3/10.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
              Miks siis skoor nii kõrge on? Kõlab nagu 2/10 või 3/10.
              Nii on jah, nägin ka ja rohkem ei annaks. Ei pea end küll Ronaldo heiteriks, aga see vaatamine ajas üles.

              Kommentaar


                Mõni asi läheb vist täkkesse sellest videost
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  For a Few Dollars More (1965)
                  9.5/10


                  Once Upon a Time in America (1984)
                  10/10


                  Kaks Leone meistriteost vaadatud ja endiselt ei ole pidanud üheski tema filmis pettuma.
                  For a Few Dollars More oli juba tunduvalt parem kui dollarite triloogia esimene osa, (mitte et esimene oleks kehva olnud) ent siiski oli seal paar stseeni, mis häirivalt kehvasti oli näideldud. Need välja jätta, hindaks triloogia kolmanda osaga samaväärseks.
                  Once Upon a Time in America oli meistriteos, kuigi vahepeal kippus silm kinni jääma, eks kell oli hiline ja film kestab ikkagi 4 h kah.
                  Mõlemat filmi saatis Morricone muusika.

                  Kommentaar


                    The Magnificent Seven (1960)
                    8/10


                    Head näitlejad, palju lahedaid tsitaate ja ilus muusika. 8/10

                    Kommentaar


                      Kill Your Friends oli üks nendest uuema aja Briti filmidest, mis on tegelikult lihtsalt halb linateos, aga suudab kuidagi ikka lõbustada. Kultuurilised referencid, ropud naljad ja näitlemine on piisavad et naerma ajada. Umbes nagu oli Filth üleeelmisel aastal, ainult et isegi vähem moraali. Ühesõnaga, ära mine seda kui tõsist filmi vaatama, vaid õllekõrvale entertainmentina. Nagu ma õnneks tegin.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        The french connection
                        8.5/10

                        Kommentaar


                          Kuna ma angiiniga kaklen ja midagi teha ei jaksa siis mõtlesin, et vaatan mingit filmi mis mu magama paneks. Kuna uusimat Fantastilist Nelikut polnud vaatanud ning teadsin, et sealt midagi head oodata ka pole siis arvasin, et magamajäämine kindlustatud 15 minutiga. Eksisin magamajäämise osas ja seda jama vaatasid mu silmad täitsa lõpuni.

                          Ja kui ma mõtlesin, et seal midagi head pole siis ma selgelt alahindasin filmitööstuse tarkpäid, kes panid kõik halva ühte filmi kokku, et isegi kui ootused on nullis suudetakse ka need täiesti lõmastada. Miks kurat arvas keegi üldse kuskil, et sellise "jutuga" on lootust mingit edu saavutada? Või üritataksegi fantastilist nelikut teleekraanil ära tappa? Igaljuhul terve filmi vältel oli tunne, et tahaks kõigile filmi autoritele lihtsalt pasunasse kütta, et sedasi lapsepõlve kangelasi on rüvetatud.
                          Filmi sissejuhatus on kohutavalt pikk (ilmselt seetõttu, et see on koomiksist väga-väga mööda), filmi tegelaskujud pole need kes nad on koomiksis, ei olemuselt, jutult ega vanuselt (kelle kuradi arvates oli mingi 1.50 pikkune kondine vennike Ben Grimmi mängima panna hea mõte?). Et siis põhimõtteliselt võeti tuttavad kangelased tuttav nimi ning tehti hoopis midagi muud mida selle materjaliga oleks pidanud.

                          Hindeks 0,5 10st.

                          Kommentaar


                            N6ustun Katkuga, nii halba filmi pole ammu n2inud. Lisaks veel, vaatasin The Last Witch Hunteri 2ra. Mulle meeldib tavaliselt selline sci-fi ja Vin ka veel peaosas. Aga nad suutsid yllatada kohutava k2sikirjaga, k6ik oli nii ettearvatav ja ei mingit pinget.

                            Kommentaar


                              Mitte paha pärast, aga kas te tõesti loodate ka midagi taolistelt run-of-the-mill tänapäeva Hollywoodi üle-efektistatud action/seiklustest midagi? Või miks üldse üritadagi vaadata? Maitea, siuke asi nagu fantastiline nelik, ma vaatan juba selle reklaampostrit ja arvan, et Tallinna TV uudiseid on mõtekam vaadata.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Mitte paha pärast, aga kas te tõesti loodate ka midagi taolistelt run-of-the-mill tänapäeva Hollywoodi üle-efektistatud action/seiklustest midagi? Või miks üldse üritadagi vaadata? Maitea, siuke asi nagu fantastiline nelik, ma vaatan juba selle reklaampostrit ja arvan, et Tallinna TV uudiseid on mõtekam vaadata.
                                See on juba maitse asi, kas t2nap2eva Hollywoodi action meeldib. Mulle n2iteks Avengers, Star Trek ja Riddick meeldisid. Ant-man oli ka jama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X