Lehekülg 338, kokku 361 EsimeneEsimene ... 238288328334335336337338339340341342348 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 741 kuni 6 760, kokku 7207

Teema: Film

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Natuke imelikke kohti otsib rainis siin. Et superkangelaste film on see ikkagi. Ei lähe ju ka nõudma et miks äää Gandalf sõitnud selle va kotkaga Frodo süles mäe otsa ja visand juveeli sealt alla.
    Jokkeri filmi kiidaks aga küll täiega takka, ei usu et keegi lükkab aasta filmi kohalt. Ja just seepärast, et ta oli midagi eriti isiklikku, heas mõttes ebamugavust tekitavat ja ehedat. Ja ta polnudki tegelikult superkangelaste film (žanr mis mulle sama palju pinda käib kui mancity). Suurepärase näitlejatööga aeglane psühhopaatsusesse langemine ilma, et oleks kaanonist mingeid totraid asju sisse surutud, et nö linnukesed kirja saada. Hea kriitika ka rikka eliidi suhtumise kohta. Hästi tehtud, Phoenix ja üllatavalt hästi tehtud muidu-sittade-filmide-režissöör.

diskleimer: Dark Knight oli ka täiega hea. Siis ainus hea oma žanris.
    ★★★★★★

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Oot, kuidas The Dark Knight superkangleaste film on? Ma ei pannud tähele, et seal mingid ülivõimetega tegelased ringi lendaksid.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Jeesus effin christ...

Mulle TÕESTI meeldis Jokker.
    Ja kuna siit-sealt kuulnud, et "Heath oli parem" siis mõtlesin et vaataks ära ka selle kuulsa The Dark Knight (2008) aga mõtlesin kahel korral, et ehk tasuks oma aega säästa ja film pooleli jätta.

See oli ju kehvem, pateetiline versioon Die Hard filmist, kus sai oluliselt vähem nalja aga mis üritas tervikuna meeleheitlikult olla midagi "päris".
    Mitmel korral hakkasin seda vaadates naerma. Kogu see teema, kuidas oli lahendatud see Harvey Denti olukord? PÄRISELT? Ei lasknud Jokkerit maha ja pani OMA SAMA POOLPÕLENUD ÜLIKONNA selga ja läks õiglust majja lööma?!?!? Ja kogu see mündi temaatika... hahah. Ainus tõsiseltvõetav koht kogu tema storyline'is pärast põlengut oli see, et ta pärast surma puhtaks pesti.

Kari retsidiviste polnud nõus teist laeva põhja laskma? Keegi ei näinud mingit laevadega seotud schenanigane ette??? Ausalt, tänapäeva Pixari jms joonisfilmides on ka rohkem tõsiseltvõetavust kui selles filmis. No vähemalt tean, et selle seeria koomiksifilme ei vaata.

Pean tunnistama jah, Ledgeri roll Jokkerina oli võimas ja usutav. Ütleme pooled Jokkeri stseenidest olidki ainus asi mis oleks üldse väärt vaatamist. Aga pea pooled ka nendest oli sisu poolest paras pläust.
    Uskumatu, sellise filmi IMDB reiting 9,0? Eespool näiteks suurepärasest "12 angry men"'i ?? Oeh - selle kokkuvõtteks võib vist öeldagi, et Jokker võitis ja natukene usku inimkonda on kadunud selle hinnangu tõttu

Palun ütle, et sa paned sefiire tatrapudru sisse

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pede.
    Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    haha, aitäh ja aitäh
    Tsitaat Algselt postitas Tofoa Vaata postitust

Palun ütle, et sa paned sefiire tatrapudru sisse
    Kahjuks ei pane

Aga juba see sama, et siit on ainult Jokkeri gifid tulnud on hea indikatsioon ainsast põnevast osast selles haldjakeste ja ükssarvikute muinasjutus

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

haha, aitäh ja aitäh

Kahjuks ei pane

Aga juba see sama, et siit on ainult Jokkeri gifid tulnud on hea indikatsioon ainsast põnevast osast selles haldjakeste ja ükssarvikute muinasjutus
    Sa pead panema asjad perspektiivi. Citizen Kane ei pruugi ka praegu NII hea tunduda, aga ta muutis omal ajal filmimaailma. Dark Knight oli ka täiesti ootamatu lähenemine, mille kohta ei saa mitte midagi tänapäevaselt enam öelda, kuna seda korrati hiljem järgi (loe Logan). Tegu on ikoonilise filmiga. Joker on mega, aga Dark Knight oli midagi nii raputavat, et kõik rääkisid toona ja arutasid.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Natuke imelikke kohti otsib rainis siin. Et superkangelaste film on see ikkagi. Ei lähe ju ka nõudma et miks äää Gandalf sõitnud selle va kotkaga Frodo süles mäe otsa ja visand juveeli sealt alla.
    Jah, osaliselt Sul kindlasti õigus. Nagu öeldud, siis ainult sp võtsin selle filmi vaatamise ette, et seostus Jokkeri filmiga.

SAMAS nagu välja tõin oli seal täiesti tegelasi, kes pidanuks olema igati tavainimesed (Dent) aga ka sellised osad keerati absurd-pateetiliselt üle võlli. Uncalled for. Minugi poolest okei, et Batman seal ringi lendab ja jutud, aga mingiski osas võinuks ju normaalsuse (ei nõua hüperreaalsust, normaalsus would do) piiridesse jääda mitte asja karikatuuriks muuta.

Tsitaat Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Oot, kuidas The Dark Knight superkangleaste film on? Ma ei pannud tähele, et seal mingid ülivõimetega tegelased ringi lendaksid.
    Eh, jaa, tegelikult kahe pilvelõhkuja vahel inimesed tavaliselt lendavadki presendist keep seljas.
    Ja kannavad kergeid, painduvaid kuulikindlaid riideesemeid, sõidavad superintelligentsete reaktiivikiirusega autodega. Hüppavad katustelt alla, et teisi kukkujaid kinni püüda jnejnejne.
    Hüperrealism at its best...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Sa pead panema asjad perspektiivi. Citizen Kane ei pruugi ka praegu NII hea tunduda, aga ta muutis omal ajal filmimaailma. Dark Knight oli ka täiesti ootamatu lähenemine, mille kohta ei saa mitte midagi tänapäevaselt enam öelda, kuna seda korrati hiljem järgi (loe Logan). Tegu on ikoonilise filmiga. Joker on mega, aga Dark Knight oli midagi nii raputavat, et kõik rääkisid toona ja arutasid.
    Okei, see võib tõele vastata küll.
    Aeg on 11 a edasi läinud. Eks ma pärast tööpäeva googeldan "why was Dark Knight so iconic" vms.
    Kui kellelgi on seni tahtmist võib enda lühiversiooni pakkuda.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Okei, see võib tõele vastata küll.
    Aeg on 11 a edasi läinud. Eks ma pärast tööpäeva googeldan "why was Dark Knight so iconic" vms.
    Kui kellelgi on seni tahtmist võib enda lühiversiooni pakkuda.
    https://editorial.rottentomatoes.com...than-the-rest/

https://www.denofgeek.com/us/movies/...uperhero-movie

Pluss lisan siia, et toona olid filmides CGI ikka üsna mässiv ja üle võlli. Kinematograafiliselt pani Nolan selles filmis ikka täiesti hullu. Realism, süngus, kõik oli olemas. Võta näiteks see jälitusstseen, kus Gordon roolis ja Harvey taga. Või Hiinast mehe äratoomine.

Ja kas Racheli surmastseen polnud midagi täiesti suurepärast?

Üks stseen samas on, mis mulle ei meeldi - see katuselt allakukkumine koos Racheliga. See on realistlikus filmis täiesti over the top. Aga Jokeri kohta küsides, kumba sa rohkem kardaksid? Heathi Jokerit või Joaquini oma?

Ja Heath, oh, Heath, see oli midagi nii imelist, et seda pole võimalik millegagi võrrelda.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Dark Knighti populaarsusest saan aru, aga Dark Knight Rises on ikka täitsa uhuu film - eriti tore oli kui KÕIK linna politseinikud (v.a. mingid paar suvalist, kelle suhtes Nolan lootis, et vaatajal tekib side nendega, aga tegelikult ei tekkinud, sest sa ei saa sümpaatiat forsseerida) jooksid tunnelisse ja siis Bane lasi PÕMM tunneli suudmed kokku ja sai oma pahategusid segamatult teha. Ma mängisin 4-aastaselt mudelautode ja tinasõduritega samasuguseid stsenaariumeid

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

mulle ka meeldis see film, aga gurmaanina ehk selgitad, et mis seal n.ö. ootamatut ja teistmoodi siis oli, et filmimaailm kihama pandi?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Dark Knighti populaarsusest saan aru, aga Dark Knight Rises on ikka täitsa uhuu film - eriti tore oli kui KÕIK linna politseinikud (v.a. mingid paar suvalist, kelle suhtes Nolan lootis, et vaatajal tekib side nendega, aga tegelikult ei tekkinud, sest sa ei saa sümpaatiat forsseerida) jooksid tunnelisse ja siis Bane lasi PÕMM tunneli suudmed kokku ja sai oma pahategusid segamatult teha. Ma mängisin 4-aastaselt mudelautode ja tinasõduritega samasuguseid stsenaariumeid
    Jah, see oli nõrgem.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    mulle ka meeldis see film, aga gurmaanina ehk selgitad, et mis seal n.ö. ootamatut ja teistmoodi siis oli, et filmimaailm kihama pandi?
    Samal perioodil ilmus avatar, iron man ja transformerid. Nolan pani sama valemi aga väga suurde reaalsusesse, tegi tegelased haavatavaks, kaasas mega-casti. Ma muidugi olen suures osas superkangelase filmide vaenlane juba aastaid. Vist kunagi aastaid tagasi vaidlesin siin sel teemal Marvellousiga. Aga see film on konkreetselt super.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

No mulle meeldis kunagi The Dark Knight täiega, sai kindlasti mu top filmide sekka, aga ma olin mingi 17-18 kui seda vaatasin. Ainut paar aastat vanem sellest vennast, kes arvas, et Ämblikmees on nii võimas väärtfilm, et seda tuleb aastas mitu korda vaadata. Enam ma seda filmi nii kõrgelt ei hinda, aga olles päris normaalsel kogusel filme elu jooksul vaadanud, siis tegu on ikka väga kvaliteetse filmiga ja võib päris mitu korda elu jooksul vaadata.

Aga no kui Rainisele meeldivad Casablanca, Citizen Kane ja 12 vihast meest, siis see film on jah vastand ega peagi meeldima.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aga no kui Rainisele meeldivad Casablanca, Citizen Kane ja 12 vihast meest, siis see film on jah vastand ega peagi meeldima.
    Mulle meeldivad ka need filmid, aga Dark Knight oli ikkagi ajastu ikoon. Film, mis tõmbas üha lollimaks muutuvas box office superfilmide tooni tagasi kuhugi, kus on ka midagi muud, kui eriefektid.

Samas meeldis mulle ka Logan Jokerist rohkem... Kuigi Joker, endiselt, oli superfilm.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kas te olete vahel tundnud, et aeg kulub kuidagi eriti kiirelt? Ja mida vanemaks saate, seda kiiremini see ka läheb? Ärge muretsege, aega on võimalik pidurdada täitsa lihtsate võtetega! Minge kinno ja vaadake Kiirtee põrgusse! Lugesin enne filmi mingit intekat, kus Urmas Eero Liiv ütles, et tema tahab ikka meelelahutust teha ja Eesti filmitegija teeb liiga palju kunsti. Noh, ma ei tea, minu meel nüüd küll lahutatud ei saanud, vaid 1h22min kestev film muudkui kestis ja kestis, ma ei suutnud mingi hetk enam jälgidagi, mis täpsemalt toimub. Oli paras jura. Nägi korra suures plaanis tutti (aga ma käisin siis just vetsus) ja tisse, mis pidid stsena järgi olema Brigitte Susanne Hundi omad, aga tgtl tundus, et kasutati tissidublanti.
    Peaaegu aasta halvim film.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Kiirtee Põrgusse.
    Eem, kas seal tõesti episoodilises rollis Väike Oliver?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Eem, kas seal tõesti episoodilises rollis Väike Oliver?
    Ei, see oli mingi teine Oliver. Päris suur osa oli ka.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Aga Jokeri kohta küsides, kumba sa rohkem kardaksid? Heathi Jokerit või Joaquini oma?

Ja Heath, oh, Heath, see oli midagi nii imelist, et seda pole võimalik millegagi võrrelda.
    Polegi võrdlemise koht. Heathi Joker peabki hirmutav olema, ta ongi pahalane. Joaquini oma peab just haavatav ja intiimsem olema. Legend vs saamislugu.
    ★★★★★★

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Ad Astra oli kerge pettumus. Kosmosefilmi žanr on muidugi üke keerulisemaid anyway, aga see oli liiga apocalypse now plagiaat või ütleme siis Heart of Darkness kosmoses, küll mingis imelikus isa-poja suhte raamis. Mõned arengud olid filmis justkui eraldiseisvad lõigud, mis ei andnud loole midagi juurde, va pikkust ja pisut ettearvamatuse käiku. Päästsid või parendasid üldmuljet lisandid- soundtrack richterilt, Pitt ja Lee jones, aga loo koopiatunnet siiski peita ei suutnud.

Raamat on muidugi liiga hea ja Apocalypse ka, et seda kosmoses ette võtta. Vist.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud