320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Filmisoovitus - http://www.imdb.com/title/tt2349144/

    (kinodesse ei jõua, sitt õiguste omanik)

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Sa pead nüüd arvestama ajaga. Blazing Saddles oli toona täiesti maailma muutev komöödia. Kui sa võrdled eelnevate komöödiatega, siis sellist ameeriklaste eelarvamuste üle irvitamist polnud veel tehtud. Sinna juurde läheb ka teine Mel Brooksi film Produtsendid, mis võttis isegi Hitleri pilada, mis oli toona tabu. Tänapäeval sellest muidugi aru ei saada, kuna huumor muutub ajas niivõrd tugevalt. See, mis oli naljakas 20 aastat tagasi, on siiani enamjaolt nostalgiafaktoriga, samas kui tuleks toonased tippfilmid PRAEGUSES ajas välja, siis kehitataks õlgu.
      Ehk minu jaoks on Blazing Saddles ja Produtsendid ühed vähestest komöödiatest, mis mulle meeldinud on. Ja, noh, see polnud labane, vaid täiesti uusi suurusi maailma filmikunstis avanud teos.
      Sellisest vaatevinklist võib võib - olla tõesti olla täitsa korralik komöödia. Siiski see mind seisukohta muutma ei pane.
      Olgem ausad, kas näiteks seda stseeni ei saa nimetada labaseks?



      Naljakaid kohti oli küll, ent sarnased stseenid ülaltoodule just erilist muljet ei avaldanud.
      Aga komöödiate osas ongi inimestel väga erinevad eelistused.

      Kommentaar


        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
        Sellisest vaatevinklist võib võib - olla tõesti olla täitsa korralik komöödia. Siiski see mind seisukohta muutma ei pane.
        Olgem ausad, kas näiteks seda stseeni ei saa nimetada labaseks?



        Naljakaid kohti oli küll, ent sarnased stseenid ülaltoodule just erilist muljet ei avaldanud.
        Aga komöödiate osas ongi inimestel väga erinevad eelistused.
        Siin pead sa jälle konteksti vaatama. Brooks tegeles tabude murdmisega. Peerunaljad olid toona tabuks. Brooks tegi filmiajaloo esimese brutaalse peerunalja. Ehk asja mõte polnud "peer on naljakas", vaid pigem "murrame tabuteema".

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Siin pead sa jälle konteksti vaatama. Brooks tegeles tabude murdmisega. Peerunaljad olid toona tabuks. Brooks tegi filmiajaloo esimese brutaalse peerunalja. Ehk asja mõte polnud "peer on naljakas", vaid pigem "murrame tabuteema".
          Nojah, et igal naljal oli mingi tagamõte.
          Ütleme siis lihtsalt, et Brooks´i filmid pole minu maitse. Samas kui ma oleksin tol ajal elanud, oleks võib-olla olnud. Young Frankestein on siis samas stiilis?

          Kommentaar


            Algselt postitas Koopia Vaata postitust
            Nojah, et igal naljal oli mingi tagamõte.
            Ütleme siis lihtsalt, et Brooks´i filmid pole minu maitse. Samas kui ma oleksin tol ajal elanud, oleks võib-olla olnud. Young Frankestein on siis samas stiilis?
            Veidi teistsugune, samas ma väga ise YF-i ei mäleta. Mulle meeldis Produtsendid neist kõige enam.

            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Filmisoovitus - http://www.imdb.com/title/tt2349144/

              (kinodesse ei jõua, sitt õiguste omanik)
              Tänud soovituse eest. Esialgu jätsin filmi vahele kui üles riputati, aga peale soovitust vaatasin ära. Päris ok tükk. Vaadata oli huvitav ja väga igavaks ei kiskunud. Ryan Reynoldsi tegelaskuju jäi lahjaks, tema taustalugu oleks võinud olla palju huvitavam. Tundus nagu üritati luua The Wrestleri hõngulist atmosfääri, aga ei vedanud päris välja. Hindasin 6/10.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Paris, Texas
                10/10


                Imeilus. Fenomenaalne. Kommentaarid on üleliigsed. Hindeks väga magus kümme.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                  Paris, Texas
                  10/10


                  Imeilus. Fenomenaalne. Kommentaarid on üleliigsed. Hindeks väga magus kümme.
                  Jah. Mäletan kui erakordne see noorpõlves tundus kui soomlased teda esimest korda näitasid. Mis see aasta võis olla? 1987? Peaks jälle üle vaatama.

                  PS Heh. Mul tuleb meelde, et kirjutasin koolikirjandis sellest filmist. Küll võis lahja tükk olla, õnneks pole alles.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Vehkleja nomineeriti kuldgloobusele.

                    Muidu vaatasin ka Musta Alpinisti ära. Mitte küll midagi väga erilist, aga tegelikult oli täitsa tore vaatamine. Pidi küll õudusfilm olema, aga mina sain naerda isegi rohkem. Tasub ära vaadata küll, Eesti film ikkagist.

                    Kommentaar


                      City Lights (1931) ja The Wild Bunch (1969) vaadatud.
                      Olen küll vaid paari Chaplini filmi näinud, ent City Lights oli perfektsusele väga lähedal. Ilus, aga samas ka naljakas. 10/10
                      The Wild Bunch meenutas natuke Butch Cassidyt ja Kidi. Cassidy ja Kid läksid küll veidi rohkem südamesse, ent The Wild Bunch väärib ka igati vaatamist. 8.5/10

                      Kommentaar


                        Naine oli haige, seega sai kodus ajaviiteks Hollywoodi meinstriimi vaadatud.
                        Üsna positiivselt üllatas mind Anne Hathaway ja Robert de Niroga "The Intern", mis tundus kinotreileri põhjal täiesti talumatu, aga osutus heaks ajaviiteks. Kunsti ei tasu oodata, aga de Niro lihtsalt on nii geniaalne näitleja, et suudab isegi sellistesse filmidesse mingi stiili tuua. Kahju muidugi, et talle enam suuremaid väljakutseid ei pakuta.
                        Siis sai vaadatud ühte noortefilmi nimega "If I Stay", mis on hirmus pisarakiskuja. Peaosatäitjad mulle ei meeldinud - poiss tundus tühine ja tüdruku puhul oli raske uskuda, et ta tegelikult võiks ka klassikalise muusikaga tegeleda. Kaugelt liiga närvilise olemisega.
                        Üritasime ka mingisugust "Labürindijooksja" osa - esimene sai kunagi ära kannatatud, see oli vist teine. Aga ei, minu jaoks on see ikka liig. Lõpuks ilmusid zombid välja, siis loobus ka naine vaatamast.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Järjekordne ilus filmi vaadatud, millega võib rahule jääda. Singin´ in the Rain siis sedapuhku.
                          Teada - tuntud filmiklassika, oli tõepoolest väga lõbusas meeleolus film, meeleolukas, ilus. Soovitan kindlasti vaadata, 9/10.

                          Kommentaar


                            Vehkleja jätkab üllatamist.

                            Kommentaar


                              The Intern. Päris kummaline film. Ei tekitanud mingeid emotsioone, mida filmid siiski justkui teha võiksid. Filmil selge struktuur puudus. Kaks tundi mõtlesid, et nüüd peaks miskit varsti juhtuma hakkama ja siis sai film läbi. Mõned humoorikad hetked olid ka, kus De Niro ja Hathaway sõbrantsideks muutusid. Kuna film ei käinud närvidele ja mul on pühademeeleolu, siis annan siiski 6/10.

                              Kommentaar


                                Uus Star Wars - täpselt nagu kõige esimene Star Wars, aga kellasid-vilesid rohkem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X