320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Uus Star Wars - täpselt nagu kõige esimene Star Wars, aga kellasid-vilesid rohkem.
    Kõige esimene e Episode IV?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Uus Star Wars - täpselt nagu kõige esimene Star Wars, aga kellasid-vilesid rohkem.
      Ausalt öeldes pole kunagi Star Warsi fenomenist aru saanud. Veel vähem selle fänn olnud. Võib olla mingi 1,5 osa kokku olen näinud siiani, aga sisust ei mäleta midagi. Mõtlesin nüüd aga, et vb peaks asja käsile võtma võimaluse andma Star Warsile. Vaatasin siis algupärase triloogia esimese osa ära (IV). Mis kuuldavasti on sarja üks parimaid filme. No ma ei tea. Ikka üsna meh oli. Kui see on sarja parim film, siis vast leiab ka midagi paremat selle ajaga teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Ausalt öeldes pole kunagi Star Warsi fenomenist aru saanud. Veel vähem selle fänn olnud. Võib olla mingi 1,5 osa kokku olen näinud siiani, aga sisust ei mäleta midagi. Mõtlesin nüüd aga, et vb peaks asja käsile võtma võimaluse andma Star Warsile. Vaatasin siis algupärase triloogia esimese osa ära (IV). Mis kuuldavasti on sarja üks parimaid filme. No ma ei tea. Ikka üsna meh oli. Kui see on sarja parim film, siis vast leiab ka midagi paremat selle ajaga teha.
        Võimalik, et sa oled kaasaegne kutt ja sulle sobib 2015 aasta versioon .

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ausalt öeldes pole kunagi Star Warsi fenomenist aru saanud. Veel vähem selle fänn olnud. Võib olla mingi 1,5 osa kokku olen näinud siiani, aga sisust ei mäleta midagi. Mõtlesin nüüd aga, et vb peaks asja käsile võtma võimaluse andma Star Warsile. Vaatasin siis algupärase triloogia esimese osa ära (IV). Mis kuuldavasti on sarja üks parimaid filme. No ma ei tea. Ikka üsna meh oli. Kui see on sarja parim film, siis vast leiab ka midagi paremat selle ajaga teha.
          Kunagi sai räägitud Blazing Saddlesi tähtsusest. Ehk pane film ajalisse perspektiivi. Star Wars oli 1977. aastal film, mille sarnast polnud mitte kunagi varem nähtud. Seda filmi on niivõrd palju kopeeritud, pilatud, varastatud, üle mängitud, et kui vaadata seda aastal 200-smthing, siis ta tundubki hoopis teistsugusena. Samamoodi on näiteks Kodanik Kane'ga, et kui vaadata praeguses võtmes, siis mõistagi leiab praegu haaravamaid ja paremini läbimõeldud filme, aga toona oli see film kinomaailmas täiesti ainulaadne.
          Ehk ma olen kindel, et Star Wars VII ei muuda maailmas mitte midagi, ei muutnud ka Avengers ega muu säärane joga. Aga Star Warsi kõige esimene film keeras filmimaailma ikka korralikult pea peale.

          Kommentaar


            Kirjutan Mõnu jutule alla, perspektiivi on veits vaja. Ja kui sellest üle saada, et ta on aegunud, nagu kõik asjad aeguvad, siis on tegu saagaga, mis on ju noorematele isenditele mõeldud, mida nad saavad ka oma vanematega vaatama minna (milles originaalne ep IV oli kah üks esimesi eksemplare) ja minna koos seiklusele - no niiöelda modernne muinasjutt, nagunäiteks Lord Of The Rings või midagi säärast. Ehk asjad millele pole üldse põhjust kudagi küüniliselt läheneda. Unless, sulle käib mingi haip või merchandising pinda. Ja muide oli originaalsest triloogiast ikka V kõige parem (seal ei olnud režissööritoolis Lucas)
            ★★★★★★

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kunagi sai räägitud Blazing Saddlesi tähtsusest. Ehk pane film ajalisse perspektiivi. Star Wars oli 1977. aastal film, mille sarnast polnud mitte kunagi varem nähtud. Seda filmi on niivõrd palju kopeeritud, pilatud, varastatud, üle mängitud, et kui vaadata seda aastal 200-smthing, siis ta tundubki hoopis teistsugusena. Samamoodi on näiteks Kodanik Kane'ga, et kui vaadata praeguses võtmes, siis mõistagi leiab praegu haaravamaid ja paremini läbimõeldud filme, aga toona oli see film kinomaailmas täiesti ainulaadne.
              Ehk ma olen kindel, et Star Wars VII ei muuda maailmas mitte midagi, ei muutnud ka Avengers ega muu säärane joga. Aga Star Warsi kõige esimene film keeras filmimaailma ikka korralikult pea peale.
              Terminator 2? Tegemist küll praeguseks juba pea 25 aastat vana filmiga, kuid ometigi ei ole aja jooksul ühtegi senti oma väärtusest kaotanud. Ehvektid olid tol ajal paremad kui enamustel praegustel 3d visuaal-pederastiatel. Kinomaailmas ainulaadne teos.

              Ise pole põhimõtte pärast kunagi seda star warsi joga vaadanud. Star Treki reboot filme olen vaadanud, aga need olid ka sinna Avengersi kategooriass, ehk siis täielik ajaraisk.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Terminator 2? Tegemist küll praeguseks juba pea 25 aastat vana filmiga, kuid ometigi ei ole aja jooksul ühtegi senti oma väärtusest kaotanud. Ehvektid olid tol ajal paremad kui enamustel praegustel 3d visuaal-pederastiatel. Kinomaailmas ainulaadne teos.

                Ise pole põhimõtte pärast kunagi seda star warsi joga vaadanud. Star Treki reboot filme olen vaadanud, aga need olid ka sinna Avengersi kategooriass, ehk siis täielik ajaraisk.
                Näita praegusele noorele Terminaatorit ja tal on see samamoodi "täiesti tavaline äktion".

                Kommentaar


                  Vahepeal sai üks suurimatest filmiklassikutest vaadatud, Casablanca siis.
                  Tõesõna väga ilus film, puhas nauding oli seda vaadata. 10/10
                  Lisaks vaatasin ära Kon - Tiki ja American Outrage´i.
                  Kon - Tiki oli siis nomineeritud parima võõrkeelse filmi Oscarile. Üpris keskpärane film, ei midagi erilist. 6/10
                  American Outrage oli väga kena jutustus Šošoni indiaanlaste tänapäevasest elust, see ülekohus, mis nende suhtes on üles näidatud, on ikka üpris masendav. Ilmselgelt väheste ressursside juures tehti igati vaatamist väärt film. 8/10

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Uus Star Wars - täpselt nagu kõige esimene Star Wars, aga kellasid-vilesid rohkem.
                    täpselt nii oligi.
                    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Koopia
                      Esimene oli paras pettumus (6/10), teine oli juba parem (7.5/10). Loodetavasti jätkub tõusvas joones.
                      Esimene ja teine mis mõttes, ep I ja II või vanad esimesed ehk IV ja V
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Esimene ja teine mis mõttes, ep I ja II või vanad esimesed ehk IV ja V
                        Noh, ikka esimene ja teine osa. Need uuemad. Aga need pididki kehvemad olema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                          Noh, ikka esimene ja teine osa. Need uuemad. Aga need pididki kehvemad olema.
                          Aa, no siis ma ei saa üldse aru, et kuidas sa selle esimese eest kuus punktigi kokku said..

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib Star Wars ning olen mitu korda vaadanud neid. Kuid esimest pole veel näinud ega taha ka
                            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                              Noh, ikka esimene ja teine osa. Need uuemad. Aga need pididki kehvemad olema.
                              Aa, siis on jah 6 ja 7 palju-palju. Selle saagaga ikka nii, et hakka vaatama vanadest originaalidest ja siis ära üldse uuemaid vaatagi.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                                Selle saagaga ikka nii, et hakka vaatama vanadest originaalidest ja siis ära üldse uuemaid vaatagi.
                                Ei ole nõus. See Darth Vaderi lugu on tegelikult päris huvitav, kui esimene osa vahele jätta.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X