Lehekülg 341, kokku 361 EsimeneEsimene ... 241291331337338339340341342343344345351 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 801 kuni 6 820, kokku 7208

Teema: Film

U21 Kasutaja tarry avatar
    Liitus foorumiga
    May 2009

Algupärane

Vaatamata sellele,et see on kõige kohutavam asi,mida ma oma elus näinud olen,suutsin endale tilga püksi naerda!

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Mulle jäid mõned kohad natuke arusaamatuks, nagu näiteks afro-ameeriklasest agent, kollane hummer või miks laps rööviti.
    Samas näitlejatöö oli okey, põnevust ning huumorit oli piisavalt.
    Ütleks 7/10, vaatan ilmselt uuesti.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Mulle jäid mõned kohad natuke arusaamatuks, nagu näiteks afro-ameeriklasest agent, kollane hummer või miks laps rööviti.
    Tissid?
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Laps rööviti seepärast, et kiilakas tahtis ennast tõestada. Teised jäid ka mulle arusaamatuks.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas tarry Vaata postitust
    Vaatamata sellele,et see on kõige kohutavam asi,mida ma oma elus näinud olen,suutsin endale tilga püksi naerda!
    kassa seda oled näind?
    äid jõule!
    verepilastus on vast okk
    ★★★★★★

Meeskonnaliige Kasutaja hofnar avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas _AI_ Vaata postitust
    Tissid?
    Tisse ei täheldanud. Helenil oli küll vormisärgil vähemalt üks nööp liiga palju lahti, kuid sealt midagi ei paistnud.
    Tsitaat Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tisse ei täheldanud. Helenil oli küll vormisärgil vähemalt üks nööp liiga palju lahti, kuid sealt midagi ei paistnud.
    See teema on siiski arutlemaks filmikunsti ja kultuuri üle, mingi tisside tisskursus võiks jääda Pöffi teemasse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Kõik on muidugi kena, aga saaks siis "Õigluse" imelise lõpu + bloopersid ka ära näha.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Maha võetud youtubest. Keegi uuesti ei taha üles laadida vms? Et noh, vaataks ka ära siis ikka
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust

Muljeid?
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Muljeid?
    Sooviks ka muljeid

Kuidagi tekkis netflixi ning vanad-head näitlejad figureerimas. Loodetavasti on parem kui de Niro ja Pacino viimane(?) film “ Righteous to kill “ näol.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Muljeid?
    Har ikke sett ennå! 3 h 30 min tõotab kõva vaatamine tulla. Reiting on vähemalt lubav.

Meeskonnaliige Kasutaja Diftong avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2012

Algupärane

Muljeid?
    Tsitaat Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Sooviks ka muljeid

Kuidagi tekkis netflixi ning vanad-head näitlejad figureerimas. Loodetavasti on parem kui de Niro ja Pacino viimane(?) film “ Righteous to kill “ näol.

Spoiler Alert kõikidele kes plaanivad vaadata!( kiire otsing ei näidanud kuidas seda bannerina teha)

Täiesti mõttetu ajaraisk.
    Film on 3 ja pool tundi pikk- peale esimest 1,5 tundi mõtlesin kas läheb huvitavaks või mitte- no ei läinud.
    Metsikult häirib, et RdN- ile öeldakse mitu korda "kid"- ehk siis maakeeli "poisike"- samal ajal ekraanilt vaatab vastu meigitud 60ndates mees. Rääkimata sellest, et "õige Frank" on iirlane- RdN aga pesuehtne italian-american. Filmis puudub igasugune pinge- kõik tapmissteenid on etteaimatavad. Võib- olla nii oligi( ja on siiani), et ohver tunneb oma tapjat ja lasud käivad 2 meetri pealt. Al Pacino kohapealt- tema oma Hoffa rolli mängib paremini ja usutavamalt.
    Üldiselt tundus, et Scorsese tegi endale tuttavat šanri- ja tegi seal ära kõik stereotüüpsed steenid- sestap ei midagi uut. IMBD 8,4 reiting( vaatasime seda pärast filmi) oli/on minu ja abikaasa poolest kõvasti ülehinnatud. Õiglane oleks kuskil 6,5.
    ROHE-VALGE SURMANI

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Muljeid?
    nimed muljetavaldavamad kui kompott. nii mõttetu pole, kui El Camino, aga ei midagi kohustuslikku. ka CGI'ga on samm liiga aeglane/vana - esituse usutavuspunktid langevad samas Joe Pescit ikka tore näha. siuke 'vana band tuli taas kokku' type beat. et kui tahad just neid näha, siis tore, aga arusaadavalt pole tippvorm.

Tsitaat Algselt postitas Diftong Vaata postitust
    Spoiler Alert kõikidele kes plaanivad vaadata!( kiire otsing ei näidanud kuidas seda bannerina teha)

spoiler võrdub nimi ja kantsulgude bisnesis spoiler. tsiteeri ja vaata!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Reservmängija Kasutaja Yattara avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2008

Algupärane

Filmis on palju häid külgi, aga suurimaks miinuseks on ehk see, et põnevust napib. Igas filmis ei peagi seda olema, aga sellest filmist oleksin ehk pisut ikkagi oodanud. Ma saan aru, et eelnenud 3h pidi justkui *spoiler neile, kes ajaloost ei tea* Hoffa tapmisega kulmineeruma, aga mul seda tunnet küll ei tekkinud. Positiivsest küljest tuleb kasvõi seda esile tuua, et legendaarsed näitlejad ikkagi pingutasid. See ei ole De Niro ja Pacinoga alati nii.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

De Niro on tapnud Pacino ühes filmis, Pacino on tapnud De Niro ühes filmis. Kummalisel kombel on minu jaoks The Heat endiselt parem film. The Irishman oli hea film, selle aasta top10s, aga ma loodan, et selle filmi puhul saadakse oskar Joe Pescile kõrvalosa eest. Muus osas oleks veidi liiast. Mõnumeeter on ka maffiafilmi kohta väga norgus.

Hetkeseisuga on mu top10:

Jojo Rabbit
    Ad Astra
    Joker
    Dragged Across Concrete
    The Irishman
    Capernaum
    Täiskuu aegu
    Tõde ja Õigus
    Parasite
    Kristuse Ihu

Anfield God Kasutaja Wingback avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Appi, Vanamehe film pole su top10nes
    Champs!

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    . Kummalisel kombel on minu jaoks The Heat endiselt parem film.
    Heat on väga paljudest headest filmidest parem, liiatigi asi see nüüd Irishmanist parem olla, mis oli nagu American Pie: Klassikokkutulek ideeliselt

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

ERR küsis mult selle aasta parimaid filme. Saatsin vastuse:
    Jojo Rabbit - see film oli midagi müstilist, naljakas ja samas ka nii kurb. Koht, kus Jojo üritab enda ema kingapaelu siduda on igasuguse kurbuse kõige ehedam näide.
    Ad Astra - film, mis meeldib ainult vist meestele. Aeglane mõtisklus kohatiste tegevuspursetega. Skandinaavia laev koos verejanuliste ahvidega, Kuu peal toimunud rööv, heitlus Marsilt startiva raketiga - priima.
    Joker - ok, las olla kolmas, sest mulle meeldis Sirbis käsitletud teooria, et kogu jutustus oli väljamõeldis.
    Dragged Across Concrete - Mel Gibson on endiselt staar ja see film on nagu Michael Manni Heat 20 aastat hiljem. Film ainult meestele.
    The Irishman - Heat on parem ja Scorcese ei väärinud The Departedi eest oskarit. Infernal Affairs pidanuks selle saama ja samamoodi ei saa see film ka oskarit.
    Capernaum - Mõjus, võimas, muud pole öelda.
    Täiskuu aegu - Sama, mis eelmine.
    Tõde ja Õigus - et nagu päriselt tehti selline film Eestis? Müts maha Tanel Toomi ees.
    Parasite - kiidetakse taevani, aga mul vist jätab ta veidi allapoole see, et lõpp oli nii etteaimatav. Aga ikkagi hea film.
    Kristuse Ihu - mullu kandideeris poolakate Külm Sõda mitmele Oscarile. See film võiks kindlasti sama teha.
    Rocketman - Freddie Mercury filmi eel ootasin, et saan elamuse. Sain käki. Selle filmi eel olin valmis käkiks, aga sain elamuse. Peagi viieseks saav poeg on siiani Eltoni superfänn.
    Supernova - nappide vahenditega tehtud imeline film. Liiklusõnnetus ajab kõik inimesed hulluks ja ürita seda filmi vaadates ise neutraalseks jääda? Võimatu!
    Freaks - HÕFFil linastunud superkangelasefilm. Väga-väga suure kiiksuga.
    Vanamehe film - ilmselt selle aasta suurim üllataja. Üdini naljakas, üdini ebakorrektne ja need eided, kes seda filmi labaseks peavad - kämoon!
    Midsommar - Pikk-pikk film, õudne-õudne film. Aga samas kõige-kõige naljakama seksstseeniga film sellest aastast.
    The Unthinkable - Ma ei saa endiselt aru, kuidas Andrei Liimets sellele filmile nii vähe punkte andis? Ideaalne põnevusõudus, täiesti geniaalse lõpuga. Nagu kuidas?
    Vanglaülem - veel üks PÖFFi film. Kuidas on see võimalik, et Iraan teeb nii häid filme, aga on meie vaenlane, kuid Saudi-Araabia laseb oponentide laipu kraanikausist alla, aga on meie sõber? Bensiini nuusutate või?
    Bruno - terve saal nuttis. Ma ka veidike. PÖFFi hea film.
    John Wick 3: Parabellum - Lõputu ood action-tegevusele. Esimesed filmid mulle nii väga ei meeldinud, aga siin polnud vaja isegi mõelda. Lihtsalt anti tuld.
    Hustlers - Jennifer Lopezi pakutakse selle filmi eest Oscarile. Jah, maailm, me oleme sinnamaani jõudnud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud