320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Ei ole nõus. See Darth Vaderi lugu on tegelikult päris huvitav, kui esimene osa vahele jätta.
    Mulle kolmas tegelikult meeldis. Veidi liiga eredates toonides, natuke liiga vilkuv, natuke liiga Transformers, aga lõppkokkuvõttes üsna ok tõesti. Teisest ma ka samas aru ei saanud. Esimene on õudus.

    Kommentaar


      Et siis mis järjekorras seda Star Warsi ikkagi peaks vaatama? Igasugu foorumites soovitab üks ühte ja teine teist järjekorda. Ma pole veel ühtegi vaadanud.

      Original Trilogy Prequel Trilogy Legend V: The Empire Strikes Back 2 I: The Phantom Menace 3 II: Attack of the Clones 4 IV: A New Hope 1 VI: Return of the Jedi 6 Suggested viewing order of Star Wars films III: Revenge of the Sith 5 VII: The Force Awakens 7 Sequel Trilogy Rogue One A Anthology Films

      Kommentaar


        Algselt postitas Juveman Vaata postitust
        Et siis mis järjekorras seda Star Warsi ikkagi peaks vaatama? Igasugu foorumites soovitab üks ühte ja teine teist järjekorda. Ma pole veel ühtegi vaadanud.

        https://docs.google.com/drawings/d/1.../edit?hl=en_US
        Mul oli hiljuti sama seis. Mõtlesin et no kurat nii palju räägitakse sellest et annan võimaluse. Pidasin mingi 20min vastu vist. Ei soovita kellelegi.

        Kommentaar


          Vaatasin jõulude puhul Marslase ära. Noh, et Gravity oli parem. Ja ka Interstellar oli parem. Moon oli väga palju parem. Film meenutas natuke kallimat Apollo 13-t, kus oli pidevalt küsimus, et kuidas nüüd suur jama lahendatakse. Samas, noh, vaatasin ära, ei kurda, elagu jõulud!

          Aga muidugi on kahetsusväärne, et USA filmitööstus näeb nii palju vaeva, et tõestada, kuidas Maa tegelikult polegi lame!

          Kommentaar


            Star Warsi tuleb vaadata järjekorras IV, V, I, II, III, VI ja VII. Isiklikult kuulun sinna väheste hulka, kes hindab kõrgelt ka I, II ja III episoodi.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              "Vallatuid kurve" on kõvasti nähtud aga "Ohtlikke kurve" nägin esimest korda. Väidetavalt maailma kõiges esimene panoraamfilm - mitte et ma teaks, mis see sõna tähendab. Aga kõlab uhkelt.

              http://etvpluss.err.ee/v/mangufilmid...-estoniya-1961

              Kommentaar


                Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                "Vallatuid kurve" on kõvasti nähtud aga "Ohtlikke kurve" nägin esimest korda. Väidetavalt maailma kõiges esimene panoraamfilm - mitte et ma teaks, mis see sõna tähendab. Aga kõlab uhkelt.

                http://etvpluss.err.ee/v/mangufilmid...-estoniya-1961
                Panoraamfilm tähendab seda, et on filmitud kolme kaameraga ja saadud siis überlai vaade. Ehk kaamerad filmivad kolme eri pilti siis, mis käivad kõik kõrvuti.
                Ise vaatasin eile ära Leonardo Di Caprio uue filmi The Revenant, mis kestis pea kolm tundi, Di Caprio roomas sellest suurema osa ajast mudas, oli igati verine ja vihane. Film oli higine meestekas. Ei meeldinud üldse, annan 9/10-st.

                Kommentaar


                  Kas Leo saab oma oskari ära selle filmiga?
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      https://en.wikipedia.org/wiki/Spy_%282015_film%29 See oli väga lõbus film. Ehk ma vaatan kuldgloobuste asju üle. Suunatud eelkõige naistele ehk kõik tavapärased spioonifilmi stambid on keeratyd 180 kraadi teistpidi, aga väga-väga lõbus jaur oli. Kuigi imdbcomi arvustusi vaadates pole suuremalt osalt mehed asjale pihta saanud ja kiun on totaalne.

                      Kommentaar


                        Võib olla ma olen liiga mees siis aga see oli tõepoolest halb.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Järgmine kuldkloob ka vaadatud. Kanada-Iirimaa indieflick (neid pannakse igal aastal vähemalt üks ka Oskaril nominatsioonide sekka), mille mitte-spoilimiseks (kuna see film ei anna algul kõike kätte) pean kasutama kujundlikku kõneviisi.
                          Ühesõnaga elab noor poiss koos emaga suletud maailmas. Ta on Kelly Family liige. Seejärel avaneb tema maailm veel rohkem ja temast saab Hansonsi liige. Ja siis on maailm veel toredam ja temast saab Justin Bieber. Ehk soovitan vaadata, film on väga ebamugavust tekitav ja tore. Ja õnneks ühegi bändi liikmena keegi ei laula.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Koopia
                            Kolmas ja neljas star wars vaadatud. Mõlemad esimesest kahest paremad. Kolmas oli rohkem action, neljas rohkem seiklus, Harrisson Fordiga. Mõlemal omad miinused ja plussid, üpris erinevad. Väärivad vaatamist küll, mõlemale 8/10.
                            Lisaks sai vaadatud kuulus ulmefilm Alien (1979). Omas žanris igati hea, samas ikka selline film, et vaatad ühe korra ära ja teist korda tavaliselt enam vaatamisisu peale ei tule. Aga eks paljude õudus - ja ulmefilmidega on niimoodi. 7/10
                            Oeh..

                            Noh, et sa ei saa endiselt hinnata filme ilma tausta arvestamata. Alien oli esimene film, kus midagi sellist kosmosega seostati. See oli filmimaailmas revolutsioon.

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, et miks, aga ma hakkasin hommikul Ant-Mani vaatama. Jõudsin umbes 26 minuti peale ja loobusin. Fakk off, Marvel ja see teine koomiksifirma, andke kinod filmidele tagasi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Oeh..

                                Noh, et sa ei saa endiselt hinnata filme ilma tausta arvestamata. Alien oli esimene film, kus midagi sellist kosmosega seostati. See oli filmimaailmas revolutsioon.
                                Pole küll tõesti eriti filmi taustaga kursis, aga viiekümnendatel tehti ikka omajagu tüüpilisi tulnukafilme, kus, tõsi küll, tavaliselt tulnukad ründasid maal asetsevaid elanikke. Aga isegi "Alien" on ümbertöötlus ühest viiekümnendate tulnukafilmist. Et mis seal täpsemalt nii revolutsiooniline oli?
                                Heitsin muidu pilgu ka eelarvele ja üllatavalt väike - 11 000 000.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X