Lehekülg 342, kokku 344 EsimeneEsimene ... 242292332338339340341342343344 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 821 kuni 6 840, kokku 6869

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Uus Terminaatori film on lihtsalt ei.

NÜÜD VÕIB JÄRGNEDA SPOILEREID.
    Filmi esimesel minutil tapetakse John Connor. Digitaalselt Edward Furlongiga identne John Connor kohtub Terminaatoriga Guetamala rannas ja jääb kahe pumppüssi lasuga tabatult surnult lamama. Mis saab aga Terminaatorist, kes on enda ülesande täitnud? Õige vastus on, et ta hakkab pereisaks, avab mööblifirma ja leiab tänu sellele enda hinges (sic!) endale eesmärgi. Selle leides hakkab ta Sarah Connorile SMSdega vihjeid saatma, et kus ilmuvad uued terminaatorid, keda siis Connor kohe sõelapõhjaks laseb – ikka selleks, et Connoril oleks elus mõte. Ehk siis Terminaatoril kasvas südametunnistus! See kõlab nii totralt, et ülejäänud film ei suudaks seda ilmselt kunagi enam päästa.
    Kui John Connor on tapetud, siis on vaja leida muidugi uus John Connor. Selleks saab noor mehhiklanna Daniela, keda kehastab Natalia Reyes. Esialgu on Natalia õrnake autotöökoja töötaja, kuid kuna teda hakkab jälitama hirmus latiinoterminaator, siis muutub ta lõpuks tõeliseks girl-power ja hakkab enda eest seisma. Selleks on tal abiks tuunitud inimsõdalane Grace (kõlab nagu Reece ehk esimese osa kaitsja), kes üritab vastavalt võimalustele neiut hävitamisest päästa.
    Kohati juba kriitikuid silmi pööritama panev poliitkorrektsus on filmis silmnähtav – latiinost tulevikulootust kaitseb meheliku olemisega supersõdalane ja vananev hallipäine maailma filmikunsti esimene machonaine Sarah Connor. Lisaks neile tuleb viimaseks pooltunniks appi ka John Connori tapnud Terminaator, kellest on saanud sisekujundaja Carl. Oeh.
    Põgenetakse autodega, kopteritega, lennukitega, ujudes, joostes, hüpates. Efekte on kõikjal, veel rohkem ja veel veidi peale, aga sisu pole sisuliselt üldse. Ühest küljest tõmmatakse joon alla Schwarzeneggeri vananenud Terminaatorile, luuakse uus peategelane, kuid vaevalt, et tänapäeval see film enam mingit erilist emotsiooni tekitab. Fännid on pea kolm dekaadi kestnud ootamise järel pigem alla andmas, uue frantsiisi tekitamiseks puudub uues filmis enam erilisus. Jahitav, kaitseingel ja neid tagaajav peatamatu jõud oli näiteks Loganis tükk maad haaravam. Siin on taaskord linnuke kirjas ja ilmselt peab taaskord soovima, et kogu saaga lastaks sulametalli, et seal viimasel hetkel näidata pöialt ülespoole – kultuuriruumi on saaga jätnud kustutamatu osa, aga see robot on nii juppideks pekstud, et teda enam parandada ei anna.

Paljast Mackenzie Davist näeb profiilis, aga kuna see on nii üldplaan, siis pole aru saada, kas ka midagi näeb,

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Sisekujundaja Carl on reaalne asi filmis??

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Sisekujundaja Carl on reaalne asi filmis??
    Jah..

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Et päev oleks veel kordaläinum, siis läksin õhtul veel kinno. Kõigepealt Zombieland 2: Double Tap, mille esimesest osast ei mäletanud ma suurt midagi, kui välja jätta see, et seal mängis Emma Stone, kellest on nüüd saanud oscarivõitja, aga on endiselt üsna hot naine. Mingil põhjusel mäletasin ma, et esimeses filmis mängis Michael Cena, aga ilmselgelt ma eksisin. Ühesõnaga ootasin 1,5 tundi ajudeta funi ja seda ajudeta funi ma ka sain. Kogu filmist oli aru saada, et keegi asja tõsiselt ei võta ja tüüpidel on lihtsalt tore (ja kasulik) 10 aastat hiljem taas kokku saada ja lõbutseda, sest kaua sa karakterisse sisseminevaid rolle ikka teed. Loll blondiin oli armsalt tüütu tegelane, hipid ka arusaadavalt totud ja nii pole midagi ette heita. Tore tööpäevajärgne õhtu. Tehti viiteid Terminaator 2-le ja see oli kui palsam mu piinatud hingele.

Kuna ma kasutasin zombifilmi ostmiseks kinkekaarti, aga neid oli mul nii rumalalt, et kasulikum oli võtta kaks piletit, aga kuna homme on lapsehoid, ülehomme, ee, lapsehoid, üleülehomme jalka ja reedeseid filmigraafikuid pole veel ka üles pandud, siis läksin selle järgi, et mis kohe pärast Zombielandi hakkas. Ja selleks oli Jexi, mille kohta olin ma lugenud üsna laastavaid arvamusi, kuid kuna ajaliselt sobisid ideaalselt, siis sinna mindud ka sai, sest kui kehv ikka asi olla saab? Oi, saab olla ikka väga-väga kehv.

Süzee järgi võtab mingi töllmokast telefonisõltlane endale uue telefoni, aga seal on mingi äraspidine AI Jexi peal, kes lubab tema elu paremaks teha, mida ta tasapisi teebki, aga siis ta armub tegelasse ja blääblääblää. Kui kõlaks esimese hooga nagu tore 80ndate vaimus tech-horror, siis reaalsus on väga-väga tüütu ja väga-väga rumal rom-com, kus erakordselt halva näitleja kehastatud peategelane põrkab kokku hipineiuga ja siis nad kohe paugust armuvad, kuigi noormees on väga awkward, aga samas nummi. Kid Cudi teeb eriti tobeda kõrvalrolli khuuli iseendana. Diversity-level on ka peal, sest peategelane on küll valge heteromees, kuid tema armastatu on mulatitar, parim sõber on suur ja paks mustanahaline, teine sõber naissoost asiaat ja ülemus homoseksuaalist latiino. Kogu kombo oli erakordselt ebanaljakas, point "ela elu ka telefonist väljaspool" ka nii lame ja ka justkui "põnevus" mobiili ja inimese võitlusest kestis umbes neli minutit. Õnneks kestis film 84 minutit, tisse ei näinud ja saab ilmselt aasta kõige halvima filmi tiitli.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Sinu päevad on loetud on üks neid(rakendus)õudukaid, mida lähevad vaatama tšikikambad, kes siis kiljatavad suvalise jumpscare'i peale, siis naeravad karjas kui kajakad ja pärast kilkavad saalist lahkudes, et nii õudne oli. Ja siis satud sarnastega hiljem kokku kuskil ja nad räägivad, et "mulle meeldivad õudukad". See on taaskord täiesti ebaoriginaalne film, mille sarnaseid tuuakse kinodesse iga paari kuu tagant. Siin on ettemääratust ehk mobiiliäpp näitab, et palju on peategelasel surmani ja mitte keegi ei suuda selle eest põgeneda - oi, Final Destination! Siin on piiblist otsitud vaimude vastast võitlust - pane suvaline filminimi. Siin on muidugi tegevuse üks tegevuskohti haigla (ja selle mahajäetud tiib) ja peategelase ülemus, kes on veidi paha ja tahab muid suhteid ka (Happy Death Day ja Happy Death Day 2 U). Kui viimati nimetatud filmides oli mingi lõbu, siis siin väga lõbu ei ole. Film koosnebki hunnikus väga aeglaselt välja mängitud jump scare'dest, millest suur osa on "oi, lusikas kukkus suure kolinaga"-ehmatajad. Pigem hoiduda ja oodata Doktor Und või mis iganes see järgmine nädal tuleb. Tisse ka pole.

Hüppas aasta 10 halvima filmi sekka:

The Prodigy
    Running With The Devil
    How It Ends
    Countdown
    The Head Hunter
    Yesterday
    Kiirtee põrgusse
    Hellboy
    Russian Psycho
    Jexi

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kuidas ma vaatasin uut Eesti filmi "Ühemeheshow".
    Pressiseanss algas kell 11, 10:52 oli Coca Cola Plaza uksed endiselt suletud, ei viitsinud oodata, tulin toimetusse tagasi.
    Pärast kuulsin, et vedas. Nii üks filmikriitik Tristan kui ka üks päevalehe kultuuritoimetuse juht ütlesid, et film oli ikka väga-väga pask.

Meeskonnaliige Kasutaja Kribenski avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kuidas ma vaatasin uut Eesti filmi "Ühemeheshow".
    Pressiseanss algas kell 11, 10:52 oli Coca Cola Plaza uksed endiselt suletud, ei viitsinud oodata, tulin toimetusse tagasi.
    Pärast kuulsin, et vedas. Nii üks filmikriitik Tristan kui ka üks päevalehe kultuuritoimetuse juht ütlesid, et film oli ikka väga-väga pask.
    Deem, just mõtlesin esmaspäeval vaatama minna.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kribenski Vaata postitust
    Deem, just mõtlesin esmaspäeval vaatama minna.
    Õigemini.
    Kriitik T: "Ma ei kujuta ette, et miks ja kes peaks seda filmi vaadata tahtma?"
    Kulturnik K: "Suht pask."

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ehk siis nagu oma sitt...ikka vaatad.

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
    Ehk siis nagu oma sitt...ikka vaatad.
    Ma ei saa sinust aru.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Ma ei saa sinust aru.
    Sa ei tea seda tsitaati varasemalt?

Frequent Flyer Kasutaja EgoTrip avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Sa ei tea seda tsitaati varasemalt?
    Kuhu jooksed lõng, ma tunnen su ema.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Terminaator. Hoolimata hoiatustest vaatasin ära. Ränk joga. Kahju. T2 oli niikuradi oossom omal ajal, aga nüüd võiks selle asjaga ära lõpetada, täitsa paha juba on.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Õigemini.
    Kriitik T: "Ma ei kujuta ette, et miks ja kes peaks seda filmi vaadata tahtma?"
    Kulturnik K: "Suht pask."
    huvitav, et veebist ei leia ühtegi arvustust seni...

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    huvitav, et veebist ei leia ühtegi arvustust seni...
    Keegi ei taha ilmselt kirjutada Genka on ju suurt kasvu.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Keegi ei taha ilmselt kirjutada Genka on ju suurt kasvu.
    Kinovärgiga Mandariinis armu ei antud.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

omg
    Lisatud Pildid Lisatud Pildid

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Olen käinud elus vaid kahte filmi kinos uuesti vaatamas ja seda esimeseks oli "US" (2019) by Jordan Peele ja teiseks oli nüüd siis Jokker. Jokker oli ebareaalselt hea ja mõlemad koos USiga on mu top 2 filmid (mida kinos olen näinud, muidu lemmik on 100% Shawshanki lunastus kuna selle filmi lõpp oli lihtsalt nii ilus. Perfektne!), sest mulle meeldib kui filmis saab luua paljupalju erinevaid teooriaid.

KERGE SPOILER

nt. See praegune Jokker ei ole ju 100% see sama Jokker kes on Dark Knightis, sest Dark Knighti Jokker ehk Heath on umbes sama vana nagu seda oli ka Batman ja Jokkeri filmis oli ju Batman väike poiss Bruce. + need jamad selle Jokkeri emaga. Mitmeid teooriaid saab endale luua.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Jah, see film esilinastus.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust

Jah, see film esilinastus.
    PÖFFil ilmselt kellad ka nüüd, võivad putka kinni panna.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud