Lehekülg 343, kokku 361 EsimeneEsimene ... 243293333339340341342343344345346347353 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 841 kuni 6 860, kokku 7220

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
    Päris hea naine siis, tunneb meest. Mis teema on? Tisse ka näeb?
    Nägi jah. Pikad mustvalged kaadrid, sümbolid, nägemused. Mulle meeldivad lineaarsed ja mitte LSD-stoorid.

Aga siit tuleb:
    Hoi
    Panen enda top 15 ja viimased viis kirja. Seejuures väldin festivalifilme ja neid, mis pole meil kinodes või Netflixis linastunud. Kokku on tänaseks 149 filmi viimasel aastal linastunutest kirjas, ma leian, et ma peaks endale elu hankima. Aga siit nad tulevad.

1. Jojo Rabbit - kingasidumisstseen. Hetk, kus Sam Rockwell süüdistab Jojot juudiks olemises. Need on täielikult mällu sööbivad stseenid. Film, kus iga tunnetega inimene nutab.

2. Marriage Story - Adam Driver ja Scarlett Johansson on hetkel maailmas parimad näitlejad. Punkt. Adam Driveri stseen, kus ta soovis, et Scarlett sureks. Oeh, imeline.

3. Ad Astra - see on mingi minu kosmosefilmide kiiks, aga seda filmi ma nautisin algusest lõpuni. Umbes sama oli Blade Runner 2049-ga, mis kellelegi teisele vist ei meeldinud.

4. Joker - imeline rolliesitus, veidi ülehaip. Mulle meeldis lõputeooria, et tegelikult oli mees algust peale hull ja kogu tema jutt oli väljamõeldis.

5. Dragged Across Conrete - Michael Manni "Heat" aastal 2019. Aeglane, julm, trööstitu.

6. The Irishman - Joe Pescile Oscar, umbes kohe. Väga hea film ja Hoffa surmastseen oli vist kõigi filmide ootamatuim hetk.

7. Once Upon A Time In Hollywood - see, kuid Brad Pitti tegelane naerab ja küsib, et kas Tex on päriselt olemas. See oli kuld. Ja kui ta punapea pea vastu seina juppideks peksab. See film sai nii palju punkte tänu lõpule. Enne seda oli koguaeg tunne, et mis toimub?

8. peaks olema Capernaum, aga see vist oli juba mullu? Ühesõnaga järgmisena peaks tulema PÖFFi võidufilm Täiskuu aegu, aga see pole ju ka kinos linastunud.
    Niisiis on kaheksas...

Tõde ja Õigus - ma olin vist esimene, kes kirjutas selle kohta "ilmselt Eesti ajaloo parim film". Siiani kirjutan alla. Ester Kuntu on megaseks!

9. Parasiit - ma arvasin lõpu liiga kiirelt ära! Muus osas imeline film. Oleks kinos näinud, ilmselt kõrgem, nägin arvutis pirades...

10. Siia peaks tulema Poola Kristuse Ihu, mis vist kandideerib ka oskarile, aga kuna ka see pole linastunud, siis tuleb...

Rocketman! - selle filmi pressilinastus oli üsna hilja õhtul ja ma mõtlesin, et kas minna tuttavatega veini jooma või kinno. Mul olid filmi osas jubedad eelarvamused, sest mulle Queeni muusika jubedalt meeldis, aga ma tahan siiamaani kakelda inimestega, kes Bohemian Rhapsodyt kiidavad. Elton Johniga polnud mul muud emotsiooni kui veidi paks mees, kes laulab Dianast ja veidi vanemaid laule ka. Aga film oli suurepärane, elurõõmus ja pani mind Eltoni muusikat rohkem kuulama.

11. Siia võiks minna ka PÖFFil linastunud Supernoova poolakatelt, aga see pole ka kinno saabunud, nagu ka järgmine kandidaat Freaks, mida sai vaadatud HÕFFil, seepärast on sel kohal...

VANAMEHE FILM! - kõige suurem üllatus sel aastal, kuna ma ei saanud aastaid ja aastaid vanamehe multikast aru. Ja kui ma korraga naersin selle filmi ajal esimest korda, siis teist ja siis x-miljonendat korda, siis sain aru, et see on geniaalne. Müts maha ja lehm pähe.

12. Midsommar - mega, ilus, kõige naljakam seksstseen kogu aastast.

13. The Unbelievable - rootslaste minimaaleelarve eest tehtud väga haarav apokalüpsispõnevus. Lõpustseen oli ilmselt kogu filmiaasta kõige vaimukam hetk.

14. Two Popes - kaks vanameistrit tegemas suurepäraseid rolle. Film, mis ei ole paberil sugugi põnev, aga on kaks tundi naudingut.

15. The Farewell - ilmselt selle aasta kõige kõvema naisosatäitmisega film Hiina-USA tegijatelt. Kultuurierinevused, inimlik soojus ja väga sõbralik huumor.

Ja viimased filmid. Kõige kehvem esimesena:

1. Jexi - ma ei saa aru, miks see film tehti. Kuidas see film tehti? Kuidas see peaosaline üldse näitlejaks sai? Miks ma seda vaatasin - mul oli vabapääse ja see just algas.

2. Hellboy - kes selle filmi heaks kiitis, peaks minema teatrilavastajaks. Miks ma seda filmi vaatasin - sest Cuaroni vms mehhiklase omad olid ju head?

3. Kiirtee põrgusse - mida v*ttu (jah, viide sellele stseenile). Miks ma seda vaatasin - ikkagi Eesti film!

4. Õiglus - tegelikult aasta kõige meeldejäävam film. Pange muus tabelis esimeseks!

5. Yesterday - jee, reklaamime end biitlite muusikaga, aga tegelikult paneme suvaarmuloo taha ja meil on pohhui, sest rahvas tuleb nagunii, kuna Eltoni ja Queeniga tuldi. Ainus film aastas, kus ma reaalselt mimema kõndisin, kuna selle filmi tegijad vääriksid küünilisuse karikat või eutanaasiat.

Kogu tabel:

Jojo Rabbit
    Marriage Story
    Ad Astra
    Joker
    Dragged Across Concrete
    The Irishman
    Once Upon A Time in Hollywood
    Capernaum
    Täiskuu aegu
    Tõde ja Õigus

Parasite
    Kristuse Ihu
    Rocketman
    Supernova
    Freaks
    Vanamehe film
    Midsommar
    The Unbelievable
    Two Popes
    The Farewell

Vanglaülem
    Bruno
    John Wick 3: Parabellum
    Hustlers
    Kuldsed hääled
    Suur poeesia
    Humorist
    One Cut Of The Dead
    Good Boys
    Us

Taustanäitlejad
    Dolemite Is My Name
    Knives Out
    El Camino: A Breaking Bad Movie
    Rituaalid vees
    Ainult 6,5
    Toy Story 4
    First Love
    Little Woods
    Liikuda liikumatult

Petrooleum
    Finky
    Mustlaskuninganna
    Lahke mees
    Erand
    Can You Ever Forgive Me?
    Pain and Glory
    Triple Frontier
    Light Of My Life
    The King

Zombieland: Double Tap
    Untouchable
    Secret Life Of Pets 2
    The Kingmaker
    Maleficent: Mistress Of Evil
    Scheme Birds
    L'homme fidèle
    White Crow
    Fyre
    Vice

The Hummingbird Project
    Sorry To Bother You
    Kadunud lootoseõis
    Cold Pursuit
    Initials S.G.
    The Coldest Game
    Mossad
    Kuldne kinnas
    Avengers: The End Game
    Brightburn

State Funeral
    Surematu
    In The Shadow Of The Moon
    Malpaso
    Booksmart
    Fractured
    Ready Or Not
    Outlaw King
    Ärtuemand
    Synchronic

The Flying Circus
    The King's Letters
    Blanche comme neige
    Gloria Bell
    Shazam!
    Dead Volume
    Angry Birds 2
    Harpoon
    Pimedus
    Gutterbee

Stockholm
    Long Shot
    Laura Durandi veider tagaajamine
    Jelgava '94
    Red Letter Day
    Driven
    A Hidden Life
    Ma
    Kokodi, kokoda!
    Body At Brighton Rock

Hotel Mumbai
    Official Secrets
    Highwaymen
    The Red Sea Diving Resort
    A Dog's Way Home
    The Lighthouse
    Johannes Pääsukese tõeline elu
    The Laundromat
    Where'd you go, Bernadette
    Rambo. Last Blood

One Child Nation
    Dreamland
    We Have Always Lived In A Castle
    The Wind
    Kursk
    The Upside
    Girl With No Mouth
    Oleg
    Creed II
    Uttu mattunud

Aasta täis draamat
    Terminator: Dark Fate
    Gemini man
    Captive State
    Koletis
    Koera surm
    Can you Keep A Secret?
    Kapten Morten lollide laeval
    The Prodigy
    Cats

Running With The Devil
    How It Ends
    Obscure
    Kosmosekoerad
    Halb mesi
    Countdown
    Killer Queen
    Tukkuv Linn
    The Head Hunter
    Sihitu

Yesterday
    Sinu kord!
    Õiglus
    Kiirtee põrgusse
    Hellboy
    Russian Psycho
    Jexi

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Ja siin siis peaaegu top40 eelmise kümnendi filme:

Moonrise Kingdom
    Get Out
    Nocturnal Animals
    Gravity
    Jojo Rabbit
    The Shape Of Water
    Paddington 2
    Wind River
    Call Me By Your Name
    La La Land

Logan
    Leto
    Mad Max: Fury Road
    Blade Runner 2049
    Baby Driver
    Coco
    Marriage Story
    Interstellar
    Ad Astra
    Joker

Dragged Across Concrete
    The Artist
    I, Tonya
    Birdman
    BlacKkKlansman
    Gräns (Border)
    The Lobster
    Ex Machina
    Big Hero 6
    Les Miserables

Melancholia
    Biutiful
    Toivon Tuolla Puolen
    Le Tout Nouvaeu Testament
    Cutterhead
    Green Book
    Taxi Driver (Korea)
    End Of Watch
    Kraftidioten
    Brawl In Cell Block 99

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Respekt, mõnu!

Yeah, good. OK. Kasutaja wordprez avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    ERRi filmide autahvli esirinnas laamendas kõikjal The Lighthouse, mille kohta ka mu lapse ema ütles, et see olla peaaegu aasta parim film ja üleüldse. Kui see PÖFFil linastus, siis üks minuga kunagi lähemalt läbi käinud naisterahvas ütles, et tema arvates oli see parim film üleüldse, aga ta on ka täiesti kindel, et mulle see kohe üldse ei meeldiks. Nii ma siis läksingi vapralt tõestama, et see on hea film! Ja mulle meeldib! Ja, türa, no kohe üldse ei meeldinud. Kinematograafiliselt on tegu ühe ilusaima filmiga. Tõeliselt head kaadrid, head nurgad, hea taust, hea valgus. Näitlejad on suurepärased, kuigi neid on filmis sisuliselt kaks (+kaks). Tisse ka näeb. Aga mis selle filmi point oli? Lapse ema selgitas mulle selle paari lausega ära, et "deemonid käivad inimestega kaasas ja ükski teraapia seda ei ravi". Nagu WTF? Ma pean selleks ära vaatama pea tund aega sittumist, peeretamist, spermapurskeid, nägemusi paljastest merineitsidest, joomist, laulmist ja mörisemist? Täiesti mõttetu ajaraisk.
    Kas just täiesti mõttetu ajaraisk, aga venima kippus küll ja see, kuidas lõppeb, paistis ka juba algusest peale ju. Ilus vaadata oli küll, mustvalge peidab koledust hästi.

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    1. Jojo Rabbit - kingasidumisstseen. Hetk, kus Sam Rockwell süüdistab Jojot juudiks olemises. Need on täielikult mällu sööbivad stseenid. Film, kus iga tunnetega inimene nutab.
    Eile käisime neiuga vaatamas. Tema on tunnetega inimene, mina mitte. Tho, iroonilisel kombel, kui päeval sattusin telekas Gladiaatori lõpustseenide peale, siis küll võttis silma niiskeks . A JoJo film oli tore. Algul olid endal ka veits vastakad tunded, sest kaadrid olid küll lõbusad ja helge(ish)d, aga vaimusilmas mängisid Viktor Frankli read ''Man's search for meaning''-ust (mida lugedes samuti pisardada sai). Aga lõpuks, paar üksikut küsimärki aside, ikka väga timm asi.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kui eelmisel õhtul veini juua ja foorumis Stokiga vaielda, siis on eriti mõistlik hommikul kell 11.10 minna Star Warsi seansile. Ma olen alati mõelnud, et ju ma ei armastanud Star Warsi nii palju, et seda nii kirglikult vihata, kuid uutest Star Warsi filmidest on Rogue One ainus, mida ma olen nõus vabatahtlikult taasvaatama. Ühesõnaga saalis oli umbes 10 inimest ja kui esimene tund mööda sai, siis sain aru, et mul on kogu see tund ilgelt igav olnud ja ma ei saa üldse aru, mis kuradi kamm käib. Peategelanna on erakordselt sarmitu ja koguaeg pinges alakõhuvalude näoga, Adam Driver, kelle vastu on mul varjamatu mancrush, on selles osas veidi leebemalt hädavares. Lõpuks hakkas asi kerima, tehti kõik cameod ära, fännid ilmselt kiljuvad, aga lõpptulemus oli täiesti "meeh". Lõpplahendus oleks võinud ka teistpidi olla ehk Kylo oleks võinud seal paarist ellu jääda ja kõik muu kräpp. Vupiduu, nüüd spoilisin kellelgi ära ilmselt...

P.S. See, kes seda filmi tõlkis, peaks küll uuesti kooli minema.

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Eelmisest kümnendist tooks lihtsalt esile intelligentse sci-fi. Uus Bladerunner vapustas enim, Arrival ja Ex Machina olid samuti suurepärased. + siis muust žanrist Get Out väga originaalne.

Hea kui selliseid asju juletakse teha peavoolu kino jaoks kohutaval rebootide ja järgede ajastul
    ★★★★★★

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Star Wars oli ausalt öeldes päris äge. Kõige rohkem meeldis algus, non-stop kihutamine ühest seiklusest teise. Kui aeg maha võeti ja alustati perekondlike murede arutamisega, polnud loos enam vajalikku intensiivsust. Lõpp on muidugi igati ettearvatav ja liiga sarnane sellele, kuidas 1983. aastal originaaltriloogia lõpetati. Põhimõtteliselt võiks küsida, milleks need kolm lisafilmi? Aga mulle Daisy Ridley väga meeldib ja mul on hea meel, et ta Jedi staatusesse välja jõudis. Loodetavasti see on nüüd tõepoolest selle looga kõik.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Põhimõtteliselt võiks küsida, milleks need kolm lisafilmi?.
    Miks kuldmune munev kana maha lüüa?:

Force Awakens - budget 245 mil - boxoffice 2,06 bil
    The Last Jedi - budget 317 mil - boxoffice 1,33 bil
    Rise of the Skywalker - budget 275 mil - boxoffice seni 774 mil

spin-offid:
    Rogue One - budget 200 mil - boxoffice 1,05 bil
    Solo - budget 275 mil - boxoffice 392 mil

Spinoffe tõenäoliselt ei tule enam pärast Solo katastroofi. Ja kui rahvas näljane 10a pärast, uus generatsioon peal, küll siis tuleb originaalfilmide osa X ka.

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Loodetavasti see on nüüd tõepoolest selle looga kõik.
    Looda sa!
    ★★★★★★

Põrandaalune panustaja Kasutaja telekavaataja avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Vaatan seda ETV pealt (kinos käisin ka) ja närvi ajab, et ei saa pausile panna või tagasi kerida.
    Aastal 2020 saab muidu.

fänn Kasutaja cannuman avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Vaatan seda ETV pealt (kinos käisin ka) ja närvi ajab, et ei saa pausile panna või tagasi kerida. Aga millises episoodis see megaseks on, ma seni pole küll näinud? See, kui ta kunstrinnast last toidab või?
    mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Miks kuldmune munev kana maha lüüa?:

Force Awakens - budget 245 mil - boxoffice 2,06 bil
    The Last Jedi - budget 317 mil - boxoffice 1,33 bil
    Rise of the Skywalker - budget 275 mil - boxoffice seni 774 mil

spin-offid:
    Rogue One - budget 200 mil - boxoffice 1,05 bil
    Solo - budget 275 mil - boxoffice 392 mil

Spinoffe tõenäoliselt ei tule enam pärast Solo katastroofi. Ja kui rahvas näljane 10a pärast, uus generatsioon peal, küll siis tuleb originaalfilmide osa X ka.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Okei, tunnistan oma küündimatust, kuna telekat kasutan ainult HDMI juhtme otsas, aga kas telekanali pausitamiseks peab midagi juurde tellima? Praegu ma küll ei leidnud sellist võimalust.
    Kas sul Digiboksi puldil ei ole tagasi-edasi-paus nuppu kuskil all? Muidu vist peab olema see järelevaatamise võimalus ja ma tean, et Elisas maksab see vist 1 euro kuu?

Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    Siia otsa veel marketingi budget ning kinodele jääv osa piletirahast ja seis on suht sitt miki hiirel viimase filmiga.

Miks aga need filmid tehti? Eks ikka mänguasjade müümiseks.

Puhtalt filmidega on Disney ikka jõhkralt kahjumis Star Warsiga ikka veel. Mänguasjade müüke ei tea ja ei viitsi uurida ka. Kuldmunast on asi veel kaugel.
    Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
    Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
    (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
    ★★★★★★

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Nägin ka viimase eestlasena nüüd Tõe ja Õiguse ära ning pean möönma, et olen natuke šokeeritud, kui hea film see oli. Dialoog tundus ehe, näitlejatööd pea eranditult suurepärased, visuaalne külg paitas silma ja lugu ise veeres ka igati loogiliselt (kuigi paari asja kallal võiks norida ja oli tunda, et kõikide teemade lahtimängimiseks pidanuks film veel pigem olema). Filmis oli kümneid kohti, kus võinuks vindi üle keerata, aga Toom suutis kõiki neid kohti vältida. Võimas.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Kuskil viidata sellele infole, et nad jõhkralt kahjumis? Huvi pärast. Oleks arvanud, et vastupidi.
    Üks rõve rahategemine ta paistis olevat, eriti kui neid lisaosasid vahele topiti. Igaljuhul on see star warsi nimi nii ära solgitud, ei saagi aru miks peaks keegi peale last jedid enam huvituma.
    (olgem ausad, päriselt head filmid olidki ainult IV ja V)
    Algul investeeriti ju 4 miljardit, et need õigused üldse osta Lucaselt. Filmide eelarvetele pane veel teine samapalju otsa, et marketingi eelarve saada. Puhtalt filmide pealt ei ole nad veel sentigi teeninud kokkuvõttes. Mänguasjad, blurayd ja muu jura on juba teine asi.

edit: viimane film on siit küll puudu, aga suures plaanis ei muuda see midagi.

Virtuaalne hullumeelsus Kasutaja atleticomadrid avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    mis krdi imepakett või telekas või asi sul siis on? Ma saan aru et Mäger oma kinseskooptelekaga ei programeeri seda välja.
    Kas kineskoopteleri vaatamine on siinses meesšovinistlikus foorumis keelatud?
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas allars Vaata postitust
    Küsiks Mõnult, mis teema Ad Astraga on? RTs on audience score kõigest 40%, kuid kriitikute hinded erinevatel saitidel üsna kõrged. Millest selline vahe?
    Ma ei oskagi öelda. Minu jaoks töötas imeliselt. Samas mulle väga meeldivad kosmoseoopused.

Ja milles teema? Ilmselt on tänapäeva vaataja jaoks tegu aeglase mõtisklusega. Kui sulle meeldis Tarkovski Solaris, siis see klikib. Kui fännad marveli koomiksifilme, siis pigem ei.

Eesti koondislane Kasutaja allars avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Hea küll. Viimased kosmoseteemalised filmid, mida nägin, olid juba jupp aega tagasi The Martian ja Gravity. Need istusid. Marvelit väga ei fänna.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud