320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Uus Star Wars ongi justkui 3D jaoks loodud, teda saab hiljem raske olema tavaformaadis vaadata.
    Khmm, ta võeti ülesse 2Ds aga targalt .

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Esimeses-teises episoodis nähtud maailm, värvid, kirevus on minu arust väga kift. See ilmestab väga hästi enne Impeeriumi-aegset vana maailma, kus valitses rahu ja harmoonia.
      Ok, maitse asi ehk, aga miks oli kõik nii nagu miskit ei toimuks ka siis, kui isegi sissejuhatavates tiitrites on juttu, et ilge sõda käib. Kasvõi selle pealinna-planeedi kohal kolmanda osa algul, kõvem madin, aga all käib elu edasi nagu muuseas. No umbes sellise labase paralleeli võib tuua, et Londoni kohal on RAF vs Luftwaffe, aga Londonis endas ikka igamees läheb hommikul bussi peale.

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ka Mace Windu (Samuel L Jackson kamoooon!) oli kift, aga võinuks oluliselt rohkem äktsionist (ja ühtlasi kogu filmist) osa saada.
      Vot Samuel L Jackson on siis hea, kui ta karjub selliseid asju nagu on su enda allkirjas. Isegi sel ühel korral, kui ta kuri oli lõpus, oli tunne nagu ta mängiks oma väikse lapsega.

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Ma ei ole nõus, et esimeses kolmes episoodis ei ole peategelast...
      Okei, Anakini saab võtta keskseks tegelaseks. Mis ma rohkem tahan öelda, on et kellegiga on sealt filmist väga raske end siduda. Eriti Anakiniga, kes oli algul tüütu happy-go-lucky home alone peategelane, siis vinguv tiinekas ja lõpuks kuri tiinekas. Sellised seiklusfilmid nõuavad kedagi, kellele kaasa elada, aga no kellele? Peale Anakini on seal tihti Obi-Wan, kes on ka tohutult igav ja edasi, nagu Mõnukas ütles, on juba raske isegi meenutada.

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Plot ülemõeldud? Vajaks selgitamist.
      Põhiliselt esimene osa. Kaks jedi lähevad mingit läbirääkimist tegema, satuvad planeedile, kus omakorda astub sisse printsess, mille järgi selgub, et nööre tõmbab kuskil Palpatine, siis hakkab senatitrall, samal ajal on veel tohutult pikk osa, kus on tarvis poiss ära osta ja võidusõitu teha ja alles lõpus jõuame nö tähtsama asjani, et kes treenib keda. Kogu see võidusõit oleks võinud üldse ära jääda (Neeson viib poisi öösel oma laeva) ja oleks poole loogilisem olnud kasvõi vaadata filmi. Päris levind on ka mingi klipike, kus isegi Lucas ja produktsioonitiim vaatavad esimest korda valmis filmi algusest lõpuni ja hoiavad peadest kinni, et "läksime vist liiale"

      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      võin kinnitada, et Christensen ja Portman said eeskujulikult hakkama.
      Siin ma lihtsalt ei saa muud teha kui tuimalt vastu vaielda. See stseen kus nad kahekesi ajavad mingit juttu, et "I don't like sand" vms, paneb maa alla vajuma. Kahe filmi jooksul ei ole kordagi tunnet, et nende vahel oleks mingit sädet, see surutud romantika on täiesti usutamatu. Muuseas, tõestuseks, et Christensen on halb näitleja - mingi b-movie nimega Factory Girl on olemas, kus ta üritab mängida Bob Dylani taolist folkrokkarit ja ma pole ausõna näitlemise mõttes midagi nii piinliku pidanud nägema.

      Uue filmi osas saan aru su mõtetest, kuid eks see ongi maitse värk ehk rohkem, sest sa ütlesid, et Xanaxi all Obi Wan oli okei esimeses osas, aga mu meelest on näiteks higine Finn okei uues osas (tüüp reaalselt kartis koguaeg elu eest, usutav). Kuid mu meelest oli Kylo Reni osa just hea, nagu ka mainisin enne, et ta on teistugune pahamees - ta on nähtavalt haavatav ja konfliktis, mis Star Warsi jaoks uudne ja hea lisand. Kas me tahaks lihtsalt teise maskiga Darth Vaderit? Mu meelest oligi selge, et Kylo on pigem noor ja wannabe Darth, kes alles õpib oma värki. Ja vot nii tuleb pinges tiinekat mängida, mitte nagu Christensen.

      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      tõesta. sa ei tea isegi nime?


      pheh, muidugi tean nime, kuidas muidu guugeldada
      ★★★★★★

      Kommentaar


        Kylo Ren karakterina meenutas mulle seda tegelast:

        Kommentaar


          you can have the dibs

          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
          pheh, muidugi tean nime, kuidas muidu guugeldada
          isegi kiilakas Natalie >>>> daisy-ridley.jpg

          rääkimata sexual orientation: bi-curious Natalie

          (googeldades new bish at star wars or sth)
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Ok, maitse asi ehk, aga miks oli kõik nii nagu miskit ei toimuks ka siis, kui isegi sissejuhatavates tiitrites on juttu, et ilge sõda käib. Kasvõi selle pealinna-planeedi kohal kolmanda osa algul, kõvem madin, aga all käib elu edasi nagu muuseas. No umbes sellise labase paralleeli võib tuua, et Londoni kohal on RAF vs Luftwaffe, aga Londonis endas ikka igamees läheb hommikul bussi peale.
            Sõda võib ju Ida-Ukrainas käia, see ei tähenda, et Kiievis seda näha on. Umbes sama on Galaktika ja planeetidega. Mis puudutab pealinna-planeeti ja kolmanda osa algust, siis ma peast enam ei mäleta, kas sul on 100% õigus ja tegu on tõepoolest kerge loogikaveaga, või esineb ka võimalus, et planeedil elav rahvas ei olnud teadlik kosmoses toimuvas võitlusest?

            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Vot Samuel L Jackson on siis hea, kui ta karjub selliseid asju nagu on su enda allkirjas. Isegi sel ühel korral, kui ta kuri oli lõpus, oli tunne nagu ta mängiks oma väikse lapsega.
            Nõus. Jacksonit oleks võinud Mace Windu rollis rohkem ära kasutada, mehel võimekust jagub.

            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Okei, Anakini saab võtta keskseks tegelaseks. Mis ma rohkem tahan öelda, on et kellegiga on sealt filmist väga raske end siduda. Eriti Anakiniga, kes oli algul tüütu happy-go-lucky home alone peategelane, siis vinguv tiinekas ja lõpuks kuri tiinekas. Sellised seiklusfilmid nõuavad kedagi, kellele kaasa elada, aga no kellele? Peale Anakini on seal tihti Obi-Wan, kes on ka tohutult igav ja edasi, nagu Mõnukas ütles, on juba raske isegi meenutada.
            Minule meeldis I episoodis Qui-Gon, II ja III episoodis olin Obi-Wani leeris. Aga nagu öeldud, siis minu jaoks ei olnud nad kumbki igavad. Mulle nad väga meeldisid. Maitse asi.

            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Põhiliselt esimene osa. Kaks jedi lähevad mingit läbirääkimist tegema, satuvad planeedile, kus omakorda astub sisse printsess, mille järgi selgub, et nööre tõmbab kuskil Palpatine, siis hakkab senatitrall, samal ajal on veel tohutult pikk osa, kus on tarvis poiss ära osta ja võidusõitu teha ja alles lõpus jõuame nö tähtsama asjani, et kes treenib keda. Kogu see võidusõit oleks võinud üldse ära jääda (Neeson viib poisi öösel oma laeva) ja oleks poole loogilisem olnud kasvõi vaadata filmi. Päris levind on ka mingi klipike, kus isegi Lucas ja produktsioonitiim vaatavad esimest korda valmis filmi algusest lõpuni ja hoiavad peadest kinni, et "läksime vist liiale"
            Mis puudutab poissi ja võidusõitu, siis Qui-Gon oleks võinud poisi ju oma laeva viia, aga tal lendamiseks vajaminevat juppi poleks ikkagi olnud. Võidusõidustseeni mõte oli Lucasel ilmselt demonstreerida oma CGI oskusi, kuid ploti koha pealt ei olnud see ju ka kõige halvem moodus näitamaks Anakini erakordset andekust. Kuidas muidu Qui-Gon oleks pidanud aru saama, et see on kõva potentsiaaliga Jedi? Mis puudutab Jedide läbirääkimisi, planeetidele sattumisi ja senatiistungeid, siis ootaks konkreetset alternatiivset lahendust sellele. Olen nõus, et tegu ei ole kõige geniaalsema algusega.

            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Siin ma lihtsalt ei saa muud teha kui tuimalt vastu vaielda. See stseen kus nad kahekesi ajavad mingit juttu, et "I don't like sand" vms, paneb maa alla vajuma. Kahe filmi jooksul ei ole kordagi tunnet, et nende vahel oleks mingit sädet, see surutud romantika on täiesti usutamatu. Muuseas, tõestuseks, et Christensen on halb näitleja - mingi b-movie nimega Factory Girl on olemas, kus ta üritab mängida Bob Dylani taolist folkrokkarit ja ma pole ausõna näitlemise mõttes midagi nii piinliku pidanud nägema.
            Fain. I don't like sand on juustune. Nõus. Keemia võinuks olla parem. Nõus.

            Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
            Uue filmi osas saan aru su mõtetest, kuid eks see ongi maitse värk ehk rohkem, sest sa ütlesid, et Xanaxi all Obi Wan oli okei esimeses osas, aga mu meelest on näiteks higine Finn okei uues osas (tüüp reaalselt kartis koguaeg elu eest, usutav). Kuid mu meelest oli Kylo Reni osa just hea, nagu ka mainisin enne, et ta on teistugune pahamees - ta on nähtavalt haavatav ja konfliktis, mis Star Warsi jaoks uudne ja hea lisand. Kas me tahaks lihtsalt teise maskiga Darth Vaderit? Mu meelest oligi selge, et Kylo on pigem noor ja wannabe Darth, kes alles õpib oma värki. Ja vot nii tuleb pinges tiinekat mängida, mitte nagu Christensen.
            Higine Finn meeldis mulle ka. Tema meeldis mulle uutest tegelastest kõige enam. Kylo Ren on minu jaoks liiga pubekas, et olla andekas-võimekas-tähtis jõu kasutaja ja otsustaja. Mina ei taha Darth Vader vol 2-t. Minu jaoks olnuks parem, kui ta ei oleks sarnases kostüümis ega püüdleks oma vanaisa poole. Ta võib olla Leia poeg ning teenida tumedat poolt, aga krt, võinuks natukene huvitavam, usutavam ja originaalsem tegelane olla. Christensen oli vaatamata oma "I don't like sand" juustukerale rohkem teismeline.

            PS! Meenus kerge loogika error Onu Oweni karakterist. Anakini pool-vend (hilisem Onu Owen) oli II osas habemega, kuigi pool-vend saanuks olla maksimaalselt 5-10 aastane.

            Edit: ok... vaatasin ka selle pika youtube review ära. mnjah. Episood I kubiseb loogikavigadest... although mul on tunne, et ka teistes episoodides on sarnaselt palju "vigu", kui nõnda põhjalikult analüüsida. Või ei ole? Ah, ma ei tea. Saan aru küll, et sitt, aga ikkagi meeldis.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Sain ka Star Warsiga lõpuks ühele poole, kui mitte arvestada praegu kinos olevat. Üldises plaanis oli sari pigem pettumus. Kolm filmi meeldisid, kolm ei meeldinud. Kolmas, neljas ja eriti viies oli igati tore vaatamine. Samas kuuendas oli omajagu stseene, mis mulle kohe üldse ei istunud, need rikkusid minu jaoks ka filmi parimad kohad ära. Näiteks need piiksuvad mõmmid, mõned üpris kohmakad dialoogid ja muidu nalja ja teravuse puudumine, mis oli viiendas.

              Kommentaar


                Star Warside puhul tasub vaata ka fan editeid.
                www.bgr.com/2015/06/22/star-wars-prequel-edit-video/

                Star Wars Revisited is a fan edit project by a man called Adywan. It started around 2004, when Ady found himself displeased with what the Special Editions of Star Wars had become. He started color-…

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                  isegi kiilakas Natalie >>>> daisy-ridley.jpg

                  rääkimata sexual orientation: bi-curious Natalie

                  (googeldades new bish at star wars or sth)
                  Huinjaa, Portman lihtsalt update'tud Sinead OConnor. Ridley on nunnu

                  Isegi mingi bänd tehti kunagi nimega Natalie Portman's Shaved Head.
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Vaatasin ära The Hateful Eighti. Esimese hooga tundus selline Death Proofi moodi mölisemisfilm, aga lõpuks koorus välja Marukoerte-stiilis thriller. Igati mõjus film, mis meenutas kohati teatrietendust. Et mitte spoilida, siis rohkem ei räägi. Soe soovitus.

                    Kommentaar


                      Tarantino pidi peale seda ainult 2 filmi veel tegema. Nüüd peab iga film tõsiselt hea olema! Lõpusirge.
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Vaatasin ära The Hateful Eighti. Esimese hooga tundus selline Death Proofi moodi mölisemisfilm, aga lõpuks koorus välja Marukoerte-stiilis thriller. Igati mõjus film, mis meenutas kohati teatrietendust. Et mitte spoilida, siis rohkem ei räägi. Soe soovitus.

                      Kommentaar


                        Ameerika jõuluklassika on igati tore vaatamine, eriti jõulude ajal. Soe soovitus.

                        Kommentaar


                          Star Warsi osas võtaks samuti sõna.

                          IV, V, VI - Vaieldamatud filmiklassikad. V osa kõige parem seeriast. End of story.
                          I, II, III - Could've been better aga täiesti vaadatavad siiamaani. Üritati üle müüa ja kasutati liiga palju Green Screeni, sellega kadus natuke liiga palju ehtsust ära. Seal mingeid suuremaid plotijamasid otsida aga on ka paras veidrus. Plot oli paigas. I osas üritati suuremat konflikti ära hoida (Fail) ning leiti Anakin. Jar-Jar aga oli jah not so good, aga Darth Maul oli vinge olgugi et ta juttu ei rääkinud väga. II osas Anakini ja Obi-Wani sõprus, Anakini ja Amidala armumine ning sõjaks ettevalmistamine. III osas Anakin transformation to Darth Vader, nii peas kui kehas (See muidugi oli kahtlane kuidas peale Mace' käe maha löömist oli sekundiga ta juba halvaks saanud). Christensen jäi muidugi ise natuke nõrgaks nii armastus kui viha stseenides. Küll aga on tema pealt kenasti GIF/MEME materjali tulnud seega win vist.
                          VII - Ei ole nii hea kui IMDB väidab. Sry aga oleks võinud olla tunduvalt parem. Esiteks haige remake IV osast. Star Warsi tugevuseks oli alati see, et ta on ainulaadne, unikaalne. Öelge mida tahate prequeli kohta aga ka need filmid siiski on seda. See siin? No ei ole seda kohe teps mitte. Moving on siis tempo oli kiire, väga kiire, liiga kiire. Sellega kaasnes ka Rey super kiire areng... I mean tal polnud alguses aimugi, et ta Jõudu suudab kasutada ja siis lõpus juba teeb mind-tricke ning Kylo Reni tagumiku kütab kuumaks ilma mingi trennita samas kui vennike pidi olema jubedalt kardetud kõigi poolt. Juba filmi alguses nägi kuidas Ben Solo enda suunas tehtud lasu Jõuga peatas ning siis hilje saab treenimata plikatirtsu käest peksa. Njah. Kylo Ren näitleja valikus pandi samuti totaalselt puusse - täielik pehmo näeb välja, tüüp nagu nutaks iga kord kui mask on peast. No ei ole sellist efekti nagu Darthil oli. Pluss tema jaoks oli see mask lihtsalt aksessuaar - no nahhui. That's like taking a piss on the viewers. Ja Finn hingeldab liiga palju.

                          Filmi suurim wuuuuuut? moment minu jaoks oli aga see kus Rey võitluse ajal, lightsaberid koos hoides, silmad kinni sai hoida for ages, sellist momenti sisse jätta lõpp-produkti ei ole just vinge. Saan aru kui ta oleks lihtsalt kiirelt peast läbi käinud mõtted vm, aga see kestis seal way too long.

                          Edit: Portman > Ridley

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Katk Vaata postitust
                            Star Warsi osas võtaks samuti sõna.

                            IV, V, VI - Vaieldamatud filmiklassikad. V osa kõige parem seeriast. End of story.
                            I, II, III - Could've been better aga täiesti vaadatavad siiamaani. Üritati üle müüa ja kasutati liiga palju Green Screeni, sellega kadus natuke liiga palju ehtsust ära. Seal mingeid suuremaid plotijamasid otsida aga on ka paras veidrus. Plot oli paigas. I osas üritati suuremat konflikti ära hoida (Fail) ning leiti Anakin. Jar-Jar aga oli jah not so good, aga Darth Maul oli vinge olgugi et ta juttu ei rääkinud väga. II osas Anakini ja Obi-Wani sõprus, Anakini ja Amidala armumine ning sõjaks ettevalmistamine. III osas Anakin transformation to Darth Vader, nii peas kui kehas (See muidugi oli kahtlane kuidas peale Mace' käe maha löömist oli sekundiga ta juba halvaks saanud). Christensen jäi muidugi ise natuke nõrgaks nii armastus kui viha stseenides. Küll aga on tema pealt
                            VII - Ei ole nii hea kui IMDB väidab. Sry aga oleks võinud olla tunduvalt parem. Esiteks haige remake IV osast. Star Warsi tugevuseks oli alati see, et ta on ainulaadne, unikaalne. Öelge mida tahate prequeli kohta aga ka need filmid siiski on seda. See siin? No ei ole seda kohe teps mitte. Moving on siis tempo oli kiire, väga kiire, liiga kiire. Sellega kaasnes ka Rey super kiire areng... I mean tal polnud alguses aimugi, et ta Jõudu suudab kasutada ja siis lõpus juba teeb mind-tricke ning Kylo Reni tagumiku kütab kuumaks ilma mingi trennita samas kui vennike pidi olema jubedalt kardetud kõigi poolt. Juba filmi alguses nägi kuidas Ben Solo enda suunas tehtud lasu Jõuga peatas ning siis hilje saab treenimata plikatirtsu käest peksa. Njah. Kylo Ren näitleja valikus pandi samuti totaalselt puusse - täielik pehmo näeb välja, tüüp nagu nutaks iga kord kui mask on peast. No ei ole sellist efekti nagu Darthil oli. Pluss tema jaoks oli see mask lihtsalt aksessuaar - no nahhui. That's like taking a piss on the viewers. Ja Finn hingeldab liiga palju.
                            Esimest (?) korda ajaloos nõustun pea 100% Katkuga. Eriti VII osa kommentaaridega.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Sai ära vaadatud palju kiidetud Straight Outta Compton.

                              Filmi hakkasin vaatama negatiivsete eelarvamustega, kuid kahjuks sain shoki osaliseks. Tegemist oli täieliku hip hop muusika kuldajastu rüvetamisega. Comptonist oli maalitud homoseksuaalide paradiis. Kõik nutsid üksteise õlgadel ja kallistasid, puudu olid tõesti ainult omavahelised suudluste stseenid. Straight Outta Compton peaks nagu olema tõsielul põhinev teos, kuid kahjuks pole suudetus ka siin midagi õigesti teha ja lõpp produkt on pigem Gay-Dre ja Ice Cube promofilm.
                              Gay-Dre on ennast omaenda filmis nii gangsteriks teinud et ei oskagi midagi selle peale öelda. Enamvähem võrreldav sellega, kui enda eluloost teeks filmi Jasperi lemmik gangstaräppar Drake ja 2.5 tundi filmi koosneks sellest, kuidas Drake peksab mente jalaga näkku ja samal ajal kuseb DMXi ja Ruff Ryderi kamba peale vms. Tegemist oli päriselus siiski erakoolis käiva eliitõpilasega, kes oma homoseksuaalsuse kõrvalt leidis natuke aega ka plaate keerutada. Ainukesed selle grupi päris getohundid ja kriminaalid Easy E ja Ren olid filmis kas tahaplaanile jäetud, või tehtud pehmodest äpudeks.
                              Filmist oli välja jäänud ka Easy E kuldajastu parim hitt "Real Muthaphukkin Gs" ja kõik selle loo ümber toimuv. Isegi ajajoonest ei suudetud kinni pidada. Aastal 1993 näitas Gay-Dred stuudios Tupaciga salvestamas rada nimega "California Love". Reaalsuses valmistati lugu aga aastal 96 jne. Easy E matustel käis ainult Yella, niiet stseenid sellest kuidas Gay-Dre tema parim sõber enne surma oli ja tema pärast nuttis ei vasta ka kuidagi tõele. Näitlemise tase oli ka selline kolmanda klassi koolinäidendi tasemel. Ühesõnaga kui võimalik, siis hoiduge sellest filmist nagu katkust.

                              Hinne: väga ülehinnatud 3

                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                SW fännidele veidi lugemist - https://medium.com/@benostrower/rey-...i-362b5af09849

                                Interesting theory...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X