Lehekülg 348, kokku 361 EsimeneEsimene ... 248298338344345346347348349350351352358 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 941 kuni 6 960, kokku 7208

Teema: Film

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kusjuures pole isiklikult ühtegi Saagi vaadanud, aga selle uue osa treiler Chris Rocki ja Samuel L-iga tundus täitsa huvitav.
    Ma vist mõned olen. IMDB ütleb, et olen kuuendani vaadanud. Aga neid kodus, ilmselt veinisena.

Ltn. Schmidti poeg Kasutaja _AI_ avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Kusjuures pole isiklikult ühtegi Saagi vaadanud, aga selle uue osa treiler Chris Rocki ja Samuel L-iga tundus täitsa huvitav.
    Polnud sel esimesel osal häda midagi, täitsa hea idee ja teostus. Sealt edasi, nagu ikka, head ideed ei ole võimalik korduses näidata.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Käisin ja vaatasin filmi Pragisevad vitud, mis räägib teismelistest plikadest, kes üksikuna on kui peksa saanud kassid, aga kambas koos mölisevad, itsitavad ja söövad koguaeg kinos popkorni. Kui saabuvad juurde veel ka samas eas noormehed, siis saab pragisevatest kihistavad tegelased ja möla libiseb veel rohkem.
    Seetõttu tean, et mingitel seanssidel tuleb võtta istekoht kuhugi ettepoole, sest taga käib siis see orgia. Samal ajal jooksis ekraanil film Underwater, mis pidada olema üsna konkreetne Alieni rip-off. Eks ta natuke oli ka, aga samas pean ma ütlema, et South Park tegi seda juba! See film räägib ülbest energiahiiust (kelleks oli tegelikus elus BP), kes puuris nii usinalt, et äratas ellu Chtulu, kes hakkas puurtorne rappima. Filmi eeskujusid on kerge näha - Aliens mõistagi, siis Abyss, siis Cloverfield (kõige tüütum tegelane, kes konstantselt mölises ja lolle nalju viskas oli ka Cloverfieldis see kaameraga jooksnud djüüd). Peaosas on endiselt väga sitt näitleja Kristen Stewart, kes mängib kivinäoga mehaanikut, kes ootamatult satub suure katastroofi keskele. Ellujäänuid on kuus ja nad peavad minema 1,5 kilti sügavamal ja kaugemal asuvasse baasi.
    Kuni laskumise lõpuni on kõik maruvinge ja põnev, sinnamaani pole siis aru saada, et midafakki toimub. Tore ja klaustrofoobiline. Sealt edasi läheb veidi lapangusse ja pimedas hakkavad selle filmi alienid laamendama. See osa ongi kõige igavam ja kohati ka ebaloogilisem. Seejärel jõutakse baasi ja seal hakkab lõppmürgel, mis on juba taaskord täitsa okei, kuigi lõpus ka sellise emotsiooniga, et "tra, teil tegelastel viga on". Samas see lõpuosa oli piisavalt pingeline, et kas vitud lõpetasid prõksumise või ma lihtsalt ei pannud seda enam tähele.
    Tisse ei näinud, Kristen Stewart oli pidevalt aluspesus. Selline B-õudukas.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Uncut Gems, millega Adam Sandlerile ennustati parima meesoskaristi nominatsiooni ja mis on ka Netflixis saadaval, läks alles nüüd vaatamiseks ja oli tegelikult igati ka vaatamist väärt. Esmalt üsna hüpliku mulje jättev film juveelimüüjast huiarist, kes skeemitab end kapitaalselt üle kõrvade pasa sisse. Sandler meenutab veidi Al Pacino teatuid rolle, kaasa lööb ka Kevin Garnett, kes mängib iseennast ja ilmselt teeb ka parima sporditähest näitleja rolli. Pean tunnistama, et mingi hetk tundsin, et ma ei saa enam aru, et mitu kihti Sandleri kehastatu juveeliärikas end ümber keskkoha sisse on keeranud, aga lõpplahendus on veidi wow ja elamust pakkuv. Mis veidi häiris, et see Oneothrix Point Neveri elektrooniline muusikataust ajas veidi kettasse, sest meenutas meeleolult Õnnelind Flamingot ja muud säärast omaaegset 80ndate modernset kiibitsemist.
    Ilmselt senise aasta parimaid filme ja selline, mida peaks kohe üle vaatama.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Stokil on imelik huumorisoon ja ta vaatab imelikke filme, aga ma läksin eile õhtul veel kinno. Üldiselt olin sitas seisus, kuna suuremas osas seansse olid "Talved", mingid vene filmid või siis filmid, mida juba nähtud. Seega võtsin sammud Sõpruse poole, kus jooksis valgel linal soomlaste Koerad ei kanna pükse. Pean tunnistama, et filmivalikule aitas kaasa Filmikägu saade, kus selle kohta öeldi, et tegu on äärmiselt häiriva filmiga, mis on alla 16 keelatud. Kinokülastajad olid sest ilmselt valesti saanud, sest vaatajaid oligi umbes-täpselt 16.
    Kõigepealt - filmis oli kaks kohta, kus ma pilgu ära keerasin, kuna need kohad olid eriti üle võlli. Sisust: mees magab, naine läheb ujuma, naine upub ära, mees üritab teda päästa, aga upub ise ka... peaaegu. Ajahüpe kümmekond aastat ja endiselt deprekas mees üritab enda teismelise tüdrukuga hakkama saada, kui korraga satub ta sadomaso domina juurde, kes teda ootamatult kägistab ja meelemärkuse kaotamise eel meenub mehele, kuidas nad uppunud naisega koos olid. Ja muidugi hakkab sealtpeale mees üha rohkem sellest dominast sõltuvusse sattuma.
    Saalis oli umbes 2 meest, 14 naist ehk naistel on mingi värk selle s&miga, kuid imo oli kogu filmi mõte kuskil mujal ehk siis põhjamaise inimeste kinnises olekus, kus ei räägita enda probleemidest ja see ventileerub mingites imekohtades. Kui välja jätta see, et mingi hetk hakkas veidi igav, siis kokkuvõttes senise filmiaasta üks vaieldamtult parimaid filme. Ilmselt võib ta ka järgmisel aastal olla Oscari kandidaatide seas. Soomlased suhtkoht oskavad, välja arvatud sõjafilme.
    Mis kõige olulisem!!! Tisse ei näinud (vähemalt selgelt mitte)!!!!

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Üldiselt olin sitas seisus, kuna suuremas osas seansse olid "Talved", mingid vene filmid või siis filmid, mida juba nähtud.
    Kooma on visuaalselt ja osaliselt oma mõttelt tip-top. Isegi viimasel seansul magama ei jäänud.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

yessssssssssssssssssssssssssssssssssss
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei saa siiani aru, et Joaquin Phoenixi jokkeri fenomenist.... sa saad parima peaosa rolli eest, mis tehti 10 aastat tagasi kõrvalosana (RIP Ledger) sellistelt, et reaalselt terve maailm rääkis ja isegi kuningas (Nicholson) praises ette ja taha. Võibolla minujaoks lihtsalt muudab kummastavaks selle see, et ma ei saanud Jokkeri fenomenist samuti eriliselt aru ja olin filmis väga pettunud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ei saa siiani aru, et Joaquin Phoenixi jokkeri fenomenist.... sa saad parima peaosa rolli eest, mis tehti 10 aastat tagasi kõrvalosana (RIP Ledger) sellistelt, et reaalselt terve maailm rääkis ja isegi kuningas (Nicholson) praises ette ja taha. Võibolla minujaoks lihtsalt muudab kummastavaks selle see, et ma ei saanud Jokkeri fenomenist samuti eriliselt aru ja olin filmis väga pettunud.
    Olen sinuga mõneti nõus. Kui film oli lõppenud, siis erilisi ovatsioone ja pisarat see ei kiskunud. Näitlejatöö oli muidugi sheff, aga filmi sisuline osa, kui ise mingeid asju sinna juurde pärast ei mõelnud, ala:"Ta tegelikult oli terve selle filmi ajal tegelt hullaris!" jne. Kindlasti tegu hea tükiga, aga kui keegi räägib, et juba sajandi film vms, siis ajab veits naerma.

Parasiit ei ole kuidagi kutsunud vaatama, aga tuleb vist siis "mõnumeetrit" uskuda ja ära vaadata.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

"Parasiit" kolmapäeva õhtul kell 21.30 ETV2

aet süvariik Kasutaja Kenny's Heroes avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2011

Algupärane

Igasugused koomiksifenomenid nagu ka Jokker on üldiselt mõttetu edasitagasi merchi ja raha väntamis üritus. Aga miks too Phoenixi oma väärib austust on puhtalt selle pärast, et see lihtsalt eraldiseisvana on väga hea film. Stsenaarium, atmosfäär, re˛ii, eriti veel näitlejatöö. Suva see, et see karakter tehti hästi ära umbes 10a tagasi, niikuinii tehakse tänapäeval kõike uuesti. Vähemalt üks läks täppi.
    ★★★★★★

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jul 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Parima filmina "Parasiiti" oleks vist Tarantinode jm kõrval liiga naiivne pakkuda?
    ajee siis

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Vaatasin eile veel Harrieti ära, mille peaosaline kandideeris siis parima naisnäitleja kategoorias. Tegu 19. sajandi järjekordse mustanahaliste orjanduslooga, kus pahadel tegelastel on blondid juuksed, sinised silmad. Kus headel tegelastel on koguaeg palved huulil ja õnnetu kaugusse vaatav pilk. Ses osas oli hästi tavaline ja täpselt selline film, mis USAs läheb peale, meile ei jõua isegi kinolevvi. Aga lõpptulemusena pean tunnistama, et täitsa hästi ülesehitatud ja pingeline film. Janelle Monae peksti surnuks, muus osas oli ka täitsa okei.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Aga Oscarite jagamine oli iseenesest maruigav. Kolm tundi mingit suvalist jauru, siis mingid megaigavad tänukõned (Renee Zellweger oli kõige hullem). Ainsad toredad elemendid olid korealaste rõõmupidu ja siis Billie Eilish. Rohkem ma enam end ei piina ja öösel seepärast üleval pole...

2-3-5
    Liitus foorumiga
    Sep 2019

Algupärane

Päev enne Oscareid jagati Independent Spirit Awarde ka. Sandler pani päris hästi seal:

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Jah, kui kõrvutada Dark Knighti filmiga siis muidugi pettunud. Lapsik ja reaalsuskauge fantaasia vs draamafilm- ilmselt polegi ju samale sihtgrupile mõeldud. Ühtlasi pole ka samad karakterid, isegi kui nende nimi on sama.

Meeskonnaliige Kasutaja karl54 avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Minu arvates on Parasiit üks selle kümnendi parimaid filme ja üldse ka suure plaani üks väga tugev film. Ehk lõpuks ometi võitis kõige parem film. See ikka pigem haruldus.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Jah, kui kõrvutada Dark Knighti filmiga siis muidugi pettunud. Lapsik ja reaalsuskauge fantaasia vs draamafilm- ilmselt polegi ju samale sihtgrupile mõeldud. Ühtlasi pole ka samad karakterid, isegi kui nende nimi on sama.
    Eks ma saan su üritusest ära panna aru, aga Dark Knighti filmi maha teha ka päris ei saa läbi lapsikuks tembeldamise. Reaalsuskaugus muidugi, aga mina võrdlesin ikkagi mängitavaid rolle mitte filmi süzeed. Asi taandubki lõpuks maitsele ja vaadates rahva arvamust ja populaarsust, siis mõlemad mehed suutsid ikkagi filmiajaloo mastaabis vinged rollid maha panna.

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Pahadel tegelastel on blondid juuksed, sinised silmad. Headel tegelastel on koguaeg õnnetu kaugusse vaatav pilk.
    Kas Arno Tali on/oli siis paha või hea tegelane?
    Asking the real questions.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kas Arno Tali on/oli siis paha või hea tegelane?
    Asking the real questions.
    Eks ta üks kulak oli.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud