320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Ei mäleta, millal ma viimati oleks näinud mingit komöödiat, kus kogu süzee poleks 100% etteaimatav juba enne filmi algust.
    anna võimalus: http://www.imdb.com/title/tt2179121/?ref_=nv_sr_1

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      Vaatan ära, oskad vihjet anda kuskohast seda vaadata oleks võimalik?

      Nähtud siis ka selline film:
      "The Martian" - 8/10
      Üks viimase aja mõnusamaid filme, mis nähtud. Visuaalselt fantastiline, head näitlejatööd ja erinevalt näiteks "Interstellarist" ka usutav sci-fi lugu. Peale kõige muu sisaldab head huumorit ja ka kamaluga emotsioone.

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        Nägin selle filmi paar aastat tagasi ära, tõepoolest üpris mõnus komöödia. Prantsuse komöödiatest soovitaks veel L'emmerdeur'i ja Le père noël est une ordure'i, mis kuulub muuhulgas ka mu lemmikfilmide hulka.

        Kommentaar


          Hateful Eight. Sisuliselt vastas mees küsimusele, et milline olnuks Marukoerad, kui Tarantinol olnuks toona raha ja tehnikat teha mastaapset filmi. Olgem ausad filmi vaib, sisu ja kaudselt ülesehitus on üpris sarnased. Pagan, isegi osad näitlejad on samad. Ja kuna Marukoerad on ning kardetavasti ka jääb Tarantino tippteoseks, siis antud sarnasused anna julgelt andeks. Sest, pagan võtaks, milline film see on. Nii head dialoogi pole Tarantino kirjutanud alates Pulp Fictionist- viimaste filmide ebamäärane joga on asendunud terava ja vaheda jutuga, kust ei taha ühtegi sõna kaotada. Pinget kruviti korralikult. Film sai minult välja mitu naerupahvakut, mida enamasti kinos naljalt ei juhtu.

          Lisaks näitlejatööd. Kui Tarantinol sageli on näitleja-ansambli koostamine tema üks tugevamaid külgi, siis sellel korral pandi sisuliselt kogu kambaga täppi. Sisuliselt oli toatäis erinäolisi tüüpe, kes kõik kandsid ühel või teisel ajahetkel. Ja kandsid korralikult. Räpase Mackey Shane tegi elurolli, Jackson on alati awesome, Russell-Roth-Madsen on rollides, mis on justkui täpselt neile kirjutatud, Jason Leigh oli super. Ma ei tea, isegi see kuradi Mehhiko Bob, kes pobises terve filmi habemesse, oli megalahe.

          Igatahes. Mul läks 3 tundi lennates ja julgeksin seda pidada Tarantino paremuselt kolmandaks filmiks Marukoerte/Pulp Fictioni järel ning pikalt ülejäänud filmide ees. 9/10

          Kommentaar


            Creed 7/10 - Stallone´i doosi sai kätte (freaking hea roll). Film ameerikalikult tore ning ilus. Mingisugust Rocky wow-effekti ei tekkinud mul filmi jooksul kahjuks. Korra isegi oli veidi lame koht, kui proovisid matkida Rocky Philadelphia jooksu.

            Kommentaar


              Algselt postitas Koopia Vaata postitust
              Nägin selle filmi paar aastat tagasi ära, tõepoolest üpris mõnus komöödia. Prantsuse komöödiatest soovitaks veel L'emmerdeur'i ja Le père noël est une ordure'i, mis kuulub muuhulgas ka mu lemmikfilmide hulka.
              panin listi. eeldan, et mõtled vastavalt '73 ja '82 tehtud filme?

              Kommentaar


                The Hateful Eight - esimesed kolm osa olid igavad. viimased kolm olid head. ei hinda kõrgemalt kui Django. kokkuvõttes ehk venitab ikka kaheksa ära, aga ainult pika vihaga.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                  panin listi. eeldan, et mõtled vastavalt '73 ja '82 tehtud filme?
                  Jah, need. Osade prantsuse komöödiatega on muidugi see jama, et osad naljad on naljakad vaid prantslastele. (või prantsuse keelt oskajatele) Et sellega tasub ka arvestada.
                  L´emmerdeur´is teeb suurepärase osatäitmise Jacques Brel, Le père noël est une ordure on lihtsalt geniaalse teostusega komöödia, mida vaatan põhimõtteliselt igal aastal.

                  Kommentaar


                    Selline film nagu Transsiberian on hinnatud imdb-s 6.7 punktiga. Mina panin 8. Ei hakka spoilerdama aga soovitan inimesele, keda Trans Siberian Railway köidab.

                    Kommentaar


                      The Hateful Eight - Iseenesest käsikiri ja dialoogid olid väga head, näitlejad olid ka kenasti valitud. Mis ei meeldinud, oli filmi käekiri ja mõttetu vägivald. Eriti vägivald. Raiuti käsi otsast, lasti ajusid sodiks, jne. Vanemates vesternites oli see üpris harv nähtus. Et selline asi mulle ei sümpatiseeri.
                      Kuigi film oli minu jaoks Djangoga võrreldes juba edasiminek, siis midagi väga meeldejäävat ei olnud. Aga noh, tore meelelahutus ikka. Hindeks 7/10.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                        Mis ei meeldinud, oli filmi käekiri ja mõttetu vägivald. Eriti vägivald. Raiuti käsi otsast, lasti ajusid sodiks, jne.
                        Võib ju lihtsalt öelda, et Tarantino maitse on liiga vänge sinu jaoks. Muidu kõlab vägivalla üle kurtmine lihtsalt totrana

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                          The Hateful Eight - Iseenesest käsikiri ja dialoogid olid väga head, näitlejad olid ka kenasti valitud. Mis ei meeldinud, oli filmi käekiri ja mõttetu vägivald. Eriti vägivald. Raiuti käsi otsast, lasti ajusid sodiks, jne. Vanemates vesternites oli see üpris harv nähtus. Et selline asi mulle ei sümpatiseeri.
                          Kuigi film oli minu jaoks Djangoga võrreldes juba edasiminek, siis midagi väga meeldejäävat ei olnud. Aga noh, tore meelelahutus ikka. Hindeks 7/10.
                          Mõtlesin et seda se7eni filmi analüüsi on võimatu ületada, aga sa tegid seda jälle! Kelle varikas sa oled? Is this real life?
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            See on Tarantino mis Tarantino. Peaksid juba kõikide ta eelnevate filmide põhjal teadma, et ta toodang ei meeldi sulle.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Võib ju lihtsalt öelda, et Tarantino maitse on liiga vänge sinu jaoks. Muidu kõlab vägivalla üle kurtmine lihtsalt naljakana
                              Et noh, iseenesest ei ole suur hulk vägivalda tingimata filmis vajalik. Kui võrrelda vanade vesternitega. The Hateful Eightis lasti surnukehadesse veel mitu kuuli pärast inimese tapmist, lasti peasid otsast. Vanades vesternites oli üks pauk ja korras. Vägivald lisab filmile vürtsi, kui teda on filmis põhjusega.
                              Aga erilist Tarantino fänni minust vist tõesti ei saa.

                              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                              See on Tarantino mis Tarantino. Peaksid juba kõikide ta eelnevate filmide põhjal teadma, et ta toodang ei meeldi sulle.
                              Edaspidi võtan siis arvesse.

                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Mõtlesin et seda se7eni filmi analüüsi on võimatu ületada, aga sa tegid seda jälle! Kelle varikas sa oled? Is this real life?
                              See, et mul teatud filmide osas sinu ja mõnede teiste inimestega samasugune filmimaitse pole, ei tähenda, et mind olemas pole. Inimesed ongi erinevad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                                Et noh, iseenesest ei ole suur hulk vägivalda tingimata filmis vajalik. Kui võrrelda vanade vesternitega. The Hateful Eightis lasti surnukehadesse veel mitu kuuli pärast inimese tapmist, lasti peasid otsast. Vanades vesternites oli üks pauk ja korras. Vägivald lisab filmile vürtsi, kui teda on filmis põhjusega.
                                Aga erilist Tarantino fänni minust vist tõesti ei saa.



                                Edaspidi võtan siis arvesse.



                                See, et mul teatud filmide osas sinu ja mõnede teiste inimestega samasugune filmimaitse pole, ei tähenda, et mind olemas pole. Inimesed ongi erinevad.
                                Küsimus polegi ju meeldimises, selline üle pingutamine on Tarantino stiil.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X