320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    'The Big Short' - Midagi ülimalt meeldejäävat selles filmis pole, kuid 2015 on üsna kehvake olnud suures plaanis, seega aasta mõttes positsioneerub üsna kõrgel, jah. Montaaž kohati häiris, liiga palju liikuvat kaamerat ja zoomi vestluste ajal. Neljanda seina lõhkumine Margot Robbiega oli lahe. Gosling ja Carell kandsid seda filmi, Pitt oli alakasutatud ega omanud ühtki meeldejäävat stseeni tegelikult. Üle keskmise ok 7/10.

    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Lawrence of Arabia oli muljetavaldav film. Visuaalselt suurepärane ning muusika sobis samuti filmiga väga hästi kokku. Tuleb varuda korralikult aega ning hea on vaadata just suuremalt ekraanilt.


      Lawrence of Arabia

      Kommentaar


        Sai hiljuti sellist filmi vaadatud. Mulle meeldis ning alati ei peagi filmis mingi hullem dialoog käima.
        7/10

        Fino alla fine FORZA JUVE

        Kommentaar


          Põhimõtteliselt kõik Nicolas Winding Refni filmid peale 'Fear X'-i tasuvad vaatamist.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Põhimõtteliselt kõik Nicolas Winding Refni filmid peale 'Fear X'-i tasuvad vaatamist.
            ja arvaks välja ka "Only god forgives".
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
              ja arvaks välja ka "Only god forgives".
              Kindlasti mitte. Ma tean, et ta valmistas paljudele (k.a. mulle) pettumuse peale 'Drive'i ja Refni üldist taset teades kuid see on lihtsalt teistmoodi kogemus ning peale pettumusest ülesaamist vaatasin ma seda filmi uuesti, 2x lausa. Ainuüksi kinematograafiliselt on see film juba nii ilus, et vähegi kinokunsti austav inimene võiks selle ära vaatada. Lisaks veel Cliff Martineze soundtrack. Stoori jääb ilmselt küll paljudele filmi nõrgaks kohaks jah, kuna olgem ausad, pole just väga traditsionaalne lugu. Sellest hoolimata, filmi väärtus kasvas minu silmis peale mitut vaatamist.

              Ning mitte, et see selgitus kandideeriks absoluutsele tõele või ma kahtleks kellegi enda võimetes filmis toimuvat interpreteerida siis peale filmi vaatamist võiks oma mõtete korrastamiseks paarist sellisest videost üle käia:

















              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                The Revenant - vaatasin ära. Ilma eriliste spoilerita hindan filmi kolmes osas. Esimene kolmandik 10/10 . Teine kolmandik 8/10 ja kolmas kolmandik -aka hollyvuudi kohustuslik juustu hetk" oleks võinud vabalt olemata olla ja film poleks midagi kaotanud 6/10. Kokku võib teosele 8 ära panna, aga veelkord see lõpp, miks rikkuda nii hea film ära sellega :/.

                Eelmise aasta kuld siis läheb ritta kuidagi nii et Ex Machina / Revenant / Mad Max/ Hateful 8.
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  'The Big Short' - Midagi ülimalt meeldejäävat selles filmis pole, kuid 2015 on üsna kehvake olnud suures plaanis, seega aasta mõttes positsioneerub üsna kõrgel, jah. Montaaž kohati häiris, liiga palju liikuvat kaamerat ja zoomi vestluste ajal. Neljanda seina lõhkumine Margot Robbiega oli lahe. Gosling ja Carell kandsid seda filmi, Pitt oli alakasutatud ja ei omanud ühtki meeldejäävat stseeni tegelikult. Üle keskmise ok 7/10.

                  Kui see film ei jää meelde, kui selles filmis pole midagi meeldejäävad, siis on lihtsalt kahju.
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Ma olen vist midagi maha maganud.
                    Viimati nägin ma X meeste filmi vast mingi kümmeKond aastat tagasi ja siis oli seal Wolverine ja kompanii. Nüüd Deadpoolis näidati mulle X meestena hõbedast vene Argo Aderit ja Sinead Oconnorit. Mis teema on?

                    Kommentaar


                      Olen siin vahepeal kaks Marxi Brotherite filmi ära vaadanud, Duck Soupi ja Horse Feathersi. Enamikele küllap juba tuttavad teosed.
                      Duck Soupi arvaks veidi paremaks, aga ka Horse Feathers tasub kindlasti ära vaadata, kes näinud pole.

                      Marx Brotherite näol on tegu komöödigrupiga, mille kuulsaimad teosed jäävad 1930ndatesse aastatesse. Marxi Brothereid oli kokku viis, kuulsaimad neist Groucho Marx, Chico Marx ja Harpo Marx.



                      Kolm Marxi Brotherit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                        Ma olen vist midagi maha maganud.
                        Viimati nägin ma X meeste filmi vast mingi kümmeKond aastat tagasi ja siis oli seal Wolverine ja kompanii. Nüüd Deadpoolis näidati mulle X meestena hõbedast vene Argo Aderit ja Sinead Oconnorit. Mis teema on?
                        X-mehed on suur ja muutuv kooslus. Tõenäoliselt eksisteerivad edasi ka Wolverine ja kompanii, kuid antud filmi tarbeks valiti suhteliselt alakasutatud Colossus (siiski üks tuntumaid X-mehi) ja too tüdruk, kes ilmselt valiti, sest tal on lahe nimi, aga muidu suhteliselt tundmatu mutant.

                        Kommentaar


                          Keegi juba Klassikokkutulekut on näinud? Tasub minna? Näiteks võiks alustada sellest, et kas nalja saab ja tisse näeb? Agendil on ilmselt see viimane näitaja teada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                            Keegi juba Klassikokkutulekut on näinud? Tasub minna? Näiteks võiks alustada sellest, et kas nalja saab ja tisse näeb? Agendil on ilmselt see viimane näitaja teada.


                            Ralf kirjutas eile, et kohutav pask aga tisse oli vist näha.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Tisse näeb (2x päris + Grete Kleini omad rinnahoidjas) ja nali oleneb su naljasoonest ja vanusest (jalaga tagumikku nalju on palju). Mina pole selgelt sihtgrupp sellele filmile kuna olen 15 aastat liiga noor selle filmi jaoks. 35-40 aastased lasid sellised kajakaid üle saali et jube. Genka oli hea. Sisu täis klišeesid. Ehk kokkuvõtte ei midagi erilist.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Tisse näeb (2x päris + Grete Kleini omad rinnahoidjas) ja nali oleneb su naljasoonest ja vanusest (jalaga tagumikku nalju on palju). Mina pole selgelt sihtgrupp sellele filmile kuna olen 15 aastat liiga noor selle filmi jaoks. 35-40 aastased lasid sellised kajakaid üle saali et jube. Genka oli hea. Sisu täis klišeesid. Ehk kokkuvõtte ei midagi erilist.
                                Onu Heinode populatsioon siiski ohus ei ole, tundub.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X