320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zelee Vaata postitust
    Tisse näeb (2x päris + Grete Kleini omad rinnahoidjas)ja nali oleneb su naljasoonest ja vanusest (jalaga tagumikku nalju on palju). Mina pole selgelt sihtgrupp sellele filmile kuna olen 15 aastat liiga noor selle filmi jaoks. 35-40 aastased lasid sellised kajakaid üle saali et jube. Genka oli hea. Sisu täis klišeesid. Ehk kokkuvõtte ei midagi erilist.
    No siis on minek! Aga jah. Kui talumatult halb pole, siis lõppkokkuvõttes eesti filmi puhul sellest viiekast kahju pole.

    Kommentaar


      Vaatasin "Vehkleja" ära millalgi ja ütleme nii et arusaadav miks see mingeid gloobuseid ja balooon d'ore ei saanud. Täielik ajaraiskamine ja ei oska öelda mis sihtgruppi see üldse tõmmata võiks.

      Sisu pask. Naitlejatöö pask.

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Sisu paks. Naitlejatöö pask.
        Sisu paks? Näitlejatöö pask? Midagi läks sassi?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          läks jah sassi. Sisu oli pask mitte paks

          Kommentaar


            Algselt postitas ericbana Vaata postitust
            Keegi juba Klassikokkutulekut on näinud? Tasub minna? Näiteks võiks alustada sellest, et kas nalja saab ja tisse näeb? Agendil on ilmselt see viimane näitaja teada.
            Ise nägin sama filmi soome versiooni ja pidin pettuma. Liiga palju labast huumorit.
            Mingi ime läbi käis seda filmi vaatamas üle poole miljoni inimese. Iseenesest on ju klassikokkutulek selline teema, mille põhjale on hea mingi humoorikas lugu kirjutada.

            Vehkleja film oli siin Soomes raamatukogus täitsa laenutatav ja sai see siis läbi vaadatud. Pisut üllatas, et nii läila film nii suurt tähelepanu on saanud. Suht sama lugu nagu Mandariinidega minu jaoks. Mina nende filmide headust ei taju, kuigi selline ajastu tabamine õnnestub neil isegi üllatavalt hästi aga sisu pool jääb liiga nõrgaks mu meelest.

            Viimastest vaatamistest üllatas positiivselt pixari Inside Out. Väga vaadatav ka täiskasvanutele ning lapsevanematele ja lastele ütleks isegi, et must see movie.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
              Viimastest vaatamistest üllatas positiivselt pixari Inside Out. Väga vaadatav ka täiskasvanutele ning lapsevanematele ja lastele ütleks isegi, et must see movie.
              Väga nõus, äärmiselt südamlik ja ilus lugu. Aasta parim animatsioon kindlasti. Viimati oli Pixaril nii täiskasvanuliku alatooniga film üle viie aasta tagasi - 'Up'.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                'Bridge of Spies' - kurat kui närvi ajavad sellised tehniliselt tänapäeva teleseriaali tasemel, tõestisündinud lugude põhjal tehtud PG-13 filmid. Eelmisest aastast tulevad kohe meelde 'Unbroken' ja 'Imitation Game' - 5/10.
                Teleseriaali tase tänapäeval on päris heaks läinud, aga see oli ikka valus sitt. Kõige toredam oli lõpp, ma ei mõtle filmi lõppu, vaid kui tuli Directed by... Meil prouaga oli pikk arutelu, et kas selle rezissöör on, minu pakkumine oli mõni skandinaavia uustulnuk, aga võta näpust. Hr. Spielberg. Ja et 6 Oscari kandidaat jne jne. Ühesõnaga pärast esimest 10-15 minutit läks täielikuks komöödiaks.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas zelee Vaata postitust
                  Tisse näeb (2x päris + Grete Kleini omad rinnahoidjas) ja nali oleneb su naljasoonest ja vanusest (jalaga tagumikku nalju on palju). Mina pole selgelt sihtgrupp sellele filmile kuna olen 15 aastat liiga noor selle filmi jaoks. 35-40 aastased lasid sellised kajakaid üle saali et jube. Genka oli hea. Sisu täis klišeesid. Ehk kokkuvõtte ei midagi erilist.
                  Oota, Grete Kleini omasid näeb aint rinnahoidjas vä?

                  Kommentaar


                    Gerli Rosenfeldi omasid näed selle asemel taas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      Vaatasin "Vehkleja" ära millalgi ja ütleme nii et arusaadav miks see mingeid gloobuseid ja balooon d'ore ei saanud. Täielik ajaraiskamine ja ei oska öelda mis sihtgruppi see üldse tõmmata võiks.

                      Sisu pask. Naitlejatöö pask.
                      +1
                      Täiesti möla film.

                      Kommentaar


                        Vaatasin ära oskaritele kandideerivad Creed-i ja Brooklyn-i. Esimene oli filmina suht saast. 100% Klisheed ja ila täis punnitatud toode. Poksitseenid olid ka jätkuvalt kõige ebaloogilisemad ja ebareaalsemad asjad mis filmilindile talletatud. Isegi esimestes Rockydes vist kasutati elementaarset kaitseoskust, nüüd aga on selle peale täielikult vilistatud ja tiitlivõitjad peksavad üksteise mordoreid lahti ilma ühtegi kaitseliigutust tegemata. Ainus positiivsem asi oli Stallone näitlemine. Pole teda varem näitlemas näinud, aga siin filmis ta tõesti oli juba nagu päris. Soovitan selleasemel kindlasti vaadata pigem Southpawd. Creedile panin puhtalt Stallone näitlemise eest hindeks 4, Southpaw sai hindeks 7.
                        Brooklyn-i peal ei viitsiks pikemalt peatuda, kui ainult sooviks aru saada, mille eest see film oskarile kandideerib? Lamp naistekas ohtra iiri aktsendiga. Sisu oli eimidagi ütlev, aeglane ja igav. Esimesed 30 minutit oli suur tung filmi vaatamine katkestada. Lõppkokkuvõttes nagu midagi treiti valmis, aga kindlasti jäi lahjaks. Hinne 5

                        Selle prügi asemel on viimati vaadatud filmidest olnud päris hea "Vozvrashchenie". Korralik hinne 7 film. Actionit ei saa, küll saab palju kaasa mõelda ja filosofeerida.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                          Ma olen vist midagi maha maganud.
                          Viimati nägin ma X meeste filmi vast mingi kümmeKond aastat tagasi ja siis oli seal Wolverine ja kompanii. Nüüd Deadpoolis näidati mulle X meestena hõbedast vene Argo Aderit ja Sinead Oconnorit. Mis teema on?
                          Üllatavalt hea film. Mõnus meelelahutus. Kindlasti võtke võsukesed kaasa, kui lähete vaatama... või siis mitte - välk, pauk ja sitaauk... kui lühidalt toimuvat kirjeldada.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Käisin ka täna Klassikokkutulekut vaatamas...

                            Kirjutan suht alla siin varasemate kirjutajate arvamusega. Ei midagi vapustavat. Samas mitte ka täis-crap.
                            10 palli skaalal annaksin mingi 6,5 ilmselt. Kahju pole, et vaatama läksin. Samas pole ka selgelt minu cup-of-tea sellised filmid, st et kui selliste filmide austaja olete, siis don't take my word for it. Mulle meeldivad rohkem ikka filmid mis mõtlema panevad.
                            Võiks öelda, et selline Eesti versioon Hangoverist (film, mille fenomenist tegelikult kunagi aru pole saanud). Natukene rohkem oli selliseid lihtsakoelisemaid nalju (või siis jalaga-perse nagu mõned selle kohta ütleks). Samas suurem osa filmist suutis olla üsna selline realistlik ja midagi, mis võiks üsna tõenäoliselt ka pärismaailmas juhtuda, ainult mõnel pool läks sellelt rajalt asi rappa.

                            Lühidalt kokku võttes - nalja saab, törts keppi ka. Natukene selle nalja asjaga siin-seal üle pingutatakse ja minu maitse juures labaseks läks, aga samas pühapäeva hommikul keskpärases pohmakas olles kõlbas vaadata küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              The Revenant - vaatasin ära. Ilma eriliste spoilerita hindan filmi kolmes osas. Esimene kolmandik 10/10 . Teine kolmandik 8/10 ja kolmas kolmandik -aka hollyvuudi kohustuslik juustu hetk" oleks võinud vabalt olemata olla ja film poleks midagi kaotanud 6/10. Kokku võib teosele 8 ära panna, aga veelkord see lõpp, miks rikkuda nii hea film ära sellega :/.
                              +1
                              visuaalselt muidugi masterpiece, dicaprio vs karu on üks ägedamaid võitlusstseene läbi aegade, aga kogu lõpp on selline juust, et anna abi.

                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Brooklyn-i peal ei viitsiks pikemalt peatuda, kui ainult sooviks aru saada, mille eest see film oskarile kandideerib? Lamp naistekas ohtra iiri aktsendiga. Sisu oli eimidagi ütlev, aeglane ja igav. Esimesed 30 minutit oli suur tung filmi vaatamine katkestada. Lõppkokkuvõttes nagu midagi treiti valmis, aga kindlasti jäi lahjaks. Hinne 5
                              +1
                              ainus positiivne asi, mida filmi juures saaks kiita on peategelase näitlejatöö, mis on äramainimist väärt. vaadates ei teadnud, et tegu on oscarinominendiga ja kui seda paar päeva hiljem nägin, siis oli totaalne "wtf" tunne. sesmõttes kui Revenant on aasta parim film (eeldusel, et ta võtab parim filmi oscari) ja Brooklyn on aasta 8 parima filmi hulgas, siis pole midagi muud teha kui tõdeda, et üks erakordselt sitt filmiaasta on olnud.

                              Kommentaar


                                Selle Revenandi lõpu suhtes, et juba filmi vaatamise vältel, kui Leo sinna kindlusesse jõudis, hakkasin mõtlema, et kuidas siis nüüd see lõpp küll lahendatakse. Et peale seda tohutult realistlikku, üksikasjalikku, luubi all näidatud groteski ning aeglast piinlemist, mis oli kõik kinolinal seni nägematu, on igasugune matt-lõpp filmile määratud olema anti-kliimaks. Hästi peegeldab seda mu meelest viimane pilk kaamerasse - nagu et 'noh, tehtud, mis nüüd siis?'
                                Variant oleks lõigata ära mingil momendil, kus Leo ütleb, et ei raisk ma lähen talle järgi. Aga siis jääb suurem enamus kinotarbijaid wtf momenti, et 'mis nüüd siis lõpus ikkagi juhtus??'
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X