320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huh, ma vaatan ka kuskil ~150 filmi aastas, aga nendest ehk vaid 10-20% on viimase aasta väljalase.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Huh, ma vaatan ka kuskil ~150 filmi aastas, aga nendest ehk vaid 10-20% on viimase aasta väljalase.
      Seda ma ei tea mitu filmi ma aastas arvuliselt vaatan, ma pidasin silmas palju mul produktsiooniaasta numbri all kokku hetkel on. Ehk jah, aastas arvuliselt vaatan ilmselgelt vägagi palju rohkem kuna vanemad lüngad tahavad ka stabiilselt täitmist.

      2005 - 90
      2006 - 108
      2007 - 157
      2008 - 189
      2009 - 142
      2010 - 155
      2011 - 144
      2012 - 141
      2013 - 168
      2014 - 160
      2015 - 88

      Üldse kokku on ratingu saanud IMDB-s 2300 teost hetkel (sarjadele ja lühifilmidele hindeid ei pane).
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        wtf is this shit

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          wtf is this shit
          See on Paul Feig. Paul Feig on lavastaja kes arvab, et Melissa McCarthy on kohutavalt naljakas näitleja kuna ta on paks. Ja naine. Paks naine kes teeb rõvedaid nalju. Ta on meile pakkunud sellised suurepärased filmid nagu "Bridesmaids", "The Heat" ja "Spy". Buduaarichickid naeravad omal neerud paigast kui nad näevad Paul Feigi filme. Inimene kes maksab vabatahtlikult Paul Feigi filmide eest raha, peaks saama 6 kuulise kinobänni.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Olen selle filmi kohta vastakaid arvamusi kuulnud, ent mulle Kubricku Barry Lyndon vägagi meeldis. 9/10

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Inimene kes maksab vabatahtlikult Paul Feigi filmide eest raha, peaks saama 6 kuulise kinobänni.
              Oo millised võimsad avaldused.

              Kommentaar


                Pole küll otseselt film, aga erinevaid filmitegelasi palju.

                Kommentaar


                  Sai ka siis "Klassikokkutulek" ära vaadatud. Selline tubli 6/10, täitsa okey meelelahutus ja tore näha mittetüüpilist kodumaist filmi, mis ei veni nagu tatt ja ei ürita meeleheitlikult kunstipärane ja sünge olla. Suhteliselt selline "Hangover" stiilis jant. Muidu osad naljad on labased, osad näitlejatööd täiesti kohutavad, aga igav ei hakanud ja paar korda isegi sai naerda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    Seda ma ei tea mitu filmi ma aastas arvuliselt vaatan, ma pidasin silmas palju mul produktsiooniaasta numbri all kokku hetkel on. Ehk jah, aastas arvuliselt vaatan ilmselgelt vägagi palju rohkem kuna vanemad lüngad tahavad ka stabiilselt täitmist.

                    2005 - 90
                    2006 - 108
                    2007 - 157
                    2008 - 189
                    2009 - 142
                    2010 - 155
                    2011 - 144
                    2012 - 141
                    2013 - 168
                    2014 - 160
                    2015 - 88

                    Üldse kokku on ratingu saanud IMDB-s 2300 teost hetkel (sarjadele ja lühifilmidele hindeid ei pane).
                    Jeesus Kristus, kust sa selle aja leiad :P See on enamvähem film igal teisel päeval tempo.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                      Jeesus Kristus, kust sa selle aja leiad :P See on enamvähem film igal teisel päeval tempo.
                      +1. Ma juba pikalt mõelnud kust inimesed nii palju aega leiavad filmide vaatamiseks + kas selline asi pika peale ära ei tüüta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                        Jeesus Kristus, kust sa selle aja leiad :P See on enamvähem film igal teisel päeval tempo.
                        Jaanuaris 2016 vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt 4 tundi ja 10 minutit päevas. Selle taustal keskmiselt päevast ühe tunni kulutamine filmile ei tundu ju midagi ulmelist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Jaanuaris 2016 vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt 4 tundi ja 10 minutit päevas. Selle taustal keskmiselt päevast ühe tunni kulutamine filmile ei tundu ju midagi ulmelist.
                          Ma kaldun arvama, et see keskmine 4 tundi ja 10 minutit tuleb suuresti nendest, kes ala 18 paiku koju jõuavad, telekas taustaks mängima ja siis enne magama minekut 22 paiku kinni läheb.

                          Ja ma ei ütleks, et ~160 filmi aastas palju oleks. Nädalas 3 filmi umbes. Ala laupäeval, pühapäeval ja siis kord nädala sees. Mu rekord on vist jutti 3 filmi ära vaadata, kuigi jah siis järgmine kord vaatan võibolla järgmine kuu alles.

                          -e-: Huvi pärast vaatasin, et olen imdb-s 82 filmi hinnanud(üritanud kõik filmid, mida vaadanud ära hinnata), ning liitunud 1 aasta ja 1 kuu tagasi. Ehk siis minul tuleb kuskil ~80 filmi aastas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Jaanuaris 2016 vaatasid Eesti elanikud televiisorit keskmiselt 4 tundi ja 10 minutit päevas. Selle taustal keskmiselt päevast ühe tunni kulutamine filmile ei tundu ju midagi ulmelist.
                            Nojah, eks see ole eelistuste asi, ma lihtsalt enda elu puhul vaatan, et kui ma tahaks kõikide oma hobidega tegeleda + veel tööl käia + veel perega ka tegeleda, siis no läheb hästi kui kuus paar filmi näeb.
                            Telekast pole juba paar aastat peale jalka mitte midagi vaadanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                              Nojah, eks see ole eelistuste asi, ma lihtsalt enda elu puhul vaatan, et kui ma tahaks kõikide oma hobidega tegeleda + veel tööl käia + veel perega ka tegeleda, siis no läheb hästi kui kuus paar filmi näeb.
                              Telekast pole juba paar aastat peale jalka mitte midagi vaadanud
                              Aga kui inimese hobi ongi filmid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Aga kui inimese hobi ongi filmid?
                                Siis muidugi, ütlesin ju, et eks see ole eelistuste teema, lihtsalt ma isiklikult ei suudaks elu sees ühe asjaga nii intensiivselt tegeleda. Eriti arvestades seda, et no häid filme ju ei tule ju nii palju, et iga teine päev midagi vaadata oleks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X