320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Siis muidugi, ütlesin ju, et eks see ole eelistuste teema, lihtsalt ma isiklikult ei suudaks elu sees ühe asjaga nii intensiivselt tegeleda. Eriti arvestades seda, et no häid filme ju ei tule ju nii palju, et iga teine päev midagi vaadata oleks.
    Aga mitu jalkamängu aastas vaatad keskmiselt?

    Kommentaar


      Algselt postitas Planche Vaata postitust
      Aga mitu jalkamängu aastas vaatad keskmiselt?
      No see sõltub nüüd kindlasti sellest kas suvel on mõni suurturniir. Ilma selleta üritan vaadata enamik Barcelona mänge (muidugi alati ei õnnestu) nati ka muud La Liga kraami ja Tottenhami mänge. Äkki mingi 50 ringis?


      E: a ja muidugi ei ole need jalkamängude vaatamised sellised, et millegi muuga ei tegele, kas jookseb striim või telkust jalka ja samal ajal on mingi multitasking tavaliselt ka, kas teen süüa perele, mängin lapsega vms. Päris sellised mängud, mida filmilikult naudin on äkki mingi 10-15 max.

      Kommentaar


        Isegi kui sõpakaid ei arvesta, siis ainuüksi Barcelona mängib hooajal üle 60 mängu. Et kui 50 ringis tuleb mänge kokku, siis kas sa a) skipid päris palju Barca mänge või b) sisuliselt ei vaata muud La Ligat, CLi või Premmi (Tottenhami)

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Isegi kui sõpakaid ei arvesta, siis ainuüksi Barcelona mängib hooajal üle 60 mängu. Et kui 50 ringis tuleb mänge kokku, siis kas sa a) skipid päris palju Barca mänge või b) sisuliselt ei vaata muud La Ligat, CLi või Premmi (Tottenhami)
          Nagu ma ütlesin, ma üritan vaadata, aga palju ei jõua ja pigem vaatan highlightse järgmine päev, skoore jälgin sofascore/livescorist, sõltub väga palju ka muudest tegemistest. Näiteks tavaliselt ei ole võimalik midagi vaadata nädalavahetustel 15-18.00 ja kui siis juhtub mäng olema, pole midagi teha.
          Et olla täpne, siis vaatasin selle aasta statistikat. Barcelona on mänginud 19 mängu, nendest olen näinud täies pikkuses 10t. Lisaks siis veel äkki mingi 6-7 Premieri mängu

          Kommentaar


            Nojah, lõpuks on ikkagi nii, et sa võtad oma võimalustest lähtuvalt, et need olekski nagu teatud "normaalsuse" piir millest teisiti tekib küsimus "a kust sa selle aja võtad" või "miks sa nii palju midagi teed".
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              No see sõltub nüüd kindlasti sellest kas suvel on mõni suurturniir. Ilma selleta üritan vaadata enamik Barcelona mänge (muidugi alati ei õnnestu) nati ka muud La Liga kraami ja Tottenhami mänge. Äkki mingi 50 ringis?


              E: a ja muidugi ei ole need jalkamängude vaatamised sellised, et millegi muuga ei tegele, kas jookseb striim või telkust jalka ja samal ajal on mingi multitasking tavaliselt ka, kas teen süüa perele, mängin lapsega vms. Päris sellised mängud, mida filmilikult naudin on äkki mingi 10-15 max.
              Damn, vaatasin seepeale, et palju mul mullu (2014/15) jalkamänge kokku kommenteerida tuli. Sain kokku 85. Ehk kui ma räägin kõigile, et ma tegelikult ei viitsi abs. jalkat vabal ajal vaadata ja üleüldse, siis tänu telele olen ma ka mingist jalkakorüfeedest suurema käibega djüüd.

              Ja ma ei hakka neid mänge isegi aega ümber arvutama. Oeh, ikka teen. Korruta kahega, liida 1,5 tundi transpordile kuluvat ja saadki kokku, et aastas kulub kommenteerimisele 12,5 päeva.

              Kommentaar


                No see sõltub nüüd kindlasti sellest kas suvel on mõni suurturniir. Ilma selleta üritan vaadata enamik Barcelona mänge (muidugi alati ei õnnestu) nati ka muud La Liga kraami ja Tottenhami mänge. Äkki mingi 50 ringis?
                Õige jah. Eesti koondise mängude vaatamiseks õige multikultuurlane ei alanda ennast.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                  Õige jah. Eesti koondise mängude vaatamiseks õige multikultuurlane ei alanda ennast.
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                    Õige jah. Eesti koondise mängude vaatamiseks õige multikultuurlane ei alanda ennast.
                    Jutt käib telekast mängude vaatamise kohta. Eesti kodumängudel olen alati staadionil ja enamik võõrsilmänge on ka nähtud läbi teleka. Hoopis eraldi teema on suurvõistlused ala EM jms (mainisin ka seda enne) ja ka kvalifikatsiooniturniirid nendele.

                    Kommentaar


                      Jutt käib telekast mängude vaatamise kohta. Eesti kodumängudel olen alati staadionil ja enamik võõrsilmänge on ka nähtud läbi teleka.
                      Siis on teine asi, vabandan.

                      Kommentaar


                        Vaatasin eile õhtul ära Euroopa filmiauhindadele kandideerinud filmi "Lobster". Colin Farrelliga peaosas teos rääkis düstoopilisest linnast, kus üksikud inimesed suunatakse hotelli, et nad leiaksid endale 45 päeva jooksul kaaslase or else muudetakse nad loomaks ja saadetakse metsa elama.
                        Film räägib siis ühiskondlikust survest olla alati kellegagi koos. Ka siis, kui tegelikku emotsiooni pole või kui suhe baseerub valel. See selleks, aga film ise on kuradi naljakas, kuradi küüniline ja parajalt ka depressiivne. Nautisin iga minutit täielikult ja kiidan filmi ka siinkohal taevani.

                        Kommentaar


                          Apocalypse Now Redux. Vietnami sõjast räägib. Meistriteos.


                          9/10

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            See on Paul Feig. Paul Feig on lavastaja kes arvab, et Melissa McCarthy on kohutavalt naljakas näitleja kuna ta on paks. Ja naine. Paks naine kes teeb rõvedaid nalju. Ta on meile pakkunud sellised suurepärased filmid nagu "Bridesmaids", "The Heat" ja "Spy". Buduaarichickid naeravad omal neerud paigast kui nad näevad Paul Feigi filme. Inimene kes maksab vabatahtlikult Paul Feigi filmide eest raha, peaks saama 6 kuulise kinobänni.
                            Sõitsin bussiga ja vaatasin, et, oh, The Heat, vana hea gängsterifilm. Aga oli hoopis Paul Feigi oma. Vaatasin lõpuni, üsna lame. Ehk üks ühele madalalaubalistele meestele tehtavate filmide sarnane, mis on aga tehtud naistele. Seega, noh, eks kannab ilmselt enda eesmärgi välja.

                            Kommentaar


                              Gods of Egypt - türa! Kui raske on teha ühte korraliku fantaasiafilmi?

                              Sul on korralikud näitlejad. Sul on seksikad näitlejannad. Sul on plönni. Sul on miljardi teenimiseks filmi pealkirjast puudu ainult "sexy" ja "rich".
                              Sa paned kogu selle kraami nõnda kokku, et 300+ istekohast saalis on täidetud 8, kes lootsid saada oma ajurakkudele puhkust. Kuid filmi lõppedes olid kõik üksmeelselt nõus kino maha põletama, et sellist paska näidatakse.

                              Harmooniat pole, näitlejatel on pohhui, imalus nihutas piire, osad efektid on joonistatud rasvakriitidega. Film algas paljulubavalt.

                              Puhas Betradari teema.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Indiana Jones will return to the big screen on July 19, 2019, for a fifth epic adventure in the blockbuster series. Steven Spielberg, who …Read More

                                Kommentaar

                                Working...
                                X