320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Ma olen väsinud vihkamast?
    Kaks küsimust.

    1. Mis laul raadiost tuleb: https://youtu.be/nZ2j0h_d9K0?t=3192
    2. Ja mis loost antud filmi põhimuss tuleb?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      1.
      2. originaalmuusika by Ivo Vanem ja Toomas Vanem. algab nagu INXS - Never Tear Us Apart või siis Queen - The Show Must Go On.

      (otsisin sama asja paar aastat tagasi)
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Käisin kinos X-meeste Apokaalküpsist vaatamas ja ma ei jäänud ausalt rahule. Jah, mul on nende frantsiisikatega veidi raske seis, aga X-mehed on vist ainsad, mida ma olen siiani ära vaadanud ja mõningad on neist isegi jummala lahedad olnud (ärge küsige, et milline, kuna nad on mul sassis).
        Ühesõnaga on filmi sisu selline, et mingid värdjatest rätipead posivad mingi värdjast vanaaegse mutandi üles, kes tahab kõiki ära tappa. Seejärel käib sigaigav arendus, et mis vahepeal peategelastega juhtunud on ja miks pooltel neist liiv važiinis on. LIsaks saab konstantselt teada, et x-meheks oleks on ilge needus ja kõik on koguaeg vingus. Siis saavad vahepeal jubedalt arenenud tegelased kokku, et mingeid vanu ja lahendamata pingeid mõista anda. Tegelasi on seejuures ilmselgelt liiga palju. Ja siis sõidetakse faking Kairosse ja kakeldakse, vahetatakse pooli, leitakse uusi võimeid ja kõik on tilulilu. Igast stseenist on näha meeletut rahasummat, ükski tegelane ei ärata mingitki tunnet, et võiks lahe olla ja siis saab film läbi. Aa, vahepeal hüppavad täiesti seosetult läbi Stryker ja Logan. Lisaks on filmis mingeid lolle eneseiroonaid ja viiteid "tulevikule", ala kus see punapea nägi ärajooksvat Loganit ja ütleb, et loodetavasti me teda enam kunagi ei näe.
        Poole peal võitlesin unega ja lisaks kõigele ei suutnud ma end kuidagi Imaxis mugavalt sisse seada. Vähemalt sai enne filmi plakati ja X-meeste muffini. Limpsi sai ka.
        Ja ehkki film pole koomiksifilmide standardi järgi liiga pikk (2 tundi ja 15 minti), siis mingi hetk tekkis küll tunne, et see aeg ei liigu üldse edasi.

        Kommentaar


          Rääkige parem, et mida kvaliteetset lähima paari kuu jooksul Kosmose IMAX saali tuleb? Peaks mingi kvaliteetse ja kellade ja viledega vilmuti välja valima.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Warcraft?
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Warcraft?
              Mõtlesin isegi selle peale, aga ehk on suvel midagi veel vingemat tulemas?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Ei usu. Vaevalt, et Independence Day huvitavam oleks?
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Kui neid treilereid vaadata, siis tundus Suicide Squad isegi enamvähem lõbus. Warcraft tundus kuidagi eriti loll. Independence Day ka pigem loll. Samas, noh, tänapäeval ongi treilerid filmidest paremad.

                  Kommentaar


                    Mulle piisas ID- 2 treileri nägemisest, et mõista järjekordset raha kokkuhoidu. Jääb kinos käimata!
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      Tarzan!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Devil Vaata postitust
                        Tarzan!
                        https://www.youtube.com/watch?v=iOIGAQpeaZE Ajee!

                        Kommentaar


                          As we approach the final months of 2016, it’s time to look back at the films our critics have so far rated the finest


                          (krt ise olen sealt ainult ühte näinud, kuhu kaob aeg)
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Kàisin Warcrafti vaatamas. Tòeline piin.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Kàisin Warcrafti vaatamas. Tòeline piin.
                              Sa pole ainuke.

                              Kommentaar


                                Kas keegi tõesti suudab veel võtta seda riski ja minna mängu põhjal tehtud filmi vaatama? Millal sellest varem head tulnud on?
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X