320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas elx Vaata postitust
    Kas keegi tõesti suudab veel võtta seda riski ja minna mängu põhjal tehtud filmi vaatama? Millal sellest varem head tulnud on?
    Tasuta sai...

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Rääkige parem, et mida kvaliteetset lähima paari kuu jooksul Kosmose IMAX saali tuleb? Peaks mingi kvaliteetse ja kellade ja viledega vilmuti välja valima.
      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Warcraft?
      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Kàisin Warcrafti vaatamas. Tòeline piin.
      Algselt postitas Marduk Vaata postitust
      Sa pole ainuke.
      Ühesõnaga - küsin uuesti. Mida kvaliteetset Kosmose IMAXisse lähiajal oodata on? Tahaks selle saali võimed proovile panna, aga mitte nii, et ajusurma peaksin kogema.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Algselt postitas elx Vaata postitust
        Kas keegi tõesti suudab veel võtta seda riski ja minna mängu põhjal tehtud filmi vaatama? Millal sellest varem head tulnud on?
        Mine ütle Van Dammele näkku, et Street Fighter oli sitt!

        Kommentaar




          Hehe, Rotten Tomatoesi järgi pole ühtegi filmi, mis isegi üle 50 prossa saanuks...

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...on_video_games

            Hehe, Rotten Tomatoesi järgi pole ühtegi filmi, mis isegi üle 50 prossa saanuks...
            Silent Hill on täitsa vaadatav.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Mine ütle Van Dammele näkku, et Street Fighter oli sitt!
              A see mulle meeldis Kui ma olin 12.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Warcraft oli entertaining enough. Parem, kui mäng!
                AILTON

                Kommentaar


                  "Me Before You"
                  Film sarnanes Intouchables-ga ja sisaldas üksjagu ka sarnast huumorit. Olgugi, et sisu on klišeelik (rikas puudega noormees elab kusagil väikeses kolkalinnas, kohtab justkui juhuse tahtel tüdrukut, kelle jaoks see on viimane võimalus tööd leida ja nad leiavad teineteist), siis filmi mõte ei olegi nii selgelt arusaadav. Seda võib ka järeldada erinevatest kommentaaridest ja arvustustest, kus arvamusi on erinevaid, kuidas keegi on filmi mõistnud ja need tekitavad vaidlusi, justkui keegi on filmi valesti mõistnud. Üsna filmi lõpus hakkas alles mulle kohale jõudma, miks filmil on selline pealkiri. Ja minu arust on see reaalsest elust kantud. See viitab elu tõsiasjale, millest ühiskonnas ei räägita ja mis on tabu enamus arenenud ühiskondades, elumõtte kadumisest ja suitsiidist. Kui enamust filmist on selline lõbus draama, siis lõpp on selle filmi parim osa. See sunnib mõtisklema, see torkab(kui torkab muidugi) inimesi erinevalt. Paljud on pettunud ja seda ei saa neile ette heita. Mina ei olnud pettunud, aga ma sain torgatud ja ma ausalt ei oodanud seda. Money well spend!
                  AILTON

                  Kommentaar


                    A Hologram for the King - aeg lendas kiirelt, ei vaadanud kella, ei hakanud filmi ajal EMi peale mõtlema. Sai naerda. Tore film.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      A Hologram for the King - aeg lendas kiirelt, ei vaadanud kella, ei hakanud filmi ajal EMi peale mõtlema. Sai naerda. Tore film.
                      Ma ei tea. Veidi naiivne tundus, et Saudi Araabias lüüakse küll inimesi maha, kõik on totaalselt rassistlik, aga üldiselt on siganaljakas. Lisaks ei tohi naisarst väga meest ravida, aga üldiselt saavad nad pärast õnnelikult koos elada ja kõik on ilgelt jee.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ühesõnaga - küsin uuesti. Mida kvaliteetset Kosmose IMAXisse lähiajal oodata on? Tahaks selle saali võimed proovile panna, aga mitte nii, et ajusurma peaksin kogema.
                        Suicide Squad? Premiere : Friday 5. August
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Kellele meeldis Kung Fury? (kostub ühine JAAA!)

                          Siis on sulle ka film Turbo Kid! Esialgu algab küll veidi aeglaselt, kuid lõpuks on totaalne wattafakkmavaatasin!

                          Kommentaar


                            Siit leiab küllaga Eesti filme:

                            Kommentaar


                              SOLVUMINE: vaatasin eile Netflixist Sõrmuste Isanda kolmandat osa ja ma olen sügavalt solvatud ning nõuan filmi ümbertegemist, sest see film on ilmselgelt täiesti iganenud.
                              * esiteks kiusatakse ilmselgelt alaarenguga ja puudega tegelaskuju, keda veetakse ja sunnitakse kahe kurja kääbiku poolt mööda ilma ringi käima ja neile alluma. Praegu on ju kohtus selline juhtum, kus ühte Chuck Norrist niimoodi orjastati. ‪#‎eiorjastamisele‬
                              * teiseks tulid ju Osgiliathis rannale suur hulk põgenikke, kelle kodumaa oli julma diktaatori kontrolli all, teisitimõtlejaid kiusati ja lisaks oli ka looduslikult seal elutingimused kehvad. Ja mida tegid siis Faramiri juhtimisel Minas Tirithi kaitsjad? Nad ründasid vaeseid paadipõgenikke! Absoluutselt ei huvitanud kedagi seegi, et äkki mõni paat läks ohtlikul teekonnal ümber. ‪#‎jahpagulastele‬
                              * Ja siis muidugi Minas Tirithi ründamine!? Miks olid just ründajad mustanahalised??? ‪#‎eirassismile‬
                              * Ja kuidas kasutati rünnakul ja kaitsmisel loomi? Miks ründasid nö. "head jõud" olivantse, kes olid ilmselgelt rõhutud? Ja miks sunniti hobuseid odamerre tungima? Hobustelt ei küsinud ju keegi, kas nad enda eluga riskida tahavad. ‪#‎govegan‬ ‪#‎loomadjee‬
                              * Ja siis muidugi pea-Nazguli tapmine Eowyni poolt. Mismõttes on seal ära määratletud Nazguli tapmisvõimalus ainult soo järgi? Kõik me ju teame, et sugu on sotsiaalne konstruktsioon ja suguelundid ei mängi seal mingit rolli. Mis siis, kui nazgulit oleks rünnanud väliselt mees, aga näiteks cisgenderi alla minev tüüp? Või siis Legolas, kes imo oli üsna transseksuaal?
                              Palju õiglasem oleks näiteks olnud dialoog:
                              - Kas sa ei tea, et mind ei saa ükski mees tappa?
                              - No problemo, ma olen FtM!
                              ‪#‎genderfluidity‬
                              * ja miks olid kõik naised ilusad ja haldjalikult vormis? ‪#‎nobodyshaming‬
                              * ja sellest ma ei hakka üldse rääkima, et Sõrmuste Vennaskonnas olid kõik valged mehed. ‪#‎nosexism‬

                              Kommentaar


                                ajakirjaniku huumor, kui kunagi näidet otsida ...no offence intended
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X