320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    War Dogs oli üle pika aja täpselt minu maitsele film. 9/10
    Komöödia, crime ja draama olid mõnusas balansis ja eriti huvitavaks tegi asja see, et need sündmused olid tõesti paljuski päriselt juhtunud.

    Jason Bourne läheb aga samasse juraduse kategooriasse, kuhu kuuluvad ka viimased Bondid. Eriti vihkan ma filmides/sarjades neid kohti, kui võetakse kusagil kontoris välja mingi sitane turva videolint ja palutakse itivennal seda zoomida paremaks, kuni lõpuks Bourni lõusta kusagilt hiigelmassist taustal passimast tuvastavad.
    Midagi sarnast -

    4/10
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Ma ei tea, kas asi on minu üldises küünilisuses või toodetakse viimasel ajal ikka erilist sitta:

      Money Monsters. Olgu Julia Roberts ja George Clooney, mis nad on, aga üldiselt suudavad nad ju suht häid stsenaariume välja noppida. Film peaks nagu "finantsmaailm on pekkis" varjundiga thriller olema, aga reaalsuses on tegu ikka eriti sisutühja, puise ja etteaimatava pasaga (1/5)- Kuna enne seda üritasin vaadata mingit põnevikku nimega London has fallen (ei tea, kas oli ka Eestis kinodes), siis suutsin Money Monsteri küll ära vaadata, sest sellist rokka pole ammu näinud. Ei mäletagi, millal viimati film 10 minutiga nii vastu hakkas nagu London has fallen, aga see oli mingi eriline "USA rokib, kõik muu maailma on saast" tükk (0/5). Põnevikest Imperium oli küll mõnevõrra ägedam- FBI agent hakkab salanatsiks and shit- aga siiski põleb stoori kui selline kiiresti heleda leegiga läbi ja isegi päris okeid osatäitmised ei suuda lubava loo susinal kokkuvajumist päästa (2/5).

      Veitsa paremini tulevad Hollywoodyl välja filmid, kus ei üritata väga diipi panna. Sesmõttes oli Deadpool oma lõbususega üsna hea vaheldus mingitele "oleme nagu diibid, aga samas üritame ka nalja teha" koomiksfilmidele ja filmis oli korralik Ironmani vaib sees (4/5). Vastupidine näide on Now You see me 2, mis üritas olla korragal iiga palju. Rohkem ägedaid trikke, rohkem stoorit, rohkem põnevust, rohkem nalja kui varem ja nii tuli kokku üsna tüütu kompott. Nagu nende järjefilmidega 90% juhtudest ikka on (2/5). Viimase aja parim "ärme võta ennast liiga tõsiselt" film oli vast Nice Guys. Sesmõttes Shane Black, kes on kirjutanud nii Surmarelvad kui ka Kiss Kiss Bang Bangi on nii minu maitsele filme tegev düüd, et sealt ei saa väga läbikukkumist oodata. Ja isegi selliste ootuste pealt oli Nice Guys igati oosom (4,5/5). Samas. Pane komöödiasse kaks vastandlikku tegelast kuritegu uurima ja eika kiidab heaks. Aga Black võiks ja peaks kindlasti tihemini film tegema. Animatsioon Vorstipidu tõmbas muidugi "ärme võta ennast tõsiselt" teemale totaalse vindi peale ja hooti jäi mulje, et stsenaariumi kirjutasid itsitavad 12-aastased. Sisuliselt koosnes film kahest tunnist naljadest, mille saab kokku võtta lausega "panen oma vorsti sinu saiakeste vahele". Noh, ma ei tea. Samas möönan, et mõned korrad sai film ikka naeratuse suule, aga kokkuvõttes aeg kinos ikkagi venis (2,5/5).

      Kommentaar


        Nõustun sellega, et Money Monster on pask. Huvitav see, et sa ei maininud kes filmi režissöör oli. Kes oli siis Jodie Foster. Pole ta muidugi tuntud režissöörina, aga on ju väga paljude tipprežissööridega enne koostööd teinud ja eeldaks nagu et mingi tunnetus on olemas. Stsenaariumi kirjutasid ka mingid tundmatud ossid.

        Clooney aktsiad on langenud minu silmis juba mõnda aega. Monumendimehed oli ka saast. Ja Hail Caesar oli rohkem selline "me kõik tahame mängida Coeni filmis" - staaride nimekiri oli suur filmil.

        Kommentaar


          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
          War Dogs oli üle pika aja täpselt minu maitsele film. 9/10
          Komöödia, crime ja draama olid mõnusas balansis ja eriti huvitavaks tegi asja see, et need sündmused olid tõesti paljuski päriselt juhtunud.

          Jason Bourne läheb aga samasse juraduse kategooriasse, kuhu kuuluvad ka viimased Bondid. Eriti vihkan ma filmides/sarjades neid kohti, kui võetakse kusagil kontoris välja mingi sitane turva videolint ja palutakse itivennal seda zoomida paremaks, kuni lõpuks Bourni lõusta kusagilt hiigelmassist taustal passimast tuvastavad.
          Midagi sarnast -

          4/10
          Mulle jäi War Dogsist selline vaese mehe Scorsese mulje. Eks sellele aitas kaasa ka see tõsiasi et Jonah Hill kes ka Wolf of Wall Street mängis
           
          mängis sellist parajalt libedat tüüpi siin filmis
          . Ja ka varasemaid muid Scorsese selliseid mafia/krimi filmi sugemeid oli filmis sees. Muidugi filmi sees on ka mingi
           
          Palma Scarface
          jäljendamine ja kui vaadata filmi posterit siis on nende kahe filmi poster sarnane. Ise soovitaks sarnase temaatika
           
          Relvaäri
          puhul Lord of Wari filmi. War Dogsist oli see teema et vahepeal tehti pulli, siis läks hästi tõsiseks, siis oli vaja ming püant sisse tuua jne. Ei suudetud nagu otsustada mis žanri filmi teha.

          Kommentaar


            Kuna viimasel ajal eriti häid filme pole olnud, siis võtsin septembris ette mõned vanemad klassikad, mis ikka nägemata.

            Casablanca 1942 - Arusaamatu, miks see mul ikka vaatamata oli. Näitlemised on ebareaalselt head, eesotsas legendaarsete Humphery Bogarti ja Ingrid Bergmaniga, kuid kõrvalosatäitjad, Claude Rains ja Conrad Veidt ei jäänud millegagi alla. Filmi kõige tähtsam osa on dialoogid, mis selle filmi ka aegumatuks muudavad. Üks stseen sellest filmist on kindlasti üks paremaid filmiajaloos, kõik kes näinud peaks seda teadma. Film tehti keerulisel ajal ja 1942 aastal võis olla päris vapustav seda filmi vaadata, kui sa just sakslane ei olnud. Ma arvan, et see on üks filmidest mis ei aegu kunagi ja ka 100 aasta pärast on see üks paremaid filme, mis iial tehtud.

            9/10 ja soovitan kindlasti, õigemini see peaks olema igale suurematele filmihuvilistele kohustuslik vaatamine.


            Sunset Boulevard 1950 - Teine film, mida kindlasti soovitan. Peaosades on, viisakalt öeldes kehv, filmikirjutaja (William Holden) ja oma parimad ajad minetanud endine tummfilmide staar (Gloria Swanson). Teema on klassikaline, väga hästi tehtud ja paneb mõtlema. Jällegi üks filmidest, mis ei tohiks aeguda. Minu hinne on 9/10.

            Need kaks filmi on tekitanud jälle suuremat huvi vanemate filmide vastu. Igastahes peale Kubricku, Hitchcocki, Kurosawa ja Leone filme on ennast väga raske tänapäeva lainele üle vedada ja tuleb tunnistada, et filmindus on pigem kehvas seisus(Samas mida ma ka tean filmindusest, ehk sellinne subjektiivne arvamus), aeg on igasuguste superkangelaste ja muu sellise jama jaoks ja kunst on jäämas tagaplaanile, õnneks sarjad on imelised.

            Kommentaar


              Algselt postitas karl54 Vaata postitust
              Kuna viimasel ajal eriti häid filme pole olnud, siis võtsin septembris ette mõned vanemad klassikad, mis ikka nägemata.

              Casablanca 1942 - Arusaamatu, miks see mul ikka vaatamata oli. Näitlemised on ebareaalselt head, eesotsas legendaarsete Humphery Bogarti ja Ingrid Bergmaniga, kuid kõrvalosatäitjad, Claude Rains ja Conrad Veidt ei jäänud millegagi alla. Filmi kõige tähtsam osa on dialoogid, mis selle filmi ka aegumatuks muudavad. Üks stseen sellest filmist on kindlasti üks paremaid filmiajaloos, kõik kes näinud peaks seda teadma. Film tehti keerulisel ajal ja 1942 aastal võis olla päris vapustav seda filmi vaadata, kui sa just sakslane ei olnud. Ma arvan, et see on üks filmidest mis ei aegu kunagi ja ka 100 aasta pärast on see üks paremaid filme, mis iial tehtud.

              9/10 ja soovitan kindlasti, õigemini see peaks olema igale suurematele filmihuvilistele kohustuslik vaatamine.


              Sunset Boulevard 1950 - Teine film, mida kindlasti soovitan. Peaosades on, viisakalt öeldes kehv, filmikirjutaja (William Holden) ja oma parimad ajad minetanud endine tummfilmide staar (Gloria Swanson). Teema on klassikaline, väga hästi tehtud ja paneb mõtlema. Jällegi üks filmidest, mis ei tohiks aeguda. Minu hinne on 9/10.

              Need kaks filmi on tekitanud jälle suuremat huvi vanemate filmide vastu. Igastahes peale Kubricku, Hitchcocki, Kurosawa ja Leone filme on ennast väga raske tänapäeva lainele üle vedada ja tuleb tunnistada, et filmindus on pigem kehvas seisus(Samas mida ma ka tean filmindusest, ehk sellinne subjektiivne arvamus), aeg on igasuguste superkangelaste ja muu sellise jama jaoks ja kunst on jäämas tagaplaanile, õnneks sarjad on imelised.
              Ilusad filmid tõesti.

              David Lean´i "Doctor Zhivago" nähtud. Eepiline teos.


              10/10

              Kommentaar


                oi jah, Zhivago, väsitav... meistriteos küll, kuid... rusuv
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Terry Jones sai Bafta oma elutöö eest. Hiljuti diagnoositi tal dementia ja see haigus on tal kiiresti arenev. Kurb. Ma olen suur Monty Pythoni fänn. Filmid, raamatud ja muu info kõik läbi uuritud ja nähtud. Seega oleks justkui inimene keda isiklikult tunned. Olen sattunud postkontoris temaga koos järjekorda ja restoranis kõrval laual kuna ta Highgate elas, siis ta palju seal ka ringi liikus. Näost ja kehahoiakust on näha, et ta on järsult nagu vajunud.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                    oi jah, Zhivago, väsitav... meistriteos küll, kuid... rusuv
                    Zhivago oli super. Samas on väga halb veinijoomisfilm. Elik filmi lõpuks oled juba nii pehme, et pead mõtlema hakkama, et mis seal filmis nüüd oligi...

                    Kommentaar


                      Kapten fantastilik - ei mäletagi, millal viimati sai poole seansi pealt välja jalutatud. Odava mehe Little Miss Sunshine kohtub Zeitgaistiga. Kohutav pask.
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Selline lahe soovitus. Film. Tuleb pudelisse panduna Uus-Meremaalt. Kaasas loodust, elu (mõistagi ebaõiglane), huumorit ja kvaliteetset tööd. Hunt for the Wilderpeople.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Selline lahe soovitus. Film. Tuleb pudelisse panduna Uus-Meremaalt. Kaasas loodust, elu (mõistagi ebaõiglane), huumorit ja kvaliteetset tööd. Hunt for the Wilderpeople.
                          Ma käisin vaatasin suvel ja mulle väga meeldis. Huumor oli hea ja muu ka. Soovitan samuti!

                          Rootsi bänd muideks on teinud soundtracki.
                          Mulle meeldis see lugu sealt filmist
                          Last edited by Aílton; 04.10.16, 21:55. Põhjus: leidsin üles
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            Selline lahe soovitus. Film. Tuleb pudelisse panduna Uus-Meremaalt. Kaasas loodust, elu (mõistagi ebaõiglane), huumorit ja kvaliteetset tööd. Hunt for the Wilderpeople.
                            Ootan ka sellelt palju, kuna see on väga palju kiita saanud kui üks aasta highlighte seni. Kahjuks pole veel jõudnud vaadata aga tore kuulda, et meeldis.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Nägin Ted 2'te. Esimest polnud näinud. Kaua vastu ei pidanud. Päris uskumau, et imdb hinnang nii kõrge sellel on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Selline lahe soovitus. Film. Tuleb pudelisse panduna Uus-Meremaalt. Kaasas loodust, elu (mõistagi ebaõiglane), huumorit ja kvaliteetset tööd. Hunt for the Wilderpeople.
                                Sellist kraami võiks rohkem soovitada, selle asemel et arutada Star Trekkide ja Warside ja Avengersite pasa üle. Väga hea filmisoovitus. Mõnus elamus. Siiani oli selle aasta parim film Sing Street - Hunt For The Wilderpeople läks juhtima.
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X