320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sully - Eastwoodi dramatiseering Hudsoni jõe imest. Tüüpiline Hollywoodi laks, kus on kangelane ning teda kiusatakse taga, kuid head lõpuks võidavad. Plusspunkte annaks Tom Hanksile nagu alati. Sobib igasse rolli valatult. T.Hanks ilmselt mu lemmiknäitleja ka sellest generatsioonist. Teda vaadates unustan ära, et tegemist näitlejaga. Lennukicrashi oli ka sellessuhtes väga täpselt kujutatud. Plusspunktid ka sellele. 7/10

    Deepwater Horizon - Wahlberg mängimas kangelast Deepwater Horizoni peal. Film tervikuna meeldis rohkem kui Sully. Eks seal lolle cheesysid võtteid oli, kuid sündmuse kulg ise pani vahepeal südame puperdama küll. Kindlasti väga rets sündmus töötajate jaoks seal ning ilmselt nad kujutasid ka ligilähedaselt reaalsele kaosele. Kate Hudsoni roll oli päris väike ning veidi naljakas, kuid annan andeks, sest tegemist siiski Kurt Russeli tütrega ning Kurt oli igati vahva selles filmis.

    Kommentaar


      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
      Deepwater Horizon - Wahlberg mängimas kangelast Deepwater Horizoni peal. Film tervikuna meeldis rohkem kui Sully. Eks seal lolle cheesysid võtteid oli, kuid sündmuse kulg ise pani vahepeal südame puperdama küll. Kindlasti väga rets sündmus töötajate jaoks seal ning ilmselt nad kujutasid ka ligilähedaselt reaalsele kaosele. Kate Hudsoni roll oli päris väike ning veidi naljakas, kuid annan andeks, sest tegemist siiski Kurt Russeli tütrega ning Kurt oli igati vahva selles filmis.
      Jumal tänatud, et see Hudsoni ja muu melodraama roll väikeseks jäeti. Ehk tänu sellele saab seda ka kenasti nautida.

      Kommentaar


        Leidsin endale viimase aja ühe lemmiku! Film on lihtsalt super. Pole ma suuremat sorti Burtoni austaja, aga see kord ta täiega pani mind paika Long live su fantaasia Tim



        PS. Ahjaa, filmis mängib suurepärase rolli Sam.L. Jackson! Tema huumor on muutumatult ülbe ja hea, And I Love This Shit
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Pole küll suurem asi komöödiate sõber, kuna slapstick peale ei lähe aga Everybody Wants Some oli positiivne üllatus, mida julgen soovitada. Kuigi ka antud filmis leidub slapstick kohti siis enamasti suudeti neid vältida ja see ootamatuse effekt muutis filmi nauditavaks.

          Draama ja muusika poolelt oli Chet Baker'i elulool põhinev Born to be blue päris hea ning kui samal teemal jätkata siis paari aasta tagune Whiplash mõjus sarnaselt - pani rohkem hindama head muusikat paljastades karme telgitaguseid.

          Kommentaar


            Sellised rumalad küsimused, et ega pruugi säärased filmid meie kinolevisse tulla?
            Mindhorn (ühe poole Mighty Booshi tüübi värske komöödia)
            8 Days A Week (uus Biitlite dokkar)
            Supersonic (Oasise dokkar, see pole veel vist kuskil linastunud)
            ★★★★★★

            Kommentaar




              8/10

              Julgen soovitada. Väga meeldis, kuidas sellist õudsat olukorda oli lahti seletatud läbi lapse silmade.
              Fino alla fine FORZA JUVE

              Kommentaar


                Vaatasin Infernot ja pehmelt öeldes oli asi kehv, kuna eelmist kahte osa näinuna sain ma kohe esimese stseeniga aru, et kes on kes ja mis on mis (ehk pea puändi). Muidu oli filmis natuke lauslollusi, naiivsust ja siis mingi persetäis paranoiasid tekitavaid ähvardusi. Üldiselt, noh, ma ei tea. Ei, ei ole päris minu teema.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Vaatasin Infernot ja pehmelt öeldes oli asi kehv, kuna eelmist kahte osa näinuna sain ma kohe esimese stseeniga aru, et kes on kes ja mis on mis (ehk pea puändi). Muidu oli filmis natuke lauslollusi, naiivsust ja siis mingi persetäis paranoiasid tekitavaid ähvardusi. Üldiselt, noh, ma ei tea. Ei, ei ole päris minu teema.
                  Ma täna vaatama seda. Viimased 3-4 aastat oodanud seda filmi. Puhtalt sellepärast, et Dan Browni raamatud ning Tom Hanks on awesome. Eks näis kas pettun filmis. Eelmised kaks osa vs raamatud täitsa meeldinud. Ootused kindlasti üles aetud, kuid juba on inimesi, kes seda maha teevad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                    Ma täna vaatama seda. Viimased 3-4 aastat oodanud seda filmi. Puhtalt sellepärast, et Dan Browni raamatud ning Tom Hanks on awesome. Eks näis kas pettun filmis. Eelmised kaks osa vs raamatud täitsa meeldinud. Ootused kindlasti üles aetud, kuid juba on inimesi, kes seda maha teevad
                    No eelmine mind mingil määral üllatas. Polnud maailma parim film, aga ei olnud ka häiriv. Aga see oli täpselt samasugune, kui eelmine sisuliselt. Ja ka Tom Hanksi pidevalt kannatav nägu oli natuke, noh, tüütu lõpuks.

                    Kommentaar


                      Mehed ja kanad
                      See oli absurdikas. Jäi mulje, et film tehti sellise mõttega, et minna võimalikult jaburaks.

                      Mida me teeme pimeduses
                      Päris ok dokumentaalparoodia vampiiride elust. Oli naljakas. Seda isegi soovitaks vaadata.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                        Ma täna vaatama seda. Viimased 3-4 aastat oodanud seda filmi. Puhtalt sellepärast, et Dan Browni raamatud ning Tom Hanks on awesome. Eks näis kas pettun filmis. Eelmised kaks osa vs raamatud täitsa meeldinud. Ootused kindlasti üles aetud, kuid juba on inimesi, kes seda maha teevad
                        Dan Brown on nagu Nicolas Cage, kelle iga järgmine teos on eelmisest sitem.

                        Kontrollisin. Tegelt oli see M. Night Shyamalan perioodil 2002-2010, kus mees suutis toota: Signs 74%, The Village 43%, Lady in the Water 24%, The Happening 17% ja The Last Airbende 6%.

                        Brown muidugi alustas ka kahe jubeda teosega ("Digital Fortress" ja "Deception Point"), siis "Angels & Demons" (üks paremaid kõnesid kirikus lõpus) oli täitsa hea, "The Da Vinci Code" haripunkt ja nüüd läheb otse alla tagasi "The Lost Symbol" (isegi ei mäleta, mis jama see oli) ja "Infero" oli täitsa jube.

                        Järgmine aasta peaks uus raamat tulema. Et vahe on päris pikk, on ehk leidnud aega midagi normaalsemat teha.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Ma vaatasin just "John Wick" .https://en.wikipedia.org/wiki/John_Wick
                          Pean tunnistama, et ma ei saanud päris täpselt aru mida ma vaatasin. Aga see meeldis mulle.
                          Tuleb välja, et vahest võib teleka isegi lahti teha.
                          Tegelt on ju ilus. Ja kohati kole korraga.
                          Win win situation?

                          Kommentaar


                            Inferno - Film lõppeb raamatust risti vastupidi. Filmid viirus saadakse kontrolli alla, raamatus maailm juba nakatunud dd hea ämber ikka.

                            Korralikult Hollywoodi sisse lükatud terve stsenaariumi muutmisega. Erilisi emotsioone ei tekitanud. Kui võtta raamat arvesse, siis täielik ämber. Kui see kõrvale jätta, siis tavaline Tom Hanksi ja Robert Langdoni film.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kampsun Vaata postitust
                              Inferno - Film lõppeb raamatust risti vastupidi. Filmid viirus saadakse kontrolli alla, raamatus maailm juba nakatunud dd hea ämber ikka.
                               
                              Mitte, et ma seda filmi kunagi vaadata kavatseks, aga miks spoilid?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                                Selline lahe soovitus. Film. Tuleb pudelisse panduna Uus-Meremaalt. Kaasas loodust, elu (mõistagi ebaõiglane), huumorit ja kvaliteetset tööd. Hunt for the Wilderpeople.
                                Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                                Ma käisin vaatasin suvel ja mulle väga meeldis. Huumor oli hea ja muu ka. Soovitan samuti!
                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Ootan ka sellelt palju, kuna see on väga palju kiita saanud kui üks aasta highlighte seni. Kahjuks pole veel jõudnud vaadata aga tore kuulda, et meeldis.
                                Algselt postitas count Vaata postitust
                                Sellist kraami võiks rohkem soovitada, selle asemel et arutada Star Trekkide ja Warside ja Avengersite pasa üle. Väga hea filmisoovitus. Mõnus elamus.
                                esimese 40 minuti järel muljed: selline heatahtlik lastefilm, kordagi naernud veel pole. ehk läheb paremaks.

                                edit: huumor jäi lõpuni koguperefilmilikuks, aga mingi eepilisem mõõde tuli sisse, kaameratöö oli ilus ja kulminatsioon oli julge. üldiselt paras pühapäeva hommikul pannkookide kõrvale vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X