320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Roger Ebert, rottentomatoes kriitikute hinne ...
    Ei, seda nüüd küll ei vaata..
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Käisin nüüd kinos natuke. Neljapäeval kolistasin enda vaatama mingit õudukat nimega Ouija, mis oli üllatavalt haarav ja tore värk. Täna käisin omakorda Teesklejaid vaatamas ja mulle film meeldis, aga siis tuli lõpu 10 minutit, mille järel ma olin eriti pissed ja seetõttu olen üsna kahevahel. Ehk, jah, aeglane, pikad kaadrid, kõik muu säärane, aga jooksis kenasti, oli kohati naljakas ja Mirteli tissid, aga lõpp, noh, fakk.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        Roger Ebert, rottentomatoes kriitikute hinne ...
        Emm... Roger Ebert suri kuskil 3-4 aastat tagasi. Muidugi talle ei meeldinud.
        www.playmaker.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas gd77 Vaata postitust
          Emm... Roger Ebert suri kuskil 3-4 aastat tagasi. Muidugi talle ei meeldinud.
          Prestige on suht vana film.

          Kommentaar


            Algselt postitas gd77 Vaata postitust
            Emm... Roger Ebert suri kuskil 3-4 aastat tagasi. Muidugi talle ei meeldinud.
            talle meeldis küll. lihtsalt Nolani omadest kõige vähem.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Käisin nüüd kinos natuke. Neljapäeval kolistasin enda vaatama mingit õudukat nimega Ouija, mis oli üllatavalt haarav ja tore värk. Täna käisin omakorda Teesklejaid vaatamas ja mulle film meeldis, aga siis tuli lõpu 10 minutit, mille järel ma olin eriti pissed ja seetõttu olen üsna kahevahel. Ehk, jah, aeglane, pikad kaadrid, kõik muu säärane, aga jooksis kenasti, oli kohati naljakas ja Mirteli tissid, aga lõpp, noh, fakk.
              This. Minu arust oli keskosa 10/10 suht siiralt, kuid algus ja siis lõpp, nagu sellest ma ei saa üldse aru.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Käisin eile vaatamas "Õnn tuleb magades" ja kuna ootused olid väga madalad siis oli film väga positiivne üllatus. Algus oli ehk veidi krobeline ja eestlaslikult liiga veniv, aga kokkuvõttes päris mõnus ajaviide.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kyps Vaata postitust
                  Käisin eile vaatamas "Õnn tuleb magades" ja kuna ootused olid väga madalad siis oli film väga positiivne üllatus. Algus oli ehk veidi krobeline ja eestlaslikult liiga veniv, aga kokkuvõttes päris mõnus ajaviide.
                  Hmm. Vastupidine kogemus. Kui tahta oma elust lihtsalt 1,5 tundi raisata või kui näiteks järgmise bussi/rongi väljumiseni on mõni tund aega, siis see film võimaldab sooja, pimeda ja pehme tooliga ruumi, kus silm natukeseks looja lasta.

                  Kommentaar


                    Doctor Strange. Imelik film. Mitte mitmete universumite ja (laheda) visuaali pärast. Algus on lahe, eriti heal istekohal IMAXis. Benedict Cumberbatch sobib teemasse hästi, nagu ka Mads ja Tilda. Vähekene huumorit veel lisaks. Lõpuks aga oli rahutu tunne, sest gaas vajutati põhja ja auto liikus ning kiirendas edasi ka siis, kui kütus otsas (sobib muidugi filmi temaatikaga). Lõpuks muidugi tuuakse sisuliselt ikka Ameerika lipp ka välja, mis on vähe tüütu.
                    Vaadata on ja veel, kuid ma pole kindel, kas kaine peaga on õige läheneda.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      Doctor Strange. Imelik film.
                      Lahe visuaal tõesti kuni silmad väsivad. Aga sisu on nagu mingi illuminaadi salaunistus. Õudne saast.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Lahe visuaal tõesti kuni silmad väsivad. Aga sisu on nagu mingi illuminaadi salaunistus. Õudne saast.
                        Aga ometi sa läksid teadlikult vaatama seda koomiksifilmi, mille sisu on plot synopsises ja treileris olemas?
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Mel Gibsoni uus sõjafilm oli väga okei. See peaosaline oli kuidagi väga Forrest Gumpiliku olekuga, aga kui ära harjusid, siis oli okei. Ülesehitus veidi Full Metal Jacketilik (pool treeningut, teine möllu), natuke oli heroilisust üle keeratud, ent väga hoogne ja hea film.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Mel Gibsoni uus sõjafilm oli väga okei. See peaosaline oli kuidagi väga Forrest Gumpiliku olekuga, aga kui ära harjusid, siis oli okei. Ülesehitus veidi Full Metal Jacketilik (pool treeningut, teine möllu), natuke oli heroilisust üle keeratud, ent väga hoogne ja hea film.
                            Kõigele eelnevale kirjutan alla.

                            Omaltpoolt lisaks, et Teresa Palmer oli totaalpüss selles filmis minu meelest. Kahju, et filmi teises pooles vähem teemas oli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Mel Gibsoni uus sõjafilm oli väga okei. See peaosaline oli kuidagi väga Forrest Gumpiliku olekuga, aga kui ära harjusid, siis oli okei. Ülesehitus veidi Full Metal Jacketilik (pool treeningut, teine möllu), natuke oli heroilisust üle keeratud, ent väga hoogne ja hea film.
                              Nõus, sõjafilme oskab teha küll. Tore oli et ka päris tegelasi lõpus näidati ja rääkida lasti.

                              Kommentaar


                                Play It Again, Sam (1972, Herbert Ross) - Parajalt nostalgiat kui ka huumorit. Üks Woody Alleni parimatest. 9/10

                                Kommentaar

                                Working...
                                X