320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Parim film ,mida 2001a sai vaadatud oli 'Purpurjõed' Jean Renoga peaosas! See jättis isegi sügavama mulje kui Leon .Film oma olemuselt meenutas mulle pisut 'Hukkunud Alpinisti Hotell'i ,kuid pealkirjaks sobiks pigem 'Hukkunud Hitleri farm'

    Kommentaar


      #47
      Orginally posted by Ertai

      Orginally posted by Jyrka

      mulle meeldib Harry Potter
      Pubekate film...mingit high-fantasy't pole....aga jah LOTR'is on kõik, mis on fantasy...
      P.S.Jyrka kas sulle meeldib film kuna ta meeldib sulle v sellepärast et mind vihastada ja et ma su yles otsix ja...%¤\"\"/&?

      Mulle meeldib see film mitte sellepärast ,et ta mulle meeldiks või ,et ma seda näind oleks, vaid sinu vihastamiseks ja ,et sa mu yles otsix ja...%¤\"\"/&

      Kommentaar


        #48
        täna sai siukest filmi vaadatud nagu ''Next Friday''.....peaosas ice cube-ga......päris lahe oli...

        Kommentaar


          #49
          Vihkad Harry Potterit? Helista!

          Spetsiaalselt Harry Potteri vihkajatele suunatud telefoniliin :Suurbritannias on Potteri-vihkajate telefoninumber 0043 196 233, Austrias 0900 5151216, Saksamaal 0190 800 276 ja Šveitsis 0906 906 381.
          meelelahutus, horoskoop, inimesed, kuulsused, staarid, seks, film, muusika, kino, mp3, teadus, kosmos, teletupsud, mängukoobas, telekavad, tv-kavad, tv kavad, telekava, raadio, tv kava

          Kommentaar


            #50
            Purpurjõed on päris omapärane film ,sest suuresti prantslaste tehtud ja kui ma ei exi ,siis täiesti ilma hollywoodi abita(võibolla exin ka) .Igatahes omapärane Alpi õhkkond ja Sevenliku tapahimuga kurikael.Igal juhul nauditav vaatemäng.

            Kommentaar


              #51
              Orginally posted by Yazid

              Spetsiaalselt Harry Potteri vihkajatele suunatud telefoniliin :Suurbritannias on Potteri-vihkajate telefoninumber 0043 196 233, Austrias 0900 5151216, Saksamaal 0190 800 276 ja Šveitsis 0906 906 381.
              http://www.delfi.ee/news/meelelahutu...php?id=2800520
              Kuradi hea et sa selle telefoni nummri leidsid...teen ise ka ühe kõne kus loen algul eesti keeles peale ning tõlgin siis veel Inglise keelde ymber

              Kommentaar


                #52
                Orginally posted by mihkel


                Huvitav oleks siin lugeda nende arvamusi, kes raamatut teatud põhjustel lugenud pole. Mida teie filmilt ootate. Visuaalselt on film täiesti tappev. Loodan, et sisu pole palju muudetud.Peale Frodo teeleasumist pidavat film ainuüksi üheks pikaks rännakuks muutuma. Muuseas, lugesin kuskilt, et selline tegelane nagu Tom Bombadil on filmist välja jäetud.
                Ei jõua filmi enam ära oodata.
                EI saa olla, krt küll Bombadili ikka välja ei jäetud?Või jäeti???
                P.Jackson kui jätsid siis

                Kommentaar


                  #53

                  Kahjuks jäeti välja...
                  In an interview that took place a few months ago with Ain't It Cool News Peter Jackson stated,

                  At this point in time Bombadil is out. The main reason is not just time or pace, but one of simple narrative focus ... the Bombadil sequence has so little to do with Sauron or the Ring, it is difficult to justify the screen time. It simply doesn't give us any vital new information.
                  Samas pidi juures olema mingi teine tegelinski keda raamatus polnud

                  Kommentaar


                    #54
                    Orginally posted by mihkel


                    Kahjuks jäeti välja...
                    In an interview that took place a few months ago with Ain't It Cool News Peter Jackson stated,

                    At this point in time Bombadil is out. The main reason is not just time or pace, but one of simple narrative focus ... the Bombadil sequence has so little to do with Sauron or the Ring, it is difficult to justify the screen time. It simply doesn't give us any vital new information.
                    Samas pidi juures olema mingi teine tegelinski keda raamatus polnud
                    See oli vist mingi vanamees....ah....muidu olen ikka kõigega kursis aga jah...Bombadili väljajämist ma ei oodanudTollel veel hea huumorimeel(Maia kohta)

                    Kommentaar


                      #55
                      Mingi uus tegelane pidi olema jah, kes Boromirile lõpu teeb, ei tea kas teda mõtlesitegi. Kuigi teame ju, et raamatus tapsid Boromiri orkid (orcs).
                      Jalgpallihaigla patsient #172
                      Diagnoos: raskekujuline futboliit

                      Kommentaar


                        #56
                        ha...mina nägin sõrmuste isanda neljapäevasel eellinastusel ära
                        Need, kes lähevad täpset raamatu ümberjutustust vaatama (nagu minu arust on kogu aeg selle filmi kohta väidetud), pettuvad...osa tegelasi on välja jäetud ja osa sündmusi küll suht mööda...
                        Kohati oli sellised vastikud eht ollivuudilikud momendid, mis oleks võinud kindlasti välja jätta (enam-vähem kõik peategelased suutsid ikka suures plaanis paar pisarat poetada; mingi koll pidi boromiri ikka kolm korda vibust laskma, et too ära sureks jne..). Aga üldiselt, mina olen väga rahul, et ära nägin..kuigi osa rahvast mul mögisesid midagi, et sitt mis sitt. Kuidagi parem mulje jäi kogu loost (raamatust) pärast filmi vaatamist. vot.
                        Aa..ja selle boromiri koksas filmis jah maha mingi sarumani toodetud ufokas, keda ta kaevandustes aretas Igal juhul oli mingi orkide ja kellegi ristamise teema seal, nii et ei saanud geenitehnoloogiast ka mööda mindud filmis
                        minge kinnno

                        Kommentaar


                          #57
                          Endal oli küll pilet algselt kinni pantud neljapäevaks aga kuna ma võibolla kell 4öösel oleks koju jõudnud(Tartu) ning järgmine päev on hull töö kah...
                          Aga igatahes kes teab kus DVD-d saada?
                          P.S. Kes seal Eestlastest peal on?(lõpus)
                          Ma kolmandale filmile enda nime topin
                          Geenitehnoloogiast niipalju, et ma ükskord kuulsin targemaid rääkimas, et asi oligi nii...Sauron ristas mehi, orke....ehk siis lasi orkidel inimestele ära "#%% ja nii edasi...elfidega see ei õnnestunud....

                          ok pean lippama pileteid ostma...........

                          Kommentaar


                            #58
                            Geenitehnoloogiast niipalju, et ma ükskord kuulsin targemaid rääkimas, et asi oligi nii...Sauron ristas mehi, orke....ehk siis lasi orkidel inimestele ära "#%% ja nii edasi...elfidega see ei õnnestunud....
                            hehe filmis see siiski nii ei olnud, see teine komponent oli midagi väheke eksootilisemat krt mul ei tule meelde jah...mingid päkapikud võib-olla olid igal juhl tulemuseks oli see, et need asjad said päeval ka liikuda...

                            Kommentaar


                              #59
                              Orginally posted by Undertaker

                              Geenitehnoloogiast niipalju, et ma ükskord kuulsin targemaid rääkimas, et asi oligi nii...Sauron ristas mehi, orke....ehk siis lasi orkidel inimestele ära "#%% ja nii edasi...elfidega see ei õnnestunud....
                              hehe filmis see siiski nii ei olnud, see teine komponent oli midagi väheke eksootilisemat krt mul ei tule meelde jah...mingid päkapikud võib-olla olid igal juhl tulemuseks oli see, et need asjad said päeval ka liikuda...
                              Uruk-haid pidid vist mingi koha pealt....trollid....ei ei...need ei saanud liikuda päeval....krt ma nime ei mäleta mis muidu Add-s selle rassi kohta ja muidu....igati kõvad tegelased.....keegi DVD-d ka vaatab?Seal ju P.Jackson ise ka korra kaadris...pidi 4h. pikk olema.........

                              Kommentaar


                                #60
                                Siin mainitutest filmidest-

                                Shawshanki lunastus- ülekaalukalt minu lemmikfilm, isegi megasuur poster toas üleval. Üllatav, et see ära mainiti, poleks nagu oodanud. Tegelikult on ju analoogse stooriga ka "Jälitatav" Harrison Fordiga, mis mulle vägagi meeldib.

                                "Tantsib koos huntidega"- suurepärane ja arvatavasti parim esitus siiamaani Costneri poolt. Suhteliselt julge teemavaliku puhul isegi üllatav, et film nii palju Oscareid sai.

                                "Rain man" Äärmiselt heade näitlejatöödega, stoori toob lausa pisara silma.

                                Veel meeldivad sitta kanti:

                                "Good Morning Vietnam" (eeskätt ajastu&muusika tõttu, 60ndad ruulivad) ja "Surnud poeetide ühing"- Williams on lihtsalt fantastiline ja ülimegagiga sümpaatne näitleja.

                                Märulitest- Bondid (Connery omad on lemmikud, eeskätt "You only live twice ja "Diamonds are forever", kuid vägaväga meeldib ka "On her majestys secret service", mida on laidetud Lazenby osalemise pärast, kuid film ise on super- ajastu ka 60ndat nende kõigi puhul va 71. aasta diamonds...)

                                Ajuvabadest märulitest meeldib vaadata Willise filme, eriti Die Harde. Lapseliku sisuga, kuid hea meelelahutus. Ka van Damme, Seagal ja Arnie peksavad teisi päris mehiselt, kuid pöffidel käinuna tundub see kõik sitta kanti naljakas.

                                Üldiselt ei mõista väga tegelasi, et kes nt Matrixi ja Gladiatorit ja üleüldse kõike suhteliselt uut kiidavad- minu arusaamist mööda on tegemist inimestega, kellel lemmikud vahetuvad väga tihti, kuna andke andeks- neist kahest on kindlalt ka paremaid filme tehtud, on tehtud paremaid märuleid kui Matrix (kuigi eriefektid on seal super) ja paremaid eeposi kui Gladiator (kui midagi inimestele ütlevad näiteks "Ben Hur" ja "Spartacus&quot

                                Ja Harry Potteri ning Lord of the Ringsi haipimisest ei saa ma üleüldse mitte midagi aru, kuid kuna pole kumbagi raamatut lugenud, siis ei ole ma ka pädev kritiseerima või kiitma.
                                http://www.facebook.com/TallinnaFcReaal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X