320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Jõulude ajal vaatsin vist põhjalikumalt vaid kahte filmi. Üks neist oli muidugi iga-aastane ja igihaljas Frank Capra \"It\'s A Wonderful Life\", teine Mike Leigh uskumatult vaimukas \"Topsy Turvy\". Mäletan kui pettunud olin aastaid tagasi, kui mul see Pöffil nägemata jäi. Nüüd siis lõpuks õnnestus. Härrade heliloojate Gilberti ja Sullivani elu oli kujutatud armastusväärselt, aga samas halastamatult. Muusikaline osa oli samuti tippklassist.
    Aasta filmi ei hakka välja kuulutama - sest filmide osas on minu mälu paraku olematu. Vaevalt ma ühtegi Hollywoodi jampsi niipalju nautisin, kui Pöffi. Nagu igal aastal.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas mcnamara

      Vaevalt ma ühtegi Hollywoodi jampsi niipalju nautisin, kui Pöffi. Nagu igal aastal.
      Hollywoodist tuleb ka vahel ju head asja, või mis? Või sulle lihtsalt Ameerika ei meeldi? Kus eile vutti vaatamas käisid muidu?
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas Jaan
        Hollywoodist tuleb ka vahel ju head asja, või mis? Või sulle lihtsalt Ameerika ei meeldi? Kus eile vutti vaatamas käisid muidu?
        Ameerika vastu pole mul midagi.

        Vutti vaatasin Hiiul. Valel ajal muidugi. Viskas üle, kui Everton juhtima läks, kõndisin minema ja \'pool jäi nägemata.

        Aga filmide kohta veel. Selgub, et 1. märtsil olen foorumisse sihukese posti teinud:
        Dogville.
        Kuidas mõistetamatust saab endastmõistetav ehk Inimene on Saatan. Anna talle vaid ettekääne.
        Võrratu film.

        Äkki ongi aasta elamus siis?

        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          sain ennast nüüd lõpuks üles äratatud, selja taga põnev filmimaailm ja natuke unenägusid. eilne hilisõhtu algas filmiga \'spun\', mis mulle meeldiva üllatuse valmistas. ei oodanud midagi, aga sain natuke... rootslase jonas akerlundi (ookerlund on hääldus vist) esimene suurfilm, nagu ma aru saan, seni on mees edukalt muusikavideodemaailmas kanda kinnitanud. ühesõnaga, oli palju mis ei meeldinud, näiteks peaosalise mäng või siis lihtsalt \'tüüp\'... suure töö ära rikkumisel tegi aga see kunstiline, ehk joonistatud osa filmist. väga magedalt ja halvasti... võttis mitu punkti filmilt maha. aga, oli väga häid mõtteid, nalju, eriti vanategija mickey rourke\'i suust, huvitavaid lahendusi ja karaktereid. siiski üle kuue ja poole punkti 10 palli skaalal ei tuleks.

          jätkasin klassikaga, \'goodfellas\', mida väikesena poolikult näinud. scorsese sai hakkama hea otsaga, eriti vägevad olid need pikad otsad, kus kaader kordagi ei vahetanud umbes viis minutit (kes näinud, see teadku: The long tracking shot that ends with Henny Youngman performing had to be filmed many times because Youngman kept forgetting his lines.). ega erilist lisada pole, suure kolmiku - pacino, liotta, pesci - mäng oli nauditav algusest lõpuni, aluseks ikkagi dokumentaalne põhi. tubli 8,5/10.

          ja siis vastu hommikut \'panic room\' - ootused olid kõrgemal kui tulemus. ehkki foster sai hakkama keskpärasest parema rolliga, ei suudetud minus küll kordagi põnevusmomenti luua... juba alguses sai selgeks, mis juhtuma hakkama - s.t. eriti suurt üllatust, pinget ei suudetud luua. või on asi minus? ainuke asi, mis pikaks ajaks meelde jääb ja tohutult meeldis, olid need pikad traveling shots, kaamera puges kõikjalt läbi ja tegi uskumatuid tiire. selle eest kuus punkti, rohkem ei taha anda.

          ja siin üks teine päev sai ära vaadatud lõpuks ometi \'princess mononoke\' ja \'easy rider\'. käed juba kirjutamisest uuel klaviatuuril punased, seega lõpetan. aga mõlemad saavad tugevad üheksa punkti kümnest. väärt vaatamist. üks ja kaks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas mcnamara


            Ameerika vastu pole mul midagi.

            Vutti vaatasin Hiiul. Valel ajal muidugi. Viskas üle, kui Everton juhtima läks, kõndisin minema ja \'pool jäi nägemata.
            Ja tere ei öelnudki?
            “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
            The Special One

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas Jaan
              Ja tere ei öelnudki?
              Kellele? Ma õnneks/kahjuks mitte kedagi ei tunne.
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                No Estonile oleks näiteks saanud palju õnne soovida. Teda pole ka üldse raske ära tunda - ta on kõige seksikam (juhul kui ta venda kohal ei ole muidugist).
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas SleepWalking


                  Algselt postitas eston#21
                  käisin eelmine nädal karastusjoogi väljakul \"mies vailla menneisyyttä\" vaatamas. igati kõva soome film. ei akka sisust rääkima, kel vähegi aega minge vaatama.
                  polegi vist varem nii vana postitust tsiteerinud - kuid esmaspäeval näitab Yle TV1 sedasama superfilmi. kaurismäki \"kauas pilvet karkaavat\" ja \"mies vailla menneisyytä\" on vist divx kujul kõige rohkem minu plaadilugejas käinud filmid ehk siis mulle meeldivad.

                  Kel seni pole veel õnnestunud vaadata, siis võtke teadmiseks

                  ETV, Teisipäev 28.12.2004 kell 22.00
                  Väärtfilm
                  Mees ilma minevikuta (Mies vailla menneisyyttä, Soome 2002)
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    aga v6ib ka kanalit vahetada, kui tv3-st k6rini pole...

                    Woody A.: Never trust a naked busdriver
                    (Anything Else)
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas zaz
                      ETV, Teisipäev 28.12.2004 kell 22.00
                      Väärtfilm
                      Mees ilma minevikuta (Mies vailla menneisyyttä, Soome 2002)
                      Sisu ei jõudnud jälgida eriti, sest oli muuga tegemist, kuid silma jäi kohutav näitlemine. Tühipaljas päheõpitud ridade ettelugemine... nagu eesti film lausa. Sisu kohta mitte sõnagi, võis väga vinge olla, proovin homme kordust vaadata.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Saw olio vääga huvitav. Võibolla sellest et sai alkoholi tarbitud sel ajal, aga igatahes. Oli väga huvitav ja ootamatu lõpuga film. 10 out of 10
                        Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas ethan


                          Algselt postitas zaz
                          ETV, Teisipäev 28.12.2004 kell 22.00
                          Väärtfilm
                          Mees ilma minevikuta (Mies vailla menneisyyttä, Soome 2002)
                          Sisu ei jõudnud jälgida eriti, sest oli muuga tegemist, kuid silma jäi kohutav näitlemine. Tühipaljas päheõpitud ridade ettelugemine... nagu eesti film lausa. Sisu kohta mitte sõnagi, võis väga vinge olla, proovin homme kordust vaadata.
                          ai karramba
                          just sain koju
                          ja siuke ethani post
                          ma olen absoluuutselt rõõmus
                          sinus on elumärki
                          õnenks ma magan kui selle filmi kordus on vms
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas fittibaldi
                            ai karramba
                            just sain koju
                            ja siuke ethani post
                            ma olen absoluuutselt rõõmus
                            sinus on elumärki
                            õnenks ma magan kui selle filmi kordus on vms
                            pigem näitas see postitus seda, et ka ethan võib eksida ...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              kas keegi Star Treki vanu osi ka jälgib ETV pealt? see mis kunagi oli ulme on nüüd paras komöödia. osatäitjad on see-eest senini väga värvikad ja teevad sarja põnevaks ja nauditavaks.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Bad Santa
                                2003. aasta film, ja jõudis alles nüüd meie kinodesse.. aga vähemalt jõudis, ja see on hea. Midagi, mida vaadates nt mcnamara tõenäoliselt keskpaiganigi ei kestaks, aga mis minu arvates üks viimaste aastate naljakaimaid komöödiaid. Peidab oma ropu ja musta huumori varjus väga südamlikku lugu - kusjuures tavaliselt ma ei pea eriti sellest, kui nalja varjus üritatakse vaatajale \'tõelisi väärtusi\' jms peale suruda, aga seekord ma ei ärritunudki. Polnud hirnumise kõrvalt vist eriti aega. Billy Bob Thornton alkohoolikust jõuluvanana on lihtsalt suurepärane, ja tema kasimata suuga kääbusest sidekick (Tony Cox) täiesti teisest maailmast. Et dialoogi kõiki peensusi tabada, tuleb ilmselt korduvalt vaadata. Hämmastav, aga filmi writing credits kuulub kahele sellile, kelle eelmine töö oli pasakäkk nimega \'Cats & Dogs\'...

                                Kid: Your beard\'s not real.
                                Willie: It was real, but I got sick and all the hair fell out.
                                Kid: How come?
                                Willie: I loved a woman who wasn\'t clean.
                                Kid: Mrs. Claus?
                                Willie: Actually it was her sister.


                                Soovitan! 9/10


                                Dawn of the Dead
                                1978. aasta filmi remake. Taaskord - pole õige mees horrorfilmist kirjutama, pealegi ei ole originaalversiooni näinud, aga minu meelest oli päris kobe äksifilm. Just äks, mitte õudukas; kus käputäis ellujääjaid Ving Rhamesi kehastatava kangelasega eesotsas püüavad linnatäie zombiede eest pääseda. Kõik nagu ikka: üheplaanilised tegelaskujud otse raamatu \'How to write a script (for dummies)\' lehekülgedelt; kõik keda hammustatakse, muutuvad zombiedeks ja surevad, kui neil midagi läbi ajude lüüa jne. Kõike seda on tõesti juba korduvalt nähtud, kuid sellegipoolest mõnus meelelahutus. Soundtrack on mõnusalt irooniline (\"Have A Nice Day\", \"Don\'t Worry, Be Happy\") - ja lõpulugu, Disturbed \"Down with the Sickness\" kummitab siiani.
                                6/10
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X