320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas fittibaldi

    muide, Disney all on terve rida stuudioid. Vaid Buena Vista teeb pereasju, samas kui nt Miramaxi alt tuleb välja kõiksugu kraami, mis verd ja vägivalda täis. (vt Kill Bill for instance)
    Nii on, eks vaja ju igas turusegmendis olla. NT on aga Disney enda märgi all tehtud, mis tähendab enamasti väga kindlat suunitlust ja vormi. 80-tel, näiteks, tekkis väga suur skandaal sellest kui Disney stuudio filmis nähti paljast rinda. Brooke Shields oli see, kui ma ei eksi.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas Jaan
      80-tel, näiteks, tekkis väga suur skandaal sellest kui Disney stuudio filmis nähti paljast rinda. Brooke Shields oli see, kui ma ei eksi.
      Blue Lagoon? see küll disney alt ei tulnud

      Algselt postitas dreyd
      KOhe filmi alguses ma ise pakkusin küll, et vereloigus lamav tegelinski võib veel hiljem uut ja vana teha. Näed siis...
      ai kurat, dreyd, spoilerdamise eest peaks vitsa andma... nüüd ma üldse ei üllatunud lõpus.

      aga \'Saw\' oli küll absoluutselt kõikjalt kostuvat positiivset kriitikat väärt. Ülipõnev stoori, head osatäitjad, suurepärane soundtrack ja mõnusalt ebastabiilne tempo, kus staatilised peldikukaadrid vahelduvad ülikiirete flashbackide ja paralleelselt toimuvate sündmustega. tegelikult ma algul olin natuke skeptiline, sest säändseid lugu-loos filme on ju nähtud ka küll, aga ega ma ei oskaks välja mõelda paremat viisi, kuidas selle loo kõiki otsi kokku viia.

      ja atmosfäär - ma mõtlesin, et sünguselt nt \'Se7enile\' või \'Road to Perditionile\' vastu ei saa, aga võta näpust! Võimas kontrast: ereroheliste seintega heledalt valgustatud peldik, mis on külm ja rõve; ning siis mujal toimuv tegevus, mis kohati praktiliselt pilkases pimeduses üles võetud. Brr! Super!

      9/10 (kusjuures ma ei oska hetkel põhjendada, miks ma maksimumpunkte anda ei taha. peab juurdlema.)
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas fittibaldi


        Algselt postitas dreyd
        KOhe filmi alguses ma ise pakkusin küll, et vereloigus lamav tegelinski võib veel hiljem uut ja vana teha. Näed siis...
        ai kurat, dreyd, spoilerdamise eest peaks vitsa andma... nüüd ma üldse ei üllatunud lõpus.
        ups, andestust, üks virtuaalõlle minupoolt teele..

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas fittibaldi



          Blue Lagoon? see küll disney alt ei tulnud
          Ei olnud see film. Vaatasin Brooke SHields\'i filmograafiat ja tema see ei saanud ikkagi olla. Kunagi miskist filmiajakirjast lugesin selle kohta, aga enam ei suuda filmi tuvastada.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            keegi vist ei olegi siin veel maininud sellist vilmi nagu \'Cellular\'.

            Tavaline vastutustundetu ja lapsik kutt (nagu me kõik, eksole; kehastab Chris Evans) saab kõne tundmatult naiselt (Kim Basinger), kes väidab et ta on röövitud ning surmaohus ja palub abi. Konks on selles, et kõne ei tohi katkeda, sest naine helistab purukslöödud telefonilt ega saaks uuesti ühendust võtta.

            Umbes pool filmi olin ma tulises vaimustuses, sest kogu stoori ja tegelaste käitumine tundus kuidagi mõistlik (kuidas käituksid sina, kui peaksid täiesti ootamatult kangelast mängima hakkama?); aga mingist hetkest kiskus asi võrdlemisi tavapäraseks müdinaks ära. Meie mobiilisõltuvust kajastab antud linateos muidugi suurepäraselt, ja mõned ongi \'Cellulari\' nimetanud pooleteisetunniseks moblareklaamiks.

            Päris nii hull asi siiski ei ole. Näitlejatest saab Evans mu meelest hakkama oma esimese korraliku osatäitmisega, ja Kim Basingeri tahaks ka esile tõsta - peale L.A. Confidentiali ei ole ta ju midagi mõistlikku teinud, aga seekord taas väga tugev roll. Jason Statham kurikaelana on paraku nii lame kui üldse olla saab ja ma loodan et tal on natuke häbi.

            7/10 - saanuks 6, aga porschedega ringiajamine kergitab hinnet pügala võrra.

            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              See `Cellular` oli minu arust täiesti ajuvaba film. Kõik oli nii etteaimatav, Basingeri näitlemine polnd ka midagi, ja üldse täiesti ebareaalne sisu. Väga kehv film, üks halvemaid mida viimasel ajal nähtud.

              Hinne 1/10, ja see on ka palju antud
              JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Aga hoopis vinge film on Texas Chainsaw Massacre!
                sellisel kellaajal vaatamiseks päris hea!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  uuhh. ma vaatasin just lock stock & two smoking barrels. guy ritchie on vist geenius, et ta sellisei toredaid filme teeb. soovitan
                  LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Peku


                    uuhh. ma vaatasin just lock stock & two smoking barrels. guy ritchie on vist geenius, et ta sellisei toredaid filme teeb. soovitan
                    Mitte vist, vaid ongi geenius
                    Blowjob is better than no job - keegi tööd ei sooviks?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Enivei Reaquiem For A Dream on alati hea film kuigi seda 10 korda n2inud!
                      Butterfly Effect j22b lemmikuks!!!
                      R.I.P Dimebag Darrell


                      WE ARE BORN TO DIE

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        What the bleep do we know?

                        Teostus polnd ehk parim, see-eest oli sisu vägagi huvitav ja mõtlemisainet pakkuv...

                        10 punkti
                        www.jalgpall.ee
                        http://www.last.fm/user/lennartk

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas Peku


                          uuhh. ma vaatasin just lock stock & two smoking barrels. guy ritchie on vist geenius, et ta sellisei toredaid filme teeb. soovitan
                          Samalt režisöörilt on ka veel The Snatch. Enamvähem samad näitlejad mis sellelgi filmil. Igatahes tasub vaadata

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas fittibaldi
                            Jason Statham kurikaelana on paraku nii lame kui üldse olla saab ja ma loodan et tal on natuke häbi.
                            tegemist on üldse võimsa näitlejaga, see teab, kes \'transporterit\' on näinud. kui viimati teda \'collateralis\' sai nähtud ülipisikeses rollis - vilksas minutiks ekraanile - käisid judinad läbi. mulle selliseid ei istu. viimati nimetatud film oli samuti pettumus kahjuks, mitte kõige hullem re˛issööritöö, kuid kahtlemata sitt käsikiri lihtsalt - mage lõpp rikkus natuke parema kui keskpärase põneviku minu jaoks täitsa ära.

                            viimasel ajal minu silme eest läbi jooksnud \'shrek 2\' oli ka pettumus, jääb tublisti avaosale alla, ehkki stseenid olid kuumemaks köetud, oli stsenaarium minu arust liiga lihtne ja leierdatud, ka südamlikkust, mis ilusale muinasjutule omane, jäi väheks. loodetavasti nad kolmandat ei tee (või juba teevad?).

                            kaks vendade coenide tööd - \'ladykillers\' ja \'the big lebowski\' - esimest ei soovita, teine peab olema igal ühel vaadatud. mõlemad kenasti tehtud, kuid esimene ei suutnud millegagi peale hanksi üllatada, viimanegi jäi natuke vajaka. the dude seevastu mõjus nii ehedalt ja vägevalt, et unenäoski naersin öösel edasi. ja kõrvaltegelased missugused, seni parim coenide kättetöö, mida mina näinud.

                            mis veel? \'the village\'i\' peaks ära mainima, meeldis. ei midagi ülemägedejajõgede, natuke pealispinnaliselt puudutatud teemad siit ja sealt, kuid see india-vend m. night shyamalan oskab ikka õiget meeleolu luua. mõned hiilgavad mõtted, head osatäitmised jne. vaadake ära!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Ladykillers oli küll jube kõva film. Soovitan täiesti kindlasti. Hanksilt taas suurepärane roll.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas Ferreira


                                Algselt postitas Peku


                                uuhh. ma vaatasin just lock stock & two smoking barrels. guy ritchie on vist geenius, et ta sellisei toredaid filme teeb. soovitan
                                Samalt režisöörilt on ka veel The Snatch. Enamvähem samad näitlejad mis sellelgi filmil. Igatahes tasub vaadata
                                \'

                                Hea küll kui LS&2SB välja tuli oli see uudne asi ja selle aja üks parimaid asju..Seejärel hakkas mr. Madonna end järjest ja üha rohkem end kordama, suutes lõpuks köita vaid kahte purjus bloket ühes suvalises Walesi kolkas..


                                vist sai liiga karm

                                Kommentaar

                                Working...
                                X